Σέξ χωρις προφυλάξεις στη σχέση

Θα κάνατε σέξ με μια νέα σας σχέση χωρις προφυλακτικό με μεθόδους αντισύλληψης;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
  • Ναί

    Ψήφοι: 5 20.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 13 54.2%
  • Δεν γνωρίζω αλλα σίγουρα όχι το πρώτο 6μηνο της σχέσης.

    Ψήφοι: 6 25.0%

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εεεεεεμα και μενα αυτα με τσατισαν !

Της τα ειπα ολα αυτα.

Αυτη ειπε εκανε εξετασεις και αυτή και αυτός. Αντε βγαλε ακρη. Τελοςπαντων δεν με ενδιαφέρει ο πρωην της και της το ειπα. Αλλα και εμενα μ εκανε εντυπωση το

'βρες εσυ λυση σε αυτο το θεμα' (ενω ειναι δικο της και θα μπορουσε πολυ ωραια να ψαξει σε τι δεν ειναι αλλεργική... 1-2 λεπτά αναζητηση στο γκουκλ ειναι'

fantasoy na προκυψει και τιποτα άλλο δηλαδή.
Εμένα με κούρασε ήδη χωρίς να την ξέρω και να της έχω μιλήσει ποτέ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι να πω σαν μωρο κανει που τα θελει ολα ετοιμα! Αν σου αρεσει ομως κανε ενα κοπο να της στειλεις κανα site με προφυλακτικα να επιλεξει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εμένα με κούρασε ήδη χωρίς να την ξέρω και να της έχω μιλήσει ποτέ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι να πω σαν μωρο κανει που τα θελει ολα ετοιμα! Αν σου αρεσει ομως κανε ενα κοπο να της στειλεις κανα site με προφυλακτικα να επιλεξει.

Δε το ξανακάνω θέμα για τα προφυλακτικά οχι. Θα τη πάρω αποψε ενα τηλέφωνο να τα πουμε αμα το σηκωσει και θελει να μιλησουμε έχει καλώς. Απλα δεν μ πάει να τη κοροιδεψω μόνο για το σέξ. Σέξ βρισκω δεν μ λείπει και χωρις να μ λενε μετα οτι τις κοροιδεψα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι και μια φορα σεξ να έχει κανει είτε γυναικα είτε άντρας ειναι πιθανό να έχει κολλησει κατι, ακομα και με προφυλακτικό όπως ειπα και πιο πανω ! Αν δεν εχεις κανει εξετασεις ΣΥΝ την ειδικη εξεταση για τα κονδυλώματα τότε δεν εισαι βεβαιος πως εισαι καθαρος.
Επίσης δεν ξέρω γιατι μου λες "μεταξυ γυναικων ειλικρίνεια παρακαλω πολυ" ξερεις εσυ με ποσους εχω παει; Και τι κανω; Απλά λέω πως η ηλικια δεν ειναι κριτήριο για να τσουβαλιάζουμε τους πάντες. Γιατι το έχω ξαναδιαβάσει αυτο πως "α ειναι 30 θα χει παει με πόσους" ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΠΛΑ ! Και δεν ισχυει...μπορει να ναι η αλλη 20 και να χει παει ΜΕ 10 και η αλλη 30 και να χει παει με εναν!
Στο ότι ηταν αλλεργικη φυσικα και δεν θα συμφωνήσω, εκεινη αλλωστε επρεπε να βρει μια λυση αφου το γνωριζε ήδη ωστε να προστατεύεται και η ιδια αλλα να προστατευει και τους αλλους.
αυτο τωρα που κολλαει ?:laugh::laugh:

ειλικρινεια ως προς τις γυναικειες μαλαγανιες που λεγοντε ωστε να πετυχουν αυτο που θελουν ..
Ακου να το ψαξει ο αντρας και οχι αυτη ...30 ειναι ρε συ @Devil ?Τι κυκλοφορεις ρε φιλε ...
Αυτο και τιποτε αλλο ...

επειτα το εχω πει ο καθενας να κανει οτι θελει στο κρεαβατι του ,δικαιωμα του...δικαιωμα μου ομως να σκεφτω το οτιδηποτε για προστατσια ΜΟΝΟ δικη μου :bye2:
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αυτο τωρα που κολλαει ?:laugh::laugh:

ειλικρινεια ως προς τις γυναικειες μαλαγανιες που λεγοντε ωστε να πετυχουν αυτο που θελουν ..
Ακου να το ψαξει ο αντρας και οχι αυτη ...30 ειναι ρε συ @Devil ?Τι κυκλοφορεις ρε φιλε ...
Αυτο και τιποτε αλλο ...

