• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι για επανεπεμβαση ρινοπλαστικης ! Απο φωτο που εστειλα σε γιατρους μου ειπα για την ανοιχτη μεθοδο. Οσοι εχετε κανει ανοιχτη αφησε σημαδι; Γινεται αντιλυπτο στο δικο σας ή και αλλλονων ματια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Breath

Νεοφερμένος

Ο Breath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γειά σας,η μύτη μου είναι ακόμα μουδιασμένη αλλά μπορώ να αναπνέω κάπως. Ο γιατρός λέει να περιμένω κι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pigouinos

Νεοφερμένος

Ο pigouinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα!πριν λιγο καιρο ειχα ανεβασει ενα θεμα σχετικα με ρινοπλαστικη και διαφραγμα οσο εψαχνα για γιατροα(ειμαι απο θεσσαλονικη).μου ειχε πει ενας φιλος για τον Κ.μουστακα δ. ειναι στρατιωτικος γιατρος ωρλ-πλαστικος.
Απο την πρωτη επισκεψη που εκανα κατα καποιο τροπο τον εμπιστευτηκα και εκλεισα το χειρουργειο σαυτον.
Το χειρουργειο εγινε την προηγουμενη εβδομαδα και τωρα ειμαι στη φαση της αναρρωσης:clapup::clapup::clapup:. Εχω δρομο ακομη για την αποκατασταση της αναπνοης και του αισθητικου αποτελεσματος βεβαια μεχρι να ξεπρηστει τελειως αλλα απο τα μεχρι τωρα αποτελεσματα εχω μεινει αρκετα ευχαριστημενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pigouinos

Νεοφερμένος

Ο pigouinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τον πρωτο μηνα ειναι γυρω στο 70-80% και μετα απο εξι μηνες το τελικο αποτελεσμα απο οτι μου ειπε!
βεβαια αναλογα και τον οργανισμο γιατι ειναι πολυ μεγαλη αλλαγη
και πονο δεν εχω σχεδον καθολου ελαχιστα μονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pegy

Νεοφερμένος

Η pegy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλό θα είναι όσοι λαμβάνουν προσωπικά μηνύματα να απαντάνε λίγη ανθρωπιά και λίγη ευγένεια δεν βλάπτουν. Έλεος πια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Η δική μου άποψη στο ζήτημα, είναι να ξέρεις τον λόγο για τον οποίο θέλεις να προχωρήσεις σε αυτό. Το ότι το διάφραγμα πάει συνήθως πακέτο με ρινοπλαστική, δεν σημαίνει ότι αυτή είναι απαραίτητη. Πάντως έχω μια πρόταση, στο email μου για όποιον θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pigouinos

Νεοφερμένος

Ο pigouinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρκτουρος φυσικα και δεν πανε πακετο αυτα τα δυο το ενα αφορα το λειτουργικο κομματι και το αλλο το αισθητικο ειναι τι θελει ο καθενας αναλογα το προβλημα που εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calliopevrk5

Νεοφερμένος

Η Καλλιόπη Β. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι εδώ στην Αθήνα σε ιδιωτικη κλινικη στο ψυχικό, οσο για το κοστος της επέμβασης για τα πάντα όλα μου στοίχισαν 2,500.:)

Θα μπορούσες να μου πεις και μενα άποψη για τον Λουλούδη; :) Σκεφτομαι και γω να κανω , ειχα παει στον Β.Π (Μαρούσι) αλλα δεν με κερδισε και τα λεφτα ηταν πολλα (ειμαι και φοιτήτρια). Είσαι ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα και πώς ηταν η διαδικασια;;

