Πότε φορέσατε πρώτη φορά σουτιέν;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
What is love? Bby don't hurt him
(+1 εαν το διαβασατε τραγουδιστά)
d&d love GIF by Hyper RPG
αγαπη καπως ετσι :D :clapping:
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ναι ειμαι 37. Χαίρομαι που ανησυχείς για μένα, αλλά νομίζω δεν ταιριάζουμε, είσαι πολύ μικρή.:devil:
Νεότατος είσαι,χώσου χαχαχαχα σε κανένα μικρό κοράσιο
Δεν το διαβασα ποτε αυτό, TYN
ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΥΝ?χαχαχαχα
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφήστε την πρώτη φορά. Ας μιλήσουμε για την τελευταία.
Πρώτη ή δεύτερη καραντίνα;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
δεν θυμάμαι να έχω φορέσει ποτέ σουτιέν. πολλά είναι αυτά που δεν θυμάμαι πια. :look:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.
δεν θυμάμαι να έχω φορέσει ποτέ σουτιέν. πολλά είναι αυτά που δεν θυμάμαι πια. :look:
σε είδα να απαντάς και ήμουν έτοιμη για όλα, πολύ προχώ θα ήσουν για την εποχη, why not;


άσε που ποτέ δεν είναι και αργά :huglove:
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
σε είδα να απαντάς και ήμουν έτοιμη για όλα, πολύ προχώ θα ήσουν για την εποχη, why not;


άσε που ποτέ δεν είναι και αργά :huglove:

κοίτα. σίγουρα έχω φορέσει γυναικείο βρακάκι. αλλά για σουτιέν δεν θυμάμαι. :scratchhead:
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
H OP είναι creepy af. Μάλλον δεν ειναι η Μιχαελα αλλά ο Μιχάλης :look:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πρέπει να ήμουν τρίτη γυμνασίου με πρώτη λυκείου :cool: :santa:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 903 μηνύματα.
πού βρεθηκε αυτό το θέμα βρε <ντουμ ντουμ> !
Αξέχαστο ! Ήμουν 1η γυμνασίου, Με πήγε η μαμά στην Ερμού... τοτε και μου πήρε ένα εφηβικό της triumph, τότε ήταν λέει, τα καλύτερα. Εγώ όμως σαν αγοροκόριτσο, ντρεπόμουν να το φορώ (ήταν και ροζ....άστα, ρεζίλι). Με χίλια παρακάλια της μαμάς, το φόραγα, όταν ήταν εκείνη σπίτι, πριν πάω σχολείο. Κοιμομουν στο ίδιο δωμάτιο με τον αδερφό μου και ντρεπόμουν, μην το δει. Έτσι με ξύπναγε η μαμά, κρυβόμασταν πίσω απ τη ντουλάπα και μου το κούμπωνε και λέγαμε στον αδερφό μου <φτιάχνουμε το μυστικό>. Μια μέρα αυτός έψαξε τη ντουλάπα μου και βρήκε το μυστικό και το κρέμασε στο πόμολο της πόρτας!
:shablon_03::wizard:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,782 μηνύματα.
triumph, τότε ήταν λέει, τα καλύτερα.
Και ακόμα είναι! Ειδικα για κοπέλες σαν εμάς με μεγάλο νούμερο, σωτήριο! Έχουν πολύ καλό κράτημα και για τη μέση και για το στήθος, και έχουν μεγάλα νούμερα με ωραία σχέδια, χωρις ενίσχυση και όχι απλά αυτά τα βαρετά μονόχρωμα!
Πανάκριβα, αλλά αξίζουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top