Πρόσωπο ή σώμα;

Πρόσωπο ή σώμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 176)
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 134 76.1%
  • Σώμα

    Ψήφοι: 23 13.1%
  • Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Ψήφοι: 19 10.8%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για έσας τι μετράει περισσότερο το πρόσωπο ή το σώμα;

Εγω πιστεύω ότι το πρόσωπο παίζει το κυρίοτερο ρόλο (αυτό δεν σημαίνει οτι το σώμα δεν παίζει σημαντικό), αν δεν υπάρχει εκει ομορφία τότε φοβάμαι ότι είναι λίγο δύσκολο κάποιος να βρει ομορφία ΜΟΝΟ στο σώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
δινω πιο πολυ βαρος στο σωμα...ειναι πολυ μεγαλυτερη επιφανεια απο το προσωπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το ιδανικό θα ήταν να συνδυάζονται και τα δύο(χι,χι,χι).
Αν όμως αυτό δεν συμβαίνει θα προτιμούσα το πρόσωπο κι αυτό γιατι ακόμη και το τελείο σώμα να είχε κάποιος δεν θα ήθελα να τον κυκλοφορώ με βρεγμένη πετσέτα στην μούρη.Άσε που όταν ερωτεύομαι έχω στο μυαλό μου το πρόσωπο του άλλου κι όχι το σώμα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
καλα η ερωτηση αυτη ειναι καπως...πρεπει να σαρεσει και στο προσωπο και στο σωμα για να σε ελκυει σεξουαλικα μια γυναικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos:
καλα η ερωτηση αυτη ειναι καπως...
To ξέρω, αλλα συχνα ακουω απο αντρες λογια του στυλ "δεν βαριεσαι, με μια σακουλα και ειναι μια χαρα" και ειχα την απορια αν ημουν ο μοναδικος που διαφωνει σε αυτο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα το ενα ειναι τελιω ενω το αλλο χαλια, σωρη αλλα δεν γινετε δουλια... Το πρωσοπω μετραει καπος περισσοτερο καθως ειναι αυτο που φενετε συνεχια και η πρωτη εντυπωση, ομως θελει εναν συνδιασμο. Ας μην ειναι τελια, αλλα πρεπει να ειναι ωραια και τα δυο, λιγο παραπανω το ενα απο το αλλο δεν παιζει ρολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πόσο καιρό θα αντέξεις σε μια σακούλα; Κανά δυο ξεπέτες...

Πρόσωπο for me.. αν δεν είναι γλυκούλα η άλλη τι να την κάνεις; Το σώμα ας έχει μερικές ατέλειες, ψιλοπαλεύεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
...κλείνεις και τα φώτα στη τελική:P:P

συνεφωνώ εμιού. Ω ναι. :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
:hmm: Εεε...κοίτα να δεις φιλτατε exposed_bone το προσωπο και το σωμα πανε κανονικά πακέτο.Στην συγκεριμενη περιπτωση ψηφίζω προσωπο γιατι όταν βγαίνεις με κάποια είναι το πρωτο που κοιτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ελα που κοιτατε πρωτα προσωπο...(το κοιταμε φυσικα) αλλα παει καπως ετσι...ποδια κολ*ς στηθος....απο κατω προς τα πανω...ειναι νομος της φυσης τι να κανουμε δηλλλλαδη:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
...κλείνεις και τα φώτα στη τελική:P:P

να κλεισεις τα φωτα.....τι να πω τωρα γιαυτο......αστο καλυτερα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
πρωτα προσωπο και μετα ολα τα αλλα για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πρόσωπο ftw. modele ο καθένας όπως την βρίσκει, δε χρειάζεται να μας πείσεις ότι κοιτάμε πρώτα το σώμα... εγώ κοιτάω μάτια, εσύ "ματάκια". περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,996 μηνύματα.
Πρόσωπο [:inlove:] και μετά σώμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πρόσωπο φυσικά!
το σώμα με λίγη διαιτούλα, λίγο γυμναστικούλα, έχει ελπίδες να "φτιάξει"
άσε που και το ωραίο σώμα με τα χρόνια... χαλάει πολύ περισσότερο απ ότι το πρόσωπο :P
ενώ ένα άσχημο πρόσωπο... θέλει τον φουστάνο του :P και είσαι και με τον φόβο ότι αν πάρει κανά κιλό την κάτσαμε την βάρκα :P



