Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Για το αλλο θεμα, αφηνω και αλλους να απαντησουν πριν σχολιασω και εγω. Μεχρι τωρα παντως εχουμε: 0/3 για το ενα, 1,5/2 για το αλλο ( ο Lorien δεν σχολιασε αν καταλαβα)

Το 0/3 και 1,5/2 πως προκύπτουν;
Γνώμες από γυναίκες δε θες, ή θες από συγκεκριμένες γυναίκες 2 και 3 αντίστοιχα στον αριθμό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σορυ insomniac, η ωρα βλεπεις..

Χμ...το 2ο λοιπον ειναι πιο αποδεκτο θα ελεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Σορυ insomniac, η ωρα βλεπεις..

Χμ...το 2ο λοιπον ειναι πιο αποδεκτο θα ελεγα.

Don't even mention it! :) Οκ, λοιπον, ανανεωμενα στατιστικα :P: 0/3, 2,5/3 αντιστοιχα

Το 0/3 και 1,5/2 πως προκύπτουν;
Γνώμες από γυναίκες δε θες, ή θες από συγκεκριμένες γυναίκες 2 και 3 αντίστοιχα στον αριθμό;:worry:

Οχι βρε συ, ανεφερα τις εως τοτε απαντησεις, εξ ου και τα νουμερα:

Ειχαν απαντησει οι Michelle, Neraida και Lorien. Και οι τρεις ειχαν απαντησει αρνητικα ως προς τον δονητη. Αρα 0/3.
Η Michelle ειχε πει ξεκαθαρα ναι στον αυνανισμο, ενω η Neraida ναι - υπο προυποθεσεις ( αρα 0,5). Ο Lorien δεν ειχε απαντησει, αρα δεν τον συμπεριελαβα. Επομενως 1,5/2.

:)

EDIT: Και σε περιπτωση που δεν ειναι πληρως ξεκαθαρο, προφανως και θελω να δω τις αποψεις των παντων και οχι συγκεκριμενων ατομων. Απλα, κυριως, αυτων που εχουν εκφραστει θετικα ως προς το να θελει/ μην εχει αντιρρηση ενας αντρας στο να του βαζει δακτυλο η κοπελα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χμ, βασικα και μενα υπο προυποθεσεις ειναι. :P (του σπαμε τα νευρα τωρα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το να θελει/ μην εχει αντιρρηση ενας αντρας στο να του βαζει δακτυλο η κοπελα του.

Προτιμώ να μου βάζει πλυντήριο... :confused:



Πς. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις, άνθρωποι είμαστε και όλο αλλάζουμε για να μείνουμε οι ίδιοι.

Μπορεί αύριο να με πάνε φυλακή, και εκει ν' ανακαλύψω την χαρά του μασάζ. :(
Οπότε δεν κρίνω, όπως το ξεκαθάρισε ο φαν:

(οι προοδευτικοί και οι μή / οι αρμέγοντες-μενοι και οι μη) οπότε όσοι δεν συμφωνούν με το ένα στρατόπεδο είναι "προφανώς" στο άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα απογοήτευες τον εαυτό σου γιατί; Επειδή δεν θα ήσουν όσο προοδευτική θα ήθελες;

Διότι όποια αντίδραση μου δεν είναι ορθολογιστική την θεωρώ προσωπικό μου "bug".
Δεν έχει να κάνει με πρόοδο ή συντήρηση.

Ειχαν απαντησει οι Michelle, Neraida και Lorien. Και οι τρεις ειχαν απαντησει αρνητικα ως προς τον δονητη. Αρα 0/3.

Δεν είχα απαντήσει αρνητικά, είχα απαντήσει ότι δεν ξέρω. Πιστεύω μεν ότι δεν θα είχα πρόβλημα, αλλά είναι από αυτά που δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πώς θα αντιδράσεις αν δεν σου τύχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Από προσωπική μου εμπειρία και μόνο όταν το έκανα μου ζητήθηκε...ή μάλλον με οδήγησε ο άλλος....

