Ρωσο-ουκρανικός πόλεμος 2022-2024

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Που ειναι ο φωτης ? @Volkswagen Fan κατι μου ελεγες οτι η αμερικη εχει τα τοπ πυρηνικα
1645911515181.png
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Αλήθειες με απλα λογια:


 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
71D2D15B-9D95-4FE8-A88A-A3366C6E0294.png
5DFB9F6F-26BD-4F5F-A17B-A6D2DC36EBF8.jpeg

Ακομα δεν μπορώ να καταλάβω (βασικά ξέρω αλλά αρνούμαι να το αποδεχτώ) αν οι Έλληνες τέτοιου τύπου οντως κρατάνε τέτοια στάση ή κάνουν τα κορόιδα για να έχουν καλές σχέσεις με τους Ρώσους. Στεναχωρες και οι δυο περιπτώσεις.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Θα την πω την κακια μου.Οταν η ελλαδα ελεγε στους ελληνες να φυγουν απο την ουκρανια,το επαιζαν γεναιοι και δεν ηθελαν να φυγουν και ελεγαν εμεις θα μεινουμε σπιτι μας.Τωρα χεστηκαν και παρακαλανε να φυγουν και ζητουν βοηθεια απο το ελληνικο κρατος.Τον πουλο ρε ανευθυνοι.Οι μαλακιες πληρωνονται.
Δικαίωμά τους να επιστρέψουν αφού το θέλουν. Ειδικά ως Έλληνες.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
View attachment 97558View attachment 97557
Ακομα δεν μπορώ να καταλάβω (βασικά ξέρω αλλά αρνούμαι να το αποδεχτώ) αν οι Έλληνες τέτοιου τύπου οντως κρατάνε τέτοια στάση ή κάνουν τα κορόιδα για να έχουν καλές σχέσεις με τους Ρώσους. Στεναχωρες και οι δυο περιπτώσεις.
Δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιες απόψεις. Το θέμα είναι να μειώνονται.
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Ο ίδιος (εκτός από τα χαζογκάλοπ που κάνει) σε άλλο βίντεο... :P

Προφανως. Για να εκφράσει κάποιος γνώμη για το συγκεκριμένο θέμα πρέπει να ειναι κατ ανάγκην πολιτικός αναλυτής με μάστερ στην Ουκρανολογια.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Προφανως. Για να εκφράσει κάποιος γνώμη για το συγκεκριμένο θέμα πρέπει να ειναι κατ ανάγκην πολιτικός αναλυτής με μάστερ στην Ουκρανολογια.
Καλά εκτός από τα γκάλοπ της πλάκας και την περικεφαλαία του, δες και άλλες απόψεις του για να σχηματίσεις ολοκληρωμένη άποψη με ποιον έχεις να κάνεις...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν υπάρχει υπερβολή στην είδηση γιατί προέρχεται από την μία πλευρά αλλά μάλλον κάποιοι ανθίστανται
Κίεβο: «Σκάλωσε» η ρωσική προέλαση στην Ουκρανία– 3.500 Ρώσοι στρατιώτες νεκροί ή τραυματίες | ΣΚΑΪ (skai.gr)
Το ΣΚΑΙ ........σαν να μου βαζεις προνιουζ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Που ειναι ο φωτης ? @Volkswagen Fan κατι μου ελεγες οτι η αμερικη εχει τα τοπ πυρηνικαView attachment 97556
Σε παρακαλώ σταματά να με ενοχλείς συνέχεια, πέρασα πολύ άσχημα σήμερα με πρόβλημα υγείας και έχω εσένα Νικο να μου λες βλακειες. Σου αφήνω για μια τελευταία φορά την παγκόσμια κατάταξη και αν θέλεις την ακούς , αν έχει κάτσε σαν ψεκασμενος να λες βλακειες.

20418.jpeg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Να τζουστ δες το ΣΚΑΙ.....ουτε η Κινα τα κανει αυτα ...εδω που τα λεμε ουτε καν η Κουβα

1645913674878.png
1645913740183.png


1645913811438.png


 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top