Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εαν αντι για δαχτυλο την επομενη φορα βαλει ενα Strap on?
:bye2:
Πάλι δεν τον λες ομοφυλόφιλο. Αν όμως ξαφνικά άρχισε να ονειρεύεται και το Real thing. Εκεί αλλάζει εντελώς η κουβέντα.

Αλλά εκεί που θέλω να καταλήξω. Μιλάμε για ερωτικά παιχνίδια μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας.
Πριν φτάσει ένα ζευγάρι στο σημείο η γυναίκα να βάζει δάχτυλο ή να χρησιμοποιεί ερωτικά παιχνίδια. Αυτός ο άντρας την ερωτεύθηκε, της ζήτησε να βγουν, φιληθήκανε, κάνανε έρωτα και ενδεχομένως να είναι μαζί για αρκετά χρόνια.

Αν μιλάγαμε για ομοφυλόφιλο, τίποτα από τα παραπάνω δεν θα είχε συμβεί. Γιατί απλά ο ομοφυλόφιλος δεν μπορεί να δει ερωτικά μια γυναίκα. Θα είχε πάει με άντρα και θα τελείωνε εκεί το θέμα.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εαν αντι για δαχτυλο την επομενη φορα βαλει ενα Strap on?
:bye2:

Δε θα σχολιάσω το στραπ ον της φωτό αλλά ρε παιδιά τι νύχια είναι αυτά,αίσχος,είπαμε γαλλικό αλλά όχι και έτσι :(
Στο θέμα μας,αν ο δικός μου κάποια στιγμή ζητούσε να του βάλω δάχτυλο,ίσως κρίντζαρα στην αρχή.Τώρα από εκεί και πέρα θα το συζητούσα μαζί του.Ούτως ή άλλως έχω διαβάσει πολλές φορές οτι έτσι διεγείρεται ο προστάτης.Σε καμία περίπτωση όμως δε θα έλεγα οτι είναι γκει.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Δηλαδή ρε παιδια θα πάμε στο άλλο ακρο τώρα.... αντι να τονε σφυράμε θα μας τονε σφυρίζουνε;
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα από εκεί και πέρα θα το συζητούσα μαζί του.
Aυτό θα έπρεπε να είναι γενικά η φυσιολογική αντίδραση ανάμεσα σε ένα ζευγάρι σε οποιοδήποτε αίτημα ή ακόμα και φετίχ ενός από τους συμμετέχοντες. Υποτίθεται ότι σε μία σχέση έχεις την ελεθερία να εκφράσεις την όποια σου φαντασίωση και τα θέλω σου, όπως επίσης και να θέσεις όρια αν κάτι σε κάνει να νιώθεις άβολα.
Πολύ ομοφοβικά τα σχόλια των αντρών εδώ μέσα λες, όχι ότι με εκπλήσσει βέβαια.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Aυτό θα έπρεπε να είναι γενικά η φυσιολογική αντίδραση ανάμεσα σε ένα ζευγάρι σε οποιοδήποτε αίτημα ή ακόμα και φετίχ ενός από τους συμμετέχοντες. Υποτίθεται ότι σε μία σχέση έχεις την ελεθερία να εκφράσεις την όποια σου φαντασίωση και τα θέλω σου, όπως επίσης και να θέσεις όρια αν κάτι σε κάνει να νιώθεις άβολα.
Πολύ ομοφοβικά τα σχόλια των αντρών εδώ μέσα λες, όχι ότι με εκπλήσσει βέβαια.

Δηλαδη για να αποδειξω οτι δεν ειμαι ομοφοβικος πρέπει να κάτσω να μου τον σφυριξουν; :(

μπα σε καλο σας... με το ζορι. Κάποιοι θέλουμε μονο να σφυριζουμε τι να κάνουμε τώρα !
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρατηρώ γενικά, και στο Internet αλλά και στο συγκεκριμένο θέμα. Ότι αρκετοί έχουν ένα "θέμα" να καταλάβουν τον ορισμό του "ομοφυλόφιλου".

Για να βάλουμε τα πράγματα στην σωστή σειρά:
Ομοφυλόφιλος είναι αυτός που του αρέσει ερωτικά άτομο του ίδιου φύλου.
Bisexual είναι αυτός που του αρέσουν ερωτικά άτομα και των 2 φύλων.
Straight είναι αυτός που του αρέσει ερωτικά άτομο του αντίθετου φύλου.
Asexual είναι αυτός που δεν μπορεί να δει ερωτικά καμία και κανέναν.

Κι εσύ μάλλον έχεις θέμα να καταλάβεις τις συνδέσεις μεταξύ εννοιών.

