Ρωσο-ουκρανικός πόλεμος 2022-2024

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Καλα οι μισοι alt righters ειναι closeted ρωσοφιλοι αλλα δε μου ερχεται καλυτερος ορος τωρα. Επισης αριστερος = μη δυτικοφιλος;

Α καταλαβα, error 404 ο εγκεφαλος στην πρωτη ασυνεπεια και μπηκε η κασετα
Καμία κασέτα απλά δεν σε έχουμε όρεξη στις 23.38 το βράδυ.

Σε άλλα νέα

Screenshot_20230329-233950_Chrome.jpg
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Πάντως το να είσαι γκέι και φιλειρηνιστής στην Ρωσία πληρώνεται πολύ ακριβά...
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.
Καμία κασέτα απλά δεν σε έχουμε όρεξη στις 23.38 το βράδυ.
Μην κανεις παραθεση τοτε Φωτη μ, η ακομα καλυτερα μη σπαμμαρεις τις λεξεις αναρχια επειδη δε μπορεις να δικαιολογησεις τις θεσεις σου..Τλκ πες μου αν οι γκει διαγουν ανηθικο βιο γτ ειναι κακες οι πρακτικες της ρωσιας; Σαρεσει να προαγεις την ανηθικοτητα;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Μην κανεις παραθεση τοτε Φωτη μ, η ακομα καλυτερα μη σπαμμαρεις τις λεξεις αναρχια επειδη δε μπορεις να δικαιολογησεις τις θεσεις σου..Τλκ πες μου αν οι γκει διαγουν ανηθικο βιο γτ ειναι κακες οι πρακτικες της ρωσιας; Σαρεσει να προαγεις την ανηθικοτητα;
Εσύ έκανες παράθεση τα μηνύματα μου, όπως κάθε φορά, όχι εγώ.👻👻
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ο Φώτης πατάει ο.κ ότι διάβασε το μήνυμα. Όχι πως συμφωνεί. Δεν τον γνωρίζεις καλά.
Εσύ γιατί το έκανες;
Λυπάμαι @Memetchi και @jj! αν σας στενοχωρήσω αλλά οι γκέϊ καλλιτέχνες έχουν άσχημη μοίρα στην Ρωσία. Ειλικρινά λυπάμαι γι' αυτό. Πιστεύω πως κι εσείς θα λυπάστε, ε;
Άσε μας ρε Ζουστ, ο,τι θυμάσαι χαίρεσαι και ο,τι θες μόνος σου καταλαβαίνεις. Ούτε κάποια σχέση βλέπω του ανθρώπου, ούτε και ξες γενικότερα τι λές, εγώ θα λυπόμουν και χωρίς τον Πουτιν και θα το έκανα και πραγματικά, όχι για να πείσω τον εαυτό μου οτι νοιάζομαι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Άσε μας ρε Ζουστ, ο,τι θυμάσαι χαίρεσαι και ο,τι θες μόνος σου καταλαβαίνεις. Ούτε κάποια σχέση βλέπω του ανθρώπου, ούτε και ξες γενικότερα τι λές, εγώ θα λυπόμουν και χωρίς τον Πουτιν και θα το έκανα και πραγματικά, όχι για να πείσω τον εαυτό μου οτι νοιάζομαι.
Η αδιαφορία σου αλλα δείχνει. Το ότι τα τραγούδια του τα έπαιζαν σε όλες τις φιλειρηνικες διαδηλώσεις στην Ρωσία που κυρησσονταν παράνομες επίσης λέει πολλά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Η αδιαφορία σου αλλα δείχνει. Το ότι τα τραγούδια του τα έπαιζαν σε όλες τις φιλειρηνικες διαδηλώσεις στην Ρωσία που κυρησσονταν παράνομες επίσης λέει πολλά.
Αυτά είναι άσχετα με τον πόλεμο, πάρε τα και βάλε τα σε άλλο θρεντ και στη διαδρομή φρόντισε να ψάξεις τι γίνεται γενικότερα επί του θέματος και όχι μόνο όταν εμπλέκεται η Ρωσία. Το τραγούδι επίσης άσχετο με αυτό που εσύ ανέφρες και με έκανες και ταγκ, είναι γενικότερα για τον πόλεμο τους.

Βέβαια ακόμα να μας πεις γιατί το έκανες λαικ το παραπάνω μήνυμα, μόνο τον δικηγόρο του Φώτη έκανες.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Αντε πάλι το όνομα μου. Τελικά με αγαπάτε πολύ εδώ μέσα , τόσο πολύ που βρίσκομαι και σε μηνύματα που δεν έχω εμπλακεί εγώ.🤣🤣
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Αυτά είναι άσχετα με τον πόλεμο, πάρε τα και βάλε τα σε άλλο θρεντ και στη διαδρομή φρόντισε να ψάξεις τι γίνεται γενικότερα επί του θέματος και όχι μόνο όταν εμπλέκεται η Ρωσία. Το τραγούδι επίσης άσχετο με αυτό που εσύ ανέφρες και με έκανες και ταγκ, είναι γενικότερα για τον πόλεμο τους.

Βέβαια ακόμα να μας πεις γιατί το έκανες λαικ το παραπάνω μήνυμα, μόνο τον δικηγόρο του Φώτη έκανες.
Μια χαρά σχετίζονται οι συνεχείς αυτοκτονίες, οι δολοφονίες και οι συνεχείς ξαφνικοί θάνατοι με τον πόλεμο. Ειδικά όταν είναι φιλειρηνιστες γκει που διαδηλώνουν εναντίον του πολέμου και που τα τραγούδια τους ακούγονται στις φιλειρηνικες συγκεντρώσεις διαμαρτυρίας. Υπάρχουν πολλά ερωτηματικά και πρέπει να ακουστούν. Ξέρω ότι θέλεις να τα αποκρύψεις αλλά δυστυχώς συμβαίνει και πρέπει να ακουστεί μήπως τυχόν και σωθούν κάποιοι άλλοι γκέι που αντιδρούν στο καθεστώς του Πούτιν.

Αυτός δυστυχώς πάει. Ας γλυτώσουν άλλοι γκέι φιλειρηνιστες γιατί αν χαθούν κι άλλοι, θα κινηθούν σίγουρα περισσότερες υποψίες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.
Φωταρα οταν ο αλλος γραφει οτι οι γκει ειναι ανηθικοι για αυτο αυτοκτονουν και εσυ πατας λαικ σημαινει οτι το επικροτεις. Τωρα γτ το επικροτησες δε θα μαθουμε μεχρι να λαβεις σημα απο τα κεντρικα του κομματος
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Φωταρα οταν ο αλλος γραφει οτι οι γκει ειναι ανηθικοι για αυτο αυτοκτονουν και εσυ πατας λαικ σημαινει οτι το επικροτεις. Τωρα γτ το επικροτησες δε θα μαθουμε μεχρι να λαβεις σημα απο τα κεντρικα του κομματος
Είπαμε καλό βράδυ και όνειρα γλυκά. Μην παριστάνεις το 10χρονο που πάει για ύπνο και μετά σηκώνεται από το κρεβάτι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top