Πόσες φορές αντέχετε;

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
οταν ξυπνησεις?:eek:

φτου και απο την αρχη ε?:Pχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναι,,παειιι,ονειρο ηταν και πεεερασεεε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δυστυχώς η ζήλια της κατέστρεψε τη σχέση μας...


Πάλι καλά να λες. Στους τρείς μήνες σε έβλεπα στο ΚΑΤ για βιταμίνες :confused:



Υγ. για δες κάτι παράξενα πλάσματα οι γυναίκες...
κάνατε επτακόσιες φορές τη μέρα σεκς, και παρεξηγήθηκε ότι θα συνέχιζες και με άλλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Με την τελευταία μου σχέση (ons δεν έχω κάνει ποτέ)
επέστρεφα από τη δουλειά γύρω στις 4. Πήγαινα στο σπίτι της. Στο υπόγειο τύχαινε και ήταν η έδρα της επιχείρησης. Εκείνη την ώρα όμως δεν ήταν κανείς, οπότε το γραφείο το κάναμε κρεβάτι...Αν δεν ήταν κανείς στο σπίτι το κάναμε είτε σε κάποιο κρεβάτι (το δικό της, της αδελφής της, του αδελφού της, της μητέρας της) ή ακόμα και στο τραπέζι του ping-pong...
Μετά πήγαινα σπίτι μου, ασχολούμουν με το ηλεκτρονικό μου κατάστημα, και κατά τις 9 ερχόταν σπίτι μου. 2η βόλτα, 3η βόλτα, 4η βόλτα, μέχρι να κοιμηθούμε...Κατά τις 3-4 το πρωί ξυπνούσε ένας από τους δύο και συνεχίζαμε...
Το πρωί, πάντα αργούσε εκείνη να πάει στη δουλειά της γιατί δεν μπορείς να βάλεις χρονόμετρο σε τέτοια πράγματα...Εγώ δεν είχα θέμα γιατί πήγαινα στις 9...

Δυστυχώς η ζήλια της κατέστρεψε τη σχέση μας...

φοβόταν ότι μόνο εσύ θα πάρεις προαγωγή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τι προαγωγή, που κολλάει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εμ....


συνεχεια

θου κυριε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Ρεκορ σε μια μερα.... 14 φορες..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Άστοχη διευκρίνιση ;)


έλα μωρέ, εάν ήθελα να είμαι κακός, θα ρωτούσα με πόσες νίκησε ο πρώτος της παρέας... :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Περίπου μια φορά στις 3 μέρες, εκτός και εαν έχω καιρό... Παλιότερα μπορούσα πολλές περισσότερες και έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως έχω κανένα πρόβλημα... Σίγουρα έχει βάλει το χέρι του το άγχος, αλλά σε τέτοιο σημείο φοβάμαι μήπως είναι οργανικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Περίπου μια φορά στις 3 μέρες, εκτός και εαν έχω καιρό... Παλιότερα μπορούσα πολλές περισσότερες και έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως έχω κανένα πρόβλημα... Σίγουρα έχει βάλει το χέρι του το άγχος, αλλά σε τέτοιο σημείο φοβάμαι μήπως είναι οργανικό...
Αν στα 20 σου δεν αντέχεις, στα 40 τι θα κάνεις; Ακου μια φορά στις 3 μέρες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν στα 20 σου δεν αντέχεις, στα 40 τι θα κάνεις; Ακου μια φορά στις 3 μέρες...:worry:

Ερχεται το παιδακι και μας λεει οτι εχει προβλημα και αντι να τον στιριξουμε θα του κανουμε την καρδια περβολι;...


Anhur, το ανχος ειναι τεραστιο θεμα...! Υπαρχουν ανθρωποι που δεν μπορουν καθολου χωρις να εχουν οπιοδηποτε οργανικο θεμα, εξετιας ανχους και ψυχολογιας.
Ηρεμισε, απεβαλε το ανχος σου, δες τι ειναι αυτο που σε κανει να μην εχεις ορεξη...! Ρωτα και κανεναν γιατρο αν πιστευεις οτι θα σε βοηθισει. Αφου μας λες οτι παλιοτερα μπορουσες πιο πολλες δεν νομιζω να ειναι οργανικο... Οποτε ψαξε την ψυχολογια σου, και ολα θα ερθουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ερχεται το παιδακι και μας λεει οτι εχει προβλημα και αντι να τον στιριξουμε θα του κανουμε την καρδια περβολι;...


Anhur, το ανχος ειναι τεραστιο θεμα...! Υπαρχουν ανθρωποι που δεν μπορουν καθολου χωρις να εχουν οπιοδηποτε οργανικο θεμα, εξετιας ανχους και ψυχολογιας.
Ηρεμισε, απεβαλε το ανχος σου, δες τι ειναι αυτο που σε κανει να μην εχεις ορεξη...! Ρωτα και κανεναν γιατρο αν πιστευεις οτι θα σε βοηθισει. Αφου μας λες οτι παλιοτερα μπορουσες πιο πολλες δεν νομιζω να ειναι οργανικο... Οποτε ψαξε την ψυχολογια σου, και ολα θα ερθουν!


Αν ήτανε τόσο εύκολο να πω απλά ότι δεν θα αγχώνομαι θα το έκανα, δεν περνάει από το χέρι μου όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Το ρεκορ είναι για μένα 4 στα 8 μέσα σε μια ολόκληρη μέρα, εννοείται με διαλλείματα αλλά και με μεγάλη διάρκεια. Τώρα στα αγχωμένα γεράματα, ζήτημα να γίνει 1-2 την εβδομάδα, 99% των περιπτώσεων Σαββατοκύριακο και με μέτρια διάρκεια. Σε λίγα χρόνια μας βλέπω να χαπακωνόμαστε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Περίπου μια φορά στις 3 μέρες, εκτός και εαν έχω καιρό... Παλιότερα μπορούσα πολλές περισσότερες και έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως έχω κανένα πρόβλημα... Σίγουρα έχει βάλει το χέρι του το άγχος, αλλά σε τέτοιο σημείο φοβάμαι μήπως είναι οργανικό...

κανε λιγο γυμναστικουλα! περιορισε, τσιγαρα , ποτα , μπαφους, και θα εισαι κομπλε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
32

Inside joke, οι παλιοί ίσως το θυμούνται. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
έχουμε περάσει από όλα τα στάδια, από sex marathon weekends με διαλείμματα μόνο για φαγητό και wc μέχρι να χτυπάμε 18ωρα στη δουλειά και σεξ μια φορά στις 15 ως το απόλυτο τίποτα όπου καλώς εχόντων των πραγμάτων θα φτάσουμε το 11μηνο απραγίας λόγω εγκυμοσύνης.. ω ρε γλέντια του χρόνου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ναι ολοι οι γκουσγκουνηδες μπορουν απανοτα και 3 και 4 φορες.
Sure.

Γενικα η απαντηση που δινετε ειναι μαλλον Ν+α οπου α={2,3,4,5} και Ν ο πραγματικος αριθμος των φορων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top