Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Συμφωνώ ότι η χριστιανική ηθική έχει κάνει μεγάλο κακό και στον ερωτικό τομέα, όπως και σε πολλούς άλλους.
Ως προς τα 14χρονα, μπορεί όντως να βρίσκονται σε μία ρομαντική σχέση και τότε θα ναι όμορφο να συμβεί η ένωση, αλλά μπορεί μέσα στην αγνότητα και την αφέλεια που έχουν να παρασυρθούν και να μπλεχτούν σε κάτι που δεν τους ταιριάζει στην τελική. Αυτό γίνεται και αργότερα θα μου πείτε, αλλά άλλο να σου συμβαίνει όταν είσαι ακόμη παιδί κι άλλο ενήλικας. Δεν απορρίπτω τις ολοκληρωμένες σχέσεις σε εκείνη την ηλικία, απλώς είμαι λίγο επιφυλακτική για το πόσο μπορεί να κοστίσει μία ερωτική αποτυχία στην ψυχή ενός παιδιού. Γενικά πιστεύω ότι δεν πρέπει να κρίνουμε ούτε αυτούς που ολοκληρώνουν ως ανήλικοι, ούτε αυτούς που είναι ενήλικοι. Είναι καθαρά προσωπικό θέμα και η επιλογή που κάνει ο κάθε άνθρωπος επηρεάζει μόνο την ίδια του την ύπαρξη και κανέναν άλλον. Το βασικό είναι να συμβαίνει μόνο όταν το θες κι όχι να το κάνεις είτε επειδή είναι μόδα, είτε επειδή σου ασκείται κοινωνική πίεση, αλλά ούτε και να περιορίζεσαι από "πρέπει και μη". Follow your heart κοινώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Που το εχεις δει αυτο?Σε ποια ταινια εχεις δει οτι η πρωτη φορα που θα κανεις ερωτα με καποιον ειναι ιερη?Καθε φορα που κανεις ερωτα με καποιον ειναι ιερη.Εαν εχεις την ενοραση και τη διαισθηση εκεινη που σε κανουν να νιωθεις σωστα τις αγωνιες τα λογια τις ηδονες και τις αστραπες του αλλου στον ερωτα.

Ε οταν νιωθεις τον αλλον δηλαδη.Τωρα δεν ξερω τι εννοεις χαραμιζω.Γιατι πραγμα τη φυλας?Για γυναικα φανταζομαι

Σου ξαναλεω,η εκπορνευση ειναι αλλο πραγμα,χαρακτηριστικο των ημερων μας σε ολους τους τομεις.
Ειναι η ανταλλαγη των σεξουαλικων οργανων.Αλλο αυτο και αλλο να κανεις ερωτα με τη κοπελα σου.

Και εαν νομιζεις οτι την πρωτη φορα θα τη θυμασαι για παντα δεν ισχυει.
Ολες τις κοπελες σου θα τις θυμασαι για παντα,τις σιωπες σας τις ματιες σας τα βλεμματα που ειδανε μαζι το χρονο.

Ρε συ, γιατί κρίνεις την οπτική γωνία του άλλου στο θέμα; Chill λίγο, ο καθένας έχει την δική του άποψη, δεν βρίσκω τον λόγο να αντιδράς με αυτόν τον τρόπο. Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με αυτά που λες, και όντως θα τους θυμάσαι όλους (σχεδόν) τους συντρόφους σου, αλλά ο άλλος απλά σου λέει ότι για αυτόν είναι σημαντικό να νιώθει πολλά πράγματα για την κοπέλα με την οποία θα το κάνει πρώτη φορά και που είναι και λογικό δηλαδή, είναι καλό η πρώτη φορά να έχει την τρυφερότητα, την στοργή και το πάθος που θα βρεις με κάποιον για τον οποίον νιώθεις πάρα πολλά και που δεν θα βρεις με κάποιον που δεν σε καλύπτει τόσο συναισθηματικά (πόσο μάλλον με πόρνες και λοιπά που συνήθιζαν οι πατεράδες να στέλνουν τα αγόρια τους, τι άποψη θα έχουν σχηματίσει αυτά πάνω στο σεξ)


