Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ούτε μένα αν και δεν έχω θέμα με αυτούς τους ανθρώπους ούτε ειμαι ρατσίστρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
μου χε τυχει πριν 3 χρονια περιπου , και ητανε και πριξα ρε γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
:hehe: ουτε οι ανδρες δεν σε πρήζουν τόσο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
:hehe: ουτε οι ανδρες δεν σε πρήζουν τόσο !!!
η συγκεκριμενη ρε ητανε πολυ πριξα :P
οι αντρες δεν ειναι θεμα ,τους κουμανταρω πιο ευκολα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η συγκεκριμενη ρε ητανε πολυ πριξα :P
οι αντρες δεν ειναι θεμα ,τους κουμανταρω πιο ευκολα:P

Για πες λίγο ρε καμιά ατάκα που σου έλεγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Για πες λίγο ρε καμιά ατάκα που σου έλεγε
δεν ηταν οτι ελεγε , ηταν οτι ερχοταν με κοιτουσε περιεργα , προσπαθουσε να ειναι κοντα μου συνεχεια , μου ελεγε οτι καλοι ειναι οι αντρες αλλα και με τις γυναικες περναει ωραια και τετοια για να κοψει αντιδρασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
1.Ενα παιδι με το οποιο ειχαμε γνωριστει και καναμε καλη παρεα στο πανεπιστήμιο( το οποιο ΤΠΤ δεν προσέδιδε το μετα)δε φαινοταν με την καμια για ομοφυλλ,ωσπου αρχισε κατι περιεργα για καποιους αν μου φαινονται ωραιοι κτλ...το παιρνα στην πλακα ωσπου μου την ειπε στην ψύχρα.ΜΑΚΡΙΑ
2.Στο λιμάνι που βγαίναμε,λιγο μετα το πασχα πλησίαζαν την παρεα μας καποιοι τυποι σχετικά περίεργοι.εμπaiζαμε τις κοπελες της παρεας αφου φαινοταν οτι υπήρχε ενδιαφέρον,και τις λέγαμε τα διαφορα "αστειακια".που να ξερουμε...Ενας εξ'αυτων μου ελεγε ποσο ωραιος ειμαι,πώς γυμναζω τα χέρια,που παω γυμναστήριο κτλ.Ηταν η τελευταία φορα που πήγα σ εκεινο το μαγαζί.Μου εμεινε ψυχολογικο ρε παιδι μου.
Δεν εχω κατι με τους ανθρώπους,απλα επειδή ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι πλεον εχουν την απειρη ελευθερία εχουν και το δικαίωμα στην ασυδοσία.Ε ΟΧΙ.Και οι 2 προαναφερθήσες περιπτώσεις ηταν εξίσου ενοχλητικές και τις απώθησα.
(μα γτι να μην συμβάινει το ιδιο με κοπελες :hmm::D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon

Νεοφερμένος

Η dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οχι,
αλλα αν κατι τετοιο συνεβαινε θα με εκανε να νιωσω
πολυ αβολα και σιγουρα θα ξεκαθαριζα απο την αρχη την θεση μου
ωστε να το καταλαβει...
Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με ατομα που ενδιαφερονται για το
ιδιο φυλο,αλλα οι ερωτικες μου προτιμησεις ειναι με το αντιθετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
μπαα, ποτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Μπα,είμαι πολύ άσχημος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ναι, μου έχει τύχει και αηδίασα!
:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.


καταγγέλω την ομοφοβία της αποπάνω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
σε έμενα όχι,σε έναν γνωστό μου.. ένας μαύρος και σε έναν άλλον όταν ήταν 12 με 14 ένας 22 χρόνος (τον έλεγε τρελά πράγματα, ακόμα γελάω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
όχι, γιατί είμαι αντισέξυ και στα δυο φύλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ναι και ομολογουμένως είχα αισθανθεί πολύ άσχημα γιατί δεν ήξερα πως να αντιδράσω, ωστόσο είναι αρκετα κολακευτικό μπορώ να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μπα.. εμενα με δυσκολια μου την πεφτουν απο το αντιθετο φυλο ποσο μαλλον απο το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου την είχε πέσει ένας μια φορά σε εκδρομή αλλά τον έστειλα ευγενικά :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εμενα μου την πεφτουν περισσοτεροι νταγλαραδες απο οτι γυναικες.
αλλα τι να κανεις αμα εισ ωραιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top