Πότε φορέσατε πρώτη φορά σουτιέν;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν είχα στήθος μέχρι τρίτη γυμνασίου.Σουτιέν αγόρασα πρώτη φορά 3η γυμνασίου αν θυμάμαι καλά,αλλά συστηματικά ξεκίνησα να το φοράω 1η-2α λυκείου όταν σιγά σιγά επιτέλους ξεκίνησε να ψιλοφαίνεται.Ωστόσο ακόμα και σήμερα αν φοράω κάτι παααααάρα πολύ φαρδύ,δεν φοράω σουτιέν γιατί δε φαίνεται τίποτα.
Θέλω να σε κάνω μια σφιχτή συμπονετική αγκαλιά.

Αν και μέγας βυζολάγνος, θα συνεχίσω να σε έχω μες την καρδιά μου να ξες.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Θέλω να σε κάνω μια σφιχτή συμπονετική αγκαλιά.

Αν και μέγας βυζολάγνος, θα συνεχίσω να σε έχω μες την καρδιά μου να ξες.
Ειδα που σχολίασες και νομιζα οτι φορεσες και εσυ σουτιεν👀
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
δευτερα ή τρίτη γυμνασίου.
32a forever and ever
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Στα 13 μου (κι ήμουν περήφανη γι αυτό :)).
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Θέλω να σε κάνω μια σφιχτή συμπονετική αγκαλιά.

Αν και μέγας βυζολάγνος, θα συνεχίσω να σε έχω μες την καρδιά μου να ξες.
Χαχαχαχαχα @Valder ,παλιότερα χρειαζόμουν συμπόνια,πλέον είμαι καλά και με το Αcup μου (καμιά φορά και με το Βcup μου) :loltooth:
ΥΓ βλέπω λες ότι τρως πολύ,θέλεις να σου δώσω κανένα για δοκιμή; (εννοείται αστειεύομαι:loltooth:)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα @Valder ,παλιότερα χρειαζόμουν συμπόνια,πλέον είμαι καλά και με το Αcup μου (καμιά φορά και με το Βcup μου) :loltooth:
ΥΓ βλέπω λες ότι τρως πολύ,θέλεις να σου δώσω κανένα για δοκιμή; (εννοείται αστειεύομαι:loltooth:)


Αυτό φίλε ήταν ύπουλο χτύπημα κάτω απο τη ζώνη. Βάναυσο. Βίαιο.

Τώρα δε σου μιλάω. Πάρε το A/B Cup σου και φύγε.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αυτό είναι θέμα!
1η γυμνασίου κι ένιωθα τρομερή ντροπή! Θυμάμαι και κάτι κάργιες συμμαθήτριες που με σχολίασαν επειδή φορούσα! :laugh: Γιατί άραγε ντρεπόμαστε για τη σεξουαλικότητά μας; Τι κακό υπάρχει στο να γίνεται ένα κορίτσι γυναίκα;! Αν είχα παιδάκι θα ήθελα να νιώθει πολύ όμορφα με τις φυσικές αλλαγές του σώματός του.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Αυτό είναι θέμα!
1η γυμνασίου κι ένιωθα τρομερή ντροπή! Θυμάμαι και κάτι κάργιες συμμαθήτριες που με σχολίασαν επειδή φορούσα! :laugh: Γιατί άραγε ντρεπόμαστε για τη σεξουαλικότητά μας; Τι κακό υπάρχει στο να γίνεται ένα κορίτσι γυναίκα;! Αν είχα παιδάκι θα ήθελα να νιώθει πολύ όμορφα με τις φυσικές αλλαγές του σώματός του.
Πωπω θυμαμαι 5η δημοτικου μου ειχε πει μια συμμαθήτριά μου με σοκ "σου μεγαλώνει το στηθος". Ντράπηκα τοσο πολυ που καμπουριαζα😂. Τα σουτιεν ηρθαν στην 1η γυμν. Πιο πριν μπουστακι.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Πωπω θυμαμαι 5η δημοτικου μου ειχε πει μια συμμαθήτριά μου με σοκ "σου μεγαλώνει το στηθος". Ντράπηκα τοσο πολυ που καμπουριαζα😂. Τα σουτιεν ηρθαν στην 1η γυμν. Πιο πριν μπουστακι.
Πολύ διακριτικές οι συμμαθήτριές μας :laugh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα @Valder ,παλιότερα χρειαζόμουν συμπόνια,πλέον είμαι καλά και με το Αcup μου (καμιά φορά και με το Βcup μου) :loltooth:
ΥΓ βλέπω λες ότι τρως πολύ,θέλεις να σου δώσω κανένα για δοκιμή; (εννοείται αστειεύομαι:loltooth:)
@Giota2000 κι εγω σε αγαπαω γιατι εισαι ψυχαρα! :clapping: Αγαπαμε εμας σε ολα μας!:thumbup:να εισαι καλα και να περνας υπεροχα!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αυτό φίλε ήταν ύπουλο χτύπημα κάτω απο τη ζώνη. Βάναυσο. Βίαιο.

Τώρα δε σου μιλάω. Πάρε το A/B Cup σου και φύγε.
Θα το πάρω και θα το ανεμίζω στην διαδρομή :loltooth: :loltooth:
@Giota2000 κι εγω σε αγαπαω γιατι εισαι ψυχαρα! :clapping: Αγαπαμε εμας σε ολα μας!:thumbup:να εισαι καλα και να περνας υπεροχα!
Σε ευχαριστώ πολύ :D Και εσύ να περνάς όμορφα :D
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα το πάρω και θα το ανεμίζω στην διαδρομή :loltooth: :loltooth:

Σε ευχαριστώ πολύ :D Και εσύ να περνάς όμορφα :D
@Giota2000 Εγω λεω να του φορεσουμε στο προσωπο του @Valder το σουτιεν και μετα να του δώσουμε ενα τετοιο:laugh::laugh::laugh:του χρειάζεται νομιζω:D
fuck you women wrestling GIF by THE WRESTLERS
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
@Giota2000 Εγω λεω να του φορεσουμε στο προσωπο του @Valder το σουτιεν και μετα να του δώσουμε ενα τετοιο:laugh::laugh::laugh:του χρειάζεται νομιζω:D
fuck you women wrestling GIF by THE WRESTLERS
Μου αρέσουν οι τακτικές σου,αλλά δεν είμαι του bdsm εγώ χαχαχαχα :loltooth:
Η Γιώτα μ' αγαπάει, δεν θα μου το έκανε ποτέ αυτό.

Εσυ μόνο με πληγώνεις.
Εγώ συμπεριφέρομαι με αγάπη,στοργή και προδερμ χαχαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Top