Τα ''παιδιά'' που λες ξέρουν πολύ καλύτερα τι σημαίνει τρυφερότητα και αγνά συναισθημάτα από κάποιον 25 πχ. Δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κρίνουμε τα συναισθήματα των άλλων.
Καμία σχέση το πώς σκεφτόμουν στα 15 μου την ''αγάπη'' από τώρα, τότε ήταν όλα ροζ με καρδούλες και αστεράκια. Δες το και σε σένα. Τώρα είσαι καχύποπτος και δε θα δεις τον έρωτα με καθαρά συναισθήματα, γιατί έχεις θέσει το σεξ ως κάτι πολύ πολύτιμο, οπότε αν γνωρίσεις μια κοπέλα δε θα αφοσιωθείς 100% και θα ψάχνεις αν πληρεί όλες τις προϋποθέσεις. Όταν είσαι έφηβος και σε χτυπάει ο έρωτας κατακέφαλα, απλά δίνεσαι και νιώθεις. Δε ξέρω, θυμάμαι τον εαυτό μου στα 16 που δε με ένοιαζε το μετά, απλά έκανα ό,τι ένιωθα, και ευτυχώς δεν μετάνιωσα ποτέ για κάτι, έχω όμορφες αναμνήσεις.

Εν ολίγοις, μάλλον οι μεγαλύτεροι έχουν ξεχάσει/δε ξέρουν τι σημαίνουν αυτές οι λέξεις. ^_^

Ρε σεις, ντάξει καταλαβαίνω αυτό για την αγνότητα των συναισθημάτων σε αυτές τις ηλικίες, αλλά το σεξ πως κολλάει ρε γαμώτο σε τόσο μικρά παιδιά; Σας φαίνεται φυσιολογικό; Μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο, παιδιά που έχουν ακόμου τουλάχιστον 4-5 χρόνια για να ολοκληρωθεί η σωματική τους διάπλαση, να κάνουν κάτι που την προϋποθέτει ολοκληρωμένη. Μου φαίνεται ακραίο να πω την αλήθεια. Είναι ΠΑΙΔΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ρε συ, γιατί κρίνεις την οπτική γωνία του άλλου στο θέμα; Chill λίγο, ο καθένας έχει την δική του άποψη, δεν βρίσκω τον λόγο να αντιδράς με αυτόν τον τρόπο. Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με αυτά που λες, και όντως θα τους θυμάσαι όλους (σχεδόν) τους συντρόφους σου, αλλά ο άλλος απλά σου λέει ότι για αυτόν είναι σημαντικό να νιώθει πολλά πράγματα για την κοπέλα με την οποία θα το κάνει πρώτη φορά και που είναι και λογικό δηλαδή, είναι καλό η πρώτη φορά να έχει την τρυφερότητα, την στοργή και το πάθος που θα βρεις με κάποιον για τον οποίον νιώθεις πάρα πολλά και που δεν θα βρεις με κάποιον που δεν σε καλύπτει τόσο συναισθηματικά (πόσο μάλλον με πόρνες και λοιπά που συνήθιζαν οι πατεράδες να στέλνουν τα αγόρια τους, τι άποψη θα έχουν σχηματίσει αυτά πάνω στο σεξ)

Πως αντιδρω?Αντιδρω ετσι για τις λεξεις που χρησιμοποιει και κατ'επεκταση το τροπο σκεψης του και αυτα που παει να μου πει.Με εσενα συμφωνω.
Ολοι αυτο θελουμε,μια πλουσια ερωτικη σχεση που θα μας γεμιζει με πλουσια συναισθηματα ευτυχια και ερωτα.

