Ρόλοι στο σεξ

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
"Αχ καλέ μη, καλέ κύριε Ρούντολφ! Καλέ σβήστε τη μύτη σας, ντρέπομαι να με βλέπουν ενώ οργιάζω!"

Περιμένω πμ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΟΚ λοιπόν... Ο αναρχικός και η μπατσίνα!!!
Κάποια στιγμή ήμουν με μια μπατσίνα... ενα βράδυ λοιπόν είχα κέφια (πρωτοφανές ε?) και χωρίς να το καταλάβει σχεδόν την έδεσα με τις χειροπέδες της στο κρεβάτι...
"ΧΑ! Μπατσάκι... νόμιζες ότι θα με κλείσεις μέσα ε? ΧΑ! θα σε βασανίσω αλύπητα... "
Για πάνω απο ενα δίωρο, χρησιμοποιούσα τα ακροδάχτυλα μου χαϊδεύοντας την και την γλώσσα μου βεβαίως, βεβαίως αγγίζοντας την παντού, χωρίς να μπορεί εκείνη να αντιδράσει και πολύ...
Όταν την έλυσα περιττό να σας πω οτι έκανε σαν λυσσασμένη!!!
"Hooooligan... θα σου δείξω εγώ τι θα πει ΕΛ.ΑΣ!!!"

...τώρα θα μου πείτε... Role - Playing ή Σαδισμός λέγετε αυτό? Χμ... κάτι ανάμεσα... ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Υ.Γ.Αυτό με τον Άη Βασίλη και το ξωτικό δεν σου άρεσε;Κάποια άλλη παραλλαγή ίσως Αη Βασίλης-Ρούντολφ;Αη-Βασίλης-Τζάκι;:hmm::P


Ο Αϊ Βασίλης και το κοριτσάκι που περιμένει το δωράκι της ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOL!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και για να έχει ποικιλία, το κοριτσάκι μπορει να βάλει καλτσούλα για δωράκι σε διάφορα σημεία... στο σαλόνι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα, στη κουζίνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το νέο θέμα συγχωνεύτηκε με το παλιό που ήδη υπήρχε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
:rofl::rofl::rofl:
Τώρα μου θύμισες "Φιλαράκια"
Μόνικα-Την στολή τι ώρα πρέπει να την δώσεις πίσω;
Τσάντλερ(ντυμένος Αη Βασίλης)- Με τον Άη Βασίλη;:eek:

Επίσης από φιλαράκια:
"Princess Leya and the Gold Bikini!" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλά το φαντάστηκα ότι θα ανοίξεις τέτοιο θέμα:D
Ναι κάνω( και νομίζω άλλωστε και οι περισσότεροι) αρκεί κι ο άλλος να έχει φαντασία γιατί αλλιώς είναι μονόπρακτο(ευτύχως που οι περισσότεροι διαθέτουν).
Να γελάσω δεν μου έχει τύχει, να το διασκεδάσω σίγουρα.

+1 :thumbup:



Για πάνω απο ενα δίωρο, χρησιμοποιούσα τα ακροδάχτυλα μου χαϊδεύοντας την και την γλώσσα μου βεβαίως, βεβαίως αγγίζοντας την παντού, χωρίς να μπορεί εκείνη να αντιδράσει και πολύ...
Όταν την έλυσα περιττό να σας πω οτι έκανε σαν λυσσασμένη!!!

Λογικο.. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
βρε διεστραμμένα όλα!!! (κ γω μεσααααα):clapup:

λίγο παιχνίδι δεν βλάπτει! που κ που καμιά κάμερα να βγάζουμε τα σκηνοθετικά μας απωθημένα (κ να προσέχουμε που τα βάζουμε μετά γιατί στην καλύτερη θα τα βρει ο μπαμπάς ψάψνοντας την κασέτα με το ποδόσφαιρο-χιχιχ!:P ), καμιά πρόβα συνέντευξης πριν από την πραγματική συνέντευξη της επόμενης μέρας (boss-secretary), έλα να σου μάθω το τεστ βιολογίας, ελάτε δεσποινίς να σας εξετάσω στο γιατείο (oh yes, κάνει την πρακτική του), κτλ.

εντάξει, ωραίο το διεστραμμένο που κ που αλλά κ το απλό με μενού τις στάσεις του καμα σούτρα, μια χαρά είναι!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
εντάξει, ωραίο το διεστραμμένο που κ που αλλά κ το απλό με μενού τις στάσεις του καμα σούτρα, μια χαρά είναι!!:redface:

Kαλά δεν είναι και διαστροφή το role playing:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εξαρτάται κλεφρόνι μου πόσο μακριά το πας;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ρόλοι! Ναι μέσα! Είναι οτι καλύτερο και ανανεώνει συνεχώς την σχέση. Δίνει άλλη μορφή στο σεξ. Προσωπικά ναι το κάνω αρκετά συχνά. Συνήθως όμως μου αρέσει να είμαι το θύμα (πχ βιασμός ή δήθεν επι πληρωμή):redface: . Σπάνια υποτάσω τον άλλο:spell: . Βίτσια είναι αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Dooo τα χεις μπλέξει κάπως. Το S&M δεν συνεπάγεται πάντα σωματικό πόνο, τουλάχιστον όχι έντονο. Κυρίως είναι εγκεφαλικό το θέμα.
Διάβασε κανένα άρθρο πάνω στο θέμα γιατί διακρίνω μια μικρή παραπληροφόρηση...