Στην αρχή φοβήθηκα μην κάνω ζημιά ή τον πονέσω ...μετά αναρωτήθηκα και γενικά μου φάνηκε κάπως άσχετα αν και είχα διαβάσει πόσο ερωτογενής περιοχή είναι...Και μπήκα στο τριπάκι "μωρέ λες;"...

Τώρα...έχοντας περάσει καιρός δεν το θεωρώ εξτριμ...δεν το θεωρώ κάπως και στα μάτια μου ο άλλος δεν είναι λιγότερος άντρας.... Άλλωστε στο σεξ γίνονται πράγματα που θέλουν και οι δύο και τα γουστάρουν χωρίς ένας από τους δύο να καταπιέζεται ;)

Το να προσπαθήσουμε όμως να πείσουμε οι μεν τους δε είναι άκυρο...
Το να βγάλουμε συμπεράσματα για τον ανδρισμό ή όχι κάποιου επίσης... όπως και να κατακρίνουμε αυτούς που το κάνουν ή όχι...

Γενικά το απόλυτο δεν βοηθάει κανέναν...
Όποιος θέλει δοκιμάζει...όποιος δεν ας σφυρίξει αδιάφορα :P
Δεν θα πω εγώ αν χάνει ή όχι γιατί είναι γουστα....

Και για να μην με ρωτήσει ο Ινσο για δονητή...:P
Ναι το έχω δοκιμάσει κι αυτό...
Μου φάνηκε κάπως; Όχι...
Τον μείωσε; 'Οχι....
Το χρειαζόνταν για να λειτουργήσει; Όχι... γινόταν μέρος του παιχνιδιού όταν είχαμε όρεξη και χρόνο για παιχνίδια....
Παραμένει για εμένα άντρας; Ω...ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλά από δάχτυλο πήγαμε στον δονητή; Τι μένει μετά, τα παλούκια; Χούμορ για να σπάσει ο πάγος :P

Το να προσπαθήσουμε όμως να πείσουμε οι μεν τους δε είναι άκυρο...

ακριβώς αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ερωτηση προς συζητηση: Οι πιο πολλες κοπελες απο αυτα που καταλαβα δεν εχουν προβλημα να το κανουν στον συντροφο τους αυτο, ουτε να τους το ζητησει. Αν τους ζητησει αντι για δακτυλο δονητη, τι θα πουν; Αν τους πει οτι οταν αυνανιζεται βαζει ο ιδιος δαχτυλο στον πρωκτο του; :hmm:;):)


δεν μπορώ να καταλάβω από που και ως που είναι σεξυ και διεγερτικό το να του ζητήσω εγώ να μου βάλει ένα δονητή και δεν είναι το να μου το ζητήσει αυτός
Ο πρωκτικός έρωτας είναι "παρά φύση" για τη γυναίκα
Παρολα αυτά, χρόνια τώρα, είναι εξαιρετικά διεγερτικό για την πλειοψηφία των ανδρών

Το μόνο που θα με ξένιζε θα ήταν να μου ζητούσε τρίο με άλλον άντρα και να τον βλέπω να κάνει παιχνίδι μαζί του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Δεν είναι ερωτογενής ζώνη!:redface:

Και όμως είναι. Αλήθεια και με τις θηλές σου μπόρατ τα ίδια ισχύουν, σφαλιάρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το να προσπαθήσουμε όμως να πείσουμε οι μεν τους δε είναι άκυρο...
.

ακριβώς αυτό!

Επ...συζητηση γινεται...τωρα εαν καποιος προβληματιστει για κατι και πειστει για το ακριβως αντιθετο απο αυτο που πιστευε μεχρι εκεινη τη στιγμη, δεν ειναι κακο...Κανεις δεν προσπαθει ντε και καλα να πεισει για κατι τον αλλο...Τλχ πιστευω οτι κανεις δεν εχει αυτη την προθεση...Κανω λαθος..?!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
Ρε παιδιά, το λέει και η παροιμία! Άλλος τρώει τ' αγγούρι και δροσίζεται κι άλλος το τρώει και ζορίζεται. Ε όπου αγγούρι βάλτε δάχτυλο! Που είναι το πρόβλημα; Άλλος το θέλει, άλλος δε το θέλει.

