Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Χάρη στην Google, όταν το καλοκαίρι έλιωνα στο άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εψαχνα να βρω αν δικαιουμαι μεταγραφη και ετσι γραφτηκα στο forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω εψαχνα στο google για μια σχολη που ενδιαφερομαι να περασω..ε και επεσα τυχαια στο ischool, μου αρεσε σαν site και ειπα να γραφτω μελος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
απο ενα ν φιλο που μου ειπε οτι θα εβρησκα ιδεες για μια εργασια..........χαιρομαι πολυ γι αυτο................:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr4ke

Νεοφερμένος

Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
απο τον αδελφο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ειχα ακουσει πολλα για τον χωρο απο καθηγητες και συμμαθητες μου, εντελει εγγραφηκα οταν επεσα πανω στη σελιδα τυχαια, μια μερα που εψαχνα κατι απαντησεις για ενα διαγωνισμο και... κολλησα...!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κάτι για τα μαθηματικά έψαχνα και έπεσα εδώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrWilsonM

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εντελως τυχαια! εψαχνα για ebooks αν Θυμαμαι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
εντελως τυχαια..εψαχνα κατι πληροφοριες για τη γλωσσα και σας ανακαλυψα!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγώ από μία φίλη μου....[την kambana]!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ωραίο θεματάκι!:up:
Να λοιπόν πώς ανακάλυψα το MyCat:

Το καλοκαίρι του 2008 παρακολουθούσα μια Αυστραλιανή εκπομπή για τα κατοικίδια,το Harry's Practice.:) Μια μέρα παρακολούθησα ένα επεισόδιο αφιερωμένο στις γάτες.:up:

Τότε άνοιξα τον υπολογιστή και μπήκα στο Google. Πληκτρολόγισα τα παρακάτω: Ποια ράτσα γάτας μου ταιριάζει.

Ανάμεσα στις προτάσεις βρήκα ένα θέμα που είχε ανοιχθεί εδώ και είχε αυτόν τον τίτλο.

Το εξερεύνησα και μιας και από πριν μου άρεσαν τα Βιρμανάκια λόγω της πραναφερθήσας εκπομπής πήγα στο Breeds και βρήκα ένα άρθρο για τις συγκεκριμένες γάτες...:inlove:

Τη συνέχεια την ξέρουν εκείνοι που με καθοδήγησαν.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3lbereth

Νεοφερμένος

Η 3lbereth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πριν από ενάμιση χρόνο έκανα googling γιατί έψαχνα πληροφορίες για τις Maine Coon.
Το 2ο result ήταν: Τα Μaine Coon-άκια!! - MyCat Community. Πέρασα, είδα το φως και μπήκα κι από τότε δεν ξεκόλλησα. Μπορεί να μην ποστάρω τακτικά, αλλά μπαίνω αρκετές φορές την ημέρα και απολαμβάνω τα μηνύματά σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγω ανακαλυψα το MyCat κανοντας αναζητηση στο google με θεμα τις γατες.Στη αρχη δεν μου φαινοταν ωραιο επειδη δεν ηξερα τι να κανω ,που να παω.Μετα ομως ανακαλυψα τη λεξη εγγραφη και ολα αλλαξαν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
από μχανή αναζήτησης και έψαχνα πληροφορίες για την ιστορία.
αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
To mycat το γνώρισα κάνοντας αναζήτηση στην google.Εμένα μου αρέσει πολύ να γράφω ιστορίες και έτσι ήθελα να γράψω κάποιες πληροφορίες για τις γάτες.Διάβασα πολλά βιβλία και έκανα αναζήτηση στο ίντερνετ πατώντας γάτες.Τότε βρήκα το site.Όμως παιδεύτικα πολύ γιατί στην αρχή νόμιζα ότι εμείς διαλέγουμε τον κωδικό και έτσι έγινε ένα μπέρδεμα.Αλλά τέλος καλό όλα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To mycat το γνώρισα κάνοντας αναζήτηση στην google.Εμένα μου αρέσει πολύ να γράφω ιστορίες και έτσι ήθελα να γράψω κάποιες πληροφορίες για τις γάτες.Διάβασα πολλά βιβλία και έκανα αναζήτηση στο ίντερνετ πατώντας γάτες.Τότε βρήκα το site.Όμως παιδεύτικα πολύ γιατί στην αρχή νόμιζα ότι εμείς διαλέγουμε τον κωδικό και έτσι έγινε ένα μπέρδεμα.Αλλά τέλος καλό όλα καλά!
Μα όντως εσείς διαλέγετε τον κωδικό :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μα όντως εσείς διαλέγετε τον κωδικό :confused:


Ναι,αλλά για να μπεις την πρώτη φορά σου βγάζει να βάλεις έναν κωδικό και πρέπει να πατήσεις τον κωδικό που σου στείλανε με e-mail και μετά άμα θες τον αλλάζεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
εκανα αναζητηση στο γκουγκλι για να βρω σχολικα βοηθηματα στο νετ σε pdf ή ονλαιν..
Δε βρηκα τελικα..:(αλλα βρηκα ενα φοβερο και ποιοτικο φορουμ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Έψαχνα για πληροφορίες σχετικά με τη ΣΣΑΣ και έπεσα πάνω σε αυτό το forum και δε λέω να ξεκολλήσω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria2008

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πάλι το ανακάλυψα μέσω ενός άλλου site . Προφανώς έχουν κάποιου είδους συνεργασία το mycat με το petbirds. Βρήκα λοιπόν πρώτα το petbirds γιατί έχω και μια παπαγαλίνα σκέτη μούσα (τρομάρα της... :lol:) Και εκεί που το έψαχνα και το μελετούσα, τσουπ, να τη η διαφήμιση του mycat! Όπα λέω, εδώ είμαστε! Έχω 3 από αυτά! Πρέπει να γίνω μέλος οπωσδήποτε!!!! Και να 'μαι λοιπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top