Ρωσο-ουκρανικός πόλεμος 2022-2024

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,811 μηνύματα.
Ευτυχώς ψηφίζετε οι groupies του Ευαγγελάτου και σώζετε την κατάσταση.
Τον ευαγγελατο μαλλον τον εχεις ερωτευτει...ετσι εξηγηται.Εγω παλι οχι.
Κατα τα αλλα...οτι ο Χριστος δηλαδη αν ερχοταν τωρα κατω θα επικροτουσε τον γκαγκεμπιτι εγκληματια Πουτιν..με ξεπερνα.
Πανω απιο ολα ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ καμαρι μου.Πανω απο ολα! :whatever:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

είπες πως τιμά την ορθοδοξία. Δεν ξέρω, τι γνώμη έχεις για την ορθοδοξία και τον χριστιανισμό, αλλά απ τα θρησκευτικά που ξέρω, ο Χριστός δίδαξε αγάπη
Το εν λογω παιδι...βλεπε ηλιας...ειναι το καλυτερο παραδειγμα για ολους οσοι λενε οτι οι δηλωμενοι χριστιανοι που το μοστραρουν αυτο συνεχως...ειναι ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ..ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ.

Οποτε εμενα μου αρεσει που εκδηλωνεται ετσι δηλωνοντας ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ ΠΟΣΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ.
Επιβεβαιωνει ΑΠΟΛΥΤΑ οσους θεωρουν τους ΔΗΛΩΜΕΝΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ..ΚΑΘΙΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.:thumbup:

ΣΩΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. :whatever:
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,093 μηνύματα.
Τον ευαγγελατο μαλλον τον εχεις ερωτευτει...ετσι εξηγηται.Εγω παλι οχι.
Επειδή μου αρέσει να μιλάω με στοιχεία:
ΚΟΖΜΕ επειδη ο ευαγγελατος ειναι κακος...ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΤΟ.!!! :whatever:

Aν δεν καταλαβαινεις οτι αυτο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΟΚΙΜΑΣΙΑ αλλα το αντιθετο σε ηπιους τονους..εχεις θεμα μεγαλο.Ετσι εκφραζεται παντα ο ευαγγελατος.
Ναι..πως οφειλει να ειναι δηλαδη;
Τι να κανει; Να τους βαρεσει;
Στο μεταξυ οταν δεν ειναι ηπιος τον λετε Εισαγγελατο.
Πιο λουσερ πεθαινεις.
Καποιοι για καποιον λογο ΠΑΝΤΑ αντι να ασχοληθητε με το θεμα ασχοληστε με τον ευαγγελατο.Τι κομπλεξ ειναι αυτο;

Το ειπε αυτο ο ευαγγελατος; ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ..ΤΟΝ ΕΙΔΑ.ΓιΑ ΔΕΙΞΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.
Με μια απλή αναζήτηση, ενδεικτικά 2-3 ποστς ξεπλύματος στον Ευαγγελάτο.
Κατα τα αλλα...οτι ο Χριστος δηλαδη αν ερχοταν τωρα κατω θα επικροτουσε τον γκαγκεμπιτι εγκληματια Πουτιν..με ξεπερνα.
Πανω απιο ολα ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ καμαρι μου.Πανω απο ολα! :whatever:
Δεν είπα ότι ο Χριστός θα επικροτούσε τον Πούτιν ούτε ότι είμαι καλός Χριστιανός, μην βάζεις λόγια στο στόμα μου. Λέω, πολύ απλά, ότι οι δυτικοί ηγέτες είναι ακόμα πιο απομακρυσμένοι και εχθροί του Χριστιανισμού από τον Βλαδίμηρο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,811 μηνύματα.
Επειδή μου αρέσει να μιλάω με στοιχεία:
Με μια απλή αναζήτηση, ενδεικτικά 2-3 ποστς ξεπλύματος στον Ευαγγελάτο.

Δεν είπα ότι ο Χριστός θα επικροτούσε τον Πούτιν ούτε ότι είμαι καλός Χριστιανός, μην βάζεις λόγια στο στόμα μου. Λέω, πολύ απλά, ότι οι δυτικοί ηγέτες είναι ακόμα πιο απομακρυσμένοι και εχθροί του Χριστιανισμού από τον Βλαδίμηρο.
Το οτι σε καποια πραγματα συμφωνω με τον ευαγγελατο δεν με κανει ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.

Και χτες που ειπα για το νερο..παλι τις ιδιες μαλακιες πεταγες για ευαγγελατο...που δενε ιχε καμια σχεση.ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΛΟΥΖΕΡ που ελειψη επιχειρηματων πετας τον ευαγγελατο και τελειωσες.
ΓΕΛΑΜΕ.
Ασε τον ευαγγελατο λοιπον και παμε παρακατω.


ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΑΣ ΚΟΤΣΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟ.
ΕΙΣΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝΙΑ.
Αντιμετωπιζεις τον χριστιανισμο ΟΠΑΔΙΚΑ σαν να ειναι ποδοσφαιρικη ομαδα.
Λες και σε ρωτησαμε αν πιστευεις η οχι ή αν μας νοιαζει αν πιστευεις και συνεχως ΜΑΣ ΤΟ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΝΑ ΤΑ ΤΗΡΕΙΣ ΚΙΟΛΛΑς.

ΑΛΛΑ ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....
Δεν σε νοιαζει τι εχει πει ο Χριστος ουτε τι λεει να κανουμε η να μην κανουμε
ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ πετωντας ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ για να μας το παιξεις σωστος ελληνας και χριστιανος..πιστο προβατακι...βαζοντας μπροστα το οπαδιλικι ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΩΡΑΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΕΣ ΣΟΥ ΘΕΩΡΙΕΣ.

Πιο ξεκαθαρο πεθαινεις.

Κιπ γκοινγκ αγαπουλα.
ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΠΟΣΟ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ.:thankuu:
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,093 μηνύματα.
Το οτι σε καποια πραγματα συμφωνω με τον ευαγγελατο δεν με ακνει ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ.ΑΗΤΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.

Και χτες [ου ειπα για το νερο..παλι τις ιδιες μαλακιες πεταγες για ευαγγελατο...που δενε ιχε καμια σχεση.ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΛΟΥΖΕΡ που ελειψει επιχειρηματων πετας τον ευαγγελατο και τελειωσες.
Λούζερ θα ήμουν αν έπιανα σοβαρή συζήτηση μαζί σου. Στο έχω ξαναπεί, Πουπουλίνα, περισσότερο νόημα έχει να συζητήσω σοβαρά με τον Γκούφυ τον σκύλο μου.
ΓΕΛΑΜΕ.
ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΑΣ ΚΟΤΣΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟ.
ΕΙΣΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝΙΑ.
Αντιμετωοιζεις τον χριστιανισμο ΟΠΑΔΙΚΑ σαν να ειναι ποδοσφαιρικη ομαδα.
Δεν σε νοιαζει τι εχει πει ο Χριστος ουτε τι λεει να κανιυμε η να μην κανουμε
ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ πετωντας ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙΑ ΚΑΠΑΤΑΠΥΣΤΑ για να αμς το οαιξεις σωστος ελληνας και χριστιανος..πιστο προβατακι...βαζοντας μπροστα το οπαδιλικι ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΜΣΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΩΡΑΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΣΟΥ ΘΕΩΡΙΕΣ.
Πιο ξεκαθαρο πεθαινεις.
Κιπ γκοινγκ αγαπουλα.
ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΠΟΣΟ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΚΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ.:thankuu:
Ναι, ωραία τα παραπάνω ανορθόγραφα, αλλά δεν έχεις γράψει ούτε ένα ποστ σε αυτά τα τελευταία για το θέμα μας, τον πόλεμο στην Ουκρανία, παρά προσωπικές επιθέσεις που η σοβαρότητά τους είναι ανάλογη αυτού που τις εκφράζει (που μου θες και επιχειρήματα.)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,811 μηνύματα.
Λούζερ θα ήμουν αν έπιανα σοβαρή συζήτηση μαζί σου. Στο έχω ξαναπεί, Πουπουλίνα, περισσότερο νόημα έχει να συζητήσω σοβαρά με τον Γκούφυ τον σκύλο μου.