Εντάξει μου χουν βάλει δάχτυλο στο self-βοθράκι, δεν είν' κακό απλά δεν χοροπήδαγα κι απ' τη χαρά μου, ούτε με έκανε θηλυπρεπή. Αν μου ρθει πάνω στο κέφι όρεξη, θα μου ρίξουν και σφαλιάρες στο λιθρίνι και μπορεί να τη βρώ έτσι κάποτε. Και πάλι δε με κάνει κάτι διαφορετικό.

Το να γυρίσω και να κατουρήσω κάποια (με συγχωρείτε), στο σεξ, ή να με κατουρήσουν, ε αυτό δε το δέχομαι, εμένα εκεί είναι τα όριά μου (άνευ αυτού). Αυτό είναι αρρωστημένο, κατα τη δική μου γνώμη πάντα.

Αλλά όταν μιλάμε για άγγιγμα μιας περιοχής, δε μου φαίνεται παράξενο κάτι. Προφανώς όχι πιό παράξενο απ' ότι οι αφορισμοί του κόσμου γι αυτό χωρίς γνώση/εμπειρία της επαφής. Παρόλο που σέβομαι το δικαίωμα του καθενός να μην θέλει κάτι, δυσκολεύομαι να "καταπιώ" απόλυτες απόψεις δίχως πρότερη εμπειρία του κόσμου. Μόνο αυτό, κατα τ' άλλα δικό σας είναι το σώμα, ότι θέλετε το κάνετε και δίκιο έχετε.:)


ΥΓ: Οι μόνες μου ενστάσεις αφορούν την καθαριότητα. Θες να παίξω με το μέρος σου ή να παίξεις με το δικό μου...οκ αρκεί να είναι πεντακάθαρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Για την Νεράιδα:
Moυ αρέσει που σου έβαλα θετική και απαντάω κιόλας :P

Αυτό το έγραψα γιατί είδα του στυλ "όχιιιιιιιιιιιι...εγώωωωω ποτέεεεεεεεε γι' αυτό και γι' αυτό" και του στυλ...κάν'το και θα δειςςςςςςςςςςς.....Μία εμμονή να πείσουμε ο ένας τον άλλον....

Οκ μπορεί εγώ να το είδα έτσι και να μην ισχύει...οπότε μην μου δίνετε σημασία :)

Πάντως θεωρείται ερωτογενής ζώνη ότι και να λέμε εμείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μετά την πρόκριση λοιπόν και το split, ας σχολιάσω κάτι τελευταίο (αν μου επιτρέπετε)

Ας χρωματίσω λίγο το post σου να σου δείξω τι δεν μου κάθεται καλά ;)

Λόγια των:
  1. Michelle
  2. fantasmenos
  3. buggs
  4. borat
  5. ΑΓΝΩΣΤΟ
  6. ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΓΝΩΣΤΟ
  • Το εξήγησα
Πως λοιπόν μπορείς να κάνεις ένα post με λόγια διαφορετικών ατόμων και να τους βάζεις όλους στην ίδια ομάδα λες και πιστεύουν τα ίδια πράγματα και μάλιστα να λες ότι έχουν και πλάκα από πάνω; Όσον αφορά για το θίχτηκαν κομμάτι ο μόνος που είδα εγώ να θίχτηκε κάπως θα μπορούσε να ήμουν εγώ, αλλά καμία σχέση με τους λόγους που έθεσες.

