Ρωσο-ουκρανικός πόλεμος 2022-2024

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,047 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Screenshot_2023-06-21-22-38-27-737_com.android.chrome.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Όπως και να χει το να έρχεται ο πόλεμος εντός των εδαφών σου και να κινείται ανοικτά εναντίων σου η ομάδα πρώτης γραμμής είναι μεγάλο fail.
300km απέχει η wanger από την Μόσχα με ελάχιστες ρωσικές δυνάμεις ανάμεσα.

Μάλλον αυτό είναι το τέλος του ουκρανικού πολέμου, ίσως και του Πούτιν.
1687599438765.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,062 μηνύματα.
Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα γενικώς.

Είμαστε σίγουροι ότι τον Βλαδίμηρο δεν θα τον πιασει καμια παράκρουση να αρχίζει να παίζει με μικρά πυρηνικά;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,047 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα γενικώς.

Είμαστε σίγουροι ότι τον Βλαδίμηρο δεν θα τον πιασει καμια παράκρουση να αρχίζει να παίζει με μικρά πυρηνικά;
Ο Πριγκόζιν είναι ακόμη πιο σκληροπυρηνικός...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,062 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ο Πριγκόζιν είναι ακόμη πιο σκληροπυρηνικός...
Το πιστεύω. Δεν εχει ομως στα χέρια του βαλιτσάκι πυρηνικών όπως ο Πούτιν.

Τι αντάλλαγμα θα πήραν κι απο που άραγε για να στραφούν τώρα εναντίον του Πούτιν;
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
SmartSelect_20230624_133920_Chrome.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τι αντάλλαγμα θα πήραν κι απο που άραγε για να στραφούν τώρα εναντίον του Πούτιν;
ή ήταν εξαρχής στο κόλπο .....ή απλά μέρος του πλάνου για ένα μποϊκοτάζ ?


Αν δεν ισχύει τίποτα από αυτά ....νομίζω μια βομβουλσ στους ουανγκερ θα την έχουν
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,062 μηνύματα.
ή ήταν εξαρχής στο κόλπο .....ή απλά μέρος του πλάνου για ένα μποϊκοτάζ ?


Αν δεν ισχύει τίποτα από αυτά ....νομίζω μια βομβουλσ στους ουανγκερ θα την έχουν
Επι της ουσίας τι μου είπες τώρα γιατί δεν κατάλαβα;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,062 μηνύματα.
Ότι κατάλαβες κατάλαβα απ' το τι συμβαίνει αυτήν την στιγμή στην Ρωσία
Εχουν σφαχτεί ήδη χιλιάδες, ποιο το νοημα να ειναι στο κολπο απο την αρχή;

Εικάζω, καθότι ειναι και μια μπάντα απο "καλά παιδιά" απ οτι εχω διαβάσει οι πιο πολλοί, να τα πήραν απο πουθενά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εχουν σφαχτεί ήδη χιλιάδες, ποιο το νοημα να ειναι στο κολπο απο την αρχή;

Εικάζω, καθότι ειναι και μια μπάντα απο "καλά παιδιά" απ οτι εχω διαβάσει οι πιο πολλοί, να τα πήραν απο πουθενά.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο.....όλα είναι μελετημένα καλά σε βάση σχεδίου .Κάθε παράκληση από το σχέδιο επέρχεται Κία η καταστροφή
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,062 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο.....όλα είναι μελετημένα καλά σε βάση σχεδίου .Κάθε παράκληση από το σχέδιο επέρχεται Κία η καταστροφή
Εμενα παει κι αλλού το μυαλο μου, μην ειναι θεατράκι όλο αυτό μεταξυ των ρώσων για να έχει δικαιολογια δυτικου δάκτυλου ο Βλαδίμηρος και πατησει το κουμπί.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,047 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top