Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι καμια σχεση! καλα, φοβερη ομοιοτητα στο ονομα ε!!!
η δικια μου ειναι celtic...


και για να μην ειμαι και παλι οφτοπικ, πριν ειπα για σεξ...

το φιλι ηταν με πολυυυυυ μεγαλυτερο μου! νομιζω το χα ξαναγραψει...
πιλοτος και κουκλος, 35 τοτε νομιζω...
και μολις ειχαμε προσγειωθει απο μυκονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πρώτο φιλί στα 13.
sex αργησα να πάρω μπρος αλλά τώρα που το έμαθα μια χαρά είναι... στα 19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πρώτο φιλί (αποτυχία σκέτη) στα 16 με έναν 22χρόνο (αλλά δεν ξέρω αν πιάνεται, ..εκείνος φίλαγε μόνο, εγώ έκανα το ..ψυγείο :P)

Σαικς.. στα 18 ή 19 (ναι δεν θυμάμαι ακριβώς, νομίζω 19 όμως.. :D).. και αναρωτιόμουν μετά γιατί όλες κρώζουν από ευτυχία στις τσόντες με αυτή την ..λαλακία! :P (Την 5η ή 6η φορά που το κάναμε και που κατάφερα να τελειώσω, κατάλαβα γιατί! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πρωτο φιλι δεν θυμαμαι εχουν περασει και χρονια απο τοτε αλλωστε...:P
"πρωτη φορα" στα 17-18 καπου εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Πρωτος ερωτας με υψος περ 1.50
Πρωτο φιλι με υψος 1.68
Πρωτη φορα με υψος 1.72
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εσύ ψηλώνεις ή εκείνη?:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
εγώ φίλησα για πρώτη φορά πριν 20 μέρες αλλά δεν ολοκλήρωσα ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πρωτο ματς στα 16 προς 17..
πρωτο σαιχς στα 18..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω φιληθηκα στην 1η γυμνασιου...με μια κοπελα που τα ειχαμε 4-5 μηνες...αλλα με εφαγαν τα μαθηματα και την παρατησα...
Για ολοκληρωση εχω ακομα...:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Χμ... Πρώτο φιλί ε; Στα 16... Χάλιααααα...
Πρώτη φορά έρωτα έκανα στα 19...Και ήταν... όμορφα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
πω πω...............καθυστέρησα μου φαίνεται.....:redface::redface:

Πρώτο φιλί 18 κ 6 μήνες για την ακρίβεια, και ολοκλήρωσα με την επόμενη σχέχη μου, 18 κ 10 μήνες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thinking0

Νεοφερμένος

Ο thinking0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
....ποτέ (ακόμη) :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι καλέ, όλα θα γίνουν! :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Χμ για να θυμηθώ :hmm:
1ο φιλί 11 και 2-3 μήνες:galliko: τόσο παθιάρικο που ζαλίστηκα!
1η φορά 14 παρά 1 μήνα (μικρη ε?) το ήθελα όμως πολύ και μου άρεσε τόσο που τις πρώτες 2 εβδομάδες το καναμε κάθε μέρα!:redface:(μετά με πηρε χαμπάρι η μαμά οτι το σκαγα το βράδυ απο το σπίτι κι έπεσε κλείσημο για 2 μήνες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πρώτο φιλί κάπου στα 13 και πρώτη φορά sex στα 16,5...
Ιστορικές στιγμές...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πρώτο φιλί: 14!
Πρώτη επαφή: 18, 18+ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Πρώτο φιλί στα 15
και πρώτη φορά ολοκλήρωσα λίγο πριν τα 18:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Φίλησα στα 11,
"Ολοκλήρωσα" στα 19,
Ολοκλήρωσα, ολοκληρώθηκα κοκ στα 21 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
κανονικό φιλί: 18
κανονικό σεξ: 23

χα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top