• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

blondymary

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Περαστικά σου με καλά αποτελέσματα και γρήγορη ανάρρωση Evelyn :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelyn1

Νεοφερμένος

Η evelyn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ blondymary! Εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου να βοήθησα. Τελικά είναι πολύ ανακουφιστικό να μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου με ανθρώπους που έχουν περάσει τα ίδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondymary

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μόνο με ομοιοπαθείς μπορείς να πεις τόσο ειδικές περιπτώσεις και όχι να γενικολογείς...
Ό,τι έχει να κάνει είτε με υγεία είτε κάτι αισθητικό είτε και τα 2 μαζί...Δεν είναι παίξε-γέλασε ούτε και μπορείς να κάνεις επεμβάσεις ελαφρά τη καρδία...
Επίσης, μιλώντας με κάποιον που έχει περάσει τα ίδια- φεύγουν και κάποια άγχη των αρχικών σταδίων και ημερών - αφού μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelyn1

Νεοφερμένος

Η evelyn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα blondymary :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy82

Νεοφερμένος

Η sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Evelyn1, για το μπάνιο στη θάλασσα δε θυμάμαι να ειπαμε γιατί είναι νωρίς ακόμη. όμως σε 10 μέρες που θα τον επισκεφθώ πάλι θα μιλήσουμε για τα ''καλοκαιρινά''. Πάντως μου είχε πει ότι το γυμναστήριο στις 3 εβδομάδες σιγά σιγά να το ξεκινήσω. Εγώ έκλεισα 1 μήνα αλλά ακόμη δε νιώθω έτοιμη. Οπότε και το κολύμπι φαντάζομαι είναι στην κατηγορία γυμναστική. Πάντως ο ήλιος απαγορεύεται το πρώτο δίμηνο αν θυμάμαι καλά. Κι αυτό να το διευκρινήσω, καλά που με ρωτάτε να ξέρω τι να ρωτήσω:confused: Niksof, τα φταρνίσματα μου δεν έχουν να κάνουν με τον ορό δυστυχώς, κάτι σε αλλεργικό μου φάινεται. Εχθές έβγαλα και λίγα μικροσκοπικά σπυράκια κόκκινα πάνω στη μύτη. Τι είναι αυτό πάλι. Σαν ιδρωτήρια μου μοιάζουν. Ουφ!!!Πάντως παιδιά, πείτε με ψωνάρα δε χορταίνω να βλέπω τη μύτη μου...:clapup:(λέτε να αληθωρίσω μόνιμα;). Α!Έχει κανείς ιδέα πώς μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία. Είμαι computer illiterate τελικά....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy82

Νεοφερμένος

Η sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και ναι παιδιά έφτασε η ώρα της φωτό που μου ζητάτε σε προσωπικά μηνύματα αλλά εκεί δεν υπάρχει το συνδετηράκι ούτε γινεται με αντιγραφή όπως με συμβουλέψατε μερικοί. Οπότε τις βγάζω εδώ δημόσια για να δουν και άλλοι που ενδιαφέρονται ενδεχομένως... WP_000773.jpg

WP_000731.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelyn1

Νεοφερμένος

Η evelyn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!
Sissy82 πως να μην χορταίνεις να βλέπεις την μυτούλα σου; Έχεις κάθε λόγο γιατί βλέπω οτι πήγαν όλα πάρα πολύ καλά :) (Παρεπιπτόντως τα ράμματα πότε περίπου πέφτουν, ξέρουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy82

Νεοφερμένος

Η sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!!είναι απορροφήσιμα το ένα έχει φύγει ήδη ενώ το μεγάλο θ αργήσει αρκετά μου πε ο γιατρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondymary

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Mε γειάαααααα! Πανέμορφη μυτούλα! Μπράβο! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Παιδιά με τις φωνές μπορείς να χαλάσει το αποτέλεσμα της μύτης όταν ακόμα φοράς τον γύψο; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondymary

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Kαλημέρα και καλό μήνα σε όλους!
Με τις Φωνές γιατί? Δεν έχει να κάνει..Οι έντονοι μορφασμοί επηρεάζουν σε κάποιο βαθμό-όσον αφορά τον πόνο- αλλά τουλάχιστον εγώ (από την 1η εμπειρία που είχα και ήταν και αρκετά επώδυνη και δύσκολη) μια χαρά έβαζα και τις ...φωνές! ;) :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Kαλημέρα και καλό μήνα σε όλους!
Με τις Φωνές γιατί? Δεν έχει να κάνει..Οι έντονοι μορφασμοί επηρεάζουν σε κάποιο βαθμό-όσον αφορά τον πόνο- αλλά τουλάχιστον εγώ (από την 1η εμπειρία που είχα και ήταν και αρκετά επώδυνη και δύσκολη) μια χαρά έβαζα και τις ...φωνές! ;) :loltooth:

