• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
μεχρι ποτε αυτοι οι κυριοι θα σταματησουν να παιζουν με τη σωματικη κ ψυχικη μας υγεια?
Μέχρι να συνειδητοποιήσουμε οτι είμαστε μια χαρά όπως γεννηθήκαμε ακόμα και με απαίσιες μύτες.
Εμείς τους επιτρέπουμε να μας εκμεταλλεύονται διότι είμαστε όλοι θύματα του καταραμένου marketing άρα και της διαφήμισης.Για αρχίστε να κοιτάτε και γιατρούς του εξωτερικού όπως Κυπρο διότι οι δικοί μας χαλασανε πολύ.Ακου εκει να πεις στον γιατρό τι θες να σου κάνει απο το τηλέφωνο.Πρωτάκουστο!

P.S.Αν συναντήσω την γνωστή μου που χειρουργήθηκε Κυπρο η οποία ειχε μια τεραστια μύτη παπαγαλου και έγινε πανεμορφη,θα την ρωτήσω τον όνομα του γιατρού και θα ενημερώσω εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΘΑ έπρεπε να δει τον τύπο δέρματος απο την αρχή και να σου πει οτι δεν μπορούν να γίνουν πολλά πράγματα.Πριν γίνει μια τέτοια επέμβαση ο γιατρός πρέπει να ψηλαφίσει την μύτη,να δει τους χόνδρους το δέρμα, και τα οστά αρκετή ώρα και να ΜΗΝ χειρουργήσει αν ξέρει οτι δεν θα είναι καλό το αποτέλεσμα.Χειρουργήθηκες στον γιατρό της Λίας?
Αν ναι τότε παει χάλασε και αυτός.
Ειχα επισκεφτει και αλλους γιατρους εκτος απο αυτον,και μονο ενας αξιοθηκε να ασχοληθει,να με εξετασει και να δει εκ των προτερων οτι εχω δυσκολο δερμα και το αποτελεσμα πιθανον να μην ειναι οπως το περιμενω...Δυστυχως δεν χειρουργηθηκα σ αυτον,αλλα σε αλλον ο οποιος δεν μου ανεφερε κατι σχετικα με το δερμα αλλα εστιασε στην ισχυρη οστεοδομη.(κατι που κ εγω θεωρησα πιο σημαντικο)
Οχι δεν ηταν ο γιατρος της λιας.
Δεν θέλω να σου δώσω ελπίδες αλλα κάποιες φορες περνάει και περισσότερο χρονικό διάστημα απο ενα χρόνο,οπότε καλό θα ήταν να περιμένεις και να μην κανεις δευτερη επέμβαση.Η μύτη είναι ήδη αρκετα ταλαιπωρημένη,μην την ρημάξεις πια,αστην λίγο να ηρεμήσει.Άλλωστε κανένας δεν μπορεί να σου εγγυηθεί οτι η δευτερη εγχείριση θα πετύχει, το λεει και ο Tom Jones που πέρασε απο την ίδια διαδικασία.
το σχημα της μυτης ειναι αυτο που ειναι και δεν θα αλλαξει περαιτερω,οπως δεν εχει αλλαξει τοσους μηνες τωρα..
Η 2η επεμβαση θα γινοταν ουτως η αλλως μετα απο καποια χρονια...Τους λογους τους ανεφερα.
Η δουλεια που εγινε ηταν ελλειπης.Η μυτη διορθωθηκε κατα ενα 30-40%.Ακομα και στην περιπτωση που και η 2η θα επιφερει μια βελτιωση 30-40%,απο το αρχικο σχημα της μυτης θα εχω συνολικα πλεον ενα αποτελεσμα 60-80% ικανοποιητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
swamps εγω οπως εχω πει δεν ειχα προβλημσ σισθητικο πριν την εγχειρηση,ειχα μονο λειτουργικο.το αισθητικο προεκυψε μετα την εγχειρηση οπου υπηρχαν κ αλλα προβληματα οπως κομμενο διαφραγμα απο τη 1η επεμβαση κ αλλα πολλα.λειτουργικα πανω κατω τα ιδια ειμαι,αισθητικα παλι τα ιδια προβληματα κ με αρκετες ατελειες(αν τα παρατηρησεις διεξοδικα οπως εγω) π ο συγκεκριμενος γιατρος δε συνηθιζει να κανει...2 εγχειρησεις σε 2 χρονια..τυχαιο?δε νομιζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Άλλη μια εγχειρισμενη μπήκε στην παρέα σας! :) Έκανα πλαστική στη μύτη εδώ και 4 μήνες και έχω και εγώ ένα γρομπαλάκι στη δεξιά πλευρά (βεβαια δεν είναι τόσο έντονο όσο στις αρχές) και ήθελα να μου πείτε αν όσοι το είχατε σας έχει φύγει!??
Την ίδια μέρα εγχειριστικε και η αδερφή μου η οποία δεν έχει κανένα γρομπαλάκι...εγώ γιατί να έχω???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια καλημεραααα!!!!!!!!!!!!!! και εγω εχω κανει επεμβαση εδω και 8 μηνες και εχω και εγω το καρουμπαλακι... απο την αριστερη μερια,,, τι ειναι αυτο ???? δεν φευγει???? alikaro σε ποιον γιατρο εκανες την επεμβαση???????? και τι σου ειπε για να σε βαλη στο χειρουργει ξανα για να στο βγαλει τι ??? οτι το ξεχασε???? με τι δικαιολογια σε εβαλε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fan-ta

