Ραντεβού και Covid-19

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι πρέπει να προσέχουμε μωρέ Χριστίνα, τι να εννοώ. Να βγεις τώρα με μία, να μην ξες αν έχει μεσογειακή αναιμία, ή με έναν τύπο αν έχει διαβήτη; Μην με τρολάρεις κι εσύ τώρα :rant:
Να προσέχουμε;
Τι ακριβώς να προσέχουμε;
Πως σε επηρεάζει ο άλλος αν έχει διαβήτη ή αναιμία;
Δηλαδή αλήθεια θα απέρριπτες εναν άνθρωπο επειδή έχει κάποια απο αυτά τα θέματα;
Θέλω επιχειρήματα γιατί.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως θα αντιδρούσατε αν μαθαίνατε πως το άτομο που έχετε σχέση έχει κάποιο terminal illness και σας το έκρυβε;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να προσέχουμε;
Τι ακριβώς να προσέχουμε;
Πως σε επηρεάζει ο άλλος αν έχει διαβήτη ή αναιμία;
Δηλαδή αλήθεια θα απέρριπτες εναν άνθρωπο επειδή έχει κάποια απο αυτά τα θέματα;
Θέλω επιχειρήματα γιατί.
Δεν θα κολλήσεις, αλλά ενδέχεται αυτό το άτομο να το δεις πιο σοβαρά, να παντρευτείτε και κάποιες ασθένειες έχω ακούσει είναι κληρονομικές. Τι παιδιά θα κάνεις; Δεν παίζεις με αυτά, πρέπει να σκέφτεσαι όλα τα ενδεχόμενα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Κι αν πάει καλά το ραντεβού κολλάτε επίτηδες ο ένας τον άλλο και κάνετε καραντίνα τουγκεδερ 15 μέρες κλεισμένοι σ ένα σπίτι όχι πείτε μου ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ
Εξαιρετικο πραγματικα! Με τα παντοφλακια μας,τις πιτζαμουλες μας ,αβαφτες,αξυριστοι ,πυρετουλιδες,γκουχου γκουχου,τσιμπλες στα ματια,τα φταιρνισματακια μας,τις μυξουλες μας,τους ορούς μας αμα λαχει και καμια ΜΕΘ,τελειαααααααα!
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα κολλήσεις, αλλά ενδέχεται αυτό το άτομο να το δεις πιο σοβαρά, να παντρευτείτε και κάποιες ασθένειες έχω ακούσει είναι κληρονομικές. Τι παιδιά θα κάνεις; Δεν παίζεις με αυτά, πρέπει να σκέφτεσαι όλα τα ενδεχόμενα.
Ξέρεις πόσα άλλα είναι κληρονομικά;

Αμέτρητες χιλιάδες ασθένειες.
Ξέρεις τι άλλο είναι κληρονομικο; Η σχιζοφρένεια.

Αν δεν παίρνετε ΠΛΗΡΩΣ ιστορικό απο τους εν δυνάμει συντρόφους σας το βρίσκω υποκριτικό και ανουσιο να ρωτατε για διαβητη και αναιμια.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Δεν θα κολλήσεις, αλλά ενδέχεται αυτό το άτομο να το δεις πιο σοβαρά, να παντρευτείτε και κάποιες ασθένειες έχω ακούσει είναι κληρονομικές. Τι παιδιά θα κάνεις; Δεν παίζεις με αυτά, πρέπει να σκέφτεσαι όλα τα ενδεχόμενα.
Μεχρι να τελειοποιηθει το crispr και να νομιμοποιηθει η χρηση του σε εμβρυα
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,484 μηνύματα.
Πως σε επηρεάζει ο άλλος αν έχει διαβήτη ή αναιμία;
Μια παρεμβαση, αν και οι δυο εχουν στιγμα ή αναιμια το παιδι μπορει να βγει με προβληματα υγειας ή σοβαρη μορφη αναιμιας και θελει προγεννητικο ελεγχο. Οπότε καλο ειναι οταν παει σοβαρα μια σχεση αυτα να τα ξερετε
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρεις πόσα άλλα είναι κληρονομικά;

Αμέτρητες χιλιάδες ασθένειες.
Ξέρεις τι άλλο είναι κληρονομικο; Η σχιζοφρένεια.

Αν δεν παίρνετε ΠΛΗΡΩΣ ιστορικό απο τους εν δυνάμει συντρόφους σας το βρίσκω υποκριτικό και ανουσιο να ρωτατε για διαβητη και αναιμια.
Συγγνώμη, έχεις δίκιο :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μια παρεμβαση, αν και οι δυο εχουν στιγμα ή αναιμια το παιδι μπορει να βγει με προβληματα υγειας ή σοβαρη μορφη αναιμιας και θελει προγεννητικο ελεγχο. Οπότε καλο ειναι οταν παει σοβαρα μια σχεση αυτα να τα ξερετε
Ναι βρε, τρολάρουμε μέχρι να κλειδώσει το θέμα απλά.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια παρεμβαση, αν και οι δυο εχουν στιγμα ή αναιμια το παιδι μπορει να βγει με προβληματα υγειας ή σοβαρη μορφη αναιμιας και θελει προγεννητικο ελεγχο. Οπότε καλο ειναι οταν παει σοβαρα μια σχεση αυτα να τα ξερετε
Ολα πρεπει να τα ξερεις,για ιστορικα αυτισμου, σχιζοφρενειας, αλλως ψυχιατρικων παθησεων και συνδρομου down.
Και φυσικά καρκίνων.
Γιαυτο λεω, πάρτε ΟΛΟ το ιστορικό να ειστε σιγουροι πως μπλεκετε με γαλαζοαίματο.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,946 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και η ηλιθιότητα παιδιά κληρονομική είναι. Το γράφω για κάθε ενδιαφερόμενο.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,946 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εξαιρετικο πραγματικα! Με τα παντοφλακια μας,τις πιτζαμουλες μας ,αβαφτες,αξυριστοι ,πυρετουλιδες,γκουχου γκουχου,τσιμπλες στα ματια,τα φταιρνισματακια μας,τις μυξουλες μας,τους ορούς μας αμα λαχει και καμια ΜΕΘ,τελειαααααααα!

Μόνο εγώ δεν είμαι τόσο αηδία όταν αρρωσταίνω; 😂
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Ολα πρεπει να τα ξερεις,για ιστορικα αυτισμου, σχιζοφρενειας, αλλως ψυχιατρικων παθησεων και συνδρομου down.
Και φυσικά καρκίνων.
Γιαυτο λεω, πάρτε ΟΛΟ το ιστορικό να ειστε σιγουροι πως μπλεκετε με γαλαζοαίματο.
Ρε συ νομιζω εκτος απο τα πιστοποιητικα αυτα,ενα προφιλ DNA θαρρω ειναι το καλυτερο τι λες;
Το DNA ειναι αυτο που καθοριζει σχεδον τα παντα! :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

νοπ. βασανίζομαι και μόνος μου. :giveup:
Ααααααααααα..δεν θελω τετοια αγαπουλα!
Το βασανισμα με δυο εχει άλλη νοστιμάδα,άλλη τσαχπινιά!





 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top