Πώς ανεβάζουμε φωτογραφίες;

saxo kit car

Νεοφερμένος

Ο saxo kit car αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ταμίας και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγνώμη, θέλω βοήθεια, πια διαδικασία πρέπει ακολουθήσω για να βάλω φοτο της γάτας μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Πατάς Απάντηση (όχι το Quick Reply), πηγαίνεις κάτω απ' το πλαίσιο της απάντησης και επιλέγεις Διαχείριση συνημμένων αρχείων -> Upload file from your computer.
Έχε υπόψη ότι το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος για συνημμένες εικόνες είναι περίπου 1000x1000 pixel, οπότε ίσως χρειαστεί να μικρύνεις λίγο τη φωτογραφία σου.

Εναλλακτικά, μπορείς να ανεβάσεις φωτό απ' τη gallery. Πήγαινε στη gallery, κατηγορία Οι γατούλες σας, σκρόλαρε στο κάτω μέρος της σελίδας και πήγαινε στο Γρήγορο ανέβασμα. Λογικά θα δημιουργηθεί άλμπουμ με το όνομά σου.
Αφού ανεβάσεις τη φωτογραφία που θέλεις, κάνε copy/paste στο μήνυμά σου τον κωδικό στο κουτάκι "Προσθέστε την σε post".

Δες επίσης και εδώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickymoon

Νεοφερμένος

Η vickymoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ποιος θα με βοηθησει να ανεβαζω φωτο απο το photbucket
που ανεβαινουν μεγαλες κ ωραιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Πρώτον, θα τις μικρύνεις για να μην ξεχειλώνει το φόρουμ.:lol::lol:

Αυτό μπορείς να το κάνεις απ' το ίδιο το bucket ή πριν τις ανεβάσεις, απ' το πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας που χρησιμοποιείς.

Κάτω από την εικόνα όπως εμφανίζεται στο άλμπουμ σου, υπάρχει η επιλογή IMG Code.

Κάνεις copy/paste τον κωδικό στο μήνυμά σου.

Υπάρχει και το νήμα Testing thread για να παίξεις.

Καλή επιτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickymoon

Νεοφερμένος

Η vickymoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:inlove::inlove:
σου αφιερωνω τη πρωτο φωτο της μελινας που εβαλα στο θεμα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasiad

Νεοφερμένος

Η athanasiad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πως μπορώ να σβήσω φωτογραφίες μου από το gallery και επίσης αν θέλω πάλι από το gallery να κάνω copy - paste στο θέμα που έχω ανοίξει.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Αθανασία, μετέφερα την απορία σου σε παλιότερο θέμα. Διάβασε παραπάνω, λέει πώς κάνεις copy/paste φωτογραφίες απ' τη gallery.

Για να σβήσεις φωτογραφίες, πηγαίνεις Εργαλεία εικόνας (πορτοκαλιά μπάρα) -> Σβήσε αυτή την εικόνα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Συγνώμη, θέλω βοήθεια, πια διαδικασία πρέπει ακολουθήσω για να βάλω φοτο της γάτας μου;
Μπορεις ακομα να πατησεις απαντηση και εκει στο πλαισιο θα δεις εναν συνδετηρα πατα εκει.Θα πας στο ιδιο μερος που σου ειπε και ο ruko:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΗΝΑ

Νεοφερμένος

Η ΖΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΔΟΚΙΜΉ..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αθανασία, μετέφερα την απορία σου σε παλιότερο θέμα. Διάβασε παραπάνω, λέει πώς κάνεις copy/paste φωτογραφίες απ' τη gallery.

Για να σβήσεις φωτογραφίες, πηγαίνεις Εργαλεία εικόνας (πορτοκαλιά μπάρα) -> Σβήσε αυτή την εικόνα.:)
Με συγχωρείτε, εγώ προσπαθώ πολλές μέρες τώρα να βρω αυτή την πορτοκαλί μπάρα, να δω πώς θα σβήσω εικόνα και δεν βλέπω τίποτε:blink::blink::blink::blink::blink:Τί στο καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
θελω μια βοηθεια πως ανεβασω συνημενες φωτο στο θεμα μου μου παταω συννημενα αρχεια αναβαζω τις φωτο ,εχουν αποθηκευτει καπου στο λογαριασμο μου αλλα δεν μποπω να τις βαλω στο θεμα μου τι πρεπει να κανω?

ειμαι ασχετη απο υπολογιστες μερικες εδω περα τα κανεται τοσο ωραια και ευκολα......ζηλευω..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Με συγχωρείτε, εγώ προσπαθώ πολλές μέρες τώρα να βρω αυτή την πορτοκαλί μπάρα, να δω πώς θα σβήσω εικόνα και δεν βλέπω τίποτε:blink::blink::blink::blink::blink:Τί στο καλό;
Δες την εικόνα που επισυνάπτω, ελπίζω να σε βοηθήσει ;)
θελω μια βοηθεια πως ανεβασω συνημενες φωτο στο θεμα μου μου παταω συννημενα αρχεια αναβαζω τις φωτο ,εχουν αποθηκευτει καπου στο λογαριασμο μου αλλα δεν μποπω να τις βαλω στο θεμα μου τι πρεπει να κανω?
Συγχώνευσα το θέμα σου με το προϋπάρχον, αν διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες νομίζω ότι θα λυθούν οι απορίες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • delete image.JPG
    delete image.JPG
    79.1 KB · Εμφανίσεις: 71

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Νεοφερμένος

Η ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κορίτσια έχω ανεβάσει φωτο στην galery.Πως μεταφέρω τις φωτο από την Galery στο ποστ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
εγω κανω κατι αλλο.Αντιγραφω τη σελιδα που ειναι η εικονα και την επικολλω στο ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Κορίτσια έχω ανεβάσει φωτο στην galery.Πως μεταφέρω τις φωτο από την Galery στο ποστ;:hmm:

Καλέ Άννα... τι ερώτηση είναι αυτή?;):D:D:D
Δεξί κλίκ στην φωτό που θες να ποστάρεις και αντιγραφή, μετά πάλι δεξί κλικ στο ποστ για επικόλληση.;):cool::cool::happy:
Πρόσεξε μόνο το μέγεθος των φωτό για να μην "ξεχιλώνει" το θέμα.;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Νεοφερμένος

Η ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Όχι καλέ Νίκη δεν ενοώ αυτό ..αυτό το ξέρω λέω πως τις φωτο από την gallery ολόκληρο το album να εμφανίζεται καθε φορά στο ποστ και πατώντας το να ανοίγουν όλες οι φωτογραφίες σαν αυτό που έχεις βάλει με τα πορτοκαλιά γράμματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Θα γραψεις στην υπογραφη σου το κειμενο που θες να οδηγει στο αλμπουμ σου.Μετα θα βρεις σε ενα χωριστο παραθυρο το αλμπουμ σου,θα μαρκαρεις τη διευθυνση,πανω,που λεει www...και θα την κανεις δεξι κλικ-αντιγραφη.Μετα επιστρεφεις στην υπογραφη σου,μαρκαρεις το κειμενο που θες να οδηγει στο αλμπουμ σου,πατας αυτο το κουμπακι με την υδρογειο και τον κρικο,και στο παραθυρο που σου βγαζει κανεις επικολληση τη διευθυνση του αλμπουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Νεοφερμένος

Η ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δώρα μου ευχαριστώ αλλά άντε να βρώ την υδρόγειο και τον κρίκο κλπ...θα ξημερωθώ..:lol::lol::lol:Θα προσπαθήσω πάντως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top