Πώς ανεβάζουμε φωτογραφίες;

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
:hmm:Προσπαθω να βαλω φωτογραφια στην υπογραφη.Κανω τα εξης βηματα.
Πινακας ελεγχου,επεξεργασια υπογραφης,αναζητηση φωτο απο υπολογ.,ανεβασμα και αποθηκευση υπογραφης,αλλα δεν βλεπω αποτελεσμα,Που ειναι το λαθος μου;



σωστα τα βλεπω τα βηματα...δε μπορω να καταλαβω γιατι δε λειτουργει..........:(:(


εχεις λογαριασμο στο φωτομπακετ που σου ειπε η εβελυν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
σωστα τα βλεπω τα βηματα...δε μπορω να καταλαβω γιατι δε λειτουργει..........:(:(


εχεις λογαριασμο στο φωτομπακετ που σου ειπε η εβελυν?
:hmm:Οχι,δεν εχω.Παιζει ρολο αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
:hmm:Προσπαθω να βαλω φωτογραφια στην υπογραφη.Κανω τα εξης βηματα.
Πινακας ελεγχου,επεξεργασια υπογραφης,αναζητηση φωτο απο υπολογ.,ανεβασμα και αποθηκευση υπογραφης,αλλα δεν βλεπω αποτελεσμα,Που ειναι το λαθος μου;

Μήπως η ανάλυση της φωτογραφίας που θέλεις για την υπογραφή σου, είναι πιό μεγάλη από τα επιτρεπετά όρια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
:hmm:Οχι,δεν εχω.Παιζει ρολο αυτο;



οχι δεν παιζει ρολο, απλα ειναι ενας δευτερος τροπος να τη βαλεις :hmm:
ρε νικακι, εσυ που εισαι αστερι βοηθησε την...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μήπως η ανάλυση της φωτογραφίας που θέλεις για την υπογραφή σου, είναι πιό μεγάλη από τα επιτρεπετά όρια?:hmm:
:) Δεν θα επρεπε να μου βγαλει καποιο μνμα;Θα το τσεκαρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
ρε νικακι, εσυ που εισαι αστερι βοηθησε την...

:blink::blink::blink:Για μένα μιλάς;

Σκέφτηκα το πιό απλό...να είναι βαριά η φωτό, δηλαδή να θέλει επεξεργασία.:hmm: Βγάζει μήνυμα στο τέλος ότι ξεπερνάει το επιτρεπτό μέγεθος;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:blink::blink::blink:Για μένα μιλάς;

Σκέφτηκα το πιό απλό...να είναι βαριά η φωτό, δηλαδή να θέλει επεξεργασία.:hmm: Βγάζει μήνυμα στο τέλος ότι ξεπερνάει το επιτρεπτό μέγεθος;:hmm:
:( Δεν βγαζει μηνυμα,ομως τσεκαρισα τις φωτογραφιες μου και ειδα οτι ειναι πολυ περισσοτερα ΚΒ απ οτι επιτρεπει το συστημα.Μαλλον αυτο πρεπει να φταιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
:( Δεν βγαζει μηνυμα,ομως τσεκαρισα τις φωτογραφιες μου και ειδα οτι ειναι πολυ περισσοτερα ΚΒ απ οτι επιτρεπει το συστημα.Μαλλον αυτο πρεπει να φταιει.

Μπορεί για κάποιόν λόγω να μην βγάζει τώρα το μήνυμα.:hmm:
Αλλαξε την φωτογραφία και δοκίμασε.εγώ κάνω πάντα και προεπισκόπηση και μετά αποθήκευση...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπορεί για κάποιόν λόγω να μην βγάζει τώρα το μήνυμα.:hmm:
Αλλαξε την φωτογραφία και δοκίμασε.εγώ κάνω πάντα και προεπισκόπηση και μετά αποθήκευση...:D
:) Εκανα και προεπισκοπηση ,μετα αποθηκευση δεν ξερω τι βγηκε.Αν δεν τα καταφερα μην το κουραζουμε αλλο.Δεν πειραζει,θα βαζω καθε φορα που θελω
μονη μου φωτο. Σ ευχαριστω για τη βοηθεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
:) Εκανα και προεπισκοπηση ,μετα αποθηκευση δεν ξερω τι βγηκε.Αν δεν τα καταφερα μην το κουραζουμε αλλο.Δεν πειραζει,θα βαζω καθε φορα που θελω
μονη μου φωτο. Σ ευχαριστω για τη βοηθεια.:)

Αν θές δείξε μου ποιά φωτό θέλεις και εγώ θα στην φέρω στο μέγεθος και στην ανεβάζω ή σε μήνυμα ή όπως θες.Δεν μπορεί, κάπου κάνεις λάθος, αν έχει το σωστό μέγεθος.;)Αύριο.:D

Υ.Γ Αν θες να τσεκάρεις δοκίμασε πρώτα μια φράση για υπογραφή και δες αν την ανεβάζεις.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αν θές δείξε μου ποιά φωτό θέλεις και εγώ θα στην φέρω στο μέγεθος και στην ανεβάζω ή σε μήνυμα ή όπως θες.Δεν μπορεί, κάπου κάνεις λάθος, αν έχει το σωστό μέγεθος.;)Αύριο.:D



ειναι η τελευταια φωτο στο θεμα της, η πριγκηπισσα κ ο αλητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
την μικρυνα εγω στο θεμα, το μονο που θελει ειναι επικολληση ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
ειναι η τελευταια φωτο στο θεμα της, η πριγκηπισσα κ ο αλητης

Ωραία θα την φτιάξω αύριο με μικρή ανάλυση και θα την ανεβάσω στο θεματάκι τους.:)
Δεν ξέρω αν μπορώ εγώ να κάνω επεξεργασία υπογραφής άλλου μέλους.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
την μικρυνα εγω στο θεμα, το μονο που θελει ειναι επικολληση ..

Ωραία Εβελυν.:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
γιατι δεν φαινονται οι εικονεσ στο θεμα μου?Τις ''ανεβαζω΄' κανονικα αποθηκευονται στα συννημενα και μετα οταν τις ανοιγω και κανω copy -paste στο θεμα μου αλλα δεν φαινονται:mad::mad::mad:τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
γιατι δεν φαινονται οι εικονεσ στο θεμα μου?Τις ''ανεβαζω΄' κανονικα αποθηκευονται στα συννημενα και μετα οταν τις ανοιγω και κανω copy -paste στο θεμα μου αλλα δεν φαινονται:mad::mad::mad:τι να κανω?
Δεν κατάλαβα καλά τη διαδικασία που ακολουθείς, με μπέρδεψε λίγο η περιγραφή σου...:confused:
Δοκίμασε να ακολουθήσεις τις οδηγίες που περιγράφονται εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriaki1980

Νεοφερμένος

Η kyriaki1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει και εμένα της άσχετης πως μπορω να ανεβάσω φωτογραφιες?????
Θέλω να σας δείξω μια μεγάααααλη παρέα γατάκια που είναι στο εξοχικό μας στο Σούνιο, στην αυλή.
Είναι όλα ήμερα και πολύ ευτυχισμένα εκει που ειναι, όπως θα δείτε, αλλά δεν θα είναι ακομα πιο ευτυχισμένα σε έναν καναπέ πάνω?????
Με 5 μερες καθυστέριση τα είδα τα μικρά.... ήταν για να πάρω τον Καίσαρα τελικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriaki1980

Νεοφερμένος

Η kyriaki1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriaki1980

Νεοφερμένος

Η kyriaki1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ δεν μπορω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top