Πώς "φασώνουμε";

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
φασωμα ειναι οταν κανεις κατι φλου με καποιο ατομο χωρις να εχεις σχεση απλως επδ θες να κανεις κατι αυτο περιλμβανει φιλακια χουφτωματα χαδια κ μετα υπαρχει κ το αγριο φασωμα που παει σε προκαταρκτικα κ sex..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
φασωμα ειναι οταν κανεις κατι φλου με καποιο ατομο χωρις να εχεις σχεση απλως επδ θες να κανεις κατι αυτο περιλμβανει φιλακια χουφτωματα χαδια κ μετα υπαρχει κ το αγριο φασωμα που παει σε προκαταρκτικα κ sex..

ειτε παιδες ελληνων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ναι τα πολλά στάδια του φασώματος!!! :hehe: το λιγο,το πιο πολυ ,το άγριο κλπαα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elizabeth9

Νεοφερμένος

Η Elizabeth9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω τα έχω φτιάξει με έναν που αγαπω παρά πολυ και εκείνος πιστεύω πως με θέλει και είχαμε πει πως όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές θα παμε βόλτα (λογικά για να φασωθουμε) εγω είμαι 13,5 και αυτός ειναι 15 εκείνος λογικά έχει ξανά φιλήσει κάποια στη ζωή του . Είμασταν δυο χρόνια κολλητοί και μου είχα πει πως είχε φασωθει δυο φορές και εγω του είπα πως κι εγω έχω φασωθει δυο φορές σε έναν χορό του σχολείου ενώ δεν ισχύει και τωρα που τα έχουμε φτιάξει όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές αυτός ξέρει πως εγω έχω ξανά φασωθει και εγω δεν έχω δώσει καν ένα πεταχτο φίλι ❤️ Αχ σας παρακαλώ βοηθήστε με ( όμως πρέπει να πω πως μου είχε σωθεί η ευκαιρία να φασωθω με κάποιον σε έναν χορό δυο φορές αλλά εγω απο το άγχος μου του είπα οτι πρέπει να φύγω και τις δυο φορές ! Εγω βασικά το πιο πολυ που φοβάμαι ειναι πως αν δεν το αρέσει θα το μάθει όλο το σχολείο και θα λέει πως φιλάω χάλια ( γιατι είμαστε στο ίδιο σχολικό ) τι να κάνω σας παρακαλώ παρά πολυ βοήθεια πείτε λεπτομέρειες


Αχουυ τι γλυκοοο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εγω τα έχω φτιάξει με έναν που αγαπω παρά πολυ και εκείνος πιστεύω πως με θέλει και είχαμε πει πως όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές θα παμε βόλτα (λογικά για να φασωθουμε) εγω είμαι 13,5 και αυτός ειναι 15 εκείνος λογικά έχει ξανά φιλήσει κάποια στη ζωή του . Είμασταν δυο χρόνια κολλητοί και μου είχα πει πως είχε φασωθει δυο φορές και εγω του είπα πως κι εγω έχω φασωθει δυο φορές σε έναν χορό του σχολείου ενώ δεν ισχύει και τωρα που τα έχουμε φτιάξει όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές αυτός ξέρει πως εγω έχω ξανά φασωθει και εγω δεν έχω δώσει καν ένα πεταχτο φίλι ❤️ Αχ σας παρακαλώ βοηθήστε με ( όμως πρέπει να πω πως μου είχε σωθεί η ευκαιρία να φασωθω με κάποιον σε έναν χορό δυο φορές αλλά εγω απο το άγχος μου του είπα οτι πρέπει να φύγω και τις δυο φορές ! Εγω βασικά το πιο πολυ που φοβάμαι ειναι πως αν δεν το αρέσει θα το μάθει όλο το σχολείο και θα λέει πως φιλάω χάλια ( γιατι είμαστε στο ίδιο σχολικό ) τι να κάνω σας παρακαλώ παρά πολυ βοήθεια πείτε λεπτομέρειες

