Πρόσωπο ή σώμα;

Πρόσωπο ή σώμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 176)
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 134 76.1%
  • Σώμα

    Ψήφοι: 23 13.1%
  • Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Ψήφοι: 19 10.8%

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Imagine... Καράφλα στη μέση, μακρί μαλλί στους ώμους στα πλάγια... εεε δεν κολλάει ε? :P :P



Γελατε με τον Θεο Devin Townsend:confused: Ντροπη σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γελατε με τον Θεο Devin Townsend:confused: Ντροπη σας:P


χαχαχαχαχαχαχαχαχα
ε φαντάσου τώρα να πέσεις στον έρωτα του και να μη σε θέλει και να κλαις και να χτυπιέσαι για παρτη του :P
Στο χωριό μου πάντως, τέτοιες φάτσες λέμε... "αυτός είναι σαν μανιά" :P (μτφ. σαν κακάσχημη γριά :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Με σκουφακι και γιαλακια που τον εχω δει ειναι μια χαρα τυπας. Αλλα οταν χτυπιεσαι πανω στην σκηνη δεν μπορεις να τα φορας...

Εγω τον παω πολυ τον Devin. Μαγκια του. Ειναι αυτο ελεγα πιο πριν. Αν του αρεσει αυτου και νιωθει ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ανάλογα,πάντα τι πάει στον καθένα καλύτερα...
Πάντως,προτιμώ τα κοντά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Ανάλογα,πάντα τι πάει στον καθένα καλύτερα...
]Πάντως,προτιμώ τα κοντά :)

Εισαι και 16...Στο οριο:P Μολις εγινες στοχος:D

Πλακα κανω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τα μισά μακρυά και πράσινα και τα άλλα μισά κοντά και πορτοκαλί...

μα...είναι ερώτηση τώρα αυτή? :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Πάντως τον Στάθη Ψάλτη τον ασχημαίνουν τα μακρυά μαλλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
καραφλοχαιτάς...οld time clasic :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Πάντως τον Στάθη Ψάλτη τον ασχημαίνουν τα μακρυά μαλλιά :P


Ναι, ναι, δεν λες τίποτα..., τα μαλλιά τον χαλάνε....


Ενώ αν τα κόψει..., θα είναι κουκλί...!!!!!!! :D :D :D


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι, ναι, δεν λες τίποτα..., τα μαλλιά τον χαλάνε....


Ενώ αν τα κόψει..., θα είναι κουκλί...!!!!!!! :D :D :D


.

Ακριβος οπως ενας φιλος του πατερα μου:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
με τρίχες πάλι ασχολείστε :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αναλόγως το όλο στιλ του άντρα! Συνήθως κοντά ή με ουρίτσα. Μακριά μόνο καλοπεριποιημένα και αλογοουρά! Το μακρύ και ανέμελο μου φαίνεται πολύ γυναικείο! Καπελάκι είναι πολύ ντεμοντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αναλόγως το όλο στιλ του άντρα! Συνήθως κοντά ή με ουρίτσα. Μακριά μόνο καλοπεριποιημένα και αλογοουρά! Το μακρύ και ανέμελο μου φαίνεται πολύ γυναικείο! Καπελάκι είναι πολύ ντεμοντε!

Δηλαδη τα μαλλια μου ηταν γυναικεια??:hmm: Δεν νομιζω:P Ηταν και 4 χρονια αχτενιστα:D

Πανε οι μπουκλες μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • orkomosia (Custom).jpg
    orkomosia (Custom).jpg
    98.8 KB · Εμφανίσεις: 29
Τελευταία επεξεργασία:

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ουμ για λίγους μήνες είμαι κάτω απ'το όριο λωλ! Αλλά πού να περιμένω μέχρι την Πρωτοχρονιά για να απαντήσω, θα σκάσω μέχρι τότε.

Εμένα μ'αρέσει το mohawk.
Επίσης εκείνα όπως στη διαφήμιση, ξυρισμένα σε στιλ μπάλα. Σε μπάλα μπάσκετ βγαίνει το κουρεματάκι?
Και οι πορτοκαλί πλεξούδες αλά Οβελίξ παίζουν! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Δηλαδη τα μαλλια μου ηταν γυναικεια??:hmm: Δεν νομιζω:P Ηταν και 4 χρονια αχτενιστα:D

Πανε οι μπουκλες μου:(

Οχι αλλά φαντάσου ένα άντρα με baby face και ίσιο ή απλά σπαστό μακρύ μαλί ή ακομα χειρότερα καρεδάκι γυριστο προς τα μεσα! μπλιάχ!:sick:
Γούστα είναι έτσι? Παντως Το σγουρό είναι άλλο πράγμα, φέρνει σε ροκά επαναστάτη κτλ. Οχι σε φλούφλη!
Τίποτα δεν είναι κανόνας όμως γι αυτό είπα αναλόγως το στίλ και το προσωπο του καθενός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Οχι αλλά φαντάσου ένα άντρα με baby face και ίσιο ή απλά σπαστό μακρύ μαλί ή ακομα χειρότερα καρεδάκι γυριστο προς τα μεσα! μπλιάχ!:sick:
Γούστα είναι έτσι? Παντως Το σγουρό είναι άλλο πράγμα, φέρνει σε ροκά επαναστάτη κτλ. Οχι σε φλούφλη!
Τίποτα δεν είναι κανόνας όμως γι αυτό είπα αναλόγως το στίλ και το προσωπο του καθενός!

Μου πηγαιναν??:hmm: Απο τα 14 με ενα μικρο διαλειμμα 1 ετους ειμαι μακρυμαλλης, ακομη δεν με εχω συνηθισει...
Ενιωθα και νιωθω πιο ανετα με μακρια μαλλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Εικόνα(310) (Custom).jpg
    Εικόνα(310) (Custom).jpg
    133.5 KB · Εμφανίσεις: 27

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μου πηγαιναν??:hmm: Απο τα 14 με ενα μικρο διαλειμμα 1 ετους ειμαι μακρυμαλλης, ακομη δεν με εχω συνηθισει...
Ενιωθα και νιωθω πιο ανετα με μακρια μαλλια.

Καλέ μην αγχώνεσε τόσο!Μια χαρά είσαι!:clapup: Δεν έχεις καθόλου θυληπρεπή χαρακτηριστηκά! Είναι το στιλάκι σου αυτό! Και το κυριότερο είναι να νιώθεις εσύ καλά με την εμφάνησή σου! Αν αρέσεις σε εσένα φτάνει και περισεύει!!!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και εγω με μακρυ μαλι ειμαι και δεν θα το κουρευα με τπτ, δεν μπορω να με φανταστω με κοντο και συγουρα δεν μου παει μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
δεν μπορω να με φανταστω με κοντο και συγουρα δεν μου παει μια.

Κι ομως.. Εγω νομιζω οτι θα σου πηγαινει καλυτερα! :sorry::offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top