Πώς ντύνεστε;

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,883 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,279 μηνύματα.
φριχτά, απαίσια και σαν τον λέτσο
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
Για ποιο λόγο τα παστέλ μπορούν να σε σκοτώσουν; Δε μπορώ να καταλάβω. Εμένα μου αρέσουν και τα παστέλ ανάλογα με την περίπτωση.
Γιατί δεν πάνε σε όλους τα ίδια πράγματα. Εσύ μπορεί να είσαι πιο μελαμψος και μελαχρινος και σε πάνε. Εμένα δεν με πάνε αυτά τα χρώματα καθόλου, γιατί είμαι ασπρη σα το γάλα και τα χρώματα μου ανοιχτά.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,883 μηνύματα.
Γιατί δεν πάνε σε όλους τα ίδια πράγματα. Εσύ μπορεί να είσαι πιο μελαμψος και μελαχρινος και σε πάνε. Εμένα δεν με πάνε αυτά τα χρώματα καθόλου, γιατί είμαι ασπρη σα το γάλα και τα χρώματα μου ανοιχτά.
Όχι, δεν είμαι μελαμψός αλλά ούτε και κάτασπρος.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.
Μπλουζες,φουτερ, ζακετες,φορμες,τζινακια ενω τωρα τελευταια λατρευω τα καργκο παντελονια και τα περισσοτερα εννοειται ειναι μαυρα(σαν την ψυχη μου)
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,744 μηνύματα.
Εγώ γενικά φόρμες και φούτερ, με βολεύει που είναι άνετα σαν ρούχα. Και τζιν, γιατί εντάξει στη σχολή πρέπει να είμαστε λίγο πιο "κόσμιες" :laugh: . Στις βόλτες βάζω και καμιά μάλλινη μπλούζα.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Παλαιότερα ψαχνόμουν πολύ στο κομμάτι μόδα/ένδυση, ήθελα να φοράω "ωραία" ρούχα του σήμερα για να νιώθω κι εγώ ωραίος. Είχε πάρει φωτιά το ASOS. Πλέον το έχω απομυθοποιήσει και ντύνομαι κυρίως από thrift/vintage stores καθώς μου αρέσει η 80's/90's διάθεση.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,883 μηνύματα.
Όπως και να έχει, δεν πάνε όλα σε όλους. Δεν είπα ότι δεν βρίσκω ωραία τα παστέλ, είπα ότι δεν μου πάνε.
H γραβάτα του είναι παστέλ και ειναι ανοιχτόχρωμος
Screenshot_2024-01-06-15-50-02-930_com.android.chrome.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Παλαιότερα ψαχνόμουν πολύ στο κομμάτι μόδα/ένδυση, ήθελα να φοράω "ωραία" ρούχα του σήμερα για να νιώθω κι εγώ ωραίος. Είχε πάρει φωτιά το ASOS. Πλέον το έχω απομυθοποιήσει και ντύνομαι κυρίως από thrift/vintage stores καθώς μου αρέσει η 80's/90's διάθεση.
Στα. thrift μπορείς να βρεις υπέροχα ρούχα... Δε βρίσκω λόγο να αγοράσει κανείς fast fashion επιλογές. Εδώ και χρόνια τα προτιμώ.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Στα. thrift μπορείς να βρεις υπέροχα ρούχα... Δε βρίσκω λόγο να αγοράσει κανείς fast fashion επιλογές. Εδώ και χρόνια τα προτιμώ.
Βρήκα στο Παρίσι ένα εξαιρετικό: ανάλογα τη μέρα βρίσκεις με 4,5 - 0.95 ευρώ το κομμάτι. Πήρα ένα ωραιότατο μπουφάν 90's, το έχω ευχαριστηθεί πολυ. Μπλούζες, φουτεράκια κτλ. Ξεκίνησα πέρσι δειλά-δειλά ως χόμπι να πειραματίζομαι με ραπτομηχανή (από Lidl, αλλά αρκετά τίμια) και κανω μερικές αλλαγές, όπου θέλω ή αν σε κάποια σημεία υπάρχουν φθορές λόγω παλαιότητας.
Για Αθήνα, υπάρχουν κανα δυο καλά thrift στο κέντρο, για όποιον ενδιαφέρεται!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top