Πώς θα ήταν το ιδανικό πρώτο ραντεβού για εσάς;

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Εντάξει είναι φανερές οι χολυγουντιανές επιροές της Πριγκίπισσας παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
με ταινια επιστημονικης φαντασιας θα την κρατησεις:P????να σε ρωτησω απο τις σχεσεις που ειχες μεχρι τωρα αυτη η σειρα αρεσε σε πολλες απο τις κοπελες σου?????αμα σου αρεσει φυσικα και να την βλεπεις αλλα τετοιους ειδους σειρες δεν πολυαρεσουν σε κοπελες και δεν ενδεικνυται η παρακολουθηση τους απο κοινου στο πρωτο τριμηνο σχεσης........αν την αφησεις να σε γνωρισει θα σε αγαπησει με τα ελλατωματα σου!!!!!!:hehe::hehe::hehe:
χαχαχαχαχαχαχαχ ειμαι κακια το ξερω!!!!!!!!!ας κανουμε κατι πιο δημιουργικο απο το χαζοκουτι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Για μένα ένα ραντεβού το οποίο μπορώ να φανταστώ κι άρα να πλάσω βάση των βιωμάτων μου απλά δεν θα ήταν ιδανικό... ιδανικό ραντεβού για μένα είναι αυτό που τώρα δεν μπορώ καν να το φανταστώ, που το αγνοώ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Waaaa.
Καλοκαίρι. Αργά το βράδυ (2-3 ας πούμε), σε κάποιο νησί μετά από ξεφάντωμα. Γενικά χωρίς πολύ/ εως καθόλου κόσμο.
Κάπου εκεί περπάτημα στην αμμουδιά - αφού έχω βγάλει τα σανδάλια μου και συγχρόνως ανεμίζει το μακρύ αεράτο εμπριμέ μου φόρεμα - να μιλάμε για διάφορα, σε κάποια φάση καθόμαστε δίπλα δίπλα στην άμμο ΤΣΟΥΠ και από κει και πέρα έχει ο Θεός. Ίσως μας πάρει ο ύπνος και το πρωί ξυπνήσουμε από τα κουνούπια. :redface:


Τι ρομαντικό!:redface:
και μετα ξαφνου.......ντριιιιιιιιιιιιινννννννννννν........οχι ρε γαμωτο το ξυπνητηρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Πριγκίπισα όποτε θες πες μου να σου δήξω τι σημαίνει ιδανικό ραντεβού... αυτό είναι πρόκληση-πρόσκληση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εντάξει είναι φανερές οι χολυγουντιανές επιροές της Πριγκίπισσας παραπάνω...

και μετα ξαφνου.......ντριιιιιιιιιιιιινννννννννννν........οχι ρε γαμωτο το ξυπνητηρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τόσο απίστευτο σας φαίνεται; Τς τς ζήήλεια! :worry:
Άμα σας πω ότι έχει γίνει θα μου δώσετε 500 ευρώ ο καθένας;:redface:
Έχω και αναμνηστικές φωτός.


Πριγκίπισα όποτε θες πες μου να σου δήξω τι σημαίνει ιδανικό ραντεβού... αυτό είναι πρόκληση-πρόσκληση:D
Οκ, μην ξεχάσεις το φιδάκι για τα κουνούπια όμως ε! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Waaaa.
Καλοκαίρι. Αργά το βράδυ (2-3 ας πούμε), σε κάποιο νησί μετά από ξεφάντωμα. Γενικά χωρίς πολύ/ εως καθόλου κόσμο.
Κάπου εκεί περπάτημα στην αμμουδιά - αφού έχω βγάλει τα σανδάλια μου και συγχρόνως ανεμίζει το μακρύ αεράτο εμπριμέ μου φόρεμα - να μιλάμε για διάφορα, σε κάποια φάση καθόμαστε δίπλα δίπλα στην άμμο ΤΣΟΥΠ και από κει και πέρα έχει ο Θεός. Ίσως μας πάρει ο ύπνος και το πρωί ξυπνήσουμε από τα κουνούπια. :redface:


Τι ρομαντικό!:redface:

Πριγκίπισα όποτε θες πες μου να σου δήξω τι σημαίνει ιδανικό ραντεβού... αυτό είναι πρόκληση-πρόσκληση:D
πω πω τι βλεπουν τα ματακια μ μαζι με τα γυαλια!!!!!!!!!μπραβο παιδια!!!!!:clapup:

Τόσο απίστευτο σας φαίνεται; Τς τς ζήήλεια! :worry:
Άμα σας πω ότι έχει γίνει θα μου δώσετε 500 ευρώ ο καθένας;:redface:
Έχω και αναμνηστικές φωτός.
500 ευρω???? θα μας τρελανεις εν μεσω οικονομικης κρισης???αν ειχα εγω τωρα 500 ευρω...........δεν ξερεις τι θα εκανα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Αν έχεις και φωτογραφίες πάει να πεί πως κάπου μέσα στην περιγραφή σου υπάρχουν κ οι στιγμές που βγάζατε φωτογραφίες, πράγμα που μας απόκρυψες. Δεν μου φένεται και τόσο ιδανικό να βγάζεις φωτογραφίες... :Dκι εγώ που είμαι λιώσας με την φωτογραφία εκείνη την στιγμή θα ήθελα να έχω στο μυαλό μου μόνο εκείνη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν έχεις και φωτογραφίες πάει να πεί πως κάπου μέσα στην περιγραφή σου υπάρχουν κ οι στιγμές που βγάζατε φωτογραφίες, πράγμα που μας απόκρυψες. Δεν μου φένεται και τόσο ιδανικό να βγάζεις φωτογραφίες... :Dκι εγώ που είμαι λιώσας με την φωτογραφία εκείνη την στιγμή θα ήθελα να έχω στο μυαλό μου μόνο εκείνη:D

Όχι εγώ. Παπαράτσι. :pfff:
Άη άμ φέιμους.
Παίζω σε χολιγουντιανές ταινίες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
[...]ΤΣΟΥΠ και από κει και πέρα έχει ο Θεός.[...]

το υπόλοιπο θα πάρει σηματάκι "άνω των 18 ετών" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Άντε ας πώ και εγώ, αφού όλοι είστε λαλίστατοι σήμερα :P
Το ιδανικό ραντεβού το έζησα το καλοκαίρι που μας πέρασε.. Δεν μπορώ να σκεφτώ πιο ιδανικό ούτε σαν όνειρο..
Καλοκαίρι.. Η παρέα ενός φίλου μου διοργάνωσε ένα beach party όπου μαζέψανε πόσα παιδιά απο τις γύρω περιοχές.. Εκτος απο τον φίλο μου και κανά δύο ακόμα παιδιά δεν γνώριζα κανέναν.. Ξαφνικά πέφτει το μάτι μου σε μια κοπέλα που μου άρεσε, αλλά πολύ φευγαλέα, μέσα σε τόσο κόσμο άλλωστε.. Με είχε κοιτάξει και αυτή αλλά δεν έδωσα τρομερή σημασία.. Μετά απο λίγη ώρα έψαχνα τον φίλο μου ο οποίος είχε πιάσει κουβέντα με μια γνωστή του και με.. την κοπέλα που μου άρεσε... Ε πήγα να πιω το ποτό μου και να πούμε και καμια κουβέντα.. Κουβέντα στην κουβέντα αντιλαμβανόμαστε και εγώ και η κοπέλα ότι θέλουμε πολύ ο ένας τον άλλον.. Μιλίσαμε , και τι δεν είπαμε, αρχίσαμε να φιλιόμαστε και..... με τα πολλά βρεθήκαμε να κάνουμε έρωτα στην παραλία μέχρι λίγο πριν αρχίσει να ξημερώνει... Απλά απίστευτες στιγμές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
δεν αντεχω θα απαντησω!!!!!!!! καλα εσυ εισαι και αγορι ως γνωστον οι αντρες δεν φημιζεστε και για το μυαλο σας( λαθος τοποθετηση σκεφτεστε με αλλο μερος του σωματος....) αυτη η κοπελα ποσο ανωριμη μπορει να ηταν για να κανει σεξ σε μια παραλια με εναν αγνωστο?????? μπορει να μου απαντησει καποιος........θεε μ δωσε μου δυναμη!!!!!!!ΕΛΕΟΣ
προσωπικα δεν υπηρχε περιπτωση και να 1,000,000,000 ευρω να μου εδιναν να πηγαινα με καποιον που τον ξερω το πολυ 2 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Για μένα το πρώτο ραντεβού έχει διάθεση για να γνωρίσεις τον άλλον, να μάθεις κάτι παραπάνω από αυτό που ξέρουν οι πολλοί. Περιέχει πολλά χαμόγελα, όρεξη για κουβέντα και πολύ φλερτ...