επειτα το εχω πει ο καθενας να κανει οτι θελει στο κρεαβατι του ,δικαιωμα του...δικαιωμα μου ομως να σκεφτω το οτιδηποτε για προστατσια ΜΟΝΟ δικη μου :bye2:
εγω δεν εχω αυτο το σκεπτικό προσωπικά! Και ουτε κανω μαλαγανιές...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
αυτο τωρα που κολλαει ?:laugh::laugh:

ειλικρινεια ως προς τις γυναικειες μαλαγανιες που λεγοντε ωστε να πετυχουν αυτο που θελουν ..
Ακου να το ψαξει ο αντρας και οχι αυτη ...30 ειναι ρε συ @Devil ?Τι κυκλοφορεις ρε φιλε ...
Αυτο και τιποτε αλλο ...

επειτα το εχω πει ο καθενας να κανει οτι θελει στο κρεαβατι του ,δικαιωμα του...δικαιωμα μου ομως να σκεφτω το οτιδηποτε για προστατσια ΜΟΝΟ δικη μου :bye2:

Όχι ηταν κάθετη... αμα ενδιαφερομαι λεει θα το ψάξω εγω. Επι λέξη μου το ειπε.

Δεν θα νευριαζα στο έτσι. Για να με εφτασε εμενα στο σημειο να της πω οτι δεν με σκεφτηκε καν που πηγα κ τη πηρα και να κάνω θεμα που δεν κάνω θέμα σε τέτοια.... καταλαβαινεις.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι ηταν κάθετη... αμα ενδιαφερομαι λεει θα το ψάξω εγω. Επι λέξη μου το ειπε.

Δεν θα νευριαζα στο έτσι. Για να με εφτασε εμενα στο σημειο να της πω οτι δεν με σκεφτηκε καν που πηγα κ τη πηρα και να κάνω θεμα που δεν κάνω θέμα σε τέτοια.... καταλαβαινεις.
Καλα αντε γεια ..
Ανευθυνοτητα για ενα τοσο σοβαρο θεμα ?

ε μετα αν πω το οτιδηποτε γι αυτες εκει που τις βρίσκεται γινομαι κακια..
Ε ειμαι ρε φιλε με τις τυπισες που γυρνανε εκει εξω και πραγματικα χανουν την αξια τους και οι υπολοιπες γυναίκες ..

Θα αρχιζω να δικαιολογω ακομα και τον μισογυνισμο μερικων ...αν ειχαν 3 με 4 τετοιες εμπειριες τι να κανουν και αυτοι ανθρωποι ειναι :laugh: :laugh: :laugh:

αντε να δω εδω μεσα ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ,ΜΙΑ εμπειρια με ενα ωραιο ζευγαρι ρε σεις ..
τι στο καλο εχετε παθει ?
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Δυστυχως δεν μπορεις να βρεις νορμαλ ατομο στις μερες μας! Σε αυτο θα συμφωνήσω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Καλα αντε γεια ..
Ανευθυνοτητα για ενα τοσο σοβαρο θεμα ?

ε μετα αν πω το οτιδηποτε γι αυτες εκει που τις βρίσκεται γινομαι κακια..
Ε ειμαι ρε φιλε με τις τυπισες που γυρνανε εκει εξω και πραγματικα χανουν την αξια τους και οι υπολοιπες γυναίκες ..

Θα αρχιζω να δικαιολογω ακομα και τον μισογυνισμο μερικων ...αν ειχαν 3 με 4 τετοιες εμπειριες τι να κανουν και αυτοι ανθρωποι ειναι :laugh: :laugh: :laugh:

αντε να δω εδω μεσα ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ,ΜΙΑ εμπειρια με ενα ωραιο ζευγαρι ρε σεις ..
τι στο καλο εχετε παθει ?

εγω ειχα μια καλή σχέση και δεν θα χώριζα. Τεσπα δεν ειναι μερος εδω για να το συζητησουμε.