13,5 και φάσωμα; :P

Πήγαινε να διαβάσεις τα μαθηματικά και τα αρχαία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγω τα έχω φτιάξει με έναν που αγαπω παρά πολυ και εκείνος πιστεύω πως με θέλει και είχαμε πει πως όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές θα παμε βόλτα (λογικά για να φασωθουμε) εγω είμαι 13,5 και αυτός ειναι 15 εκείνος λογικά έχει ξανά φιλήσει κάποια στη ζωή του . Είμασταν δυο χρόνια κολλητοί και μου είχα πει πως είχε φασωθει δυο φορές και εγω του είπα πως κι εγω έχω φασωθει δυο φορές σε έναν χορό του σχολείου ενώ δεν ισχύει και τωρα που τα έχουμε φτιάξει όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές αυτός ξέρει πως εγω έχω ξανά φασωθει και εγω δεν έχω δώσει καν ένα πεταχτο φίλι ❤️ Αχ σας παρακαλώ βοηθήστε με ( όμως πρέπει να πω πως μου είχε σωθεί η ευκαιρία να φασωθω με κάποιον σε έναν χορό δυο φορές αλλά εγω απο το άγχος μου του είπα οτι πρέπει να φύγω και τις δυο φορές ! Εγω βασικά το πιο πολυ που φοβάμαι ειναι πως αν δεν το αρέσει θα το μάθει όλο το σχολείο και θα λέει πως φιλάω χάλια ( γιατι είμαστε στο ίδιο σχολικό ) τι να κάνω σας παρακαλώ παρά πολυ βοήθεια πείτε λεπτομέρειες

Και μονο απο το μακροπεριοδο λογο φαινεται οτι εισαι μικρη :P
Ας δωσω τη συμβουλη μου: μη φοβασαι, ολα θα ερθουν φυσικα.
Ας δωσω το φαρμακι μου: Βρε για ποιο φασωμα μιλας? στα 13 σου? οι περισσοτεροι δωσαμε το πρωτο μας φιλι στα 16 και δεν παθαμε και τιποτα :redface: :P
(τη λεξη φασωμα τη βρισκω λιγο υποτιμητικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μπορεί και να μην έχει φιλήσει στην ζωή του, σιγά 15 είναι όχι 25. Δηλαδή επειδή είναι λίγο μεγαλύτερος σου αυτό δεν σημαίνει πως ξέρει και τα κόλπα. Απορώ που τον βρήκες. Εγώ στα 13 μου δεν είχα ιδέα από αυτά, ενώ εσείς τώρα τα 13χρονα έχετε κάνει και σεξ, δίχως να ξέρετε τι κάνετε, αυτό το πιστεύω. Απλά για να έχετε κάποιον και να λέτε πως έχετε σχέση και τα σχετικά. Εχετε γίνει μικρομέγαλα. Στα 30 δηλαδή θα παίζετε και με τις κούκλες σας; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλά, πέσατε να τη φάτε την κοπέλα. :hehe:

Ούτε εγώ έχω φιλήσει κανονικά. :P
Και είμαι λίγο παραπάνω απο 15. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλά, πέσατε να τη φάτε την κοπέλα. :hehe:

Ούτε εγώ έχω φιλήσει κανονικά. :P
Και είμαι λίγο παραπάνω απο 15. :redface:

Είμαστε ανθρωποφάγοι βλέπεις. :worry:
Εσύ είσαι άλλη περίπτωση, και επίσης άλλα μυαλά έχει κάποιος στα 13 και άλλα στα 15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elizabeth9

Νεοφερμένος

Η Elizabeth9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολυ :redface: αλλά εμείς στην ηλικία μας φάση εννοούμε μόνο γλωσσοφιλα οχι αυτο που νομίζεται εσείς ❤️ Πάντως ευχαριστώ ελπίζω όλα να πανε καλα ✌️
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολυ :redface: αλλά εμείς στην ηλικία μας φάση εννοούμε μόνο γλωσσοφιλα οχι αυτο που νομίζεται εσείς ❤️ Πάντως ευχαριστώ ελπίζω όλα να πανε καλα ✌️

