Πυρκαγιές στην Ελλάδα - Καλοκαίρι 2023

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,836 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,092 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,753 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,836 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,268 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,753 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,836 μηνύματα.
Μπραβο στην κυβερνησαρα μας...στο Ματι ηταν εγκληματιες εδω ολα βαινουν καλως.Ε ναι...ψεκαστε,σκουπιστε...τειλωσατε με ενα 112.

ΚΑΙ ανθρωπινες ζωες χαμενες..αλλα σιγα μωρε δνε ειναι 101,εξαλλου κατι γιδοβοσκοι και λαθρο ειναι...και κατα τα αλλα τα ζωα και το περιβαλλον δεν λογιζονται σαν ζωντανοι οργανισμοι...οκ τις περιουσιες θα δωσουμε κανα εβρουλακι...αλλα τελεια τα πηγαμε οι αριστοι!


Συν αλλα περιπου 500.000 στρεμματα στις προηγουμενες φωτιες του ΦΕΕΤΙΝΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ συνολο 1.000.000 στρεμματα ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ....ΡΕΚΟΡ ΕΙΠΕ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΣΚΑΙ....ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ Ή ΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ..
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,753 μηνύματα.
Έλεος ήταν ένας νεαρός στον ΣΚΑΙ που άρχισε να λέει ότι το επιτελικό κράτος δεν είναι οργανωμένο και η δημογράφος είπε ότι δεν έχει χρόνο και έφευγε. Ντροπή τα κανάλια είναι να δίνουν βήμα στον πολίτη και όχι να λένε ότι τους συμφέρει.
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,138 μηνύματα.
Εγώ ενημερώνομαι από το CNN Greece...καμία εμπιστοσύνη στα ελληνικά ΜΜΕ από το 2017
Το cnn Greece μια χαρά φίλα προσκείμενο στον Κούλη είναι. Το ίδιο το cnn ελέγχεται από τους democrats, οι οποίοι έχουν άριστες σχέσεις με δουλάρες του ΝΑΤΟ, όπως η κυβέρνηση και η χώρα μας.
Δεν έχει καμιά σχέση το μήνυμά μου με το θρέντ συμφωνώ όμως θεώρησα σωστό να σου τονίσω το οτι φάσκεις και αντιφάσκεις. Το δίλημμα είναι ένα Γιάννη μου ή είσαι με τον άνθρωπο ή δεν είσαι, κι εσύ εχεις μπλεχτεί κάπου ενδιάμεσα και πραγματικά εύχομαι να το καταλάβεις. Το ζήτημα δεν είναι να μη με κράξεις δεν με απασχολεί, το ζήτημα είναι να προβληματιστείς.
Ω, ναι, συμφωνώ απόλυτα. Και μιλάω γενικά, για όλους μας. Όπως έγραψα και αλλού, δεν μπορείς να πατάς σε δύο βάρκες. Κάποια στιγμή πρέπει να επιλέξεις γιατί, αν δεν το κάνεις, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πέσεις στο νερό.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

Δεν ξέρω τι να πω. Το αφήνω εδώ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,043 μηνύματα.
Έλεος ήταν ένας νεαρός στον ΣΚΑΙ που άρχισε να λέει ότι το επιτελικό κράτος δεν είναι οργανωμένο και η δημογράφος είπε ότι δεν έχει χρόνο και έφευγε. Ντροπή τα κανάλια είναι να δίνουν βήμα στον πολίτη και όχι να λένε ότι τους συμφέρει.

Ε νταξει τώρα έχει καταντήσει σαχλαμάρα αυτό το πραγμα.

Έχεις ταυτόχρονα 10 φωτιές μεγάλες.

Δηλαδή δεν μπορεί συνέχεια κάποιος να παιρνει ένα μικρόφωνο κ να λέει τα ίδια.
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,138 μηνύματα.

