Πυρκαγιά στη βορειοανατολική Αττική.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ελάτε μωρέ τώωωωωωωωωωωωρα.
Αμέσως να υπερβάλλετε.
Χρειαζόμαστε βοήθεια;


Σοβαρά τώρα, το μόνο που χρειάζεται η χώρα είναι να πάρει έναν έναν πολιτικό (που να έχει ενεργήσει κατά του δημοσίου συμφέροντος), να τον κρεμάσει στην πλατεία Συντάγματος και να του ρίχνει καυτό λάδι από τηγάνι.

Αυτό θέλουν οι προδότες!

(Πείτε με φασιστή και ό,τι άλλο θέλετε, αλλά αυτή η κατάσταση δεν προχωράει άλλο!)
Φασίστα!!!! Πώς τολμάς να λες τέτοια λόγια;;;;; Θα πρεπε να σου κόψουν τη γλώσσα!!! Τς τς τς!

Αν όμως κάνουμε κάτι τέτοιο θα πέσουμε στο δικό τους επίπεδο. Αν τους αφήσουμε θα μας γ@μισουνε. Δυστυχώς δεν υπάρχει λύση. Τώρα που τα σκ@τώσ@με μόνοι μας ας φάμε και τα σκ@τ@ μας.....

Ου κακέ άκου εκεί προδότες οι πολιτικοί.
Τς τς τς ντροπή ντροπή.
Αυτοί ενδιαφέρονται για τον λαό έτσι δεν είναι;
Αχχχχ!Πότε θα βάλουμε μυαλό;
Αξίζει να ζει κανείς με μυαλό ή δεν αξίζει;
Μάλλον δεν αξίζει.
Δηλαδή και που έχουμε το έχουμε κάνει διακοσμητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αναζωπύρωση στο διόνυσο. Κρίμα την καλη δουλεια των αεροσκαφων και κυριως των πυροσβεστων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Αναζωπύρωση στο διόνυσο. Κρίμα την καλη δουλεια των αεροσκαφων και κυριως των πυροσβεστων.

μα καλα στα καμμενα γινεται αναζωπυρωση?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.


Δείτε τη διαφορά στο "τετράγωνο" με την υπόλοιπη Αττική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
μα καλα στα καμμενα γινεται αναζωπυρωση?!?

ε ρε συ φαντασου το σαν καρβουνο,και να του ριξεις δεν σβηνει αμεσως ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
μα καλα στα καμμενα γινεται αναζωπυρωση?!?

δεν είναι μόο καμένα υπάρχουν και δέντρα ή χόρτα ξερά τριγύρω και αν φυσήξει κάμποσο μισοκομμένα ξύλα που δεν έχουν σβήσει τελείως κτλ πετάγονται εκεί που είναι τα χορτα ή τα δέντρα και ξαναρπάει το μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έχω φρικάρει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Mα πως ειναι δυνατον να γινεται ακριβως την ιδια περιοδο με προπερσι;
Περιπου 22-25/08[/quote
για σκεψου οτι τετοια περιοδο το 2007 ηταν παλι στο προσκηνιο οι εκλογες. μηπως κατι λεει αυτο? λοιπον τιποτα δεν ειναι τυχαιο. καποιοι θελουν να βγαλουν καποιους ανικανους η ειναι ιδεα μου????για μια θεση στην εξουσια ειμαστε ικανοι να κανουμε τα πατα να καψουμε την ιδια μας τη χωρα. ντροπη ντροπη ντροπη και ΑΙΣΧΟΣ:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Στο Νταού Πεντέλης υπάρχουν αναζωπυρώσεις, οι οποίες δεν είναι ακριβώς ελεγχόμενες (τουλάχιστον πριν από κανά μισάωρο δεν ήταν η πυροσβεστική εκεί και οι γύρω κάτοικοι προσπαθούσαν να κάνουν κάτι) αλλά είναι πολύ μικρές για να εξαπλωθούν και ο άνεμος έχει κοπάσει, που συμφέρει την επίγεια δύναμη στο να την σβήσει.

(Αν κατεβεί και εξαπλωθεί πέρα από το Νταού Πεντέλης την κάτσαμε για το βράδυ :who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.


Δείτε τη διαφορά στο "τετράγωνο" με την υπόλοιπη Αττική.
καλα μπηκα και εγω το πρωι να το δω και φρικαρα!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ναι,έχω τα ξαδέρφια μου και τους θείους μου και μου παν πως έχουν περικυκλωθει απο τη φωτια στο Διόνυσο και το Γραμματικό:'(
μην ανησυχεις θα ειναι μια χαρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
καλα μπηκα και εγω το πρωι να το δω και φρικαρα!:(:(:(

Μάλλον κάτι δεν μου ανοίγει σωστά. Τι είναι τρομερό στην εικόνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
To λέω γιατί είναι εντελώς ψευτιά. Ακούς εκεί τετράγωνο. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
To λέω γιατί είναι εντελώς ψευτιά. Ακούς εκεί τετράγωνο. :crazy:
Όπως και να έχει το πράγμα, η εικόνα τα λέει από μόνη της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Mα πως ειναι δυνατον να γινεται ακριβως την ιδια περιοδο με προπερσι;
Περιπου 22-25/08[/quote
για σκεψου οτι τετοια περιοδο το 2007 ηταν παλι στο προσκηνιο οι εκλογες. μηπως κατι λεει αυτο? λοιπον τιποτα δεν ειναι τυχαιο. καποιοι θελουν να βγαλουν καποιους ανικανους η ειναι ιδεα μου????για μια θεση στην εξουσια ειμαστε ικανοι να κανουμε τα πατα να καψουμε την ιδια μας τη χωρα. ντροπη ντροπη ντροπη και ΑΙΣΧΟΣ:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


Αυτο το σκεφτηκα και εγω και πραγματικα ευχομαι ολοψυχα να μην εγινε κατι τετοιο, δεν θα ηθελα ποτε να πιστεψω οτι εγινε αυτο. ΕΓΚΛΗΜΑΑΑΑΑ!
Πραγματικα δεν εχω λογια. Η κατασταση ειναι κατι παραπανω απο τραγικη!
ΑΙΣΧΟΣ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ρε σεις διαβασα προηγουμενως που λεγατε για το που εχει φτασει ο καπνος..
εδω εχει φτασει στο Ναυπλιο που ειμαι εγω ρε,εχει θολωσει ο τοπος και μυριζει σταχτη. :crazy: βεβαια ειχε πιασει και εδω φωτια αλλα δεν ηταν τοσο αποπνικτικα.
τωρα δεν παλευεται. . . .
ξυλο θελουν αυτοι οι ανεγκεφαλοι που ειναι υπευθυνοι για ολα αυτα..:rucrazy::punch:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top