Το να σου βάζουν δάχτυλο η γενικά οτιδήποτε στον κωλο θεωρείται gay συμπεριφορά από αρκετούς αντρες διότι προσομοιώνει τον γυναικείο παθητικό ρόλο στην σεξουαλικη πράξη και όχι τον ενεργητικό και συνδέεται με την ομοφυλοφιλία διότι μόνο εκεί έχει ο άντρας τέτοιο ρόλο στο σεξ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Δεν ισχύει.Καμία σχέση ο Πρωκτός με Προστάτη.Ρε τι διαβάζω σήμερα ;

Γιατί τι λάθος είπε η κοπέλα δηλαδή; Κάτσε στα τέσσερα και άσε την κοπέλα σου να σου βάλει 2 δάχτυλα απο πίσω βαθιά, με κλίση προς τα κάτω.

Αμα δε βγάλεις το Μόρνο όλο, εμένα γράψε μου. Βαράει όχι μόνο προστάτη αλλά και τις 400 καμπάνες της Αγια Σοφιάς μαζί και δυο ταμπούρλα στην Τούμπα όταν βάζει γκολ ο ΠΑΟΚ.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Εαν αντι για δαχτυλο την επομενη φορα βαλει ενα Strap on?
:bye2:


Γιατί θα σου έκανε εντύπωση εαν μάθαινες οτι υπάρχουν και τύποι που γουστάρουν η κοπέλα τους να τους γαμάει με στραπον ; Αυτό είναι το νόημα γενικά της επαφής.

Ενώ σε άλλους τομείς λες θέλω τα x χαρακτηριστικά σε κάποιον,στον συγκεκριμένο τομέα για κάθε φαντασίωση, μπορείς να δημιουργήσεις ολόκληρη κατηγορία . Τυχαία νομίζεις υπάρχουν στα σαιτ με πορνό τόσες επιλογές; Απο εκεί και πέρα σαφώς δεν ανταποκρίνεται κάθε κατηγορία σε όλους τους ανθρώπους το ίδιο, για 1000 λόγους.

Εαν είχαμε ανακαλύψει την ύπαρξη εξωγήινων να είσαι σίγουρος οτι θα υπήρχε μια ομάδα ανθρώπων που θα άναβε με την ιδέα να γαμήσει εξωγήινο. Το ποιντ μου είναι οτι δεν υπάρχει στάνταρ,η διαδικασία είναι κυρίως εγκεφαλική. Μπορείς να δημιουργήσεις άπειρα σενάρια και καταστάσεις με διαφορετικά πρόσωπα,μέρη και συνθήκες που μπορεί να κάνουν κλίκ στον άλλο και άλλα τόσα. Η έννοια της ανδρικότητας,της θηλυκότητας,του ηθικού/ανήθικου του κοινωνικά αποδεκτού ή όχι,του σωστού ή λάθος στερούνται νοήματος σε μια τέτοια διαδικασίας σωματικής επαφής .

Εαν και οι περισσότεροι άντρες(και εγώ) θα συμφωνήσουμε οτι το δάχτυλο απο γυναίκα δεν είναι κάτι που θα μας άρεσε και μάλλον θα φρίκαρε,δεν κάνει ούτε εμάς περισσότερο άντρες ούτε τους άλλους λιγότερο. Όπως και το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος δεν σημαίνει οτι στερείται τις ποιότητες και τις αξίες ενός άνδρα. Είναι απλά μια ακόμα "γεύση" του ίδιου παγωτού. Σε άλλους αρέσει,σε άλλους όχι. Η πράξη απο μόνη της δεν λέει πολλά . Εαν κάτι δεν λέει πολλά για τον ψυχισμό του άλλου,η ακόμα χειρότερα νιώθει αποστροφή δεν πρόκειται να το ευχαριστηθεί,και επομένως είναι μάταιο να τον πιέζεις να το αποδεχτεί. Οπότε ο καθένας με τα γούστα του,και ευτυχώς σίγουρα μπορεί να βρει κόσμο που την βρίσκει με τα ίδια πράγματα ή έστω σχετικά.

Αλλά δεν σημαίνει οτι κάποιοι είναι πιο φυσιολογικοί και άλλοι όχι. Απλά για τον καθένα λειτουργούν διαφορετικά ερεθίσματα βάσει του σώματος του,των σκέψεων του,των προτιμήσεων του,των εμπειριών του,του χαρακτήρα του κτλπ.
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τον γυναικείο παθητικό ρόλο στην σεξουαλικη πράξη και όχι τον ενεργητικό και συνδέεται με την ομοφυλοφιλία διότι μόνο εκεί έχει ο άντρας τέτοιο ρόλο στο σεξ
Καλά κι αυτό μπουρδολογείν, να σε βάλει η άλλη κάτω και να πάρει τα ηνία και να μου πεις μετά ποιος είναι ο ενεργητικός.
Γκέι σεξ είναι αυτό που περιλαμβάνει 2 άτομα του ίδιου φύλου, τέλος. Αν οι άλλοι τη βρίσκουν να παίζουν και κλακέτες παράλληλα, γούστο τους καπέλο τους.
Ψίτ.... σεβασμος στον Θείο. Τα χουμε ξαναπει !
Πολυμαθή θείε, υπάρχει μια αρετή που λέγεται reading comprehension.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Υπαρχουν και γυναικες που εχουν ορμονες και θελουν να γαμανε είναι κρυφοαντρες δηλαδή.