Επιπλεον η σωματικη διαπλαση δεν σταματα ποτε,να φανταστεις οσο μεγαλωνουμε κατι πεφτει (χιχι) εγω θα ελεγα και ετσι θα γινει δηλαδη,να αφηνουμε τους μικρους μας φιλους να κανουν σεξ οποτε αυτοι αισθανονται ετοιμοι,αλλα να μην το κανουν απο περιεργεια η απο τα'πρεπει''οπως αναφερθηκε .Παρτε και εναν καβαφη

Επέστρεφε συχνά και παίρνε με,
αγαπημένη αίσθησις επέστρεφε και παίρνε με—
όταν ξυπνά του σώματος η μνήμη,
κ’ επιθυμία παληά ξαναπερνά στο αίμα·
όταν τα χείλη και το δέρμα ενθυμούνται,
κ’ αισθάνονται τα χέρια σαν ν’ αγγίζουν πάλι.

Επέστρεφε συχνά και παίρνε με την νύχτα,
όταν τα χείλη και το δέρμα ενθυμούνται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλά εσείς που φιληθήκατε πρώτη φορά στα 13 ξέρω γω, τόσο προχωρημένα μυαλά; Από που μάθατε τα κόλπα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xzc213

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xzc213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Η υπογραφή που έχω βάλει αποτελεί μια μεγάλη αλήθεια στις μέρες μας. Σαν αξία, δεν εννοώ τα χρήματα,την δόξα ή ότι άλλο μπορεί να φαντάστηκες. Εννοώ τον χαρακτήρα,την συμπεριφορά...γενικά τι άνθρωπος είναι.

Μια γενικόλογη σεξιστική μπούρδα είναι, που δικαιολογείται από το νεαρό της ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Σκεψου αυτο...Οι αξιες των ανθρωπων διαμορφωνονται απο τον τροπο που διαχειριζονται τις αναγκες τους.
Δηλαδη ειναι η αναγκη που φερνει την αξια.
Γιαυτο και η μοναδικκη αξια της εποχης μας ειναι να κανουμε περισσοτερα λεφτα.
Η αναγκη του ερωτος στρεφεται σε προσωπα,η αναγκη της γυναικας να αρεσει την κανει να βαφεται και να κανει πλαστικες.
Αρα ειναι η αναγκη που δημιουργει τις αξιες.Και οι αξιες που δημιουργουν τον πολιτισμο.

Ο χαρακτηρας ενος ανθρωπου δεν τον κανει αξιο για κατι.Ο χαρακτηρας δημιουργειται απο το περιβαλλον που μεγαλωσε,την ανατροφη και τη διαγωγη που πηρε.
Αρα παλι καθοριζεται απο τις αναγκες της οικογενειας,τις αναγκες και τις αξιες του περιβαλλοντος πχ της Ελλαδας και της αθηνας του 2014 και τον πολιτισμο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
A πολυ αδιακριτο ειναι αυτο το θρεντ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πρώτο φιλί στα 14, σεξ στα 18 και κάτι ψιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
Είμαι λίγους μήνες πριν τα 18. Ξέρω πολύ καλά ότι είναι η πρώτη μου φορά. Σκύβω από πάνω της... Την κοιτάζω με προσοχή, χαμογελώντας αμήχανα όπως ένα αγόρι γυμνασίου που πρώτη φορά έρχεται σε απόσταση λίγων εκατοστών από το πρόσωπο μιας κοπέλας. Οι σκέψεις μπερδεμένες, σκέφτομαι, θα το κάνω σωστά; Θα καταφέρω να εφαρμόσω αυτά που τόσες ώρες διάβαζα στο ίντερνετ και σε βιβλία; Και αν δεν τα καταφέρω τι; Η αίσθηση της αποτυχίας μήπως είναι καταστροφική για την ψυχολογία μου ώστε να μην ξαναπροσπαθήσω;

Η στιγμή όμως ήρθε, δεν μπορώ να το φρενάρω άλλο, πρέπει να το παλέψω. Αυτή είναι εδώ και εγώ μια ανάσα μακριά της.
Δοκιμάζω. Δεν τα καταφέρνω. Πάμε ξανά. Πάλι τίποτα... Και ξανά πάλι προσπάθεια. Μετά από μισή ώρα ένα ακόμη χαμόγελο διαγράφεται στα χείλη μου, ξέροντας ότι τα κατάφερα. Ξέροντας πώς κάτι τέτοιο με περιμένει πάρα πολλές φορές ακόμα...

