Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Eιχα πεσει χαμηλα...
Τελικα εκανα λαθος...εγινα και moderator!:P :P

Επειδή κάποιος Valder σε σύστησε για mod...κγχμ! :P Συ-στήσου στα τέσσερα τώρα να σου ρίξω πέντε φάσκελα στον πωπό με τη ματσέτα του γερο-Ανέστη!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:


Από μία φίλη μου!!:)

...να ναι καλά!:clapup:


Λοιπόν, εγώ δεν ήρθα. Ήμουν εδώ στη γέννησή του.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Έκανα αναζήτηση για κάποια εργασία στο in.gr η μηχανή και στα αποτελέσματα ήταν και το στέκι. Μπήκα για 2-3 μέρες συνεχόμενα και αφού είδα τί κλίμα επικρατούσε αμέσως μετά έγινα μέλος. Πίστευα ότι είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό,... όμως είναι! :) Η παρέα όλων εδώ είναι καταπληκτική!

Και κάτι που για μένα είναι πολύ σημαντικό: ο πρώτος χρήστης που γνώρισα ήταν η ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ και ο δεύτερος ο Valder!!!:D Και τους 2 μέσω του αείμνηστου: Φωναχτήρι!

Χαίρομαι και το απολαμβάνω που είμαι μέλος αυτής της παρέας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Απλά σερφάροντας :)

Να ρωτήσω και κάτι? Με το κάρμα τι παίζει? γιατί βλέπω πολλούς με πχ 1,76. Πως έχει δεκαδικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα συγχωνεύτηκε με το παλιότερο που υπήρχε. :)
Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια, δεν φαντάζεστε πόσο κουράγιο μας δίνετε και πόσο ευχάριστο είναι να διαβάζουμε και τόσο καλά λόγια, ειδικά σε εποχές που αρχίζουν οι επικριτές να θάβουν. :)
hotter, το κάρμα έχει δεκαδικά διότι είναι ο μέσος όρος των ψήφων που έχει λάβει κάποιος (χωρίς τις ψήφους απο μέλη που πλέον έχουν απενεργοποιήσει το κάρμα ή έχουν αποκλειστεί απο το στέκι, που δεν μετράει η ψήφος τους). Προφανώς όταν η διαίρεση που γίνεται δεν είναι τέλεια, υπάρχουν και δεκαδικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τελείως τυχαία πέρναγα ... για καφέ, κ έμεινα σαν στο σπίτι μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
από τον giostau κατά βάση
δλδ αυτός μου είχε πει κάποτε καλά λογάκια και έτσι γράφτηκα

αρχικά όμως το είχε διαφημίσει η Μισέλ σε ένα άλλο φόρουμ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Απο φορουμ.. γνωστου γυναικειου περιοδικου!:P

Κι εγώ. Ήταν ένα φόρουμ που γίνεται της τρελής από βρισίδια, οπότε έκανα ελάχιστα post. Το θεϊκό ήταν πως μετά από 2-3 post μου μια θεοπάλαβη άρχισε να μου την λέει.:worry: Ευτυχώς εδώ δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιες φάσεις.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
απο την καλη μου Isiliel


(που απο οτι βλεπω εγινε και mod :clapup: :clapup: )

bravo!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ από το φόρουμ του βρισίματος!! ΛΟΛ, Underwater, πήγαν να σε ξεμαλλιάσουν με το καλημέρα σας;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
για πειτε για πειτε που εγινναν καλε αυτα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Στο ακατανόμαστο ...φόρουμ [έγιναν]:P

Ας σας πω και την δική μου ιστορία...την θυμάμαι σαν χτες:D

Ήμουν λοιπόν στο chatroom ενός τεχνολογικού site και κάποιος δίνει ένα λινκ για ένα ποστ στο φόρουμ [και καλά για να μπούμε να το δούμε κ' να τον βοηθήσουμε]... Και κάπου έλεγε στους συνδεδεμένους χρήστες το όνομα "philos" το οποίο ήταν μάλιστα και πράσινο [δλδ ήτανε moderator] και μου κίνησε το ενδιαφέρον και πάτησα πάνω του γιατί μέχρι τότε δεν ήξερα ότι ο philos ήταν moderator...Και κάπου λοιπόν στο profile έλεγε www.e-steki.gr όπου φυσικά και πάτησα... δεν τελειώνει όμως η ιστορία εδώ:D

Σαν καινούργιος αμέσως είδα τα τρια πρώτα υποφόρουμς [για ερωτικες σχέσεις κτλ] και φυσικά δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό να πατήσω πάνω:P
Κάποια στιγμή λοιπόν βλέπω και το επίμαχο θέμα...[όσοι καταλάβατε:P]

Αφού διαβάζω λίγο λοιπόν εντελώς ξαφνικά μου έρχεται η απορία με ποιό όνομα είναι αυτός ο philos σε αυτό το φόρουμ:P...Ε, εκεί μου είπε "petros" και με αποτελείωσε:D:P

Κάπου εδώ τελειώνει αυτή η ιστορία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς είναι η "αναφορά σε ΜΜΕ"?
Δλδ βγήκε κάποιος στο ράδιο κ είπε για το στέκι, ή σε κάποια εφημερίδα ήταν γραμμένη η δ\νση του site?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.

Δλδ βγήκε κάποιος στο ράδιο κ είπε για το στέκι, ή σε κάποια εφημερίδα ήταν γραμμένη η δ\νση του site?
Ναι :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς είναι η "αναφορά σε ΜΜΕ"?
Δλδ βγήκε κάποιος στο ράδιο κ είπε για το στέκι, ή σε κάποια εφημερίδα ήταν γραμμένη η δ\νση του site?
Και τα 2 έχουν συμβει. Η τηλεόραση μας έμεινε μόνο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Και τα 2 έχουν συμβει. Η τηλεόραση μας έμεινε μόνο! :P
Άντε, με το καλό και στην tv τώρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl1936

Νεοφερμένος

Η candygirl1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Απο αναφορα του forum στην city press...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απο αναφορα του forum στην city press...........
Μας έχουν γράψει κι εκεί;; Μήπως το έχεις να το σκανάρεις; Πρώτη φορά το ακούω!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top