Ναι, ωραία τα παραπάνω ανορθόγραφα, αλλά δεν έχεις γράψει ούτε ένα ποστ σε αυτά τα τελευταία για το θέμα μας, τον πόλεμο στην Ουκρανία, παρά προσωπικές επιθέσεις που η σοβαρότητά τους είναι ανάλογη αυτού που τις εκφράζει (που μου θες και επιχειρήματα.)
Οσο σοβαρα απανταγες και εσυ χτες στο θεμα με το νερο. :whatever:
Και βεβαια ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ.
Κατα τα αλλα οπου δηλωνεις χριστιανος θα σου δηλωνω και εγω την υποκρισια σου.Οπου μας τα πρηζεις με τον χριστιανισμο εκει θα με βρισκεις.
Διοτι την υποκρισια πολλοι την αγαπησαν τον ΥΠΟΚΡΙΤΗ ΚΑΝΕΙΣ.
ΧΩΝΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.Το αποδεικνυεις περιτρανα συνεχως.Το δηλωνεις...αλλα ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.
Και εγω δηλωνω Κουλιανου.Δεν ειμαι.
Καφεδακι τωρα.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,649 μηνύματα.
Το εν λογω παιδι...βλεπε ηλιας...ειναι το καλυτερο παραδειγμα για ολους οσοι λενε οτι οι δηλωμενοι χριστιανοι που το μοστραρουν αυτο συνεχως...ειναι ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ..ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ.
Ας παραβλέψω το γεγονός ότι επιτίθεσαι προσωπικά (ακόμα έχω μια προειδοποίηση να "κοσμεί" το προφίλ μου, για κάτι που ούτε στο ελάχιστο δε μοιάζει με το δικό σου...), αλλά θα σε ρωτήσω το εξής : Έχεις γνωρίσει στη ζωή σου...καθίκια ; Γιατί αν ναι, ούτε καν θα έκανες σύγκριση...

Ωραία, έξυπνη, δυναμική...Έλεγχέ το, όμως..."Πυροβολείς", σαν να μην υπάρχει αύριο, κι όποιον πάρει ο Χάρος...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,811 μηνύματα.
Ας παραβλέψω το γεγονός ότι επιτίθεσαι προσωπικά (ακόμα έχω μια προειδοποίηση να "κοσμεί" το προφίλ μου, για κάτι που ούτε στο ελάχιστο δε μοιάζει με το δικό σου...), αλλά θα σε ρωτήσω το εξής : Έχεις γνωρίσει στη ζωή σου καθίκια ; Γιατί αν ναι, ούτε καν θα έκανες σύγκριση...

Ωραία, έξυπνη, δυναμική...Έλεγχέ το, όμως..."Πυροβολείς", δίχως αύριο, κι όποιον πάρει ο Χάρος...
Δεν σε αφορα το ζητημα.Δεν αναφερομαι στους πραγματικα χριστιανους..που κανουν πραξη τα λογια του χριστου.... ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΓΜΤ...αλλα σε αυτους που ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ..αλλα τα λεγομενα και οι πραξεις τους ειναι ακριβως το αντιθετο.Σε αυτους αναφερομαι .Εσυ δεν εισαι μεσα στο καδρο.Στο καδρο ειναι οι υποκριτες και το οπαδιλικι χριστιανισμος.Αυτοι ειναι καθικια..και κομπλιμεντο τους κανω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
είπες πως τιμά την ορθοδοξία. Δεν ξέρω, τι γνώμη έχεις για την ορθοδοξία και τον χριστιανισμό, αλλά απ τα θρησκευτικά που ξέρω, ο Χριστός δίδαξε αγάπη. Τουλάχιστο την ημέρα του Πάσχα, που γιορτάζουν την Ανάσταση, έπρεπε να τη σεβαστεί.
Αλλά παραδέξου το, ο βλαδίμηρος δεν έχει ούτε ιερό, ούτε όσιο και μη μου λες για τιμές στην ορθοδοξία, γιατί θα σου απαντώ μόνο: Charkiw
Ο Πουτλερ χιτλεροποιειται όλο και περισσότερο.
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,093 μηνύματα.
Οσο σοβαρα απανταγες και εσυ χτες στο θεμα με το νερο. :whatever:
Κατα τα αλλα οπου δηλωνεις χριστιανος θα σου δηλωνω και εγω την υποκρισια σου.Οπου μας τα πρηζεις με τον χριστιανισμο εκει θα με βρισκεις.
Διοτι την υποκρισια πολλοι την αγαπησαν τον ΥΠΟΚΡΙΤΗ ΚΑΝΕΙΣ.
ΧΩΝΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.Το αποδεικνυεις περιτρανα συνεχως.
Καφεδακι τωρα.
Στο θέμα που βρισκόμαστε γράφω για την αντιμετώπιση του Χριστιανισμού από τις δυτικές χώρες και από τη Ρωσία και λέω ότι σαφώς ο Χριστιανισμός αντιμετωπίζεται χειρότερα στη Δύση. Και εδώ και γενικότερα θα γράφω ό,τι γουστάρω, αδιαφορώντας για το τι καταλαβαίνεις από αυτά που γράφω και για την όποια μελλοντική σου συμμετοχή.
Καλή συνέχεια στη μέρα σου,
Ο Χριστός μεθ' ημών και υμών.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Χριστιανικές βόμβες ρίχνει ο Πουτλερ. Και μάλιστα διασποράς...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,811 μηνύματα.
Στο θέμα που βρισκόμαστε γράφω για την αντιμετώπιση του Χριστιανισμού από τις δυτικές χώρες και από τη Ρωσία και λέω ότι σαφώς ο Χριστιανισμός αντιμετωπίζεται χειρότερα στη Δύση. Και εδώ και γενικότερα θα γράφω ό,τι γουστάρω, αδιαφορώντας για το τι καταλαβαίνεις από αυτά που γράφω και για την όποια μελλοντική σου συμμετοχή.
Καλή συνέχεια στη μέρα σου,
Ο Χριστός μεθ' ημών και υμών.
Ναι..στα λογια μου ερχεσαι.
Ο Χριστός μεθ' ημών και υμών.
:whatever: :whatever: :whatever:
:thankuu:

