Πρόσωπο ή σώμα;

Πρόσωπο ή σώμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 176)
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 134 76.1%
  • Σώμα

    Ψήφοι: 23 13.1%
  • Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Ψήφοι: 19 10.8%

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και γενικώς μου την σπάνε τα άτομα που δεν περιποιούνται τον εαυτό τους, οι αφημένοι, μου βγάζουν μια αδιαφορία για το καθετί και έλλειψη αυτοσεβασμού! Εντάξει, δεν λέω ότι εγώ γυρνάω μες στην κυρίλα, αλλά μάλλον καταλαβαίνετε τι εννοώ.

Προωπικα σε καταλαβαινω απολυτα και συμφωνω 100%!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Προωπικα σε καταλαβαινω απολυτα και συμφωνω 100%!;)

:P Μπράβο ρε Μάριε! Το θεϊκό που μου είχε πει ένας ήταν "αφού θα γίνουμε που θα γίνουμε σκ**α όταν μεγαλώσουμε, τι νόημα έχει να το πολεμάμε;".:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:P Μπράβο ρε Μάριε! Το θεϊκό που μου είχε πει ένας ήταν "αφού θα γίνουμε που θα γίνουμε σκ**α όταν μεγαλώσουμε, τι νόημα έχει να το πολεμάμε;".:|


:confused: :confused:
Σιγα ρε που θα γινουμε σκα@τα!!!
μια χαρα θαειμαστε!Και θα δειχνουμε και 10χρονια νεοτεροι και θα αισθανομαστε 20 χρονια νεοτεροι!Αμ' πως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν και με αυτην την λογικη αφου και μια μερα ολοι μας θα πεθανετε(:P ) ας ανοιξουμε απο τωρα μια τρυπα να χωθουμε μεσα!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
:confused: :confused:
Σιγα ρε που θα γινουμε σκα@τα!!!
μια χαρα θαειμαστε!Και θα δειχνουμε και 10χρονια νεοτεροι και θα αισθανομαστε 20 χρονια νεοτεροι!Αμ' πως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν και με αυτην την λογικη αφου και μια μερα ολοι μας θα πεθανετε(:P ) ας ανοιξουμε απο τωρα μια τρυπα να χωθουμε μεσα!:|

:P :P :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Σώμα καλύτερα... Το πρόσωπο δεν με ενδιαφέρει και τόσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν λέω θα κοιτάξω το άτομο εξωτέρικά άλλα όπως εγώ δίνω λάθος πρώτη εντύπωση δεν θέλω να κάνω στου άλους το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πρόσφατα κάποια μου είπε '' μια από τις ενδείξεις ότι έχεις πολύ γυναικεία ψυχοσύνθεση για άντρας, είναι πόσο πολύ αδιαφορείς για το σώμα ενώ κρίνεις κυρίως από το πρόσωπο μια γυναίκα''. Το πρόβλημα (για εκείνη είναι δικό μου το πρόβλημα) είναι ότι το εννοώ κιόλας. Μου είπε επίσης το ίδιο άτομο ότι οι γυναίκες δίνουν περισσότερη σημασία στο σώμα ενός άντρα παρά στο πρόσωπό του. Αντίφαση δεν είναι αυτό ? Το έχω ακούσει και από άλλες γυναίκες αυτό και αρχίζω να το πιστεύω ότι οι γυναίκες δίνουν πολύ λίγη σημασία σε ένα όμορφο αντρικό πρόσωπο. Τελικά όμως τι κοιτάνε οι άλλοι άντρες μου είναι αδιάφορο. Εγώ κοιτάω κυρίως για να μην πω μόνο το πρόσωπο μιας γυναίκας, κυρίως αυτό και όλο αυτό που εκπέμπει, το ντύσιμο, την προσωπικότητα και κυρίως το μυαλό που το βρίσκω πολύ ισχυρό αφροδισιακό. Δεν το παίζω υπεράνω, αλλά απορίπτω πολύ εύκολα ένα σώμα καλονής με ανύπαρκτο μυαλό, σκληρότητα και άσχημο πρόσωπο. Αλλά πιστέψτε με, τα κιλά μου είναι αδιάφορα, να μην σας πω ότι βρίσκω πολύ γλυκές και πολύ πιο ακομπλεξάριστες και χαλαρές μερικές παχουλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αποκλείται να βρω απάντηση.Έχω ερωτευτεί άντρες με όλους τους πιαθανούς συνδιασμούς:
Ωραίο πρόσωπο-ωραίο σώμα και
χάλια πρόσωπο-χάλια σώμα :inlove: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αποκλείται να βρω απάντηση.Έχω ερωτευτεί άντρες με όλους τους πιαθανούς συνδιασμούς:
Ωραίο πρόσωπο-ωραίο σώμα και
χάλια πρόσωπο-χάλια σώμα :inlove: :P

+1

Τελικά το θέμα είναι ποιος σου κάνει το κλικ. Έχω φάει κολλήματα και με εμφανισιακά 'μέτριους' άντρες ενώ άλλοι ομορφότεροι που βρέθηκαν στο δρόμο μου δεν με εντυπωσίασαν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
+1

Τελικά το θέμα είναι ποιος σου κάνει το κλικ. Έχω φάει κολλήματα και με εμφανισιακά 'μέτριους' άντρες ενώ άλλοι ομορφότεροι που βρέθηκαν στο δρόμο μου δεν με εντυπωσίασαν καθόλου.