Λοιπόν η ιστορία η δικη μου, χειρουργήθηκα πριν 10 μέρες στον κύριο [...] Ήθελα να κάνω αυτή την επέμβαση χρονια αλλα δεν ήξερα που να απευθυνθώ, τελικά μετά από ερευνα μέσω το διαδικτύου κατέληξα σε αυτών, μπήκα στο site του είδα την δουλειά του και μου άρεσε πολύ είπα είναι αυτός που ψάχνω. Το θετικό για εμενα σε αυτών και όπως το ψυχολόγησα εγώ ήταν πως έδινε φυσικό αποτέλεσμα στην δουλειά του, είχε πραγματικές photos με πρόσωπα ατόμων χωρίς photoshop και είχε και το προσωπικό του τηλ για οποιεσδήποτε απορίες που οι περισσότεροι γιατροί δεν έχουν. Του στειλα email την πρώτη φορα, με πήρε τηλ και μου απάντησε σε ότι ήθελα. Έκλεισα το ραντεβού ήρθα αθηνα, και ως πρώτη εικόνα ένας παρα πολύ ήρεμος, φιλικός άνθρωπος που ακούει τον ασθενή βγάζοντας σου ότι αγαπάει πολύ την δουλειά του και επαγγελματισμό. Στην συνεχεια με πήρε φωτογραφίες και επεξεργάστηκε σε ένα πρόγραμμα στο pc πως θα είναι η μύτη μου μετά την επέμβαση. Με έκανε να νιώσω μαζί του ασφάλεια για το χειρουργείο αλλα και το πιο σημαντικό πως αν κάτι πήγαινε στραβά μετά θα αναλάμβανε δωρεάν την επέμβαση, αλλα φυσικά ήμουν βεβαίως μέσα μου πως όλα θα πγαιναν καλά και ότι είχα έρθει στο σωστό άτομο. Χωρίς δεύτερη σκέψη έκλεισα το χειρουργείο επίσης κάνει μονο ανοικτή ρινοπλαστική που είναι λιγότερη σκληρή για την μύτη και έχει μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας. Πήγα το πρωί στο ιατρικό ψυχικού, πέρασα από εξετάσεις, και μετά στο χειρουργείο για 3,5 ώρες. Το επόμενο πρωί έφυγα, είχα πρηστεί στο πρόσωπο και είχα μελανιές κάτω από τα ματια αλλα δεν ένιωθα καθόλου πόνο στην μύτη μου. Σήμερα 10 μέρες μετά είμαι μια χαρά και η αναπνοή μου τέλεια, περνάει ο αέρας και από τα δυο ρουθούνια και νομίζεις πως φτάνει μέχρι τον εγκέφαλο σου και παγώνει. Μπορώ να κυκλοφορήσω κανονικά απλά έχω πρήξιμο στην μύτη μου αλλα μπορώ να δω ποιο θα είναι το τελικό αποτέλεσμα. Είμαι πολύ ευχαριστημένος για την δουλειά που μου έκανε γιατι η μύτη μου ήταν στραβή και με καμπούρα, με το ένα ρουθούνι να μην περνάει καθόλου αέρας. στην πορεία ενημερώθηκα πως πάνε στον συγκεριμένο αρκετός κόσμος για επανορθωτικές. Από την αρχή και από διαίσθηση ποτε δεν θα πήγαινα σε τηλεορασατους γιατρούς γιατι μου βγάζαν κάτι το αρνητικό, το ψεύτικο, και το δήθεν και επίσης αυτοί είναι που έχουν δημιουργήσει τα περισσότερα προβλήματα, σε βλέπουν σαν χρήμα μονο, βεβαια ο κόσμος δεν μπορεί να το δει. Οποιος είναι ok στην δουλειά του δεν έχει ανάγκη να πληρώνει για να βγαίνει σε εκπομπές η δουλειά του μαθαίνετε και χωρίς την tv. Αυτή ήταν η εμπειρία μου!

Ποιος σε χειρούργησε και πόσα σου πηρε ; Στείλε μου προσωπικο μηνυμα να μου πεις :P

Εύα.Σ σου έστειλα προσωπικό μήνυμα.
Πέγκυ ενδιαφέρομαι και γω για τον Λουλούδη στείλε μου και μενα μηνυμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

praap

Νεοφερμένος

Η praap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή μου στείλατε πολλά μηνύματα και δεν μπορώ να απαντάω στον καθένα ξεχωριστά τα λέω εδώ.
Τελικά χειρουργήθηκα στην ΩΡΛ Α.Κυπρ. (Πειραιάς). Αν και ο κανονισμός του χειρουργίου έγινε κάπως βιαστικά και ατσούμπαλα (δεδομένου ότι μένω μακριά από Αθήνα), είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τώρα βρίσκομαι στη δεύτερη εβδομάδα μετά το χειρουργίο και το αποτέλεσμα που κατάφερε να παραδόσει η συγκεκριμένη ιατρός είναι τέλειο και με ικανοποιεί πλήρως. Ακόμα βέβαια είναι πολύ πρησμένη, και το ακρονίνιο μεγάλο αλλά με τον καιρό θα μικρύνει.

