Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Τρεφω συναισθηματα για αυτην τη μαρκα,που δεν θα νοιωσω για καμια αλλη στο μελλον.
Λολ:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ γελούσα όταν το διάβασα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
ευχαριστώ για τον χρόνο σου. ... μάλλον θα δήλωσες οτι δεν αγοράζεις οικολογικά προϊόντα οπότε σε έβγαλε έξω το πρόγραμμα. :)

AAA!!!! γιατί μωρέ και εμείς ψυχή έχουμε!!!
Αφού στην τελική όλα χημικά είναι!!!
Ακόμα και η ανακύκλωση απάτη είναι για να βγάζουν έμμεσα λεφτά οι πολυεθνικες!!!!!:redface:

Θα το ξανακάνω!!!!
Να σου πω... δεν πιστευω να σαι κανενας χακερ που στο τελος θελει να παρει δανεια στο ονομα μας?????
Υ.Γ. Είδες...??... δεν αναφέρω να αδειάσεις τους τραπεζικούς λογαριασμούς μας!!!!:D ... Σε πρόλαβαν άλλοι!!!!!!! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
και εγω την εκανα...πολλές ερωτησεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τι λετε ρε σεις;

εμενα κρατησε ανετα ενα 15λεπτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostzagarakis

Νεοφερμένος

Ο nikostzagarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε. Οι ερωτήσεις από αυτήν την έρευνα έχουν δοκιμαστεί σε πάρα πολλές έρευνες από πολλούς ερευνητές σε όλον τον κόσμο στο παρελθόν, για την συμπεριφορά των καταναλωτών. Σε καμία περίπτωση δεν είναι "έρευνα προϊόντων". Απλώς μέσα από το ερωτηματολόγιο θα πρέπει να με κάποιον τρόπο να καθοδηγείται ο καταναλωτής έτσι ώστε να έρθουμε σε κάποιο χρήσιμο συμπέρασμα. Μόνο μέσω της υπενθύμισης κάποιων οικολογικών προϊόντων μπορεί ένας καταναλωτής να "θυμηθεί" και να απαντήσει. Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκε ο σκοπός της έρευνας.

Με Εκτίμηση
Νίκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

london_viola

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλησπέρα... δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο thread για να το βάλω αυτό αλλά δεν ξέρω και που να το δημοσιεύσω... επίσης, δεν ξέρω αν επιτρέπεται, οπότε ελπίζω να με ενημερώσουν αν δεν επιτρέπεται....

είμαι φοιτητρια μαιευτικής και έχω ένα ερωτηματολόγιο για μια εργασία για τη σχολή... μου λείπουν όμως άτομα/"δειγμα" και σκεφτηκα να το βάλω εδώ, μήπως και θελήσει κάποιος να το συμπληρώσει... είναι πολύ εύκολο, φυσικά ανωνυμο και το θέμα είναι "Κλίμακα στάσεων απέναντι σε ομοφυλόφιλες γυναίκες και ομοφυλόφιλους άνδρες"....

ευχαριστώ έτσι κι αλλιώς...

το ερωτηματολογιο: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dE5peDFxLXpNVmZkTjd1LUhDeS1VWGc6MQ

[να σημειώσω ότι το ερωτηματολογιο μου δώθηκε έτοιμο απο τον καθηγητή, δεν το έφτιαξα εγω...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Λιγο λειμ το ερωτηματολογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ωραίο ερωτηματολόγιο,σου απάντησα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κόλλημα με τους ομοφυλόφιλους, για εμάς τους ετεροφυλόφιλους δεν έχει? Είναι ρατσιστικό. Και εμείς έχουμε αισθήματα. :P

Όντως λίγο μάπα το ερωτηματολόγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Το απάντησα και εγώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
κ εγω το απαντησα, αν και σας ερωτηματολογιο δεν μ αρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το απάντησα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το απάντησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν ξέρω που κολλάνε οι ομοφυλόφιλοι με την μαιευτική, αλλά σου απάντησα κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

london_viola

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν ξέρω που κολλάνε οι ομοφυλόφιλοι με την μαιευτική, αλλά σου απάντησα κι εγώ.
αυτη την απορια την εχω κι εγω....... γενικα το συγκεκριμενο μαθημα ειναι εντελως ακυρο με τη μαιευτικη αλλα τελοσπαντων....

επισης, το μαθημα το ειχα παρει και περσι (αλλα δεν το δωσα τελικα), ειχα παρει όμως εργασια ξανα και το ερωτηματολογιο τοτε ηταν το ιδιο κουλο, μην πω χειροτερο.... γι αυτο διευκρινισα οτι δεν το εφτιαξα εγω... σ'οσους το χω δωσει μεχρι τωρα τα ιδια με σας μου ειπαν!:Ρ

σας ευχαριστω όλους παντως που το απαντησατε!:) συμπληρωθηκε και με το παραπανω ο αριθμος ατομων που μου ζητηθηκε(σε μια μερα!!)! :) οποτε θα βγάλω το λινκ.... δεν ξέρω αν το θέμα μπορει να κλειδωθει ή κατι τετοιο....

edit: ναι απ'ότι φαινεται δεν μπορω να επεξεργαστω τη δημοσιευση που εκανα χθες οπότε απλα να πω οτι το λινκ δε θα λειτουργει πια.... ξανα ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

knave

Νεοφερμένος

Ο knave αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας!

Πραγματοποιώ μία έρευνα ως μέρος πτυχιακής εργασίας μου με θέμα «Συμπεριφορά ιδιοκτητών μικρομεσαίων επιχειρήσεων κατά τη διάρκεια της τρέχουσας χρηματοοικονομικής κρίσης.»
Έχω ετοιμάσει ένα ερωτηματολόγιο, καθώς ο μόνος όρος είναι να είστε ιδιοκτήτης ή διαχειριστής μικρομεσαίας επιχείρησης (έως 50 άτομα προσωπικό). Θα ήμουν ευγνώμων αν διαθέσετε 5-6 λεπτά από τον χρόνο σας για να απαντήσετε στις ερωτήσεις.
Οι ερωτήσεις είναι ενδιαφέρουσες και οι απαντήσεις εύκολες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

ΥΓ: ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤE ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ATOMA NΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ENHMEΡΩΣΤΕ ΜΕ

https://docs.google.com/forms/d/1z-k15-qPFpBsO1XEIvB7vMrFvKNELYeZGVmp3ODvCGw/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efikap22

Νεοφερμένος

Η efikap22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!
Είμαστε μια ομάδα φοιτητών στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου ,στο τμήμα μηχανικών σχεδίασης προϊόντων και συστημάτων . Στα πλαίσια μια εργασίας διεξάγουμε μια έρευνα που σχετίζεται με το παιχνίδι και τις συνήθειες στη παραλία. H συμπλήρωση του ερωτηματολογίου δεν θα διαρκέσει πάνω από 10 λεπτά. Η συνεισφορά σας είναι πολύτιμη για μας. Αν δεν σας είναι κόπος μπορείτε να το προωθήσετε σε φίλους και γνωστούς μέσω ενός απλού forward. Το link για το ερωτηματολόγιο είναι στο εξής :
https://docs.google.com/forms/d/1ScR9D2AP1s3LAIW38NtdpY_x4JE9T0hwlLMC9GJzKcg/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω το εκανα. Αν θες οταν τελειωσετε με την εργασια πες μας στατιστικά κ σχόλια, απο περιεργεια θα θελα να μαθω! Καλη δουλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top