Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;


Δεν θυμάμαι καν. Πρέπει να ήμουν απασχολημένος με κάτι σημαντικότερο παράλληλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χμμ και εγω νομιζω οτι δεχτηκα το πρωτο φιλι στα 4 μου..κ το σουπερ πρωτο φιλι στα 15..το σεκς ηρθε κανα 2 χρ αργοτερα

Και έλεγα ότι θα έχω το ρεκόρ... :whistle:
Πρώτο φιλί στα 4,5 και ολοκλήρωσα στα 18. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πρωτο Φιλι: 8
Πρωτο κανονικο (αλλα οχι ωραιο:redface::redface:) φιλι: 14-15
Πρωτη φορα sex : 17 παρά ένα μηνα... :redface::redface::redface:

Αυταααά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αριαδνη4852

Νεοφερμένος

Η αριαδνη4852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
φιλι στα 15.ολοκληρωση στα 19..και δε μαρεσε καθολου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το πρώτο μου τέλειο φιλί ήταν στα 14 και η ολοκλήρωση (και αυτή τέλεια) στα 15 και 3 μήνες!!! :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
φιλι λιγο πριν λιγες βδομαδες (ειμαι 14 περιπου) κ ομολογω οτι δεν ηταν οπως το περιμενα οσο για ολοκληρωση εχουμε ακομα καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
το πρώτο μου φιλί στα 13 και η ολοκλήρωση έγινε στα 20 είπα να αργήσω και άργησα το πρώτο μου φιλί δεν μου άρεσε ήμουν μωρό και δεν ήξερα να μην σας πω ότι έγινα και ρεζίλι
όσο για τον έρωτα ναι μου άρεσε και τελικά το πρόσθεσα στα χόμπι μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμηρα

Νεοφερμένος

Η κοσμηρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τπτ απ τα δυο ακομη!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Πρωτο φιλι στα 14 και η ολοκληρωση στα 19..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliavasilis

Νεοφερμένος

Η vasiliavasilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φίλησα στα 13 μου και ολοκλήρωσα στα 15 μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sugar555

Νεοφερμένος

Η sugar555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πρώτο φιλί στα 15 , ολοκλήρωση στα 18,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
1ο φιλί στα 16 και ολοκλήρωση στα 18 παρά 1 μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgexcite

Νεοφερμένος

Ο georgexcite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φιλί στα 14 και σεξ στα 16,5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Οχι αυτό που λες εσυ είναι η βαριά μορφή κυνηγιού και είναι πίεση και δυσφορία για τις γυναίκες όντως. Απλά εγω εννοούσα με τη λέξη κηνύγι, ως εκεί που το επιτρέπουν οι περιστάσεις.


Όταν μία είναι 2 χρόνια μεγαλύτερή σου με πανελλαδικές εν όψει, πώς τις κρίνεις τις περιστάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zephy

Νεοφερμένος

Η zephy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλήθηκα στα 17 και ολοκλήρωσα λιγο πριν τα 18.Με τον ιδιο και τα δύο ,και είμαι πάλι με αυτόν!!(μετά από διακοπή 1 χρόνου)
Το ξέρω δεν απαιτούνται τέτοιες λεπτομέρειες αλλα ειμαι χαρούμενη και ήθελα να το πώ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δεχτηκα το πρωτο φιλι στα 4 μου


Ε άμα είναι έτσι, τότε εγώ δέχτηκα τα πρώτα φιλιά τεσσάρων εβδομάδων, είχανε πέσει όλοι να με φάνε γιατί είχα κάτι μαγουλάρες να.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki

Νεοφερμένος

Η tinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
το πρώτο μου φιλί ήταν στην πρώτη γυμνασίου με ένα συμμαθητή μου για την πλάκα βασικά και ολοκλήρωσα στα 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Φίλησα πρώτη φορά στα οκτω. Ολοκλήρωσα στα 17,5 (ολοκλήρωση με συνουσία εννοώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aς απαντήσω κι εγώ..

Φιλί στα 14
σεχ στα 17.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πρώτο και αξέχαστο φιλί στα 14 και σεξ στα 16,5 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top