Έτσι είναι..εκεί που πραγματικά όμως τρελένεσαι είναι να τρως φτύσιμο απο κάποιον μέτριο..και ένας ωραίος να παρακαλάει να βγεί μαζί σου για καφέ και εσύ να είσαι αλλού...:wall: :wall: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
@DRStrangelove : "Τελικά όμως τι κοιτάνε οι άλλοι άντρες μου είναι αδιάφορο. Εγώ κοιτάω κυρίως για να μην πω μόνο το πρόσωπο μιας γυναίκας, κυρίως αυτό και όλο αυτό που εκπέμπει, το ντύσιμο, την προσωπικότητα και κυρίως το μυαλό που το βρίσκω πολύ ισχυρό αφροδισιακό. Δεν το παίζω υπεράνω, αλλά απορίπτω πολύ εύκολα ένα σώμα καλονής με ανύπαρκτο μυαλό, σκληρότητα και άσχημο πρόσωπο. Αλλά πιστέψτε με, τα κιλά μου είναι αδιάφορα, να μην σας πω ότι βρίσκω πολύ γλυκές και πολύ πιο ακομπλεξάριστες και χαλαρές μερικές παχουλές."
----------------------------------------------------------------------------------------------
Είμαι "υποχρεωμένη" να...:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Είπαμε...."όχι όλα σ'ένα τσουβάλι.....δεν το είπαμε...??? "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Είμαι "υποχρεωμένη" να...:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Είπαμε...."όχι όλα σ'ένα τσουβάλι.....δεν το είπαμε...??? "

Το σκεπτικό των ''τέλειων'' αντρών και ''τέλειων'' γυναικών είναι το εξής. ''Τολμάς να αμφισβητείς εσύ ο ατελής αυτό για το οποίο εγώ πάλεψα χρόνια και παλεύω ακόμα να χτίσω και υποκύπτεις στην κάθε τυχαία/τυχαίο ? ''. Ζήλιες... Και ποιός στο ζήτησε να το χτίσεις ? Εσύ και μόνο εσύ, όχι ο άντρας. Και που ξέρεις αν αυτό που εσύ θεωρείς χτίσιμο, εγώ το θεωρώ ψυχαναγκασμό (να πλακώνεσαι στα γυμναστήρια ή να κάνεις τις δίαιτες του αστροναύτη) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παρακαμπτοντας άλλα πιο σημαντικα πραγματα σε ενα ατομο (ιδιοσυγκρασια/μυαλο/χαρακτηρας, στυλ,κινησεις,εκφρασεις προσωπου,προσωπικοτητα), κι εγω θεωρω το προσωπο πιο σημαντικο. Και γιατι ειναι το βασικο μεσο εκφρασης και επικοινωνιας, αλλα και γιατι το σωμα και φτιαχνεται αν χρειαστει, και δεν ειναι απαραιτητος παραγοντας για το mojo. (εννοειται βεβαια οτι οσο πιο ασχημο ειναι το σωμα, τοσο πιο αναγκαιο ειναι να υπαρχει κατι αλλο που θα σε τραβαει και θα σε ανεβαζει, και εντος καποιων οριων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter panpan100

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πως πρέπει να υπάρχουν και τα δύο σε έναν άνθρωπο είτε αυτός είναι άντρας είτε είναι γυναίκα.Παρόλο αυτά πιστεύω πως επειδή το πρόσωπο δεν είναι επιλογή του ίδιου του ατόμου (το εάν είναι δηλαδή άσχημη/ος ομορφη/ος) φαίνεται απο το σώμα το πόσο προσεχμένο και καλοδιατηρεμένο είναι, συνεπώς φαίνεται και για τι είδους άνθρωπο μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αν ο άλλος έχει το τέλειο πρόσωπο και σώμα και σκ@τά χαρακτήρα...τι να τον κάνεις???
Για βιτρίνα ή για μόστρα να τον έχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι και τα δύο παίζουν ρόλο άλλα όχι για το αν είναι ωραία.
Το πρόσωπο σου μεταφέρει όλη την γκάμα συναισθημάτων που νοιώθει ένας άνθρωπος, ένα εκφραστικό πρόσωπο μου είναι λοιπόν αναγκαίο. Από την άλλη η στάση του σώματος ξεκαθαρίζει το πόσο καλά είναι ο άλλος με τον εαυτό του και σου αφήνει αίσθηση με την κίνηση. Άρα κάποιος με ωραίο σώμα αλλά "στιφό", ή χοντρός που προσπαθεί να το κρύψει δεν με ενδιαφέρει. Και τα δυό μπορούν να σου πουν πολλά για τον χαρακτήρα του άλλου αν δεν θαμπώθείς από την ομορφιά ή την "έλλειψή" της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Κοιτάζω πρόσωπο 25% σώμα 25% χαρακτήρα 50%. Όμως, σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια. Δε σημαίνει οτι μου αρέσουν τα μοντέλα.
Από πλευράς προσώπου, μπορεί να φαίνεται άσχημη σε πολλούς, αλλά όμορφη στα δικά μου μάτια. Σώμα, δεν μπορώ τις κακές αναλογίες σε κάποια συγκεκριμένα μέρη του σώματος. Ούτε μπορώ τις πολύ αδύνατες, ούτε τις πολύ ευτραφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είμαι λίγο εκλεκτική σε αυτά (:redface:) αλλά μάλλον θα πω πρόσωπο... Αν έχει μόνο ωραίο σώμα δεν θα τον κοιτάξω καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
βασικά το πρόσωπο θα πω και γω, το σωμα το έχω σε δεύτερη μοίρα! Αν και αυτό που με γοητεύσει στον άλλον είναι κυρίως η προσωπικότητά του και όχι τόσο η "ομορφιά" του....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αριελ

Νεοφερμένος

Η Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια μου κι εγω στους αντρες το προσωπο κοιταζω κυριως γιατι το σωμα φτιαχνεται..το προσωπο ομως???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top