Από μέρος δεν μου έρχεται κάτι συγκεκριμένο. Αν έχω τα παραπάνω είμαι ευχαριστημένη. :)


ps: Πάντως το περπάτημα στα πρώτα ραντεβού, βοηθάει τυχόν αμηχανία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
δεν αντεχω θα απαντησω!!!!!!!! καλα εσυ εισαι και αγορι ως γνωστον οι αντρες δεν φημιζεστε και για το μυαλο σας( λαθος τοποθετηση σκεφτεστε με αλλο μερος του σωματος....) αυτη η κοπελα ποσο ανωριμη μπορει να ηταν για να κανει σεξ σε μια παραλια με εναν αγνωστο?????? μπορει να μου απαντησει καποιος........θεε μ δωσε μου δυναμη!!!!!!!ΕΛΕΟΣ
προσωπικα δεν υπηρχε περιπτωση και να 1,000,000,000 ευρω να μου εδιναν να πηγαινα με καποιον που τον ξερω το πολυ 2 ωρες

Δες εδώ συντηριτισμός.. Αν είναι δυνατόν σε ένα τόσο όμορφο ποστ -2.. Μήπως έχουμε ανάγει το σεξ σε θεικών διαστάσεων πράξη? Sex is just sex.. Αν είναι δυνατόν... Δεν μπορούν δλδ δύο άνθρωποι που θέλουν πολλοί ο ένας τον άλλον να κάνουν sex αλλά η γυναίκα πρέπει να κρατηθεί γιατί έτσι της είπαν ότι "πρέπει" να κάνει, έτσι ορίζεται ότι πρέπει να γίνει... Νταξ τις απόψεις μου περί αυτού του ζητήματος τις εξέθεσα και στο topic sex απο το πρώτο ραντεβού... Στην τελικήκάποιος που τον ξέρεις μια βδομάδα άντε δυο και κάνεις σεξ όπως "πρέπει" μετά το δεύτερο ραντεβού είναι λιγότερο άγνωστος απο αυτών των δυο ορών... Κακό πράγμα ο ανθρώπινος εγκέφαλος.. Του μαθαίνεις κάτι, το υιοθετεί και το περνάει με την ίδια ευκολία απο γενιά σε γενιά...

Υ.Γ. Ακόμα και ο παππούς μου πιο προοδευτικός άνθρωπος είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Καλά όλοι σας το καλοκαίρι ζείτε τα ιδανικά ραντεβού;:P

Είναι (πέρα της πλάκας) προφανές πως μας έχουν πήσει για την μορφή ενός ιδανικού ραντεβού... και είναι αξιολύπητο που κάποιοι δεν το αντιλαμβανόμαστε...

Αν δεν βάλεις πρώτα τα δικά σου κριτήρια... πως μπορείς να μιλάς για το "δικό σου" ιδανικό ραντεβού... κι όχι αυτό που σε έπεισαν, ή μάλλον αυτό που σε έμαθαν πως είναι το ιδανικό.

Χωρίς παρεξήγιση μου φένεται τραγικό κάποιος να θεωρεί ιδανικό ένα ραντεβού στο οποίο αντάλαξε δυό κουβέντες με μια κοπέλα κι μετά κάναν έρωτα.
Εγώ σαν "παρατηριτής" δεν μπορώ να εντοπίσω τίποτα περισσότερο απο κάποια ερωτική έλξη(ακόμη να ήταν και υπερβολιή και πρωτόγνωρη) και ίσως κάποια "χημεία"... Ε δεν νομίζω οτι κανείς μόνο αυτά ονειρεύεται σε ένα ιδανικό ραντεβού...

Βέβαια απο την άλλη κι η ερώτηση είναι ψιλοπαγίδα. Πως μπορούμε να μιλάμε για ιδανικό ραντεβού; Τι τόσο σημαντικό μπορεί να γίνει σε ένα ραντεβού. Μόνο να ανοίξουν οι "πόρτες", οι ψυχές δύο ανθρώπων για την συνέχιση και δημιουργία μιας πραγματικής επικοινωνίας ερωτικής και αγάπης...

Άρα εν κατακλείδι εγώ αυτό θεωρώ ιδανικό ραντεβού. Ένα ραντεβού που θα ανοίξει αυτες τις δύο μέχρι τότε άγνωστες μεταξύ τους "πόρτες" με τον ιδανικότερο τρόπο.

