Σας σέρνεται το νέο e-steki;

Σας σέρνεται το νέο e-steki στο scroll;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εμένα μια χαρά μου πάει. Λία φοβερή δουλειά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Και εμένα μια χαρά παρόλο που δεν έχω και καμιά μεγάλη ταχύτητα την βασική αλλά κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Microsoft windows xp professional version 2002 service pack 3

Intel ®
Pentium ® 4 cpu 3.20 ghz
3.19GHz 504mb ram
Πειτε μου τι άλλο θέλετε να σας πώ πλίζ σε πμ καθώς είμαι γραφείο και φοβάμε μην με πάουν χαμπάρι.

Κολάει σε όλα, σε φόρτωμα ακόμα και την έξωδο δεν με αφήνει να πατήσω το Χ πάνω δεξια, φοβάμε μην με δούν. Μισέλ πλίζ συγχώρα με που σε βάζω σε κόπο αλλα αν με δούν θα χάσω την δουλειά μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μάνια έχεις ελέγξει μήπως έχεις κανένα περίεργο spyware?
Επίσης, σου το κάνει και με άλλους φυλλομετρητές ή μόνο με Internet Explorer;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
FF3, SAFARI, IE
VISTA
2048 MB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popitsa

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμενα αργει παρα παρα πολυ κ απο τα 2 λαπτοπ,κ απο του αδερφου μου κ απο το δικο μου αλλα δε ξερω να πω τα χαρακτηριστικα τους:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
windows XP - IE 7 - 2048 MB - FireFox3
και
windows vista home premium - IE7 - 2048 MB - FireFox3

και τα δύο σετ σε συνδέσεις adsl

αλλά αυτό που σκοτώνει είναι να βλέπεις τη σελίδα, να έχει φορτώσει φαινομενικά και ξαφνικά να ακινητοποιείται και να περιμένεις ξανά γιατί κάτι κάνει μέέέχρι να ξαναλειτουργήσει το scroll

και μια και πιάσαμε τη βαθειά τεχνολογία, γίνεται το μωβάκι να γίνει λίγο πιο σκούρο γιατί βγήκε εντελώς βιολετί ??? Απλά ιδέα για ενδεχόμενη μελλοντική τροποποίηση...

Και μη με παίρνετε στα σοβαρά τέτοια ώρα, δουλεύω στον η/υ... (deadline το λένε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια έχεις ελέγξει μήπως έχεις κανένα περίεργο spyware?
Επίσης, σου το κάνει και με άλλους φυλλομετρητές ή μόνο με Internet Explorer;

Δεν κατ΄λαβα τίποτα απο όσα με ρωτάς:redface: spyware να φανταστώ πώς είναι αντιβάριους; :hmm: αν ναι δεν έχω καθόλου στο δικό μου pc άρα δεν παίζει:redface:

Οσο για τον εξπλόρερ μόνο αυτόν έχω, δεν δοκίμασα να μπώ στο ιντερνετ απο το σπίτι που έχω μοζίλα:hmm:

Εβαλα μονόχρωμο φόντο και καλέρεψε κάπως,αλλα παραμένει να κολάει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δεν κατ΄λαβα τίποτα απο όσα με ρωτάς:redface: spyware να φανταστώ πώς είναι αντιβάριους; :hmm: αν ναι δεν έχω καθόλου στο δικό μου pc άρα δεν παίζει:redface:

Εβαλα μονόχρωμο φόντο και καλέρεψε κάπως,αλλα παραμένει να κολάει:hmm:
μήπως τότε έχεις κανέναν ιο?:P

επίσης την πυξίδα την αφαίρεσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μήπως τότε έχεις κανέναν ιο?:P

επίσης την πυξίδα την αφαίρεσες?

Ιο δεν έχω το ξέρω, το ιντερνετ μου τρέχει πολλύ καλά, δεν κολάει ποτέ, μόνο στο στέκι μετα την αλλαγή κολάει:hmm:

Την πυξίδα την έβγαλα, ελάφρηνε λίγο αλλα παραμένει στο κόλημα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Mania το spyware είναι "κακόβουλο λογισμικό", ιός φάση. Βάλε κάποιο antivirus στο pc σου και σκάναρέ το. Ίσως και αυτό να φταίει για το κόλλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως παιδιά, το μόνο για το οποίο μπορούμε να κάνουμε κάτι είναι αν σας σέρνεται ΑΦΟΤΟΥ φορτώσει. Αν αργεί να φορτώσει, από τη στιγμή που δεν αργεί σε όλους, προφανώς φταίει κάτι τοπικά.