Δες την υπογραφη.... άσπρα βοτσαααλα στον ηλιο κ τη θαλασσα... τη καρδια μου κυριακάτικα τη χάλασα :D (Πουλοπουλος γυφτισσα μερα)

Ω ΡΕ νταλκάδες αμα καπνιζα ακομη θα εκανα ενα πακέτο χθές.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω ειχα μια καλή σχέση και δεν θα χώριζα. Τεσπα δεν ειναι μερος εδω για να το συζητησουμε.
Ακριβως κατι τοσο ομορφο δικο σου οχι εδω σε παρακαλω ,κρατα την ομορφια μεσα σου και μην την μοιραστεις με κανεναν που δεν θα μπορεσει ποτε να την δει οπως εσυ ;)
Δες την υπογραφη.... άσπρα βοτσαααλα στον ηλιο κ τη θαλασσα... τη καρδια μου κυριακάτικα τη χάλασα :D (Πουλοπουλος γυφτισσα μερα)

Ω ΡΕ νταλκάδες αμα καπνιζα ακομη θα εκανα ενα πακέτο χθές.
Ολοι νταλκαδες εχουμε ,το θεμα ειναι να μπορουμε να τους ζησουμε κιολας..
Εσυ μπορεις ,απολευασε τες :)


 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
εχω κανει κάποια λάθη νεότερη, αλλά ευτυχώς ουτε κόλλησα κάτι ουτε έγκυος εμείνα. Πάντως έχω κάνει μμ, βλακείες
Δεν ξέρω γιατί, τις εκανα όμως :swoon2::fool:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
εχω κανει κάποια λάθη νεότερη, αλλά ευτυχώς ουτε κόλλησα κάτι ουτε έγκυος εμείνα. Πάντως έχω κάνει μμ, βλακείες
Δεν ξέρω γιατί, τις εκανα όμως :swoon2::fool:

Εγω πάλι δεν κάνω σέξ χωρις προφυλάξεις σχεδόν ποτέ. Ειμαι πολύ υπεύθυνος σε τέτοια θέματα. Καυλα ξεκαυλα της στιγμής... μια χαρα εχω συνηθισει να περνάω πολυ καλα κ με το προφυλακτικο, υπάρχουν κ πολλά λεπτά που ειναι σαν να μη φοράς. Μη τρελαθουμε κ τελειως μην ειμαστε αχάριστοι κ ανικανοποιητοι.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εγω πάλι δεν κάνω σέξ χωρις προφυλάξεις σχεδόν ποτέ. Ειμαι πολύ υπεύθυνος σε τέτοια θέματα. Καυλα ξεκαυλα της στιγμής... μια χαρα εχω συνηθισει να περνάω πολυ καλα κ με το προφυλακτικο, υπάρχουν κ πολλά λεπτά που ειναι σαν να μη φοράς. Μη τρελαθουμε κ τελειως μην ειμαστε αχάριστοι κ ανικανοποιητοι.
Έχεις δίκιο
Έχω υπάρξει επιπόλαια
Δεν το καταλάβαινα τότε
Και πολυ τυχερή επίσης....
Ότι και να πεις δίκιο έχεις αφου το σκέφτομαι καμμια φορά και με μουτζωνω :'(
Αναφέρομαι σε ηλικία μεταξυ 20-23
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Έχεις δίκιο
Έχω υπάρξει επιπόλαια
Δεν το καταλάβαινα τότε
Και πολυ τυχερή επίσης....
Ότι και να πεις δίκιο έχεις αφου το σκέφτομαι καμμια φορά και με μουτζωνω :'(
Αναφέρομαι σε ηλικία μεταξυ 20-23

οχι βρε δεν στο λέω για να σε κρίνω ! Απλα θελω να παροτρύνω με αυτο το μήνυμα ολους τους νέους και τις ΝΕες

εφοσον εχουν σχέσεις και δεν ειναι άμεσο να κάνουν παιδί ή δεν ξέρουν τον άλλον να φοράνε πάντα προφυλάξεις. Στα 20-23 ειχα κάποιες σεξουαλικές επαφές αλλα οχι συχνά. Παρολαυτα κ τοτε φορουσα προφυλακτικό.

Μονο στοματικό κάνω χωρις προφυλαξη σε γυναικες με τις οποιες έχω σταθερη σχέση κ τις ξέρω. Ουτε αυτο με περιστασιακές. Αμα το κάνει η άλλη γύρω γυρω και χωρις προφυλαξη ή πιο χαμηλά... χωρις να κτυπήσεις ανοιγμα , με πιάνεις :P δεν υπάρχει θεμα ! Δινει ωραια αισθηση κ ταυτοχρονα ειναι ασφαλές και χωρις προφυλακτικό! Πχ η γυναικα να γλειφει τον άντρα στα γεννητικά του.

Τροποι υπάρχουν ήδη έδωσα 2 τίπ για τους πιτσιρικάδες μας :P

- λεπτό προφυλακτικό και στοματικο αλλα γύρω γύρω και οχι μέσα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης παιδιά επειδη τελευταια με αυτη που βγηκα άκουσα πολλες μπαρούφες οπως το οτι ο δικος της τραβιόταν. Μη το κανετε ποτέ αυτο.

