Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

lactoula

Νεοφερμένος

Η lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμενα ειχε αρρωστησει ο Μισκα μου και εψαχνα στο google να βρω ενα site να δω τι εχει και πως να το αντιμετωπισω :hmm: Βρηκα το my cat και κολλησα αφου βρηκα τα παντα και πολυ παραπανω!!! :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melpo2538

Νεοφερμένος

Η Μέλπω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμένα ήταν η πρώτη μέρα που χρησιμοποίησα το internet του σπιτιού μου, έψαξα στο google την λέξη "γάτα" και τότε βρήκα το Mycat.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθανασία

Νεοφερμένος

Η Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ψάχνοντας για γάτες μόλις άρχισα να φροντίζω τη μικρή Νιάρα (4/4) που έμενε τότε στον κήπο της πολυκατοικίας μας. Δεν είχα ιδέα! Έψαχνα λοιπόν για διατροφή, υγιεινή, συνήθειες κ.λ.π. και στα αγγλικά και στα ελληνικά και κόλλησα σ'αυτό το site γιατί μου φάνηκε πολύ ενημερωμένο!
Άργησα όμως πολύ να γραφτώ, τέλος Ιουνίου... Τότε νόμιζα πως δεν είχα να πω κάτι.
Τώρα θέλω να γράφω συχνά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadCatMk2

Νεοφερμένος

Ο MadCatMk2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έψαχνα posters για τα δικαιώματα της γάτας να κολλήσω στο δωμάτιό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Οταν βρηκα το γατα μου μετα ειχα αποριες και ψαχνοντας στο google σας βρηκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MadCatMk2:
Έψαχνα posters για τα δικαιώματα της γάτας να κολλήσω στο δωμάτιό μου...
Καλή ιδέα τα posters! Έχεις κάποιο concept στο μυαλό σου; Τι θα γράφει ας πούμε; Μέγεθος;
Αν σκεφτείς αυτό, μετά αναλαμβάνω εγώ (του π***στη, η δουλειά μου είναι). ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έψαχνα μια μέρα στο google αόριστα για γάτες και μου έβγαλε το mycat μέσα στα αποτελέσματα. Μόλις το είδα ενθουσιάστηκα, δεν περίμενα ότι θα υπάρχει τέτοιο ελληνικό site. Michelle πολλά συγχαρητήρια έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά! Νομίζω έχω πάθει εξάρτηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να σαι καλά anabou... Αν και νιώθω λίγο τύψεις που δεν γράφω πλέον εξίσου συχνά άρθρα, κριτικές κλπ... :redface: Απορώ πως δεν έχει παραπονεθεί κανένας γι'αυτό to be honest... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο τα άρθρα και οι κριτικές που κάνουν ένα site καλό. Ένα τέτοιο site θα ήταν πολύ καλό αλλά απρόσωπο. Αυτό που κάνει το mycat μοναδικό είναι η αμεσότητα ανάμεσα στα μέλη του! Πιστεύω ότι για οποιοδήποτε πρόβλημα που μπορεί να έχει ο καθένας μας με το γατούλι του εδώ μπορεί να βρει αν όχι την λύση τουλάχιστον συμπαράσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi2

Νεοφερμένος

Η maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αυτό που κάνει το mycat μοναδικό είναι η αμεσότητα ανάμεσα στα μέλη του! Πιστεύω ότι για οποιοδήποτε πρόβλημα που μπορεί να έχει ο καθένας μας με το γατούλι του εδώ μπορεί να βρει αν όχι την λύση τουλάχιστον συμπαράσταση!

Το πιστεύεται ότι καμιά φορά που δεν προλαβαίνω να μπώ στο site, τρελένομαι ότι χάνω μια μέρα απο εσάς;;;;;;
αν και ελπίζω σε λίγο καιρό να έχω περισσότερο χρόνο για να είμαι μέσα....ΠΟΡΩΣΗ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθανασία

Νεοφερμένος

Η Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εεεε, κολλάς εύκολα εδώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το πιστεύεται ότι καμιά φορά που δεν προλαβαίνω να μπώ στο site, τρελένομαι ότι χάνω μια μέρα απο εσάς;;;;;;
αν και ελπίζω σε λίγο καιρό να έχω περισσότερο χρόνο για να είμαι μέσα....ΠΟΡΩΣΗ.....
Ναι ναι! Μπορώ να το πιστέψω! Από αύριο που επιστρέφω και στη βάση μου θα είμαι πιο άνετα δεν θα έχω το άγχος του dialup (έχει ήδη ένα έμφραγμα ο μπαμπάς δεν είναι ανάγκη να αποκτήσει και δεύτερο μόλις δει τον λογαριασμό του ΟΤΕ)! Θα δω με την ησυχία μου και φωτό και βίντεο! Γιούπι :D :lol: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrcat

Νεοφερμένος

Ο Petrcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ήμουν σ'ένα chat και ανφέρθηκε, και αφού έχω γάτα είπα να ρίξω μια ματιά. Καλό είναι σε γενικές γραμμές το site!:)
Και βλέπω αριθμει πολλά μέλη. Λες να κολλήσω κι εγώ;:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi2

Νεοφερμένος

Η maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κοίτα χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν.....:redface: :redface: οι περισσότεροι εδώ μέσα είμαστε κολλημένοι.....:whistle: :inlove: :whistle: :inlove:
Κάνω ΛΑΘΟΣ;;;;;;;;;;;:hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrcat

Νεοφερμένος

Ο Petrcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Χα χα χα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω δεν ειμαι απλα πωρωμενη αλλα εξαρτημενη πλεον απο την σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω τη τσεκαρο σινεχεια για νεα μηνιματα και μηπος βαλετε καμια φοτο να δουμε κανα γατουλι.:) (μου λιπει ο δικος μου που ειναι κατω με το φιλο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
:up: Κι εγώ από το google,μόλις ήρθε η Μπέμπα στο σπίτι δεν ήξερα τι να κάνω ήθελα το καλύτερο για εκείνη γιατί μου την χάρισαν πολύ ξεχωριστοι άνθρωποι που έχουν βασειλίαδες τα γατία τους,και ύστερα ήταν δώρο για τα γενέθλεια μου που είχα χρόνια να πάρω.Μην το παρεξηγήσει κάποιος γιατί τις γάτες τις αγαπάμε και οι 4 στην οικογένεια μου,αλλά τις αφήναμε να ζουν στο αλσάκι που είναι δίπλα από το σπίτι μας και να τις φροντίζουμε εκεί,γιατί όσες φορές ανεβάσαμε γατί επάνω για πιο ιδιέτερη φροντίδα έρχονταν όλες οι άλλες και με τα νιαουρίσματά τους τις ξεσήκωναν και έφευγαν στην πρώτη εύκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Γραφω δυο μηνες μετα, αλλα δεν πειραζει!:whistle: :whistle: :whistle:
Και εγω απο το google το ανακαλυψα, μετα απο μια επισκεψη στον κτηνιατρο οταν διεγνωσε την ασθενεια της σαρδελας με τα χειλη της.
Ειμαι πολυ χαρουμενη που σας βρηκα.:D Με κανατε να αγαπησω ακομα περισσοτερο την γατα μου(ποσο να την αγαπαω πια......), και να νιωσω οτι υπαρχουν και πολλοι αλλοι που αγαπανε τις γατουλες οσο εγω!!!:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγω απο ενα αλλο μελος, που ειμαστε και σε ενα αλλο φορουμ...:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top