Ο ιδανικότερος τρόπος είναι μάλλον διαφορετικός και μοναδικός για το κάθε ζευγάρι ανθρώπων. Οπότε και στο παραπάνω παράδειγμα που ας πούμε πως απο την μια "κατέκρινα" μπορεί γι' αυτά τα δύο άτομα να ήταν το ιδανικότερο... αυτό απλά δεν μπορεί να κριθεί με αντικειμενικά κριτηρία...

Τώρα γενικά για το πώς θα είναι αυτό συγκεκριμένα εμμένω στην πρώτη άποψη που εξέφρασα:

Για μένα ένα ραντεβού το οποίο μπορώ να φανταστώ κι άρα να πλάσω βάση των βιωμάτων μου απλά δεν θα ήταν ιδανικό... ιδανικό ραντεβού για μένα είναι αυτό που τώρα δεν μπορώ καν να το φανταστώ, που το αγνοώ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δεν αντεχω θα απαντησω!!!!!!!! καλα εσυ εισαι και αγορι ως γνωστον οι αντρες δεν φημιζεστε και για το μυαλο σας( λαθος τοποθετηση σκεφτεστε με αλλο μερος του σωματος....) αυτη η κοπελα ποσο ανωριμη μπορει να ηταν για να κανει σεξ σε μια παραλια με εναν αγνωστο?????? μπορει να μου απαντησει καποιος........θεε μ δωσε μου δυναμη!!!!!!!ΕΛΕΟΣ
προσωπικα δεν υπηρχε περιπτωση και να 1,000,000,000 ευρω να μου εδιναν να πηγαινα με καποιον που τον ξερω το πολυ 2 ωρες



Πωω φίλε στερεότυπα >.<
Ντάξει αυτό ήταν το ιδανικό ραντεβού για αυτόν και καλά κάνει, μην τον φάτε. Ο καθένας είναι διαφορετικός και με διαφορετικά γούστα, δε μπορεί όλοι να συμφωνούν μαζί σας -.-
Big deal να πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Δες εδώ συντηριτισμός.. Αν είναι δυνατόν σε ένα τόσο όμορφο ποστ -2.. Μήπως έχουμε ανάγει το σεξ σε θεικών διαστάσεων πράξη? Sex is just sex.. Αν είναι δυνατόν... Δεν μπορούν δλδ δύο άνθρωποι που θέλουν πολλοί ο ένας τον άλλον να κάνουν sex αλλά η γυναίκα πρέπει να κρατηθεί γιατί έτσι της είπαν ότι "πρέπει" να κάνει, έτσι ορίζεται ότι πρέπει να γίνει... Νταξ τις απόψεις μου περί αυτού του ζητήματος τις εξέθεσα και στο topic sex απο το πρώτο ραντεβού... Στην τελικήκάποιος που τον ξέρεις μια βδομάδα άντε δυο και κάνεις σεξ όπως "πρέπει" μετά το δεύτερο ραντεβού είναι λιγότερο άγνωστος απο αυτών των δυο ορών... Κακό πράγμα ο ανθρώπινος εγκέφαλος.. Του μαθαίνεις κάτι, το υιοθετεί και το περνάει με την ίδια ευκολία απο γενιά σε γενιά...

Υ.Γ. Ακόμα και ο παππούς μου πιο προοδευτικός άνθρωπος είναι....
να τον χαιρεσαι τον παππου σου!(χωρις πλακα το λεω)
την αποψη μ ειπα η οποια ειναι αυτη εδω και χρονια και θα συνεχισει να υφισταται και τα επομενα......οσον αφορα τις δικες σου αποψεις ειναι πανμτα σεβαστες αλλα οπως ξερεις πρεπει να γινεται και ενας διαλλογος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Παιδιά χάσατε το point μου.. Συνοψίζοντας ήταν ένας έρωτας με την πρώτη ματιά και για τους δύο και το κυριότερο προήλθε απο το πουθενά.. Χημεία απίστευτη.. Καλοκαίρι.. Έρωτας πάνω στο κύμα.. Δηλαδή πραγματικά το ιδανικότερο πρώτο ραντεβού για εμένα.. Και δεν ήταν μια ξεπέτα.. Ήμασταν μαζί απο εκεί και πέρα για κάποιο καιρό γιατί ερωτευτήκαμε πολύ ο ένας τον άλλον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οπως εγινε...σε μια σταση μετρο κρατωντας στα χερια του τα αγαπημενα μου σοκολατακια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σε συνεδριακό κέντρο με τζάμπα μπουφέ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top