Συμπερασματικά, συνιστώ ανεπιφύλακτα την συγκεκριμένη ΩΡΛ, και την θεωρώ την καλύτερη επιλογή που υπάρχει στα ελληνικά δεδομένα, ιδιαίτερα αν έχετε "περίπλοκη" μύτη. Όμως να ξέρετε πως η όλη διαδικασία είναι πολύ δύσκολη και πρέπει να είστε προετοιμασμένοι. Συνεργάζεται με το ΜΗΤΕΡΑ στο Μαρούσι, κι έχω να πω πως η εξυπηρέτηση και η συμπεριφορά της πλειοψηφίας των νοσοκόμων και του υπόλοιπου προσωπικού εκεί πέρα είναι άκρως απαράδεκτη. Από όσες νοσοκόμες ασχολήθηκαν μαζί μου μόνο μια κοπέλα που δούλευε βραδινή βάρδια ήταν φιλική και με βοήθησε σε μέγιστο βαθμό, κάτι που εκτίμησα πολύ. Οι υπόλοιπες υφάκι και ειρωνία, να βαριούνται να σου φέρουν λίγο πάγο (μου είχε πει η γιατρός να βάζω πάγο για το πρήξιμο κάθε μισή ώρα και ζήτημα τη 1μιση μερα που ήμουν εκεί μέσα να μου έφεραν πάγο 3 φορές κι ας ζητούσαμε συνέχεια μας έγραφαν), και γενικότερα η συμπεριφορά τους άκρως απωθητική. Απ' την άλλη μεριά όλοι οι γιατροί οι οποίοι συμμετείχαν στο χειρουργίο μου όπως και οι γιατροί στους οποιους έκανα τις εξετάσεις ήταν φιλικότατοι και σε έκαναν να νιώθεις ωραία.

Την πρώτη μέρα μετά το χειρουργίο δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου γτ ήταν κλειστή με αίματα και γάζες η μύτη. Την δεύτερη μέρα όμως μου τα έβγαλε αυτά και μου άφησε μέσα μόνο κάτι πλαστικά, οπότε ανέπνεα αλλά μπούκωνα πολύ συχνά και έπρεπε να κάνω πλύσεις 4 και φορές τη μέρα. Την πρώτη εβδομάδα λοιπόν ο ύπνος σας και η αναπνοή θα ειναι περιορισμένα, δεν θα μπορείτε να κουνάτε πολύ το στόμα και θα είστε πρησμένοι με μελανιές. Μετά από μια εβδομάδα βγάζετε τον νάρθηκα, τα ράμματα και τα πλαστικά από μέσα, κάνετε καθαρισμό και αναπνέεται τέλεια. (Μη φοβάστε δεν πονάει πολύ η διαδικασία, ελάχιστα ράμματα που βρίσκονται κάτω κάτω θα "νιώσετε" και θα δακρύσετε λίγο αλλά δεν θα σας πονέσει πολύ) Η μύτη σας θα είναι υπερβολικά πρησμένη οπότε μην τρομάξετε όταν δείτε το αποτέλεσμα. Προσωπικά θα συνιστούσα να μείνετε μέσα μακριά από δουλειά, σχολή ή ότι έχετε για τουλάχιστον 2 εβδομάδες. Πλύσεις, κρέμες και κάτι άλλα φάρμακα θα βάζετε στη μύτη για άλλες δυο εβδομάδες μετά το βγάλσιμο του νάρθηκα. Αυτά είχα να πω, ό,τι θέλτε με ρωτάτε και καλή επιτυχία σε όποιον αποφασίσει να κάνει ρινοπλαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calliopevrk5

Νεοφερμένος

Η Καλλιόπη Β. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή μου στείλατε πολλά μηνύματα και δεν μπορώ να απαντάω στον καθένα ξεχωριστά τα λέω εδώ.
Τελικά χειρουργήθηκα στην ΩΡΛ Α.Κυπρ. (Πειραιάς). Αν και ο κανονισμός του χειρουργίου έγινε κάπως βιαστικά και ατσούμπαλα (δεδομένου ότι μένω μακριά από Αθήνα), είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τώρα βρίσκομαι στη δεύτερη εβδομάδα μετά το χειρουργίο και το αποτέλεσμα που κατάφερε να παραδόσει η συγκεκριμένη ιατρός είναι τέλειο και με ικανοποιεί πλήρως. Ακόμα βέβαια είναι πολύ πρησμένη, και το ακρονίνιο μεγάλο αλλά με τον καιρό θα μικρύνει.