Νεοφερμένος

Η fan-ta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας!!!!!!!!
Διαβασα σχεδον ολα τα ποστ απο την αρχη μεχρι το τελος. Πριν 2-3 μηνες ειχα παει στον κυριο που ανεφερε ο ramblade παλαιοτερα,αυτος που του εκανε ενας γιατρος χαλια την πρωτη φορα την μυτη και μετα πηγε εξωτερικο και την εφτιαξε. Για να μην πολυλογω, ο γιατρος που επισκεπτηκα μου ειπε οτι εκτος απο τη μυτη μου καλο θα ηταν να τροχισει και το πηγουνη μου λιγο γτ ειναι καπως πεταχτο. Εγω γ τη μυτη ενδιαφερομαι βασικα, δεν ειχα σκεφτει ποτε το πηγουνι, και δεν το σκεφτομαι γτ το βρισκω μια χαρα. Αρχικη τιμη που ειχε πει 5000Ε για πηγουνη και μυτη, μου ειχαν φανει αρκετα χρηματα και μιας κ δεν θα τα πληρωνα εγω γτ σπουδαζω ακομα. Αφησα το θεμα μετεωρο. Απο τοτε η γραμματεας του κυριου αυτου μ εχει παρει 3 φορες τηλεφωνο και μ εχει προτεινει χαμηλοτερες τιμες για την επεμβαση αυτη. Η τελευταια προσφορα ηταν 2.500 Ε η μυτη + 1000Ε αν θελω μαζι και το πηγουνι. Το σκεφτομουν πολυ σοβαρα μεχρι που διαβασα αυτη τη συζητηση. Θα ηθελα πολυ να επισκευτω κ αλλους γιατρους αλλα λογω διαβασματος δεν εχω προλαβει, παρακαλω swamps στειλε μου σε πμ το ονομα αυτου που συστηνες παλαιοτερα να τον επισκεφτω να παρω και μια αλλη γνωμη.
Επισης, Subject to change εσυ που θα πας να κανεις την επεμβαση σου? Σου ευχομαι καθε επιτυχια και καλο αποτελεσμα!
Σας ευχαριστω εκ των προτερων, περιμενω με ανυπομονησια την απαντηση σας! δεν θα θελα να βρεθω με μια μυτη χειροτερη απο πριν, ευχομαι να μην βρεθει κανεις πια ξανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
fan-ta την έχω κάνει την επέμβαση. :)
Στον Α.Σ., το γιατρό που πρότεινε η swamps.

Όπως έχω γράψει και παραπάνω, γενικά είμαι αρκετά ευχαριστημένη. Το μόνο που με χαλάει είναι το γνωστό καρουμπαλάκι στο πλάι που αναφέρουν και άλλα παιδιά, από άλλους γιατρούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stαvροula