Σε ολοκλήρωσα ρητή συνάρτηση!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Τίποτα απο τα δύο, αν και μια κοπελιά μου τρίβεται τώρα τελευταία, έχω την αίσθηση ότι μου την πέφτει. Τελειωμένη ιστορία ,εγώ θέλω -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τίποτα απο τα δύο, αν και μια κοπελιά μου τρίβεται τώρα τελευταία, έχω την αίσθηση ότι μου την πέφτει. Τελειωμένη ιστορία ,εγώ θέλω -.-

Εγώ σου λέω να την αρπάξεις να την κολλήσεις στον τοίχο και να την φιλήσεις σαν να μην υπάρχει αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Σε ολοκλήρωσα ρητή συνάρτηση!! :D
Οπότε η συνάρτηση δεν είναι πλέον κάτω φραγμένη....
- Πώς θα καταλάβουμε ότι ένα αγόρι μόλις έχασε την παρθενιά του;
- Από το χαμόγελό του που θα φτάνει μέχρι τα αυτιά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Εγώ σου λέω να την αρπάξεις να την κολλήσεις στον τοίχο και να την φιλήσεις σαν να μην υπάρχει αύριο.

Έλα έγινε η δουλειά :D

Φιλί : 17
Ολοκλήρωση: Ν/Α -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Συζητούσα χτες με μια φίλη για την πρώτη σεξουαλική εμπειρία.Και μου έλεγε ότι πρέπει να τον ξέρεις πολύ καλά τον άλλον και να έχει περάσει καιρός γιατί διαφορετικά δε θα σου αρέσει καθόλου και θα πονέσεις και μπλα μπλα μπλα...Και γενικότερα υποστήριζε ότι δεν "πρέπει" προχωρήσεις στο σεξ με ένα άτομο με το οποίο βγαίνεις σχετικά λίγο καιρό.Χρειάζεται να τον γνωρίσεις κάπως καλύτερα.Τα προκαταρκτικά, όμως, είναι φυσιολογικό να γίνονται γιατί έτσι "γνωρίζεστε" καλύτερα.Κι ότι αυτέ με το αγόρι της περίμεναν 1 χρόνο και βάλε για να ολοκληρώσουν τη σχέση τους.

Γενικά δε συμφωνώ με αυτή την άποψη.Γιατί να πρέπει να τον ξέρεις τον άλλον τόσο καλά δηλαδή;
Προσωπικά δεν έχω κάνει ακόμα σεξ.Τις τελευταίες τρεις βδομάδες βγαίνω με ένα παιδί και μου αρέσει αρκετά.Τις προάλλες ήρθε σπίτι μου και καταλήξαμε στο κρεβάτι.Δεν κάναμε σεξ αλλά κάναμε άλλα πράγματα.Ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι με κάποιον πέρα από φιλιά.Κι ενώ πίστευα ότι θα είναι πολύ άβολη η όλη φάση, για κάποιο περίεργο λόγο ένιωθα πάρα πολύ άνετα μαζί του.Όλα μου έβγαιναν τόσο αβίαστα.Ένιωσα έτοιμη ρε παιδί μου.
Οπότε θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να περάσει ένα εξάμηνο ας πούμε για να ολοκληρώσουμε.Νιώθω ότι έχει έρθει η ώρα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Συζητούσα χτες με μια φίλη για την πρώτη σεξουαλική εμπειρία.Και μου έλεγε ότι πρέπει να τον ξέρεις πολύ καλά τον άλλον και να έχει περάσει καιρός γιατί διαφορετικά δε θα σου αρέσει καθόλου και θα πονέσεις και μπλα μπλα μπλα...Και γενικότερα υποστήριζε ότι δεν "πρέπει" προχωρήσεις στο σεξ με ένα άτομο με το οποίο βγαίνεις σχετικά λίγο καιρό.Χρειάζεται να τον γνωρίσεις κάπως καλύτερα.Τα προκαταρκτικά, όμως, είναι φυσιολογικό να γίνονται γιατί έτσι "γνωρίζεστε" καλύτερα.Κι ότι αυτέ με το αγόρι της περίμεναν 1 χρόνο και βάλε για να ολοκληρώσουν τη σχέση τους.

