Ρωσο-ουκρανικός πόλεμος 2022-2024

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μόλις έκανε ο Πριγκόζιν επίδειξη δύναμης και ξεφτίλισε εντελώς και τον Πούτιν και τον στρατό του
Άντε να δούμε πως θα το δικαιολογήσουν αυτό οι Αυγερινοί και λοιποί ρωσοκερατάδες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Το μόνο εθνικό μας συμφέρον σε έναν πόλεμο είναι να είμαστε με τους νικητές
Τον οποίο νικητή δεν μπορείς να τον ξέρεις. Που βλέπετε εσείς νικητή σε αυτό το πράγμα;;;

Το εθνικό συμφέρον της χώρας είναι να μην τάσσεται με κανέναν. Η υποχρέωσις μας ως μέλος του τρομοκρατικού φονικού ΝΑΤΟ ήταν να καταδικάσουμε τον πόλεμο. Το πράξαμε. Από εκεί και έπειτα ποιος μας υποχρέωνε να αποστρατιωτικοποιούμε τα νησιά μας προς ενίσχυση ενός έθνους που δεν μας χρησιμεύει σε τίποτα και δεν μας ενώνει και τίποτα; Την ίδια στιγμή που η Αρμενία κατασφάζονταν οι προδότες πολιτικοί δεν έκαναν τίποτα και στην Ουκρανία στέλναμε τα όπλα με το τσουβάλι;

Πάρτε μαθήματα από την Τουρκία εάν θέλουμε να γίνουμε ποτέ σοβαρή χώρα. Εγώ δεν είδα κανένα εθνικό συμφέρον, είδα τη χώρα μου ως συνήθως να σέρνεται στα πόδια των Δυτικών που τόσες συμφορές μας έχουν προκαλέσει ιστορικά.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Το εθνικό συμφέρον της χώρας είναι να μην τάσσεται με κανέναν. Η υποχρέωσις μας ως μέλος του τρομοκρατικού φονικού ΝΑΤΟ ήταν να καταδικάσουμε τον πόλεμο.
Κατάλαβα χώθηκε στη γωνιά του το ρωσοτρολ και αρχίζουμε τώρα τα αντινατοϊκά ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ

ΤΟ μυαλό των ρωσοφιλων:
>εξέγερση στη Ρωσία
>ξεφτιλίζεται ο Πούτιν
>φταίει το ΝΑΤΟ :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Prigozhin said the Russian military command was deliberately concealing the number of soldiers killed in Ukraine, claiming that Russian casualties, including those killed, missing and wounded, reached 1,000 on some days.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Εγώ απορώ, πάντως, ότι υπάρχει κόσμος συντηρητικός, κατά της woke κ.λπ. που είναι Νατοϊκοί. Ειλικρινά, δεν μπορούν να αντιληφθούν την αντίφαση;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Εγώ απορώ, πάντως, ότι υπάρχει κόσμος συντηρητικός, κατά της woke κ.λπ. που είναι Νατοϊκοί. Ειλικρινά, δεν μπορούν να αντιληφθούν την αντίφαση;
Εσύ δεν μπορείς να αντιληφθείς την αντίφαση να τραμπουκίζεις κόσμο στο ίντερνετ επειδή έκραξε τον Ιβάν Σαββίδη αφενός και να θεωρείς ότι έχεις άποψη για διεθνή πολιτική αφετέρου;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Κατάλαβα χώθηκε στη γωνιά του το ρωσοτρολ και αρχίζουμε τώρα τα αντινατοϊκά ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ ΛΜΑΟ

ΤΟ μυαλό των ρωσοφιλων:
>εξέγερση στη Ρωσία
>ξεφτιλίζεται ο Πούτιν
>φταίει το ΝΑΤΟ :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τρομερή ένδειξη της «σοβαρότητος» για άλλη μία φορά... Μόνο που σκέφτομαι ότι μας κουνούσατε και το δάκτυλο μερικοί για επίπεδο δημοτικού και μετά στέλνετε κάτι τέτοια δεν ξέρω αν είναι για να γελάσω ή να κλάψω.

Τα αρχίζουμε τώρα; Μα πότε έπαψα να είμαι αντινατοϊκός μέχρι εκεί που δεν πάει; Ο διεθνιστικός αντεθνικός δυτικός κόσμος είναι εχθρός κάθε συνειδητοποιημένου εθνικιστή. Η υποστήριξη στην συντηρητική Ρωσσία δυστυχώς είναι μονόδρομος για την σωτηρία των εθνών.

