Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θελω να κανω μια ωραια εκπληξη στο μωρο μου οπου ερχετε πτωμα απο την δουλεια στης 1 το βραδυ οπου εγω συνηθος κοιμαμε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αεροπορικά εισιτήρια για ένα Σαβ/κο στο Παρίσι :D :D
Ποιος μπορεί να το "μεταφέρει" στον σύντροφό μου και να μου κάνει έκπληξη!!!?????:D :D :D :D :clapup: :clapup: :clapup:

κι εγω θελω παρισιιιιιιιι.....:( :( :( :(
θα με παρετε μαζι;:P :D :D :D δεν θα ενοχλω καλε...εγω θα κοπροσκυλιαζω αλα παριζιεν.:D :D :D

θελω να κανω μια ωραια εκπληξη στο μωρο μου οπου ερχετε πτωμα απο την δουλεια στης 1 το βραδυ οπου εγω συνηθος κοιμαμε...:hmm:


εκεινη την ωρα κοπελα μου που ειναι και πτωμα δεν νομιζω να το εκτιμησει και ιδιαιτερα αν του κανεις εκπληξη...:hmm:
ισως μια αλλη ωρα που θα το ευχαριστηθει κιολας; :) τι λες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μα ετσι που δουλευουμε μονο τοτε τον βλεπω κ αυτος συνηθος θελει να κατσουμε να μιλησουμε κ εγω θελω να κοιμηθω.... κ οπωτε ερχετε οχι δεν καθομαι εστο κ λιγο αλλα κοιμαμε ηδη μια ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μα ετσι που δουλευουμε μονο τοτε τον βλεπω κ αυτος συνηθος θελει να κατσουμε να μιλησουμε κ εγω θελω να κοιμηθω.... κ οπωτε ερχετε οχι δεν καθομαι εστο κ λιγο αλλα κοιμαμε ηδη μια ωρα

πωπωωωωω....:/: μετα εγω παραπονιεμαι και λεω οτι δεν τον βλεπω οταν δουλευει απογευμα. καλα καθε μερα ετσι δουλευει; ουτε το σκ δεν ειναι πιο λασκα τα πραγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos thanos

Νεοφερμένος

Ο νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλημερα!εγω απλα της υπα οτι ειμαι κουρασμενος δεν προκειται με τιποτα να περασω απο την δουλεια να την παρω να παμε εξω, και μετα τσουπ... ειμουνα εκεινωρις νωρις να την περιμενω,με την κλασικη ατακα που λιωνε¨: ειμαι κουρασμενος αλλα οταν βλεπω τα ματια σου ξεκουραζομαι! ενωειτα οτι ειμαι δημοσιος υπαλληλος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θελω να κανω μια ωραια εκπληξη στο μωρο μου οπου ερχετε πτωμα απο την δουλεια στης 1 το βραδυ οπου εγω συνηθος κοιμαμε...:hmm:


η συγκεκριμένη ώρα είναι πολύ καλή ώρα για να τον περιμένεις με δεκάδες αναμένα μικρά κεράκια σεξυ εσώρουχα και να του κάνεις ένα μπανάκι να ξεκουραστεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
η συγκεκριμένη ώρα είναι πολύ καλή ώρα για να τον περιμένεις με δεκάδες αναμένα μικρά κεράκια σεξυ εσώρουχα και να του κάνεις ένα μπανάκι να ξεκουραστεί :P

και μετα;:P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μετά ας πάει για ύπνο :P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε τότε ρε κορίτσια... ΓΙΑΤΙ με ρωτάτε το μετά???? :P:P:P:P
τι θέλατε? να σας το ζωγραφίσω? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ε τότε ρε κορίτσια... ΓΙΑΤΙ με ρωτάτε το μετά???? :P:P:P:P
τι θέλατε? να σας το ζωγραφίσω? :P:P:P
:offtopic: μπορεις να μου μεγαλωσεις την υπογραφη μου σε παρακαλω δεν μπορω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
κι εγω θελω παρισιιιιιιιι.....:( :( :( :(
θα με παρετε μαζι;:P :D :D :D δεν θα ενοχλω καλε...εγω θα κοπροσκυλιαζω αλα παριζιεν.:D :D :D


Κανένα απολύτως πρόβλημα!!!!Είμαι υπέρ της παρέας εκτός των ακατάλληλων στιγμών!!!!