@Tsipouro το antivirus είναι πιο αποδοτικό στους ιούς, όχι στο spyware. Antispyware πρέπει να βάλει.

Mania μήπως χρησιμοποιείς Internet Explorer 6?

Επίσης, δοκίμασες με μονόχρωμο φόντο;
Στο κάνει σε όλες τις σελίδες του στεκιού αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ωχ, να δεις που αυτό θα είναι
Μπα, δεν το θεωρώ πολύ πιθανό γιατί είπε ότι χρησιμοποιεί SP3... Σε αυτό δεν είναι μέσα και ο 7?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μπα, δεν το θεωρώ πολύ πιθανό γιατί είπε ότι χρησιμοποιεί SP3... Σε αυτό δεν είναι μέσα και ο 7?
να πω την αλήθεια δεν ξέρω

απλά πρέπει να είναι το μοναδικό μέλος που με μονόχρωμο φόντο και χωρίς πυξίδα σέρνεται, οπότε πρέπει να φταίει κάτι στο πισί της:hmm:

υπάρχει περίπτωση να επηρεάζει το αν έχει ή όχι ενεργοποιημένη javascript?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πάντως παιδιά, το μόνο για το οποίο μπορούμε να κάνουμε κάτι είναι αν σας σέρνεται ΑΦΟΤΟΥ φορτώσει. Αν αργεί να φορτώσει, από τη στιγμή που δεν αργεί σε όλους, προφανώς φταίει κάτι τοπικά.

@Tsipouro το antivirus είναι πιο αποδοτικό στους ιούς, όχι στο spyware. Antispyware πρέπει να βάλει.
Ναι θυμόμουν το Norton που είχα παλιά πριν, που έπιανε γενικά τα malware και είπα κοτσάνα.
Πάντως σε μένα δεν αργεί σχεδόν καθόλου το τελευταίο διάστημα, όταν μπαίνω απ' το laptop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
να πω την αλήθεια δεν ξέρω

απλά πρέπει να είναι το μοναδικό μέλος που με μονόχρωμο φόντο και χωρίς πυξίδα σέρνεται, οπότε πρέπει να φταίει κάτι στο πισί της:hmm:

υπάρχει περίπτωση να επηρεάζει το αν έχει ή όχι ενεργοποιημένη javascript?
Όχι, δεν παίζει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Internet Explorer 7 έχω, αντιβάιρους δεν μπορώ να βάλω καθώς θέλει γνήσιο λόγο γραφείου αλλα το π΄ροβλημα είναι πώς σε όποιο σάιτ μπώ τρέχει υπερβολικά γρήγορα, μονο στο στέκι το κάνει:hmm:

Οσο για τα κολήματα το κάνει παντού, απλά..

Πχ στο θέμα εργασία δεν μου τα βγάζει καθόλου, ή κάνει 1 ώρα για να βγάλει τα θέματα και αυτά μισά,
πχ κάνει 1 ώρα να φορτώσει θέμα και μου λέει πώς ο εξπλόρερ δεν ανταποκρίνετε και μετά προχωράει κανονικά η σελίδα:hmm:

πάει πολλύ καλά στην επεξεργασία μυνημάτων, πάει καλά στην αναζήτηση, τρέχει στα νέα μυνήματα και στα προφίλ, αλλα αργεί υπερβολικά και κολάει στα βελάκια που πάνε στο τελευταίο μύνημα κάποιου θέματος...

Ψιλοκολάει στα νέα μυνήματα λαι εκεί που περιμένεις όυ πετάει τα θέματα κάτω απο το μενού εκεί που λέει όροι χρήσης και μετά τα ανεβάζει ανα 2 λεπτά το καθένα στην σωστή του θέση:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ τώρα ενεργοποίησα και την πυξίδα και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Είναι όπως το παλιό :clapup: Εντάξει, κολλάει καμιά φορά στα θέματα που έχουν εικόνες ή βιντεάκια αλλά αυτό συμβαίνει έτσι κι αλλιώς και δεν έχει να κάνει με το στέκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mετά από ένα φορμάτ, με safari και με 512 μνήμης σε xp sp2 χωρίς πυξίδα και με μονόχρωμο φόντο, τα πράγματα είναι εντυπωσιακά καλύτερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top