Πότε είπα επίσης πως το ΝΑΤΟ φταίει για την αποσταθεροποίηση της Ρωσσίας;

Εγώ απορώ, πάντως, ότι υπάρχει κόσμος συντηρητικός, κατά της woke κ.λπ. που είναι Νατοϊκοί. Ειλικρινά, δεν μπορούν να αντιληφθούν την αντίφαση;
Αυτοί δυστυχώς είναι οι διαχρονικοί εθνικιστές-δεκανίκια του συστήματος. Πάντα έκαναν ζημιά στον χώρο. Χίλιες φορές οι κουκουέδες από δαύτους.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Εσύ δεν μπορείς να αντιληφθείς την αντίφαση να τραμπουκίζεις κόσμο στο ίντερνετ επειδή έκραξε τον Ιβάν Σαββίδη αφενός και να θεωρείς ότι έχεις άποψη για διεθνή πολιτική αφετέρου;
Κοίτα, αν τρολάρεις γενικά, οκ. Μια χαρά το πας. Αν μιλάς σοβαρά, ενδεχομένως να υπάρχει πρόβλημα.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Κοίτα, αν τρολάρεις γενικά, οκ. Μια χαρά το πας. Αν μιλάς σοβαρά, ενδεχομένως να υπάρχει πρόβλημα.
Τουλάχιστον δεν είμαι εγώ ο 33χρονος που δηλώνει "Η παοκάρα θα σας πονάει μια ζωή" και μετά "Γαμώ το ΝΑΤΟ".

Ξέρω ξέρω, γαμώ και την Ευρωπαϊκή Ένωση.

Ξέρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η υποστήριξη στην συντηρητική Ρωσσία δυστυχώς είναι μονόδρομος για την σωτηρία των εθνών.
Στη Ρωσία που ένα σκουπίδι μισθοφόρος απειλεί με εισβολή την Μόσχα και πέφτει στα γόνατα ο πρόεδρος για να μην κάνει ντου; ΛΜΑΟ
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.
Εσύ δεν μπορείς να αντιληφθείς την αντίφαση να τραμπουκίζεις κόσμο στο ίντερνετ επειδή έκραξε τον Ιβάν Σαββίδη αφενός και να θεωρείς ότι έχεις άποψη για διεθνή πολιτική αφετέρου;
Απο το δεν ασπαζομαι τη woke agenda μεχρι τον συντηρητισμο της Ρωσιας εχει μια αποσταση. Εξαλλου τι σχεση εχουν αυτα, με γεωστρατηγικα συμφεροντα;
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Τουλάχιστον δεν είμαι εγώ ο 33χρονος που δηλώνει "Η παοκάρα θα σας πονάει μια ζωή" και μετά "Γαμώ το ΝΑΤΟ".

Ξέρω ξέρω, γαμώ και την Ευρωπαϊκή Ένωση.

Ξέρω.
Για χαβαλέ τα λέω ρε άνθρωπα, έλεος δηλαδή.
«Γαμώ το ΝΑΤΟ» δεν είπα, αλλά ότι είμαι Αντινατοϊκός, είμαι.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Για χαβαλέ τα λέω ρε άνθρωπα, έλεος δηλαδή.
«Γαμώ το ΝΑΤΟ» δεν είπα, αλλά ότι είμαι Αντινατοϊκός, είμαι.
Να φανταστώ, και κατά της ΕΕ και κατά του Ευρώ και κατά του καπιταλισμού και κατά της Δεξιάς.

Ντάξει μπανάλ είσαι, βαριέμαι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απο το δεν ασπαζομαι τη woke agenda μεχρι τον συντηρητισμο της Ρωσιας εχει μια αποσταση. Εξαλλου τι σχεση εχουν αυτα, με γεωστρατηγικα συμφεροντα;
c o p e
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Στη Ρωσία που ένα σκουπίδι μισθοφόρος απειλεί με εισβολή την Μόσχα και πέφτει στα γόνατα ο πρόεδρος για να μην κάνει ντου; ΛΜΑΟ
Άρα εσύ, που δήλωνες κιόλας «σκληροπυρηνικός εθνικιστής» εδώ μέσα, υποστηρίζεις έναν κόσμο που σε θεωρεί περιθωριακό στοιχείο που προάγεις μίσος, φυλετισμό, εθνικοσοσιαλισμό και μπασίστες κουφάλες έρχονται κρεμάλες κλπ. Έναν κόσμο που τους εθνικούς ευεργέτες σου τους θεωρεί φασίστες δολοφόνους και τα αγάλματά τους τα βανδαλίζουν; Που ξεπουλάει την ιστορία σου και διαλύει την ταυτότητά σου. Μάλιστα, να την χαίρεσαι την Δύση σου που δεν πέφτει στα γόνατα σε κανέναν.

Μερικοί πάσχετε από ιδεολογικό σύνδρομο της Στοκχόλμης δηλαδή δεν μπορεί να εξηγηθεί αυτό το πράγμα. Εθνικιστές συντηρητικοί να μου στηρίζουν το ΝΑΤΟ, τις ΗΠΑ και την ΕΕ που τους θεωρούν μιάσματα που πρέπει να εξαφανιστούν....
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Να φανταστώ, και κατά της ΕΕ και κατά του Ευρώ και κατά του καπιταλισμού και κατά της Δεξιάς.
Ακριβώς έτσι. Και αφισοκολλητής μια ζωή και σε πορείες και μπάχαλα μονίμως και αιώνιος φοιτητής στο 12 έτος και άεργος - άνεργος που δουλεύει στο ΕΚ.ΠΑ.ΠΕ* και ό,τι άλλο φαντάζεσαι.

*Εκμετάλλευση πατρικής περιουσίας.
Ντάξει μπανάλ είσαι, βαριέμαι.
1687631074469.png
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top