Νεοφερμένος

Η stαvροula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας.. εγω ειμαι 15 χρονων και νομιζω πως η μυτη μου,μου ''καταστρεφει'' ολο το προσωπο. Εχω ακουσει διαφορα σχολια τα οποια με εκαναν να στεναχωριεμαι.... Τωρα προσπαθω να μην τους δινω σημασια. Παρολα αυτα θελω να παρω μια γνωμη ειδικου για το αν μπορω να κανω τωρα την επεμβαση.. Αν και στην πραγματικοτητα ξερω πως κατι τετοιο ειναι δυσκολο αφου το προσωπο μου δεν εχει διαπλαστει εντελως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά, από τα 16 και μετά μπορείς (17 για τους άντρες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλημέρα.Εχω αποφασισει κι εγώ να κάνω ρινοπλαστική και σκέφτομαι τον Α.Σ. Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εγχειριστεί στον ίδιο γιατρό για το κόστος?Εχω ακούσει για 4.000,00€ αλλά δεν ξέρω αν αυτή η τιμή είναι μόνο η αμοιβή του γιατρού ή αν περιλαμβάνει την κλινική, την αναισθησιολόγο κλπ.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλημέρα.Εχω αποφασισει κι εγώ να κάνω ρινοπλαστική και σκέφτομαι τον Α.Σ. Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εγχειριστεί στον ίδιο γιατρό για το κόστος?Εχω ακούσει για 4.000,00? αλλά δεν ξέρω αν αυτή η τιμή είναι μόνο η αμοιβή του γιατρού ή αν περιλαμβάνει την κλινική, την αναισθησιολόγο κλπ.
Ευχαριστώ

Eκανε περυσι ενας φιλος μου στον Α.Σ. και πληρωσε 4.000 ευρώ και μέσα στην τιμή περιλαμβάνονται όλα, κλινική,αναισθησιολόγοσ κλπ.
Γενικά ακούγονται καλά σχόλεια για την δουλειά του. Εγώ θα σου πρότεινα κ κάποιον άλλον τον Σ.Ι.
Καλό είναι να πάρεις 2-3 γνώμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eκανε περυσι ενας φιλος μου στον Α.Σ. και πληρωσε 4.000 ευρώ και μέσα στην τιμή περιλαμβάνονται όλα, κλινική,αναισθησιολόγοσ κλπ.
Γενικά ακούγονται καλά σχόλεια για την δουλειά του. Εγώ θα σου πρότεινα κ κάποιον άλλον τον Σ.Ι.
Καλό είναι να πάρεις 2-3 γνώμες.

Ο φιλος σου τι ειπε?Εμεινε ευχαριστημενος απο τον Α.Σ. και το αποτελεσμα? οσο για τον Σ.Ι. δεν καταλαβα σε ποιον αναφερεσαι.Αν μπορεις δωσε καποιο επιπλεον στοιχειο.ξερεις καποιον που χειρουργηθηκε σ΄αυτον και ειχε καλο αποτελεσμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ο φιλος σου τι ειπε?Εμεινε ευχαριστημενος απο τον Α.Σ. και το αποτελεσμα? οσο για τον Σ.Ι. δεν καταλαβα σε ποιον αναφερεσαι.Αν μπορεις δωσε καποιο επιπλεον στοιχειο.ξερεις καποιον που χειρουργηθηκε σ΄αυτον και ειχε καλο αποτελεσμα?

ναι εμεινε αρκετα ευχαριστημενος. εγω εκανα πριν 4 μηνες σε αυτον που σου λεω.
απαγορευεται να λεμε τα ονοματα εδω περα???? γιατι ειμαι καινουργια κ δεν ξερω..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ναι εμεινε αρκετα ευχαριστημενος. εγω εκανα πριν 4 μηνες σε αυτον που σου λεω.
απαγορευεται να λεμε τα ονοματα εδω περα???? γιατι ειμαι καινουργια κ δεν ξερω..:redface:

κι εγω καινουργια ειμαι αλλα απ οτι εχω καταλαβει δεν επιτρεπεται.
ο δικος σου γιατρος ειναι καλος?εισαι ευχαριστημενη με την καινουργια σου μυτη?
ποσο σου κοστισε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
κι εγω καινουργια ειμαι αλλα απ οτι εχω καταλαβει δεν επιτρεπεται.
ο δικος σου γιατρος ειναι καλος?εισαι ευχαριστημενη με την καινουργια σου μυτη?
ποσο σου κοστισε?

σου εστειλα το ονομα του σε προσωπικο μνμα.
ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενη το μονο που με ενοχλει ειναι ενα μικρο γρομπαλακι που εχω στη δεξια πλευρα το οποιο μου ειπε οτι θα φυγει..και απ οτι εχω διαβασει εδω το εχουν κ αλλα παιδια απο διαφορετικους γιατρους. Η αδερφη μου που καναμε την ιδια μερα στον ιδιο γιατρο δε το εχει αυτο το γρομπαλακι. Ακομα βεβαια δεν εχω ξεπριστει τελειως..
Προσωπικα δε μας κοστισε τπτ γιατι το καναμε μεσω καποιας εκπομπης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Γεια σας.. εγω ειμαι 15 χρονων και νομιζω πως η μυτη μου,μου ''καταστρεφει'' ολο το προσωπο. Εχω ακουσει διαφορα σχολια τα οποια με εκαναν να στεναχωριεμαι.... Τωρα προσπαθω να μην τους δινω σημασια. Παρολα αυτα θελω να παρω μια γνωμη ειδικου για το αν μπορω να κανω τωρα την επεμβαση.. Αν και στην πραγματικοτητα ξερω πως κατι τετοιο ειναι δυσκολο αφου το προσωπο μου δεν εχει διαπλαστει εντελως....
εγχείρηση χρειάζονται αυτοί που κάνουνε τα σχόλια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos-20-