(όχι που δεν θα υποστήριζα το σπίτι μου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
πρόσωπο φυσικά!
το σώμα με λίγη διαιτούλα, λίγο γυμναστικούλα, έχει ελπίδες να "φτιάξει"
άσε που και το ωραίο σώμα με τα χρόνια... χαλάει πολύ περισσότερο απ ότι το πρόσωπο :P
ενώ ένα άσχημο πρόσωπο... θέλει τον φουστάνο του :P και είσαι και με τον φόβο ότι αν πάρει κανά κιλό την κάτσαμε την βάρκα :P



(όχι που δεν θα υποστήριζα το σπίτι μου :P )

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Όχι που δεν θα υποστήριζα κι εγώ το σπίτι μου...ειδικά με αυτά που κατανάλωσα στις γιορτές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Πρόσωπο χαλαρά.Το σώμα διορθώνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ με όλους τους παραπάνω για τους λόγους που αναφέρουν.Πρόσωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Πρόσωπο

Μήπως είναι η ιδέα μου ότι όλα τα αγοράκια στην πράξη επιλέγουν σώμα....?:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,137 μηνύματα.
Κοιτάξτε, καταρχάς ο τίτλος του θέματος είναι ουτοπικός! Όλα θα τα κοιτάξεις θες δε θες! Ακόμα και τρελά ερωτευμένος να είσαι, ολόκληρη θα την σκέφτεσαι. Εδω να τονίσω κάτι. Είμαι αντίθετος με τη λογική της "σακούλας". Ναι πολλές φορές εχω σκεφτεί να βάλω κάτω κάποιες κορμάρες με μπαζόφατσες μπας και ξεμπουκώσω αλλά αυτό δεν είναι πρέπον ούτε για τα κριτήρια περι γυναικών που έχω, ούτε και για εκείνες. Γιατί ρε παιδιά, αυτό που εγω το θεωρώ μπάζο, μπορεί κάποιος άλλος να το έχει ερωτευτεί, όπως επίσης γιατί να χάσω το χρόνο μου με κάποια που δε γουστάρω 100% και δεν ανταποκρίνεται στα κριτήρια μου... για ενα πλίτς την ημέρα; Βάζω το χεράκι μου και ξεμπερδεύω αμα είναι και ούτε σαβουρογ..ης θα χαρακτηριστώ, και την ησυχία μου θα εχω και κύριος ως προς τις γυναίκες θα είμαι στην τελική! Τώρα αν έρθει κάποια που θα χει μόνο κορμάρα και μου πει "έλα να σε ξεζουμίσω και το πρωί δε με ξέρεις δε σε ξέρω", σαφώς δε θα πω οχι. Απλά δε θα κηνυγήσω εγω αυτό. Ξέρω τι θέλω πλέον και ασχολούμαι μόνο με όσες αξίζουν!:)

Κάφρος θα πείτε! Σύμφωνοι και αδιαφορώ! Ψώνιο; Ίσως! Ξεστομίζω όμως κάτι που πολοί άντρες φοβούνται να ξεστομίσουν! Ξέρω την αξία μου σαν άνθρωπος και δεν ξεπουλιέμαι για 2 καπούλια και 2 στήθια! Χάρισμά τους! Εγω τα κοιτάω όλα! ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΞΩ! Το 100% που έλεγα παραπάνω! Τα χετε; Μαζί σας και στην κόλαση! Δεν τα χετε; Καλή τύχη σε άλλο ταβλί!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top