Κια εγω θα σου απανταω οπου και ΟΤΑΝ γουσταρω αγαπουλα ναι; Ναι καμαρι μου.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,649 μηνύματα.
Δεν σε αφορα το ζητημαΔεν αναφερομαι στους πραγνατικα χριστιανους..αλλα σε αυτους που ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ..αλλα τα λεγομενα και οι πραξεις τους ειανι ακριβως το αντιθετο.Σε αυτους αναφερομαι .Εσυ δεν εισαι μεσασ το καδρο.Αυτοι ειναι καθικια..και κομπλιμεντο τους κανω.
Με αφορά ό,τι επιλέγω να με αφορά. Δημόσια εκφράζεσαι...

Τον είπες καθίκι, εμμέσως πλην σαφώς. Και σε ρωτώ : Βάσει των όρων του φόρουμ επιτρέπεται ; Και ξαναλέω...έχεις γνωρίσει καθίκια ; Γιατί, μάλλον, δεν έχεις ιδέα...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,811 μηνύματα.
Με αφορά ό,τι επιλέγω να με αφορά. Δημόσια εκφράζεσαι...

Τον είπες καθίκι, εμμέσως πλην σαφώς. Και σε ρωτώ : Βάσει των όρων του φόρουμ επιτρέπεται ; Και ξαναλέω...έχεις γνωρίσει καθίκια ; Γιατί, μάλλον, δεν έχεις ιδέα...
Εγω αναφερθηκα στους υποκριτες και φαρισαιους που ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ.Αν τον αναγνωριζεις σαν τετοιο...δικαιωμα σου. :hehe:
ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΚΑΘΙΚΑΚΙΑ.Αν μου επιτρεπεις.Θενκς.
Εχω..και τα βλεπω και εδω! :thumbup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άκρως χριστιανικό...
Οσο δεν παιρνει λεμε.
Ο χριστος μεθ ημων ομως... :whatever:
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,936 μηνύματα.
Υπάρχει θεωρία - και με επιχειρήματα μάλιστα - που λέει πως ο Πούτιν είναι Εβραίος και θέλει να διαβρώσει την Ορθοδοξία εκ των έσω. :P

1715068493329.png


Πούτιν, Ζελένσκι, Μπάιντεν, Τραμπ, Φον ντερ Λάινεν, Μακρόν, Ζι Πινγκ, όλο το σινάφι, δεν έχουν ούτε όσιο ούτε ιερό. Είναι δικτάτορες που τσακώνονται για τον κώλο τους και ένα κομματάκι παραπάνω στην πίτα.

Όποιος άλλος θέλει ας πάει να σκοτωθεί.

 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,009 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Ο Πουτλερ σκοτώνει χριστιανούς Ουκρανούς κάθε Πάσχα με βομβες διασποράς... γιατί πιστεύει στην Ανάσταση...
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,009 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,649 μηνύματα.
Εγω αναφερθηκα στους υποκριτες και φαρισαιους που ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΚΙΑ.Αν τον αναγνωριζεις σαν τετοιο...δικαιωμα σου. :hehe:
ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΚΑΘΙΚΑΚΙΑ.Αν μου επιτρεπεις.Θενκς.
Εχω..και τα βλεπω και εδω! :thumbup:
Εντάξει...Ξέρεις, πάντως, ότι δεν είμαι ηλίθια. Αν μη τί άλλο καταλαβαίνω πότε παίζουμε με τις λέξεις...;)

Καλή συνέχεια
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,009 μηνύματα.
Οι δυτικοί από την άλλη, ξεφτιλίζουν συνεχώς και καθημερινά κάθε έννοια και πτυχή του Χριστιανισμού με τις έκφυλες και άθεες πολιτικές τους.
ποιος είπε πως οι δυτικοί είναι καλοί χριστιανοί; Εσύ ανέφερες για τον πουτιν, πως τιμά την ορθοδοξία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top