Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ολοκλήρωσα στα 17,5 (ολοκλήρωση με συνουσία εννοώ)

Yπάρχει άλλος τρόπος? :confused: Γκαντ ντάμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ φίλησα για πρώτη φορά όταν ήμουν 12,5(ήταν ψιλοαποτυχία)αλλά δεν έχω ολοκληρώσει με παρέα,:Pτείνω να ολοκληρώνω μόνος μου. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
φίλησα γι πρώτη φορά στα 16 κ την ίδια μέρα ολοκλήρωσα κιόλας.!
ωραίες εποχές!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Groovy

Νεοφερμένος

Η Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
φιλι-15
σεξ-17 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pLEx

Νεοφερμένος

Η pLEx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλι πριν περιπου 2 μηνες..Δεν εχω ολοκληρωσει ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Φιλί στα 13..
Ολοκλήρωσα στα 16 + 11 μήνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Barbarita

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με αυτά που έχω διαβάσει ντρέπομαι λίγο άλλα θα το πω..:redface:
Φιλί στα 14
Σεξ στα 14,5
πάντως δεν το έχω μετανιώσει:D
Μόνο που στην παρέα οι φίλες μου με φωνάζουν ξεπαρθενιαστρούλα γιατί και οι τρεις με τους όποιους έχω πάει από τότε (Τώρα είμαι 18 ) ήταν παρθένοι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παντως αυτο που λεγεται οτι το 1ο φιλι θυμασαι πιο εντονα...εχει εξαιρεσεις....εγω άλλο θυμαμαι πιο εντονα, οχι το 1ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
και οι τρεις με τους όποιους έχω πάει από τότε (Τώρα είμαι 18 ) ήταν παρθένοι...

Λολ, το σπέσιαλ ζώδιό σου θα 'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
φιλί στα 11 και μισο.σεξ οχι ακομα.ειμαι με την κοπελα μου 2 χρονια και κατι μηνες.ξερω οτι σε πολλους θα φανει περιεργο που δεν εχουμε ολοκληρωσει ακομα αλλα η περσινη χρονια ηταν περιεργη.δεν ηταν ακομα ετοιμη κα δε βρισκαμε χρονο να βρεθουμε μονοι τελειως.τωρα που ειναι και ετοιμη και μπορουμε να βρισκομαστε πιο ευκολα μιας και δε δινουμε πια πανελληνιες καθε φορα κατι συμβαινει!καποιος ερχεται κλπ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supergirl55

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
φιλησα στα 13..ωραια ηταν.κ ολοκληρωσα οταν πηγαινα α λυκειου μετα απο 1,5 χρονο σχεσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Πρωτο φιλι στα 15 με καποιον μ....!και πρωτη φορα 17,5!(!!!με τον οποιο ειματσε ακομα μαζι!!!) ολοι μ λενε οτι εχουμε προβλημα...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
φιλι στα 13,5

σεξ στα 18


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chpapach

Νεοφερμένος

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
.....πρώτο φιλί στα 15 κ πρώτη φορά σεξ στα 17!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
.....πρώτο φιλί στα 15 κ πρώτη φορά σεξ στα 17!

Και πρώτο μήνυμα με greeklish... Απαγορεύονται!:)

ΥΓ: Καλωσόρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Φιλί στα 15, αφού έμαθα όλα τα θεωρητικά μαθήματα, έκανα την πρακτική μου στα 22.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Καλα εγω άργησα πολύ αλλα τα έκανα όλα ότι να ναι..
20 και 3 μηνες φίλησα για πρώτη φορά.. 20 και 4 μήνες έκανα έρωτα πρώτη φορα με... ΑΛΛΗ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Στις πανελλαδικές 3ης λυκείου και τα δύο. 18 δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadnium

Νεοφερμένος

Η ariadnium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
φιλι στα 13 και σεξ στα 16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
φιλι στα 17 παρα 2 μηνες και ολοκλήρωσα στα 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top