Γιατι αν είσαι πολύ ερεθισμένος φευγουν σιροπια ... χωρις να το πάρεις χαμπάρι. Εννοω τα προσπερματικά υγρά με τα οποια επισης υπάρχει πιθανοτητα κάποια να μεινει έγκυος , μικρη μεν υπάρχει δε.


Για αυτο το λογο τσακώθηκα με την άλλη που λέω κ δε βγηκαμε δευτερο ραντεβου αλλα σορρυ δεν μπορω να ακούω μαλακίες.

"Ο γκομενος μου ο πρώην τραβιοτανε και μια χαρα το καναμε χωρις προφυλακτικό" δεν τον ένοαιζει λεει πολυ δεν ψαχνοταν.

ειναι ανευθυνο της κανω αυτο που έκανε ο πρώην σου χωρίσατε κιολας... θα αφηνατε ενα παιδι με χωρισμένους γονείς. Απο μένα ειναι όχι.

Παρεξηγηθηκε αλλα χέστηκα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Aρκετές νομίζω γουστάρουν να βυθίζουν το λουκάνικο με όλα τα υγρά του...χλουπςςς και μια στον πάτο. Το κρέας θα πρέπει να έχει τους χυμούς του, να ξεκουράζεται λέει η συνταγή μαγειρικής. Το προφυλακτικό μπορεί να της θυμίζει δονητή ποιος ξέρει. :hehe:
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πρώτο εξάμηνο σίγουρα όχι, μετά εξαρτάται πόσο σοβαρή και αποκλειστική είναι η σχέση και αν θέλει το ζευγάρι παιδιά.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
οχι βρε δεν στο λέω για να σε κρίνω ! Απλα θελω να παροτρύνω με αυτο το μήνυμα ολους τους νέους και τις ΝΕες

εφοσον εχουν σχέσεις και δεν ειναι άμεσο να κάνουν παιδί ή δεν ξέρουν τον άλλον να φοράνε πάντα προφυλάξεις. Στα 20-23 ειχα κάποιες σεξουαλικές επαφές αλλα οχι συχνά. Παρολαυτα κ τοτε φορουσα προφυλακτικό.

Μονο στοματικό κάνω χωρις προφυλαξη σε γυναικες με τις οποιες έχω σταθερη σχέση κ τις ξέρω. Ουτε αυτο με περιστασιακές. Αμα το κάνει η άλλη γύρω γυρω και χωρις προφυλαξη ή πιο χαμηλά... χωρις να κτυπήσεις ανοιγμα , με πιάνεις :P δεν υπάρχει θεμα ! Δινει ωραια αισθηση κ ταυτοχρονα ειναι ασφαλές και χωρις προφυλακτικό! Πχ η γυναικα να γλειφει τον άντρα στα γεννητικά του.

Τροποι υπάρχουν ήδη έδωσα 2 τίπ για τους πιτσιρικάδες μας :P

- λεπτό προφυλακτικό και στοματικο αλλα γύρω γύρω και οχι μέσα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης παιδιά επειδη τελευταια με αυτη που βγηκα άκουσα πολλες μπαρούφες οπως το οτι ο δικος της τραβιόταν. Μη το κανετε ποτέ αυτο.

Γιατι αν είσαι πολύ ερεθισμένος φευγουν σιροπια ... χωρις να το πάρεις χαμπάρι. Εννοω τα προσπερματικά υγρά με τα οποια επισης υπάρχει πιθανοτητα κάποια να μεινει έγκυος , μικρη μεν υπάρχει δε.


Για αυτο το λογο τσακώθηκα με την άλλη που λέω κ δε βγηκαμε δευτερο ραντεβου αλλα σορρυ δεν μπορω να ακούω μαλακίες.

"Ο γκομενος μου ο πρώην τραβιοτανε και μια χαρα το καναμε χωρις προφυλακτικό" δεν τον ένοαιζει λεει πολυ δεν ψαχνοταν.

ειναι ανευθυνο της κανω αυτο που έκανε ο πρώην σου χωρίσατε κιολας... θα αφηνατε ενα παιδι με χωρισμένους γονείς. Απο μένα ειναι όχι.