Καλησπέρα! Για κάποιο λόγο τσακώθηκα και φώναζα μες στα νεύρα οπότε τρόμαξα. ;)
Ρε παιδιά σε ποια μέρα βγάζουν το γύψο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy82

Νεοφερμένος

Η sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
χαχαχα, καλά που βρήκες δύναμη να βάλεις τις φωνές; εγώ την πρώτη βδομάδα σαn ζαλισμένη κότα ήμουν!Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα πάντως, απλά ίσως πόνεσες λίγο. Εγώ τον γύψο τον έβγαλα την 9η μέρα μετά την επέμβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
χαχαχα, καλά που βρήκες δύναμη να βάλεις τις φωνές; εγώ την πρώτη βδομάδα σαn ζαλισμένη κότα ήμουν!Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα πάντως, απλά ίσως πόνεσες λίγο. Εγώ τον γύψο τον έβγαλα την 9η μέρα μετά την επέμβαση.

Γεια σου! :)
Και εγώ τελικά την 9η μέρα θα τον βγάλω....αντε να δούμε. Φοβάμαι γενικά μήπως έχει γίνει καμία ζημιά και έχει πιεστεί η μύτη.
Όσο για τις φωνές αν σου σπάνε τα νεύρα θες δεν θες βρίσκει την δύναμη δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelyn1

Νεοφερμένος

Η evelyn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!..όσο παρατηρώ και εγώ τη μύτη μου βλέπω οτι εκεί που έχει γίνει η πλαστική υπάρχει μια μικρή διαφορά όσον αφορά το χρώμα του δέρματος..(να υπενθυμίσω οτι έκανα διάφραγμα και πλαστική)-θεωρείται φυσιολογικό αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!..όσο παρατηρώ και εγώ τη μύτη μου βλέπω οτι εκεί που έχει γίνει η πλαστική υπάρχει μια μικρή διαφορά όσον αφορά το χρώμα του δέρματος..(να υπενθυμίσω οτι έκανα διάφραγμα και πλαστική)-θεωρείται φυσιολογικό αυτό;
Γεια σου!
Μήπως είναι προσωρινό; Δεν νομίζω να είναι μόνιμο ή φυσιολογικό. Αφού με την πλαστική δεν επηρεάζεται το δέρμα. :/:
Πρώτη φορά το ακούω να σου πω την αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelyn1

Νεοφερμένος

Η evelyn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ epan για την απάντηση, αν κάποιος άλλος έχει κάνει και γνωρίζει κάτι θα ήθελα να μου πει plz!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondymary

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Eμένα είχε μια ελάχιστη διαφορά και σαν ποιότητα και στο χρώμα...Άρχισε ξηροδερμία σε άλλο σημείο(ρουθούνια ) & περισσότερη λιπαρότητα σε άλλο, πιο λευκό και πιο ροζ σε άλλο -προσωρινά σε κάποια σημεία- αλλά είχε να κάνει νομίζω και με ευαισθησία δέρματος και με αγγεία που όλο και κάτι έχει σπάσει και επηρρεάζει το χρώμα, την ποιότητα κλπ...Και μήν ξεχνάμε ότι είναι μια εγχείριση που όσο νά'ναι τραβάει ένα σοκ το σημείο που την κάνουμε...Οπότε , φυσιολογικά τα πρηξίματα, η προσωρινή ψιλοδυσχρωμία ανάλογα με την ευαισθησία του καθενός, οι μελανιές και η ερυθρότητα...Εύχομαι να πάνε όλα καλά- Μήν αγχώνεσαι :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Θέλω να ρωτήσω όσους έχουν κάνει επέμβαση αν το καταλάβαινε μετά ο περίγυρος τους;
Δηλαδή αν σας είπαν ότι το παρατήρησαν ή έκαναν κάποιο σχόλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondymary

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Eμένα προσωπικά ο γιατρός μου δεν έκανε και ΤΙΠΟΤΑ οπότε...Μηδέν Αλλαγή=Μηδέν σχόλιο.
Άλλοι γνωστοί που έχουν κάνει είναι υποκειμενική η αντίδραση και η απάντηση epan.
Γιατί, περίπτωση φίλου ο οποίος είχε πολύ μεγάλη μύτη-πολύ κυρτή-με πολύ μεγάλο ύβο, σαφώς ήταν τεράστια -θετική- η διαφορά του και πασιφανής.
Ενώ σε 2 άλλες φίλες που η παρέμβαση ήταν μικρή (καθώς ύβος και διάφραγμα ήταν σε μικρή κλίμακα διαφορετικά απ ότι μετεγχειρητικά) δεν καταλάβαινε κανείς τίποτα παρά μόνο ότι κάτι έχει γλυκάνει στο πρόσωπο...Σαν πιο ξεκούραστες-πιο γλυκιές και τα σχετικά.
Είναι ανάλογα την περίπτωση και την παρέμβαση.
Εύχομαι να βοήθησα λίγο...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top