Νεοφερμένος

Ο Jimakos-20- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα....Ειμαι νεος στην ομαδα και ενδιαφερομαι και εγω να κανω ρινοπλαστικη...Ειχα κατα νου τον Α.Σ αλλα με αυτα που διαβασα απο προσωπικες σας αμπειριες, δεν ειμαι τοσο σιγουρος πια...:S Αν μπορει καποιος απο σας να μου μιλησει για την εμπειρια του που ειχε με τον Α.Σ καθως και να μου δειξει Φωτογραφιες απο Πριν-Μετα θα ημουν ευγνωμον...Στειλτε μου μνμ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Ενώ έψαχνα στο google πληροφορίες για την ρινοπλαστική, βρήκα στο συγκεκριμένο θέμα...

έχει κάνει κάποιος σε δημόσιο νοσοκομείο?? εντυπώσεις??

δεν εμπιστεύομαι πια τους "διάσημους" πλαστικούς που βγαίνουν στα κανάλια γιατί έχω ακούσει πολλά. μάλιστα σε έναν από αυτούς έκανα ήδη ρινοπλαστική και δεν πέτυχε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Απο τοτε η γραμματεας του κυριου αυτου μ εχει παρει 3 φορες τηλεφωνο και μ εχει προτεινει χαμηλοτερες τιμες για την επεμβαση αυτη. Η τελευταια προσφορα ηταν 2.500 Ε η μυτη + 1000Ε αν θελω μαζι και το πηγουνι.
Ε βέβαια,φοβάται μην πας αλλού, χάσει τα λεφτα και κάνει παζάρια
Πάντως εγω δεν θα πήγαινα σε εναν γιατρό που παίρνει τηλέφωνα και κατεβάζει την τιμή,αλλά ούτε και σε κάποιον στον οποίο παω για την μύτη και μου βγάζει αλλά,σαγόνι κ.τ.λ.

swamps εγω οπως εχω πει δεν ειχα προβλημσ σισθητικο πριν την εγχειρηση,ειχα μονο λειτουργικο.το αισθητικο προεκυψε μετα την εγχειρηση οπου υπηρχαν κ αλλα προβληματα οπως κομμενο διαφραγμα απο τη 1η επεμβαση κ αλλα πολλα.
Αν δεν είχες πρόβλημα αισθητικό πρίν την εγχείριση τότε δεν καταλαβαίνω γιατί την έκανες?Αν είχες πρόβλημα λειτουργικό,μπορούσες να το διορθώσεις χωρίς αισθητική επέμβαση,έχω γνωστούς που έκαναν επέμβαση στο ρινικο διάφραγμα χωρίς να αλλάξει κάτι εξωτερικά.
λειτουργικα πανω κατω τα ιδια ειμαι,αισθητικα παλι τα ιδια προβληματα κ με αρκετες ατελειες(αν τα παρατηρησεις διεξοδικα οπως εγω) π ο συγκεκριμενος γιατρος δε συνηθιζει να κανει...2 εγχειρησεις σε 2 χρονια..τυχαιο?δε νομιζω.....
Μα απο οτι θυμάμαι είχες πει εδω οτι η μύτη είχε χάλια μαύρα απο την πρώτη επέμβαση οπότε, μεγάλη αλλαγή δεν θα έβλεπες,πάλι όμως δεν σε έχω δει για να κρίνω αν έχει βελτιωθεί τουλάχιστον εξωτερικά,διότι εσωτερικά μόνο εσυ το ξέρεις.
Τελικά σου αφαίρεσε και απο την λεκάνη χόνδρο όπως έλεγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
θελω να ρωτησω κατι γενικο...πιστευετε οτι μόνο 2-3 ρινοπλαστικοι μπορουν να κανουν καλη δουλεια ή ακομα και σε δημοσιο νοσοκομειο μπορει να πανε όλα καλα?
(δεν ξερω αν εχει απαντηθει αλλα ειχα μεινει πισω στα post λογω ελλειψης internet και εχουν μαζευτει παρα πολλα και δεν προλαβαινω να τα ξαναδιαβασω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top