Έχει ξεφύγει η κατάσταση
Κάποια στιγμή θα γινόταν τέτοια σκηνικά, έπονται και σοβαρότερα. Εφόσον δεν αναλαμβάνουν δράση οι κυβερνησάρες, κάποιος πρέπει να το κάνει. Οι άνθρωποι εκεί υποφέρουν και έχουν τους αλληλέγγυους να τους κουνάνε το δάχτυλο για ανθρωπισμό. Ρε άι σιχτίρ από εκεί.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,630 μηνύματα.
Έλεος ήταν ένας νεαρός στον ΣΚΑΙ που άρχισε να λέει ότι το επιτελικό κράτος δεν είναι οργανωμένο και η δημογράφος είπε ότι δεν έχει χρόνο και έφευγε. Ντροπή τα κανάλια είναι να δίνουν βήμα στον πολίτη και όχι να λένε ότι τους συμφέρει.
Φώτη αλήθεια πες μου πως μας δουλεύεις, σοβαρά τώρα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,753 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,630 μηνύματα.
Ότι να ναι.
Εγώ ο,τι ναναι;
Αγόρι μου ο άνθρωπος βγήκε να πεί κάτι αρνητικό για τη κυβέρνηση και τον κόψανε, γιατι τον κόψανε επειδη είχε κάβλα η δημοσιογράφος ή επειδή η κυβέρνηση ελέγχει τα μίντια; Δηλαδή τι διαβάζω εδω μέσα πχια
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,043 μηνύματα.
Εγώ ο,τι ναναι;
Αγόρι μου ο άνθρωπος βγήκε να πεί κάτι αρνητικό για τη κυβέρνηση και τον κόψανε, γιατι τον κόψανε επειδη είχε κάβλα η δημοσιογράφος ή επειδή η κυβέρνηση ελέγχει τα μίντια; Δηλαδή τι διαβάζω εδω μέσα πχια

Βρήκε τη στιγμή ο τυπος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,753 μηνύματα.
Εγώ ο,τι ναναι;
Αγόρι μου ο άνθρωπος βγήκε να πεί κάτι αρνητικό για τη κυβέρνηση και τον κόψανε, γιατι τον κόψανε επειδη είχε κάβλα η δημοσιογράφος ή επειδή η κυβέρνηση ελέγχει τα μίντια; Δηλαδή τι διαβάζω εδω μέσα πχια

Επειδή απαντάς χωρίς να διαβάζεις μόνο και μόνο δεν με πας, λες και σου έχω κάνει κάποιο κακό, δες πρώτα τι έγραψα πριν αρχίσεις την επίθεση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βρήκε τη στιγμή ο τυπος.

Φίλε ο άνθρωπος αλήθεια είπε τον ρωτούσαν επι 5 λεπτά και όταν πήγε να πει την αλήθεια τον έκοψαν.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,630 μηνύματα.
Επειδή απαντάς χωρίς να διαβάζεις μόνο και μόνο δεν με πας, λες και σου έχω κάνει κάποιο κακό, δες πρώτα τι έγραψα πριν αρχίσεις την επίθεση.
Δεν μου εχεις κάνει κάποιο κακό και δεν έχω αρνητική προδιάθεση προς εσένα αυτη τη ρετσινιά μόνος σου την κολλάς.Απαντάω και σχολιάζω στα οσα γράφεις. Κι ας υποθέσουμε πως δεν κατάλαβα καλά, θες να μου εξηγήσεις τι σε ενόχλησε στο οτι τον έκοψαν; Ή θεωρείς πως δεν έγινε στοχευμένα;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,753 μηνύματα.
Δεν μου εχεις κάνει κάποιο κακό και δεν έχω αρνητική προδιάθεση προς εσένα αυτη τη ρετσινιά μόνος σου την κολλάς.Απαντάω και σχολιάζω στα οσα γράφεις. Κι ας υποθέσουμε πως δεν κατάλαβα καλά, θες να μου εξηγήσεις τι σε ενόχλησε στο οτι τον έκοψαν; Ή θεωρείς πως δεν έγινε στοχευμένα;

Μα αυτό είπα στην αρχή, έγινε στοχευμένα 100% επειδή ο άνθρωπος πήγε να πει την αλήθεια. Τον είχαν εκεί επι 10 λεπτά και του έκαναν γενικές ερωτήσεις και όταν άρχισε να λέει οτι δεν έφτασε έγκαιρα το επιτελικό κράτος η δημοσιογράφος άρχισε να τρέχει και να λέει οτι τάχα δεν έχει χρόνο. Αυτό το γεγονός ήταν εξοργιστικό καθώς μας δουλεύουν μέσα στην μούρη μας.