Ενοχλούμαι λοιπόν όταν θεωρείται σε ένα τέτοιο θέμα ότι υπάρχουν μόνο δύο απόψεις (οι προοδευτικοί και οι μή / οι αρμέγοντες-μενοι και οι μη) οπότε όσοι δεν συμφωνούν με το ένα στρατόπεδο είναι "προφανώς" στο άλλο. Υποθέτω λοιπόν ότι το "έχετε πλάκα" φυσικά δεν αναφερόταν σε έναν αλλά στην υποτιθέμενη "αντίθετη" ομάδα και αυτό δεν μου άρεσε. :)

Χωρίς να αμφιβάλλω για τα στοιχεία αυτά, θεωρώ ότι η ορολογία παθητικός και ενεργητικός ομοφυλόφιλος έχει κάποια βάση και αν ίσχυε αυτό που λες δεν θα υπήρχε καν σαν ορολογία ;)

Σου απάντησα ήδη πως μου είναι δύσκολο (και άκρως βαρετό) να κάτσω να παραθέσω ένα ένα τα ποστ που θα υποδείξουν ποιος ξεκίνησε τι. Αν διαβάσεις ξανά το θέμα από την αρχή, θα δεις πως μόλις έγιναν οι πρώτες αναφορές πως μπορεί να είναι διεγερτικό για έναν άντρα να του βάζει μια γυναικα δάχτυλο πίσω, άρχισαν αμέσως τα υποννοούμενα σχετικά με τον αντρισμό όσων το δέχτηκαν. :)

Η ορολογία υπάρχει μόνο για να δείξει ποιος τον παίρνει και ποιος όχι (εξκιουζ μαι φρεντς :P). Δεν υπάρχει γιατί οι ομοφυλόφιλοι είναι μόνο ενεργητικοί ή μόνο παθητικοί (εκτός αν μιλάς για αμφιφυλόφιλους που πιθανά να έχουν συγκεκριμένη προτίμηση ως προς την αν θα παίρνουν ή θα δίνουν, αφού το κάνουν παράλληλα με τις σχέσεις τους με άλλη γυναίκα). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Πάντως τα συμπεράσματα εξακολουθουν να βγαινουν ότι και άν λέγεται. Ενας μπορει να μπει σε μία συζήτηση με δυο τρόπους. Να ανταλλάξει η ανακαλύψει καινούργιες απόψεις και πληροφορίες, ή να πείσει τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάντως τα συμπεράσματα εξακολουθουν να βγαινουν ότι και άν λέγεται. Ενας μπορει να μπει σε μία συζήτηση με δυο τρόπους. Να ανταλλάξει η ανακαλύψει καινούργιες απόψεις και πληροφορίες, ή να πείσει τους άλλους.

Η να εκφράσει απλώς την άποψή του πολιτισμένα και οργανωμένα, να μην αγγίξει κανέναν αλλά να παραμείνει και στις θέσεις του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Πάντως δεν έχω επιχειρήσει να αγγίξω τέτοια ερωτογενή ζώνη.. Τη θέλω τη ζωή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Πάντως δεν έχω επιχειρήσει να αγγίξω τέτοια ερωτογενή ζώνη.. Τη θέλω τη ζωή μου :P

xaxaxa. Πάντως για τους πολυ νευρικους ή ευθικτους υπάρχει κι αυτή η λύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σου απάντησα ήδη πως μου είναι δύσκολο (και άκρως βαρετό) να κάτσω να παραθέσω ένα ένα τα ποστ που θα υποδείξουν ποιος ξεκίνησε τι. Αν διαβάσεις ξανά το θέμα από την αρχή, θα δεις πως μόλις έγιναν οι πρώτες αναφορές πως μπορεί να είναι διεγερτικό για έναν άντρα να του βάζει μια γυναικα δάχτυλο πίσω, άρχισαν αμέσως τα υποννοούμενα σχετικά με τον αντρισμό όσων το δέχτηκαν. :)
Το ξέρω ότι θα σπάσω @@ για άλλη μια φορά αλλά... Το έχω διαβάσει το θέμα από την αρχή 2 φορές και με αυτό που έγραψες με έκανες να το ξαναδιαβάσω και 3η οπότε ας δούμε λίγο. Οι μόνες αναφορές που θα μπορούσαν να έχουν σχέση με ανδρισμό είναι οι εξής με τη σειρά:
Σωστος. Ομως ο άντρας είναι άντρας χιλιετηρήδες τώρα, στην κοινωνία, με εναν τρόπο, τον στρέιτ τροπο. Οπότε άντε εσύ ύστερα να αποφασίσεις χαλαρά, ότι ε, αφού μ'αρέσει έτσι, τί να κάνουμε;
η συγκεκριμένη δική σου που άναψε νομίζω τα φιτίλια
Βρε Μπορατ, προσωπικά τον άντρα που θέλησε να δοκιμάσει κάτι τέτοιο, δεν τον υποτίμησα στη συνέχεια - το ακριβώς αντίθετο: τον θεώρησα Άντρα με Α κεφαλαίο γιατί δεν φοβήθηκε να δοκιμάσει κάτι που ήθελε και να μου "παραδώσει" (με πολλά εισαγωγικά) τον έλεγχο του σώματός του για λίγο. Δεν αμφέβαλλα στιγμή για τον ανδρισμό του και ήξερα κάθε στιγμή πως τον ουσιαστικό έλεγχο τον είχε εκείνος, αφού εκείνος είχε επιλέξει να μου δώσει αυτό το "προνόμιο" και μπορούσε ανά πάσα στιγμή να μου το αφαιρέσει.