Σόρρυ που πετάγομαι, αλλά αυτό που εννοείς μάλλον Michelle είναι το D/s και όχι το S/M. Το S/M σημαίνει Σαδομαζοχισμός και ο Μαζόχας γουστάρει να μη περνάει καλά (ναι οκ, αυτό δεν σημαίνει πως πονάει απαραίτητα σωματικά, αλλά κάπως πονάει!). Το D/s είναι αυτό που έχει ολόκληρη φιλοσοφία από πίσω του και είναι κυρίως εγκεφαλικό.. :) (Αν θέτε, σας βάζω περισσότερες λεπτομέρειες για το D/s, αλλά θα είναι ακατάλληλες για ανηλίκους και δεν ξέρω αν θα ήταν σωστό.. ;))

Και για να επανέλθουμε στο θέμα α) κι εγώ ρολόϊ διάβασα :P και β) μ' αρέσουν πολύ οι ρόλοι, αλλά έχω χρόνια να κάνω κάτι τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με Kajira...

Τελικά Άγιο Βασίλη και μικρό κοριτσάκι θα παίξει κανείς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Σόρρυ που πετάγομαι, αλλά αυτό που εννοείς μάλλον Michelle είναι το D/s και όχι το S/M. Το S/M σημαίνει Σαδομαζοχισμός και ο Μαζόχας γουστάρει να μη περνάει καλά (ναι οκ, αυτό δεν σημαίνει πως πονάει απαραίτητα σωματικά, αλλά κάπως πονάει!). Το D/s είναι αυτό που έχει ολόκληρη φιλοσοφία από πίσω του και είναι κυρίως εγκεφαλικό.. :) (Αν θέτε, σας βάζω περισσότερες λεπτομέρειες για το D/s, αλλά θα είναι ακατάλληλες για ανηλίκους και δεν ξέρω αν θα ήταν σωστό.. ;))

very true, το BDSM ειναι αρχικολεξο του

bondage-disipline
domination-submission
sadism-masochism

εσυ michele αναφερεσαι στο δευτερο και ομολογω πως πολυ λιγοι ανθρωποι δεν το κανουν με τον ενα η τον αλλο τροπο. Αλλωστε η ολη "χαρα" του "στα τεσσερα" κτλ ειναι της υποταγης. Το ποσο μακρια θα το πας εξαρτατε απο το ποσο θελουν οι συντροφοι φυσικα, προσωπικα δεν θα το εκανα αυτοβουλα, δεν βρησκω καποια ιδιαιτερη ευχαριστηση εκτος αν ηξερα οτι το απολαμβανει ο συντροφος μου στην οποια περιπτοση θα με ψιλοεστελνε:p

και δυστοιχος δεν μπορω για κανενα λογο να ειμαι submisive, δεν ξερω γιατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
epote πολυ ενημερωμενος :)
BDSM ειναι just my cup of tee!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
σε αγαπαω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μαρεσει παρα πολυ τελευταια φορα το επαιξα αγιος βασιλης ηταν τελεια..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrapt

Νεοφερμένος

Ο akrapt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ρόλοι υπάρχουν πολλοί...
Πχ παιχνίδια εξουσίας, πόρνη-πελάτης, νοσοκόμα-ασθενής, πόρνη-προαγωγός, και πολλά άλλα που έχω ακούσει κατα καιρούς απο πολλά άτομα...
Πάντως ακόμα και τα "βρομόλογα" όταν αρέσουν σε κάποιον προσωπικά το θεωρώ ένα είδος ρόλου, απλά πιο ήπιο και λιγότερο καθορισμένο. Απο τη στιγμή πάντως που δεν θες να σου λέει τέτοια εκτός κρεβατιού, τότε ΕΙΝΑΙ ρόλος, οπότε μην είστε τόσο απόλυτοι γιατί είμαι σίγουρη οτι το dirty talk αρέσει σε αρκετούς απο εσάς (όπως και γενικά στην μεγάλη πλειοψηφία του πληθυσμού) ;)

Ψαγμένη σε βρίσκω και χαίρομαι.
Ολοι μας καλούμαστε να παίξουμε καποιους ρόλους μέσα στο παιγνίδι.
Οι κανόνες είναι ανοιχτοί και όποιος αντέξει...Ορεξη να εχουμε ανοχη να υπάρχει,μπόλικη φαντασία και το πραγμα...απογειώνεται!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top