Ρε όλες, και οι τρυφερές ακόμα, αμα τις βάλεις να σου κάνουν domination, δέσιμο, κατούρημα κι όλα τα ωραία, ξετσουτσουριάζουν αμέσως, δε θέλει ορμόνη.

Οι περισσότερες θέλουν να μας αλλάξουν τα φώτα, αλλά είτε ντρέπονται, είτε είναι μαθημένες στη μετριότητα της υποταγής στον άντρα, καθότι πέφτουν σε κάτι φλώρους που φοβούνται μη θιχτεί ο αντρισμός τους αμα δώσουν στην άλλη εξουσία στο κρεβάτι.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

itisjustme

Νεοφερμένος

Η itisjustme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχουν πονέσει τα ματάκια μου με αυτά που βλέπω!!!Πρωκτός και προστάτης καμία σχέση μεταξύ τους παιδιαα
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Παιδιά calm your tits.Δε σας προσβάλλουμε,ούτε σας λέμε οτι αυτό ισχύει 100%.Λέμε ότι γενικά πολλοί το αναφέρουν.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Well εγώ πιστεύω ότι κάποια στιγμή δε θα αποτελεί ταμπού και θα θεωρούν ότι σε όσους αρέσει είναι ομοφυλόφιλοι.
Όπως παλιά θεωρούσαν το στοματικό στον άνδρα κάτι που το κάνουν μόνο οι ιερόδουλες και πλέον δεν ισχύει, κάπως έτσι πιστεύω ότι θα πάψει να θεωρείται " κάτι που το κάνουν μόνο οι ομοφυλόφιλοι".
Αν θέλετε τη γνώμη μου, θεωρώ ότι λανθασμένα υπάρχει αυτή η εντύπωση και επίσης ότι κάποιοι είστε φουλ ομοφοβικοί και σεξιστες :P
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν μιλάγαμε για ομοφυλόφιλο, τίποτα από τα παραπάνω δεν θα είχε συμβεί. Γιατί απλά ο ομοφυλόφιλος δεν μπορεί να δει ερωτικά μια γυναίκα. Θα είχε πάει με άντρα και θα τελείωνε εκεί το θέμα.
Άσχετο με το θέμα λίγο αλλά έκανα παρέα με γκέι άντρα που του την έπεφταν συχνά πυκνά παντρεμένοι άνθρωποι με παιδιά με ηλικίες 40-45. Άρα δεν είναι και το απόλυτο επιχείρημα αυτό. :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Εγω παντως ειχα πεθανει στο γελιο όταν ειχα πρωτοακουσει ότι ενας γνωστος μου,του αρεσε να του βαζει δαχτυλο η γκομενα.Και το επαιζε και αντρακλας η αδελφω.
Επισης ειχα απορρησει για το γλυφοκωλι.Μου ελεγαν ολοι γλυφοκωλι δεν κανεις? οχι ρε βλακες δεν κανω,σιγα μην καθομαι να γλυφω κωλους,ειναι σημεια με παθογόνα μικροβια,ειναι μικροβιοτοποι στο σωμα,δηλαδη σημειο που ζουν μικροβια χωρις να παθαινουμε κατι.

Το πέος έχει νευρικές απολήξεις; Εχει. Οταν στο γλύφουν ερεθίζεσαι; Ερεθίζεσαι.

Ο πρωκτός έχει νευρικές απολήξεις; Έχει. Αρα λοιπόν γιατί -αμα είναι πλυμένος και καθαρός- να μη της τονε γλύψεις λυσσαλέα και να χαρίσεις και στους δυο σας στιγμές απαράμιλλης απόλαυσης; Ή γιατί να μη της δώσεις κι αυτής τη χαρά να πάρει τα ηνία και να ερεθίσει τον δικό σου πρωκτό;

Όταν κάνεις στοματικό στο αιδοίο της αλληνής που έχει να το πλύνει 7 μέρες και κακοφορμίζει η κολπίτιδα και η τραχηλίτιδα με δυσωδία τυρόπιτας και παστού ψαριού, μπαίνεις πέος και βγαίνεις μανιτάρια πλευρώτους, εκεί δεν έχει μολύνσεις, εκεί στρατηγέ μου είναι πεντακάθαρα ε;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top