Δεν αλλάζει η φύση της γυναίκας ή του άνδρα, επειδή φαινομενικά (και μόνο φαινομενικά) αλλάζουν οι ρόλοι. Αν ίσχυε αυτό, τότε δεν θα έπρεπε να αφήσεις καμία γυναίκα να σε δέσει, δεν θα έπρεπε καν να την αφήνεις να είναι αποπάνω!
και αργότερα του Buggs:
Μπόρατ, δεν ξέρω αν συμφωνούν άλλοι, όμως νομίζω ότι έχεις πρόβλημα με τον ανδρισμο σου. Νοιώθεις να απειλειται κι απο τη συζήτηση ακόμη, που να καθόσουν να φάς και κανα δαχτυλάκι παει, φοβάμαι θα σε χάναμε απο την ομάδα για πάντα

υ.γ. σφαλιάρες στις γυναίκες ριχνουν οι νταήδες οχι οι αντρες...
Δεν ξέρω αν χάνω κάτι (δε νομίζω). Οπότε δεν καταλαβαίνω πως αφού δύο άτομα "υποστηρικτές" του αρμέγματος ήταν αυτοί που μίλησαν για ανδρισμό μέσα στους οποίους και εσύ, μπορείς εσύ να λες ότι κάποιοι (προφανώς όχι εσύ αλλά της αντίθετης ομάδας) έχουν πλάκα :confused:
Η ορολογία υπάρχει μόνο για να δείξει ποιος τον παίρνει και ποιος όχι (εξκιουζ μαι φρεντς :P). Δεν υπάρχει γιατί οι ομοφυλόφιλοι είναι μόνο ενεργητικοί ή μόνο παθητικοί (εκτός αν μιλάς για αμφιφυλόφιλους που πιθανά να έχουν συγκεκριμένη προτίμηση ως προς την αν θα παίρνουν ή θα δίνουν, αφού το κάνουν παράλληλα με τις σχέσεις τους με άλλη γυναίκα). :)
Εμένα πάλι οι κοινωνικές μου συναναστροφές μου έχουν δείξει άλλα, αλλά δεν δηλώνω ειδικός οπότε πάω πάσο. :)
Διότι όποια αντίδραση μου δεν είναι ορθολογιστική την θεωρώ προσωπικό μου "bug".
Δεν έχει να κάνει με πρόοδο ή συντήρηση.
Οπότε ορθολογιστικά εσύ καταλήγεις ότι ο άντρας θα έπρεπε να δέχεται δάχτυλο; Ή το ορθολογιστικό κολλάει στο ότι πρέπει να τα δοκιμάζεις όλα ανεξαρτήτως πως νιώθεις για αυτά; :)


Επίσης τελικά γιατί είναι πιο αποδεκτό το δάχτυλο από τον δονητή; Επειδή είναι ένα ξένο σώμα; Δεν έχω καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Επίσης τελικά γιατί είναι πιο αποδεκτό το δάχτυλο από τον δονητή;

...Mη μας πούνε και γκέη... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top