Άκου κάτι ανεξάρτητα από τις πολιτικές πεποιθήσεις που έχω υπάρχουν μερικά πράγματα που πρέπει να είναι κοινά για όλους. Τα κανάλια είναι εκεί ώστε να δίνουν βήμα στο λαό και να λένε τα αρνητικά της πολιτείας/ κυβέρνησης, όταν αυτό δεν γίνεται τότε η χώρα πάει πίσω καθώς η κυβέρνηση επαναπαύεται. Ότι και να ψηφίζει κάποιος δεν μπορεί να αγνοήσει το γεγονός ότι η χώρα έχει σοβαρό έλλειμα σε πυροσβεστικό σώμα και σε αεροσκάφη. Δυστυχώς όπως πάμε σε 10 χρόνια από τώρα στην καλύτερη η Αττική θα γίνει έρημος όπου δεν θα είναι βιώσιμη, ήδη η ατμόσφαιρα φέτος ήταν αποπνικτική και όσο περνάει ο καιρός γίνεται όλο και χειρότερα. Στα νησιά και στον Έβρο πες ότι τα δάση θα γίνουν ξανά λόγο της παρθένας φύσης και των νερών που υπάρχουν, στην Αττική όμως η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,630 μηνύματα.
Μα αυτό είπα στην αρχή, έγινε στοχευμένα 100% επειδή ο άνθρωπος πήγε να πει την αλήθεια. Τον είχαν εκεί επι 10 λεπτά και του έκαναν γενικές ερωτήσεις και όταν άρχισε να λέει οτι δεν έφτασε έγκαιρα το επιτελικό κράτος η δημοσιογράφος άρχισε να τρέχει και να λέει οτι τάχα δεν έχει χρόνο. Αυτό το γεγονός ήταν εξοργιστικό καθώς μας δουλεύουν μέσα στην μούρη μας.

Άκου κάτι ανεξάρτητα από τις πολιτικές πεποιθήσεις που έχω υπάρχουν μερικά πράγματα που πρέπει να είναι κοινά για όλους. Τα κανάλια είναι εκεί ώστε να δίνουν βήμα στο λαό και να λένε τα αρνητικά της πολιτείας/ κυβέρνησης, όταν αυτό δεν γίνεται τότε η χώρα πάει πίσω καθώς η κυβέρνηση επαναπαύεται. Ότι και να ψηφίζει κάποιος δεν μπορεί να αγνοήσει το γεγονός ότι η χώρα έχει σοβαρό έλλειμα σε πυροσβεστικό σώμα και σε αεροσκάφη. Δυστυχώς όπως πάμε σε 10 χρόνια από τώρα στην καλύτερη η Αττική θα γίνει έρημος όπου δεν θα είναι βιώσιμη, ήδη η ατμόσφαιρα φέτος ήταν αποπνικτική και όσο περνάει ο καιρός γίνεται όλο και χειρότερα. Στα νησιά και στον Έβρο πες ότι τα δάση θα γίνουν ξανά λόγο της παρθένας φύσης και των νερών που υπάρχουν, στην Αττική όμως η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη.
Μα δεν σου τη μπαίνω και την ψήφο σου, ούτε θα αναλύσουμε εδώ τις πολιτικές σου πεποιθήσεις, η ερώτησή μου είναι απλή και εντελώς άμεση. Τα κανάλια δρούν αυτοβούλως ή ελέγχονται απο τη κυβέρνηση;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top