Και εμείς αυτό εννοούμε, το άλλο λέγεται σεξ. Για αυτό έχεις καιρό μπροστά σου μην βιαστείς, θα πρέπει να είναι με κάποιον που τον αγαπάς και τον εμπιστεύεσαι και κατά προτίμηση κάποιον έμπειρο γιατί η πρώτη φορά θα σου μείνει για πάντα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elizabeth9

Νεοφερμένος

Η Elizabeth9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ ❤️❤️ έχεις δίκιο ,αλλά να σου πω κατι πιστεύω πως τον αγαπω πολυ γιατι το περίμενα τόσα χρόνια να είμαστε μαζί και μου είπε όταν μου τα ζήτησε πως και κοινός ήταν ερωτευμένος μαζί μου απλά δεν μπορούσε να μου το πει γιατι είμασταν στο ίδιο σχολικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ ❤️❤️ έχεις δίκιο ,αλλά να σου πω κατι πιστεύω πως τον αγαπω πολυ γιατι το περίμενα τόσα χρόνια να είμαστε μαζί και μου είπε όταν μου τα ζήτησε πως και κοινός ήταν ερωτευμένος μαζί μου απλά δεν μπορούσε να μου το πει γιατι είμασταν στο ίδιο σχολικό

Όταν λες χρόνια, εννοείς από το νηπιαγωγείο; Είσαι μικρούλα για έρωτες, τώρα πρέπει να δώσεις βάση στα μαθήματα σου, άσε για μετά τους έρωτες. Δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα που τον βρήκες. Εγώ εδώ 17 είμαι και δεν μπορώ να βρω με ευκολία, και βρήκες εσύ; Κάτι κάνω λάθος! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elizabeth9

Νεοφερμένος

Η Elizabeth9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χαχα μαλλον έχεις δίκιο δεν πρέπει να βιαστώ , σε ευχαριστώ πολυ με βοηθήσες αρκετά ❤️❤️
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ήταν ερωτευμένος μαζί μου απλά δεν μπορούσε να μου το πει γιατι είμασταν στο ίδιο σχολικό

:D:D:D
χαχαχα!! πολύ μου άρεσε η δικαιολογία με το σχολικό! τη βρήκα γλυκούλα!
Καλή επιτυχία κοριτσάκι. Ελπίζω να ναι καλό παιδί το αγόρι σου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χαχα μαλλον έχεις δίκιο δεν πρέπει να βιαστώ , σε ευχαριστώ πολυ με βοηθήσες αρκετά ❤️❤️

Ένα βήμα την φορά, και αν δεις να κάνει κάτι που δεν θέλεις, απλά σταμάτα τον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
αγαπες και ερωτες απο τα 13 και εμεις παιζαμε ακομα με τη λιλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλέ ποια μαθήματα λέτε στη κοπέλα καλοκαιριάτικα; Ας ζήσει το summer love της, διακοπές είναι! :D

ps: αν δε του πεις ότι δεν έχεις ξαναφιλήσει, δε θα το καταλάβει. Είχα κάνει το ίδιο με το παιδί που' χα φιλήσει πρώτη φορά, και δε το κατάλαβε ποτέ. Θα σας βγει αυθόρμητα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Όταν λες χρόνια, εννοείς από το νηπιαγωγείο; Είσαι μικρούλα για έρωτες, τώρα πρέπει να δώσεις βάση στα μαθήματα σου, άσε για μετά τους έρωτες. Δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα που τον βρήκες. Εγώ εδώ 17 είμαι και δεν μπορώ να βρω με ευκολία, και βρήκες εσύ; Κάτι κάνω λάθος! :hmm:

ειπαμε να μην βιαστει αλλα οχι να χωθει κι απο τωρα στο διαβασμα :P γιατι να δωσει τοση μεγαλη βαση στα μαθηματα? θα δει τη γλυκα στο λυκειο... :P να χαρει τον ερωτα της η κοπελα τωρα :P


* δεν πεσαμε να την φαμε, της ειπαμε το λογικο... και ναι, το φασωμα και το σεξ στα 13 μερικες φορες ειναι βλακεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
απο τα 13 σαμερ λοβ;
δηλ στα 23 θα παιζει με κουκλες;
ρε παιδια αυτα τα αθωα χρονια δε θα ξανα ερθουν,μη βιαζεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top