Πόσοι από σας είστε χωρίς σύντροφο;

Ποια η κατάσταση σας σε σχέση με το παραπάνω ερώτημα:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Είμαι σε σχέση και είμαι καλά.

    Ψήφοι: 70 32.1%
  • Είμαι σε σχέση και δεν είμαι καλά.

    Ψήφοι: 10 4.6%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω χρόνο.

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω διάθεση δέσμευσης αυτή την περίοδο.

    Ψήφοι: 24 11.0%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δε με ενδιαφέρει κάποιος.

    Ψήφοι: 49 22.5%
  • Είμαι ο deadhead_pirate

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)

    Ψήφοι: 53 24.3%

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Αλλαξα την ψηφο μου, αλλαξα την ψηφο μου!! Ουιιιιι αλλαξα την ψηφο μου!!! :jumpy::alljumpy::jumpy::crazy:

Τι ειναι μια ψήφος μπροστά στην ευτυχια:P

Ρε που έχουν κρυφτεί οι γυναικες που μαρεσουν.....βαρεθηκα να κολοβαραω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τι ειναι μια ψήφος μπροστά στην ευτυχια:P

Ρε που έχουν κρυφτεί οι γυναικες που μαρεσουν.....βαρεθηκα να κολοβαραω

Άμα βρεις καμία πες μου!Άμα βρω πολλές και εγώ θα σε ενημερόσω!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
it's a deal....
Εχεις περιθώριο μεχρι το meeting για ενα καλα οργανωμενο σχεδιο δράσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
κάποια τη χτύπησε ο έρωτας στο κεφάλι :whistle::whistle::whistle::whistle:





:P

Νιε νιε εμενα με χτυπησε, μη σφυρας!!!!:D:D

[καργα off topic] φτου φτου μη σε ματιασω..[/ off topic]


:redface::D:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
  1. Δεν έχω σχέση γιατί δεν έχω χρόνο (εντελώς ανίκανη να εντάξω έναν άνθρωπο στην καθημερινότητά μου:()
  2. Δεν έχω σχέση γιατί δεν με ενδιαφέρει κάποιος (βασικά, με ενδιαφέρει αλλά η κατάσταση είναι τόσο μπερδεμένη που προτιμώ να αλλάξω ενδιαφέροντα:D)
  3. Και διακατέχομαι πάντα από φόβο δέσμευσης;).
Χμμμμ:hmm: ποιά κατηγορία να ψηφίσω?????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
  1. Δεν έχω σχέση γιατί δεν έχω χρόνο (εντελώς ανίκανη να εντάξω έναν άνθρωπο στην καθημερινότητά μου:()
  2. Δεν έχω σχέση γιατί δεν με ενδιαφέρει κάποιος (βασικά, με ενδιαφέρει αλλά η κατάσταση είναι τόσο μπερδεμένη που προτιμώ να αλλάξω ενδιαφέροντα:D)
  3. Και διακατέχομαι πάντα από φόβο δέσμευσης;).
Χμμμμ:hmm: ποιά κατηγορία να ψηφίσω?????????:P


Xμμμ, γιατί δεν δοκιμάζεις εδώ:
"Είμαι ο deadhead_pirate"

(προπαγάνδα) :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Και εμένα δε με ενδιαφέρει κάποια ιδιαίτερα,άρα δεν έχω σχέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως, μεγάλη κουβέντα είπε η Kassie... Μερικές φορές είναι πολύυυ δύσκολο να εντάξεις κάποιον στην καθημερινότητά σου... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
:inlove: χουχου ερωτεύτηκα και εγώ (νομίζω δλδ :P) :bounce::vroum:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:inlove: χουχου ερωτεύτηκα και εγώ (νομίζω δλδ :P) :bounce::vroum:!
Χουχου, καλώς τα δέχτηκες. :D



Το κλαμπ της εργένικης μπακουροζωής σε χαιρετά. :hello:
(Κι ελπίζει να σε ξαναδεί σύνομα :slourp:)




Wish the best. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι που νομίζω πως ΔΕΝ θέλω να ερωτευτώ, πρέπει να ανησυχήσω; :confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πάλι που νομίζω πως ΔΕΝ θέλω να ερωτευτώ, πρέπει να ανησυχήσω; :confused::D
Μπακουροζωή rulez. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Χουχου, καλώς τα δέχτηκες. :D



Το κλαμπ της εργένικης μπακουροζωής σε χαιρετά. :hello:
(Κι ελπίζει να σε ξαναδεί σύνομα :slourp:)




Wish the best. ;)

Ευχαριστώ βρε George :D!

Εγώ πάλι που νομίζω πως ΔΕΝ θέλω να ερωτευτώ, πρέπει να ανησυχήσω; :confused::D

Ε,όχι μια φάση είναι και αυτή ;). Εγώ την πέρασα για αρκετό καιρό (και θα την ξαναπεράσω το πιο πιθανόν :P). Ελπίζω να αργήσει τουλάχιστον :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εγώ πάλι που νομίζω πως ΔΕΝ θέλω να ερωτευτώ, πρέπει να ανησυχήσω; :confused::D
δε θες σχέση
δε θες να ερωτευτείς
δε θες να γίνεις μάνα...



τι σταδιάλα θε?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
δε θες σχέση
δε θες να ερωτευτείς
δε θες να γίνεις μάνα...



τι σταδιάλα θε?:P:P:P
Δεν θες να μάθεις, η λίστα είναι ατελείωτη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukouroukou

Νεοφερμένος

Ο koukouroukou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ.2 χρόνια και.Κι απ' ότι βλέπω θα είμαι για πολύ ακόμα.Φτάνει η δικιά μου καθημερινότητα, δε μπορώ να έχω στο προγραμμά μου ακόμα μια.
Τελικά ίσως δεν έχω κι άλλο χρόνο για χάσιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Έλα μωρέ. 7 χρονών είσαι ακόμα. Έχεις καιρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγώ είμαι single όπως οι περισσότεροι γνωρίζετε. Όσοι δεν ξέρετε, διαβάστε αυτό και θα καταλάβετε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το τεταρτο κατα σειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Έχω σχέση 3 χρόνια και είμαι καλά!:inlove::inlove::inlove:
Ήταν απο απόσταση αλλά φτάσαμε σε σημείο να συζούμε και είναι τέλεια!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top