Παρεξηγηθηκε αλλα χέστηκα.
Έγκυος μένεις Μόνο αν έχειςέχεις ωορρυξια για Αλλά πού να το ξέρεις και εσύ εκείνη την ώρα μπορεί ούτε και η ίδια να μην το ξέρει. Αυτά εγώ τα έμαθα όταν πλέον ήθελα να κάνω παιδί όλο το μήνα δεν παίρναμε προφυλάξεις τελικά έπιανα όταν είχα ωορρηξία
Θυμάμαι είχα βάλει σύστημα μέρα παρά μέρα εκεί κουρασμένος αυτός εγώ τον ξύπναγα 😂😂
Μου έλεγε ότι τον εκμεταλλεύομαι 😂😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

οχι βρε δεν στο λέω για να σε κρίνω ! Απλα θελω να παροτρύνω με αυτο το μήνυμα ολους τους νέους και τις ΝΕες

εφοσον εχουν σχέσεις και δεν ειναι άμεσο να κάνουν παιδί ή δεν ξέρουν τον άλλον να φοράνε πάντα προφυλάξεις. Στα 20-23 ειχα κάποιες σεξουαλικές επαφές αλλα οχι συχνά. Παρολαυτα κ τοτε φορουσα προφυλακτικό.

Μονο στοματικό κάνω χωρις προφυλαξη σε γυναικες με τις οποιες έχω σταθερη σχέση κ τις ξέρω. Ουτε αυτο με περιστασιακές. Αμα το κάνει η άλλη γύρω γυρω και χωρις προφυλαξη ή πιο χαμηλά... χωρις να κτυπήσεις ανοιγμα , με πιάνεις :P δεν υπάρχει θεμα ! Δινει ωραια αισθηση κ ταυτοχρονα ειναι ασφαλές και χωρις προφυλακτικό! Πχ η γυναικα να γλειφει τον άντρα στα γεννητικά του.

Τροποι υπάρχουν ήδη έδωσα 2 τίπ για τους πιτσιρικάδες μας :P

- λεπτό προφυλακτικό και στοματικο αλλα γύρω γύρω και οχι μέσα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης παιδιά επειδη τελευταια με αυτη που βγηκα άκουσα πολλες μπαρούφες οπως το οτι ο δικος της τραβιόταν. Μη το κανετε ποτέ αυτο.

Γιατι αν είσαι πολύ ερεθισμένος φευγουν σιροπια ... χωρις να το πάρεις χαμπάρι. Εννοω τα προσπερματικά υγρά με τα οποια επισης υπάρχει πιθανοτητα κάποια να μεινει έγκυος , μικρη μεν υπάρχει δε.


Για αυτο το λογο τσακώθηκα με την άλλη που λέω κ δε βγηκαμε δευτερο ραντεβου αλλα σορρυ δεν μπορω να ακούω μαλακίες.

"Ο γκομενος μου ο πρώην τραβιοτανε και μια χαρα το καναμε χωρις προφυλακτικό" δεν τον ένοαιζει λεει πολυ δεν ψαχνοταν.

ειναι ανευθυνο της κανω αυτο που έκανε ο πρώην σου χωρίσατε κιολας... θα αφηνατε ενα παιδι με χωρισμένους γονείς. Απο μένα ειναι όχι.

Παρεξηγηθηκε αλλα χέστηκα.
Πόσο χρονών η κοπέλα;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Έγκυος μένεις Μόνο αν έχειςέχεις ωορρυξια για Αλλά πού να το ξέρεις και εσύ εκείνη την ώρα μπορεί ούτε και η ίδια να μην το ξέρει. Αυτά εγώ τα έμαθα όταν πλέον ήθελα να κάνω παιδί όλο το μήνα δεν παίρναμε προφυλάξεις τελικά έπιανα όταν είχα ωορρηξία
Θυμάμαι είχα βάλει σύστημα μέρα παρά μέρα εκεί κουρασμένος αυτός εγώ τον ξύπναγα 😂😂
Μου έλεγε ότι τον εκμεταλλεύομαι 😂😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πόσο χρονών η κοπέλα;

Αυτη έγραφε 28.... εγω την έκανα 33-35 απο κοντά. Λογικα θα είπε ψέμματα για την ηλικια της ή θα μεγαλόδειχνε λίγο.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Αυτη έγραφε 28.... εγω την έκανα 33-35 απο κοντά. Λογικα θα είπε ψέμματα για την ηλικια της ή θα μεγαλόδειχνε λίγο.
Αρκετά μεγάλη για να φέρεται τόσο επιπόλαια. Καλά έκανες και την ετζασες
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Στην αρχή της σχέσης σίγουρα όχι. Αρχικά δεν ξέρεις τι κουβαλάει ο καθένας και δεύτερων η πιθανότητα εγκυμοσύνης.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top