Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γιατί ο άντρας ερεθίζεται με άλλο τρόπο από μια γυναίκα. Ερεθίζεται με αυτό που βλέπει χωρίς να μπει στη διαδικασία να σκεφτεί, ενώ η γυναίκα ερεθίζεται εγκεφαλικά.

Καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
(Δε διαβασα τις απαντησεις, μονο τον τιτλο κι απαντω)

:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
(Δε διαβασα τις απαντησεις, μονο τον τιτλο κι απαντω)

:mpliaks:

mind εσύ είσαι;

Είσαι καλά;

Μήπως είσαι άρρωστη;

Σε ένα τέτοιο θέμα περίμενα να γράψεις τουλάχιστον χίλιες λέξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,275 μηνύματα.
mind εσύ είσαι;

Είσαι καλά;

Μήπως είσαι άρρωστη;

Σε ένα τέτοιο θέμα περίμενα να γράψεις τουλάχιστον χίλιες λέξεις :P

Μια εικόνα = χίλιες λέξεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γιατί ο άντρας ερεθίζεται με άλλο τρόπο από μια γυναίκα. Ερεθίζεται με αυτό που βλέπει χωρίς να μπει στη διαδικασία να σκεφτεί, ενώ η γυναίκα ερεθίζεται εγκεφαλικά.

όσο το ακούω αυτό , τόσο περισσότερο ερεθίζομαι ( σ.σ. εκνευρίζομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,275 μηνύματα.

όσο το ακούω αυτό , τόσο περισσότερο ερεθίζομαι ( σ.σ. εκνευρίζομαι)

Γιατί δεν εξηγείτε παίδες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
επεξεργάστηκε λόγω προσωπικής επίθεσης σε μέλος , ζητώ συγγνώμη

οντόπικ : με κάλυψε η γλυκειά νεραΐδούλα :inlove: (ήτανε στα νιάτα της πριν 40-50 χρόνια)

είπαμε να μην είμαστε απόλυτοι , είπαμε και ότι (προφανώς) η ομοφυλοφιλία είναι μια επιλογή απόλυτα προσωπική , αλλά κάθε τι που κάνουμε σε αυτή την ζωή είναι μεν μια εμπειρία , αλλά όλες οι εμπειρίες μαζί λένε και κάτι για μας .

θα το ανέλυα αλλά είμαι συγχισμένος με την γυναίκα μου και δεν στροφάρω

πού έβαλε πάλι τον δ0νητή μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Himela:

Γιατί ο άντρας ερεθίζεται με άλλο τρόπο από μια γυναίκα. Ερεθίζεται με αυτό που βλέπει χωρίς να μπει στη διαδικασία να σκεφτεί, ενώ η γυναίκα ερεθίζεται εγκεφαλικά.


όσο το ακούω αυτό , τόσο περισσότερο ερεθίζομαι ( σ.σ. εκνευρίζομαι)

Περιμένω εδώ και ώρα να το σχολιάσει κάποιος αρσενικός αυτό... :P
Για μένα είναι μύθος. Προσωπικά ερεθίζομαι και οπτικά, ενώ γνωρίζω άντρες που ερεθίζονται και εγκεφαλικά. Ν' αρχίσουμε να ψάχνουμε την σεξουαλική μας ταυτότητα; :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
mind εσύ είσαι;

Είσαι καλά;

Μήπως είσαι άρρωστη;

Σε ένα τέτοιο θέμα περίμενα να γράψεις τουλάχιστον χίλιες λέξεις :P

Σε μερικα δεν εχω αναλυσεις, δεν αντεχω και μονο απο τον τιτλο

:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προσωπικά ερεθίζομαι και οπτικά, ενώ γνωρίζω άντρες που ερεθίζονται και εγκεφαλικά.

το ποσοστο μετραει..
πιστευω οτι ειναι περισσοτερο οι ανδρες και λιγοτερο οι γυναικες..

οχι απολυτα.και στο σεξ οιανδρες ειναι πιο υλικοι απο τις γυναικες που ειναι πιο συναισθηματικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Προς τι οι αρνητικες βρε παιδια? Επειδη σιχαινομαι και μονο στη σκεψη οτι οι αντρες ερεθιζονται ετσι?
Ας ερεθιζονται, εγω να το μαθω δε θελω. Ουτε να το αναλυσω, διοτι πρωτον ειναι επιλογη μου και δευτερον υπαρχουν θεματα τοσο λεπτα που προσωπικα προτιμω να ζω στην αγνοια, ''πουριτανικα''.

Σορυ αν σας τη χαλαω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να σου απαντήσω λοιπόν Μαιντ. Βλέπεις μια συζήτηση που από τον τίτλο δεν σε ενδιαφέρει κι αντί να πας παρακάτω μπαίνεις να μας πεις τι;
Ότι είμαστε αηδιαστικοί που συζητάμε αυτό που διάβασες στον τίτλο, ή πόσο χαμηλού επιπέδου είναι η συζήτησή μας, χωρίς καν να την έχεις διαβάσει; :hmm:


Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σου, δώρο μια αρνητική :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν οι πουριτανές. Ξεσπάνε περισσότερο οταν σπάνε το φράγμα του ήχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
το ποσοστο μετραει..
Τα ποσοστά μετράνε στις στατιστικές. Επειδή όμως στο κρεβάτι πηγαίνουμε με συντρόφους και όχι με τα ποσοστά (a.k.a κάθε άνθρωπος ανεξαρτήτως φύλου, είναι μοναδικός), χαίρομαι που τα ποσοστά δεν ήταν ακριβή στις δικές μου σχέσεις. Ευτυχώς...ευτυχώς... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να σου απαντήσω λοιπόν Μαιντ. Βλέπεις μια συζήτηση που από τον τίτλο δεν σε ενδιαφέρει κι αντί να πας παρακάτω μπαίνεις να μας πεις τι;
Ότι είμαστε αηδιαστικοί που συζητάμε αυτό που διάβασες στον τίτλο, ή πόσο χαμηλού επιπέδου είναι η συζήτησή μας, χωρίς καν να την έχεις διαβάσει; :hmm:


Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σου, δώρο μια αρνητική :D

Ουπς οχι. Δεν ειπα εσας, μην εχετε τη μυγα:P... το θεμα με αηδιασε, αφου ειπα και πιο πανω oh mon dieu(δειτε!!), δε διαβασα τι ειχει ειπωθει πιο πριν. Απλως ειδα τιτλο, μπηκα, εξεφρασα το συναισθημα μου, βγηκα.:D
Παρεπιπτοντως, οι θετικες μου μαζευονται πιο πανω:), οποτε δε θελω δωρα αρνητικες, θελω δωρα η θετικες η τιποτα διοτι δεν προσεβαλα κανεναν. Επισης, δεν νομιζω να ειμαι υποχρεωμενη καθε φορα που γραφω σε ενα θεμα, να γραφω και μια σειρα(η 250:P ). Με τα σμαιλυς κανω δουλεια επισης(γιαυτο υπαρχουν)


Ειχατε δεν ειχατε, με κανατε να μπω στο θεμα.:P
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Προς τι οι αρνητικες βρε παιδια? Επειδη σιχαινομαι και μονο στη σκεψη οτι οι αντρες ερεθιζονται ετσι?
Ας ερεθιζονται, εγω να το μαθω δε θελω. Ουτε να το αναλυσω, διοτι πρωτον ειναι επιλογη μου και δευτερον υπαρχουν θεματα τοσο λεπτα που προσωπικα προτιμω να ζω στην αγνοια, ''πουριτανικα''.

Σορυ αν σας τη χαλαω:redface:

δε μπορείς να πεις, οτί θα έχεις την ίδια άποψη αιώνια....
θέλω να πω, οτί οι προτιμήσεις αλλάζουν, όπως αλλάζουμε τα ρούχα....
από το κυριλέ ντύσιμο, μπορεί να περάσεις στο training....
πάντως οι πιο πολλές γυναίκες, εστιάζονται στο στήσιμο του σώματος και γενικότερα στα μάγουλα....
σε ποια δε θα άρεσε ένας καλοστημένος, σφιχτός πισινός....
εκτός και αν προτιμάει τις sick καταστάσεις....
(εστίασα λίγο διαφορετικά....)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aν οι γυναίκες ερεθίζονταν εγκεφαλικά στο American Gigolo του 1980 δε θα είχαν πάρει τον Richard Gere για το ρόλο αλλά τον Kώστα Τσάκωνα.

Aνάψατε κορίτσια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Γιατί δεν εξηγείτε παίδες;:)

https://georgeisyourman.blogspot.com/2010/03/blog-post.html

Το blog γράφει μια ιστορία για κάποια που αναζητούσε εγκεφαλική διέγερση και έκρινα λογικό να το ποστάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,296 μηνύματα.
Πόσες μέρες ασχολούμαστε με αυτό τον αντρικό πρωκτό, ακόμα να καταλάβω... Πρέπει να είναι πολύ δυσκοίλιος πρωκτός για να μην έχει ήδη σηκωθεί εκνευρισμένος, να μας αφήσει πίσω όλους σύξυλους να συζητάμε και να πάει στην τουαλέτα να ανακουφιστεί!:P

Σοβαρά τώρα long story short γιατί όσο το κλώθουμε τόσο χαζεύει το ζήτημα:

Ναι ο πρωκτός έχει ένα σωρό νευρικές απολήξεις εκεί και λογικό είναι να νιώθεις κάτι όταν στον αγγίζουν. Το έχω ξαναπεί, κι εμένα με έχει αγγίξει γυναίκα εκεί σε σεξουαλικό παιχνίδι, ήταν μια διαφορετική - περίεργη εμπειρία, όχι δυσάρεστη αλλά ούτε και τίποτα ιδιαίτερο! Προτιμώ τα κλασσικά πραγματάκια στο σεξ και δεν το επεδίωξα πάλι γιατί δεν έχει κάτι να μου προσφέρει. Στο κάτω κάτω όπως λένε στο χωριό μου "άντρας δεν είναι αυτός που καυχιέται ότι δεν τον άγγιξαν, αλλά αυτός που τον άγγιξαν και δεν το έκανε συνήθειο από ευχαρίστηση":) (για όσους ανησυχούν ότι θα χάσουν τον ανδρισμό τους και για όσες φοβούνται ότι δε θα πάρουν πλήρη άντρα αν έχει αγγιχθεί προηγουμένως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Δεν ξερω αν θα φανει ασχετο αλλα για εμενα...δεν νομιζω οτι ειναι ερωτογενης ζωνη η περιοχη αυτη του ανδρα (πρωκτος)....ειναι μονο ωραια με τζιν απο πανω ή με κανενα μποξερακι αλλιως ελεος...:sick:.δεν ξερω κραξτε με αν το λεω λαθος αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου!!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top