Γενικά δε συμφωνώ με αυτή την άποψη.Γιατί να πρέπει να τον ξέρεις τον άλλον τόσο καλά δηλαδή;
Προσωπικά δεν έχω κάνει ακόμα σεξ.Τις τελευταίες τρεις βδομάδες βγαίνω με ένα παιδί και μου αρέσει αρκετά.Τις προάλλες ήρθε σπίτι μου και καταλήξαμε στο κρεβάτι.Δεν κάναμε σεξ αλλά κάναμε άλλα πράγματα.Ήταν η πρώτη φορά που έκανα κάτι με κάποιον πέρα από φιλιά.Κι ενώ πίστευα ότι θα είναι πολύ άβολη η όλη φάση, για κάποιο περίεργο λόγο ένιωθα πάρα πολύ άνετα μαζί του.Όλα μου έβγαιναν τόσο αβίαστα.Ένιωσα έτοιμη ρε παιδί μου.
Οπότε θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να περάσει ένα εξάμηνο ας πούμε για να ολοκληρώσουμε.Νιώθω ότι έχει έρθει η ώρα.:redface:

έχει ένα δίκιο η φίλη σου αλλά το πιο σημαντικό είναι να υπάρχει συναίσθημα. αν υπάρχει χημεία και πάθος μεταξύ σας, go for it :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να περάσει ένα εξάμηνο ας πούμε για να ολοκληρώσουμε.Νιώθω ότι έχει έρθει η ώρα.
Μια αναμονή μερικών μηνών, θα είχε ίσως νόημα αν ήσουν 14 - 15 χρονών. Είσαι 18, ξέρεις τι θέλεις, νοιώθεις ωραία με τον άλλον, αισθάνεσαι έτοιμη, άρα ...καλό βάπτισμα του πυρός.
Υ.Γ. και ένα μικρό ηχητικό αφιέρωμα:​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fifi1997

Νεοφερμένος

Η fifi1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι το εδωσα στην εκτη δημοτικου, και ερωτα εκανα για πρωτη φορα μολις τελειωσα την πρωτη λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί στα 15 και η πρώτη φορά στα 16! Αξέχαστες εμπειρίες αν και δεν ήταν και τέλειες μπορώ να πω! Υπήρξαν πολύ καλύτερες στιγμές στο μέλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι το εδωσα στην εκτη δημοτικου, και ερωτα εκανα για πρωτη φορα μολις τελειωσα την πρωτη λυκειου.

Το πρώτο φιλί στα 15 και η πρώτη φορά στα 16! Αξέχαστες εμπειρίες αν και δεν ήταν και τέλειες μπορώ να πω! Υπήρξαν πολύ καλύτερες στιγμές στο μέλλον!
Νομίζετε οτι ενδιαφέρει κανέναν :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι το εδωσα στην εκτη δημοτικου, και ερωτα εκανα για πρωτη φορα μολις τελειωσα την πρωτη λυκειου.

Να φανταστώ στο νηπιαγωγείο είδες την πρώτη σου τσόντα αφού μας λες πως το πρώτο σου φιλι ήταν στα 11; Σιγά μην ήταν και με γλωσσα. Εκτος και αν απλώς ακούμπησαν τα χείλη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top