Πρόσωπο ή σώμα;

Πρόσωπο ή σώμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 176)
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 134 76.1%
  • Σώμα

    Ψήφοι: 23 13.1%
  • Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Ψήφοι: 19 10.8%

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
παιδια μου κι εγω στους αντρες το προσωπο κοιταζω κυριως γιατι το σωμα φτιαχνεται..το προσωπο ομως???

Κι εγώ το ίδιο στις γυναίκες για το λόγο που είπες.

Edit: Με έμφαση στα χείλη. Τα θεωρώ το πιο ερωτικό σημείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
προσωπο και απο μενα....με ιδιαιτερη εμφαση στα ματια....ειναι αυτα που με μαγνητιζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stacy

Νεοφερμένος

Η Stacy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κι όμως παιδιά, έχω ερωτευτεί άντρα για την φωνή του και για τα χέρια του...! Παρ' ότι δίπλα μου φαινόταν σαν παιδάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάντια

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ουτε προσωπο, ουτε σωμα!!!!
Γιατι ολοι κοιταν το περιτιλιγμα?? Και αν τα εχεις με εναν κουκλο και αυριο (χτυπα ξυλο) γινε ενα ατυχημα και η μουρη του γινει κιμας?? Τον πετας στα σκουπιδια??
Εγω το μονο που ΙΣΩΣ μου τραβηξει την προσοχη σε καποιον ειναι το αν φοραει γυαλια. Μυοπιας φυσικα!!(ναι ξερω, ειμαι περιεργη...) Εμενα μ'αρεσει ο αλλος να ειναι λιγο σοφιστικε...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Xmm εγώ πάλι έχω κόλλημα με τα παπούτσια (!) ... αλλα γενικά δν κοιτάω ομορφιά ... (!) Αν όμως δω έναν ωραίο άντρα (βλέπε Διονύση Μακρή) θα πώ Ουαουυυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μ'αρεσει που λετε "το σωμα φτιαχνει", λες και απαραιτητη προυποθεση για να ειναι μαζι σας ειναι, αφου σας αρεσει το προσωπο του μελλοντικα να φτιαξει οπωσδηποτε το σωμα του :P
Σε βλεπω, νταξ, η φατσα σου καλη ειναι, αλλα σε φανταζομαι να βγαινεις απ'το extreme makeover και τελικα ναι, μ'αρεσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μ'αρεσει που λετε "το σωμα φτιαχνει", λες και απαραιτητη προυποθεση για να ειναι μαζι σας ειναι, αφου σας αρεσει το προσωπο του μελλοντικα να φτιαξει οπωσδηποτε το σωμα του :P
Σε βλεπω, νταξ, η φατσα σου καλη ειναι, αλλα σε φανταζομαι να βγαινεις απ'το extreme makeover και τελικα ναι, μ'αρεσεις :D

Ή μπορεί απλά να θέλουμε να κάνουμε οικονομία στις σακουλίτσες! :D:P (kidding ofc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
παντως η γυναικα του Χιου Τζακμαν που ψηφιστηκε πιο σεχυ αντρας για το 2008 ειναι αντικειμενικα ασχημη...οποτε και οι αντρες δεν κοιτανε μονο την εμφανιση.εγω παντως ψηφιζω προσωπο. δεν με ενδιαφερει τοσο το σωμα! σε λογικα πλαισια μιλωντας παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσωπο φυσικα... δε τιθεται ζητημα... αν κ μου χει τυχει να κολλησω με καποιον που δε μαρεσει ουτε το προσωπο του, ουτε η φατσα του... απλα κολλησα ''με το τροπο του'' με το χαρακτηρα του...
οποτε θα μπορουσα να πω οτι σε ορισμενες περιπτωσεις δεν κοιταω εμφανιση...
αυτα απο μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vintage

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
kai τα 2 ειναι σημαντικα!!γιατι και ωραιος να ειναι στο προσωπο αν ειναι πεντακοσια κιλα αυτο δεν φτιαχνεται οσο και αν προσπαθησεις ή και να φτιαχτει παλι θα αφησει κατι πισω της...!!και απο την αλλη αν εχει ωραιο σωμα και ειναι χαλια στο προσωπο παλι το ιδιο!!τι θα του βαλεις σακουλα..?? αν και πιστευω οτι οταν ο ανδρας εχει ενα πολυ ωραιο σωμα με κοιλιακους κτλ δεν φαινεται τοσο αν ειναι χαλια στο προσωπο δηλάδη δεν δινεται τοσο βαση!απο την αλλη στην περιπτωση της γυναικας δεν ισχυει και τοσο αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Προσωπο κυριως...:huglove:Το σωμα δεν εχει ιδιαιτερη σημασια για μενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πρόσωπο εννοείται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Προσωπο φυσικα!Ας εχει και κοιλιτσα μετα,δεν με πολυνοιαζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και τα 2 εχουν τη σημασια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πρωτα απ' ολα το προσωπο...και κυριως τα ματια -η πυλη της ψυχης του ανθρωπου...λενε πολλα-μετα τονχαρακτηρα...πχ. ευγενεια και μετα το σωμα ,κυριως ωμους ,χερια και .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
και...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πρωτα απ' ολα το προσωπο...και κυριως τα ματια -η πυλη της ψυχης του ανθρωπου...λενε πολλα-μετα τονχαρακτηρα...πχ. ευγενεια και μετα το σωμα ,κυριως ωμους ,χερια και .....


Ακριβώς με την ίδια σειρά κι εγώ...
Απίστευτο :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πρώτα κοιτάζω το βλέμμα και μετά το σύνολο ως πρόσωπο. Μετά να έχει φυσικό μαλλί, όσο μπορεί να φανεί, να μην έχει περιττά κιλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε, μία καλή αναλογία και των 2;
Όσο για να κάνει καλή πρώτη εντύπωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top