Συμπερασματικά, συνιστώ ανεπιφύλακτα την συγκεκριμένη ΩΡΛ, και την θεωρώ την καλύτερη επιλογή που υπάρχει στα ελληνικά δεδομένα, ιδιαίτερα αν έχετε "περίπλοκη" μύτη. Όμως να ξέρετε πως η όλη διαδικασία είναι πολύ δύσκολη και πρέπει να είστε προετοιμασμένοι. Συνεργάζεται με το ΜΗΤΕΡΑ στο Μαρούσι, κι έχω να πω πως η εξυπηρέτηση και η συμπεριφορά της πλειοψηφίας των νοσοκόμων και του υπόλοιπου προσωπικού εκεί πέρα είναι άκρως απαράδεκτη. Από όσες νοσοκόμες ασχολήθηκαν μαζί μου μόνο μια κοπέλα που δούλευε βραδινή βάρδια ήταν φιλική και με βοήθησε σε μέγιστο βαθμό, κάτι που εκτίμησα πολύ. Οι υπόλοιπες υφάκι και ειρωνία, να βαριούνται να σου φέρουν λίγο πάγο (μου είχε πει η γιατρός να βάζω πάγο για το πρήξιμο κάθε μισή ώρα και ζήτημα τη 1μιση μερα που ήμουν εκεί μέσα να μου έφεραν πάγο 3 φορές κι ας ζητούσαμε συνέχεια μας έγραφαν), και γενικότερα η συμπεριφορά τους άκρως απωθητική. Απ' την άλλη μεριά όλοι οι γιατροί οι οποίοι συμμετείχαν στο χειρουργίο μου όπως και οι γιατροί στους οποιους έκανα τις εξετάσεις ήταν φιλικότατοι και σε έκαναν να νιώθεις ωραία.

Την πρώτη μέρα μετά το χειρουργίο δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου γτ ήταν κλειστή με αίματα και γάζες η μύτη. Την δεύτερη μέρα όμως μου τα έβγαλε αυτά και μου άφησε μέσα μόνο κάτι πλαστικά, οπότε ανέπνεα αλλά μπούκωνα πολύ συχνά και έπρεπε να κάνω πλύσεις 4 και φορές τη μέρα. Την πρώτη εβδομάδα λοιπόν ο ύπνος σας και η αναπνοή θα ειναι περιορισμένα, δεν θα μπορείτε να κουνάτε πολύ το στόμα και θα είστε πρησμένοι με μελανιές. Μετά από μια εβδομάδα βγάζετε τον νάρθηκα, τα ράμματα και τα πλαστικά από μέσα, κάνετε καθαρισμό και αναπνέεται τέλεια. (Μη φοβάστε δεν πονάει πολύ η διαδικασία, ελάχιστα ράμματα που βρίσκονται κάτω κάτω θα "νιώσετε" και θα δακρύσετε λίγο αλλά δεν θα σας πονέσει πολύ) Η μύτη σας θα είναι υπερβολικά πρησμένη οπότε μην τρομάξετε όταν δείτε το αποτέλεσμα. Προσωπικά θα συνιστούσα να μείνετε μέσα μακριά από δουλειά, σχολή ή ότι έχετε για τουλάχιστον 2 εβδομάδες. Πλύσεις, κρέμες και κάτι άλλα φάρμακα θα βάζετε στη μύτη για άλλες δυο εβδομάδες μετά το βγάλσιμο του νάρθηκα. Αυτά είχα να πω, ό,τι θέλτε με ρωτάτε και καλή επιτυχία σε όποιον αποφασίσει να κάνει ρινοπλαστική.

Πόσο πληρωσες για την εγχείρηση και ποιο ήταν το κόστος της διαμονής σου στο νοσοκομείο; Επειδή δεν έχω καταλάβει τα λεφτά της εγχείρησης τα θέλουν όλα μαζί μετρητά ή μπορείς δίνοντας μια προκαταβολή ή και το μισό ποσό να την κάνεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faceninaki

Νεοφερμένος

Η faceninaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Σκέφτομαι και εγώ να προχωρήσω σε χειρουργείο καθώς έχω στραβό διάφραγμα και πάσχω πολύ συχνά από ιγμοριτιδες. Με την επέμβαση αυτή λοιπόν θα θελα να κάνω και ρινοπλαστικη για τη διορθωση του οστου που είναι αρκετά πεταχτο και με ενοχλεί. Ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν καλύπτει η ασφάλεια του Δημοσίου καποιο πόσο γιατι δεν έχω ιδέα τι παίζει και περίπου πόσο θα μου κοστίσει συνολικά . Επισης, αν ξέρει κάποιος για τον κυριο Κουτσουρη στο Μαρούσι να μου δώσει πληροφοριες. Και τέλος οποιος εχει θετικη εμπειρια από κάποιον αλλο γιατρο που κανει και τις 2 διορθωσεις μαζι φυσικά είναι ευπροσδεκτος. Ευχαριστω!


