Πυρκαγιές στην Ελλάδα - Καλοκαίρι 2023

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,723 μηνύματα.
Αυτό μου γράφουν και οι δικοί μου σε μηνύματα. Δλδ οι Βοιωτοί πώς τη βγάζουν;

Να πάνε να γ@μηθούν οι πολιτικοί όλοι...
Τώρα έχει καθαρίσει ο ουρανός ευτυχώς…

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ. Πως την βγάζουν; Τραγικό.

Εγώ έκλεισα πόρτες τώρα, τα έκλεισα όλα. Έχω βάλει ερκοντίσιον γιατί το σκυλί δεν φαίνεται πολύ καλά. Ελπίζω να μην φταίει ο καπνός.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχουμε καμία ενημέρωση από την Τσεχική Πυροσβεστική για το αν εν τέλει ο γουρλομάτης αποδέχθηκε την βοήθειά τους;

Για να πάψουν οι συκοφάντες να διασπείρουν θεωρίες συνωμοσίας το λέω...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έχουμε καμία ενημέρωση από την Τσεχική Πυροσβεστική για το αν εν τέλει ο γουρλομάτης αποδέχθηκε την βοήθειά τους;

Για να πάψουν οι συκοφάντες να διασπέρνουν θεωρίες συνωμοσίας το λέω...
Δεχομαστε βοηθεια μονο απο κροατες.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,844 μηνύματα.
Εδω στο Λουτρακι λεμε καπνα κανονικη...τσουζουν τα ματια μου
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,136 μηνύματα.
Φύσαγε πολύ αυτές τις μέρες ... Δε γινόταν να μείνει ανεκμετάλλευτο :)
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Απλά φρικιαστική η κατάσταση με τις φωτιές :'(
Ολόκληρος Νομός έχει μείνει χωρίς νοσοκομείο και είναι πια σε ένα πλωτό και εξυπηρετούν τους ασθενείς.

Μακάρι να σταματήσει σύντομα αυτη η φρίκη γιατί μόνο φρίκη είναι με τις φωτιές.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,802 μηνύματα.
Είδα τον παρακάτω χάρτη και κυριολεκτικά ο πλανήτης καίγεται (εκτός από Βρετανία, Ιρλανδία και Σκανδιναβία). Αν συνεχίσουμε έτσι σε 10 χρόνια δεν θα υπάρχει δέντρο.

IMG_0537.jpeg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,781 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,723 μηνύματα.
Φαίνεται ότι έχουμε νεκρούς...

26; Διάβασα καλά; Μήπως έγινε κάποιο λάθος; Θεέ μου.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,802 μηνύματα.
Είναι αλήθεια όπως βλέπουμε. Το πως βέβαια αφήνουν βέβαια να περνάνε παράνομα μετανάστες υπό αυτές τις συνθήκες είναι ένα άλλο ζήτημα βέβαια. Δεν υπάρχει καμία μέριμνα.

IMG_0538.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,802 μηνύματα.
Εμπρηστές από την Ανατολή;;

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,844 μηνύματα.
Δεν αποκλειεται η φωτια αστον Εβρο να ξεσπασε απο αυτους,δεν εννοω να ηταν εμπρηστες...αλλα να αναψαν κατι και να λαμπαδιασε ολο το δασος.

 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,929 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,802 μηνύματα.
Δεν αποκλειεται η φωτια αστον Εβρο να ξεσπασε απο αυτους,δεν εννοω να ηταν εμπρηστες...αλλα να αναψαν κατι και να λαμπαδιασε ολο το δασος.


Για να είναι εκεί και για να μην προλάβουν να φύγουν κατά 90% από εκείνους άρχισε η φωτιά.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,321 μηνύματα.
Ρε παιδιά πού τις βλέπετε τις φωτιές; Εγώ άνοιξα τηλεόραση να δω τί γίνεται πριν κάνα δύωρο και εντάξει, όλα βαίνουν καλώς. Ελληνικές ταινίες, επανάληψη σειρών, διαφημίσεις. Ψέματα θα είναι αυτά που λένε για τις φωτιές.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,723 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,802 μηνύματα.
Κάλυψη από τα κανάλια αυτήν την ώρα.

ΣΚΑΙ

IMG_0549.jpeg


Ant1

IMG_0550.jpeg


Open

IMG_0551.jpeg
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,929 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top