**Στην τελική πάμε οι δυο μας και τον αφήνουμε πίσω...!!Ούτως ή άλλως μέχρι να γίνειιιιιιι:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Κανένα απολύτως πρόβλημα!!!!Είμαι υπέρ της παρέας εκτός των ακατάλληλων στιγμών!!!!

**Στην τελική πάμε οι δυο μας και τον αφήνουμε πίσω...!!Ούτως ή άλλως μέχρι να γίνειιιιιιι:P :P :P

χαμστερακι εγω ψαχνω παρεα για παρισι χωρις πλακα παμε μαζι.:clapup: :clapup:
ο αντρας μου δεν ερχεται φοβαται τα αεροπλανα και πλοια και μου λεει τι με θες εμενα μαζι πανε οπου γουσταρεις μονη σου;)
ναι αλλα δεν εχω παρεα να παω....ολες οι φιλες μου με τον αντρα τους πανε...με μενα θα πανε;:(
κανονισε να παμε παρισι λοιπον!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ άμα θέλω καμιά ιδέα πάντως θα στείλω ΠΜ στην Κουέ, αλλιώς δεν παίζει με τπτ να παραμείνει έκπληξη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:D:D:D σωστό κι αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αστα, έχω προβλήματα σου λέω! :D

(εκείνος τουλάχιστον έχει το κρυφό να πει τον πόνο του! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ημασταν μαζί 2 μήνες περίπου,ήταν 1 την νύχτα και ξημέρωνε 15 Αυγούστου,δλδ η γιορτή μου..Εγώ είχα άδεια απο την δουλειά ενω εκείνος θα δούλευε κανονικά..Είχα παει λοιπόν στο χωριό που κάνω διακοπές και έπαιζα trivial σε ένα σπίτι με την παρέα μου..Το κινητό μου είχε μλοκάρει και έτσι έστειλα μνμ στον καλό μου απο το κινητό της ξαδέρφης μου για να του πω να μην με ψάχνει και αν θέλει κάτι να πάρει εκεί.Με το που στέλνω το μνμ παίρνει αμέσως τηλέφωνο
Εκείνος:(Αφου μου είπε τα χρόνια πολλλά και τα σχετικά)Που είσαι?
Εγώ:Στην ξαδέρφη μου!
Εκείνος:Εγώ ξέρεις που είμαι?
Εγω:Όχι!
Εκείνος:Είμαι στο Κιάτο..
Εγω(τελείως στον κόσμο μου):Α!Τι κάνεις εκεί??
Εκείνος:Τι τι κάνω ρε Μαρία?Να σε δω ήρθα!!

Ε,μετά εγώ νόμιζα ότι με κορόιδευε,εκείνος με ρωτούσε που ακριβως είναι το χωριό και μετα απο 2 λεπτα με είχε στην αγκαλίτσα του και μου έλεγε χρόνια πολλά!Εκτοτε,αρκετές φορές όταν τσακωνόμαστε κα ιείχε άδικο ερχόταν στο σπίτι μου μεσα στη νύχτα για να με βρει και να τα βρούμε..Το πιο γλυκό απ'όλα δε ήταν ότι εκείνος δεν είχε αυτοκίνητο και αγγάρευε τους φίλους του να τον φέρουν!!Τώρα αυτό μπορεί να είναι κοινότυπο και συνηθισμένο αλλα για ένα άτομο τόσο παράξενο όσο ό καλός μου ήταν υπερπαραγωγή!!
Και σταματάω εδω γιατι είμαι άρτι χωρισμένη γυναίκα και θα με πάρουν τα ζουμια..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μαρουλάκι μου κουράγιο! Να χαίρεσαι που τα έζησες! Δεν είναι και λίγο ε?
:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top