Σημείωμα συντονιστή: Πληροφορίες που αφορούν κριτική γιατρών μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

afroditi4119

Νεοφερμένος

Η afroditi4119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά΄εχω μια απορία Εδώ αν οι πλαστικοί θέλουν να κάνουν τη μυτη τους ( ρινοπλαστική )σάυτους η΄τα παιδιά΄τους σε ποιον πανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για επαναληπτική ρινοπλαστική. Θα χρειαστεί ανοιχτή μέθοδος δυστυχώς. Οσοι εχετε κανει ανοιχτού τύπου, άφησε σημάδι; Γίνεται αντιληπτό στα δικά σας ή αλλονών μάτια; Επίσης έχει χειρουργηθεί τώρα τελευταία κανεις στον Ιωάννη Κωνσταντινίδη στην Καλαμαρία?(Θεσσαλονίκη). Για τους Κυπραίου και Κόλλια τη γνώμη έχετε?


Σημείωμα συντονιστή: Πληροφορίες που αφορούν κριτική γιατρών μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για επαναληπτική ρινοπλαστική. Θα χρειαστεί ανοιχτή μέθοδος δυστυχώς. Οσοι εχετε κανει ανοιχτού τύπου, άφησε σημάδι; Γίνεται αντιληπτό στα δικά σας ή αλλονών μάτια; Επίσης έχει χειρουργηθεί τώρα τελευταία κανεις στον Ιωάννη Κωνσταντινίδη στην Καλαμαρία?(Θεσσαλονίκη). Για τους Κυπραίου και Κόλλια τη γνώμη έχετε?

Σε εμενα δεν αφησε κανενα σημαδι:D
Δεν εχω χειρουγηθει σε αυτους που λες αλλα αν σε βολευει θεσσαλονικη ξερω πολυ καλο γιατρο απο προσωπικη προσφατη εμπειρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bleeding rose

Νεοφερμένος

Η Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπερα κ απο μενα ειμαι καινουργια στο φορουμ.. θελω κ εγω εδω κ χρονια να φτιαξω τη μύτη μου βασικα εχω θεμα με το διαφραγμα κ επι της ευκαιριας να διορθώσω κ μια μικρη καμπουριτσα στη ραχη της μυτης.. διαβασα ολες τις σελιδες αυτου του θεματος κ η αληθεια ειναι οτι μπερδεύτηκα.. κ κατεληξα σε τρεις παυλ. Λουλ. Κυπρ. Όποιος εχει εμπειρια με καποιον απο αυτους ας μου στειλει ειτε εδδω είτε μνμ.. ευχαριστω πολυ εκ τον προτέρων! Επισης θα ηθελα να ρωτησω οσοι εχουν κανει ρινοπλαστικη με το που βγαλατε το ναρθηκα ηταν νορμαλ η μυτη κ μετα ξεκιναει το πρηξιμο κ το πρωτο σοκ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bleeding rose

Νεοφερμένος

Η Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
κ κατι ακομα.. οταν πηγαινατε στον γιατρο για καθαρισμο τι ακριβως εκανε? ηταν επωδυνο? επισης ειχα διαβασει καπου για σφουγκαρακια σιλικονης που σου βαζουν μετα το χειρουργειο κ οτι ειναι πιο ανωδυνα στο βγαλσιμο απο οτι ειναι οι γαζες ησχυει? εχει κανεις αναλογη εμπειρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bleeding rose

Νεοφερμένος

Η Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κανεις???? Καμια πληροφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα για τον Λουλουδη τη γνωμη εχετε? διχνει φωτο για το πως θα ειναι η μυτη και στο αμφας? Επισης οσοι εχετε κανει ανοιχτού τύπου, άφησε σημάδι; Γίνεται αντιληπτό στα δικά σας ή αλλονών μάτια; Στείλτε μου προσωπικο μήνυμα όσο αφορά για το γιατρο! :) Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bleeding rose

Νεοφερμένος

Η Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν υπαρχει κανεις να μας απαντησει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina2012

Νεοφερμένος

Η christina2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ που είχα πάει στον γιατρό μου έδειξε την μύτη στον υπολογιστη πως θα γίνει και στο ανφάς μιας και εκεί εστιάζεται το πρόβλημα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top