Σεξουαλικές φαντασιώσεις

Σεξουαλικές φαντασιώσεις
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 65)
  • Άντρας - Τρίο με δύο γυναικες

    Ψήφοι: 26 40.0%
  • Άντρας - Τρίο με δύο αντρες

    Ψήφοι: 9 13.8%
  • Άντρας - Strap-on

    Ψήφοι: 5 7.7%
  • Άντρας - Να κάνει σεξ κάποιος με την κοπέλα σου ενώ εσύ απλώς κοιτάς

    Ψήφοι: 6 9.2%
  • Άντρας - Να κάνει εσύ σεξ με κάποια άγνωστη ενώ η κοπέλα σου απλώς κοιτάει

    Ψήφοι: 9 13.8%
  • Άντρας - Αυταρχικό, ο άντρας το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 12 18.5%
  • Άντρας - Αυταρχικό, η γυναίκα το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 5 7.7%
  • Άντρας - Να σας βλέπουν άγνωστοι ενώ κάνετε σεξ

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • Άντρας - Βιασμός

    Ψήφοι: 8 12.3%
  • Άντρας - Role-playing (γιατρός, δάσκαλος, etc)

    Ψήφοι: 14 21.5%
  • Γυναίκα - Τρίο με δύο γυναικες

    Ψήφοι: 6 9.2%
  • Γυναίκα - Τρίο με δύο άντρες

    Ψήφοι: 8 12.3%
  • Γυναίκα - Strap-on

    Ψήφοι: 3 4.6%
  • Γυναίκα - Να κάνει σεξ κάποια με το αγόρι σου ενώ εσύ απλώς κοιτάς

    Ψήφοι: 2 3.1%
  • Γυναίκα - Να κάνεις εσύ σεξ με κάποιον άγνωστο ενώ το αγόρι σου απλώς κοιτάει

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • Γυναίκα - Αυταρχικό, ο άντρας το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 19 29.2%
  • Γυναίκα - Αυταρχικό, η γυναίκα το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • Γυναίκα - Να σας βλέπουν άγνωστοι ενώ κάνετε σεξ

    Ψήφοι: 12 18.5%
  • Γυναίκα - Role-playing (γιατρός, δάσκαλος, etc)

    Ψήφοι: 14 21.5%
  • Γυναίκα - Gang bang (πολλοί άντρες)

    Ψήφοι: 6 9.2%

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Το ζητηματάκι που παίζεται εδώ είναι το εξής όμως. Για μένα και μόνο για μένα μιλώντας, όταν έχω μια σχέση που θέλω να λέω ότι πάει κάπου σοβαρά, εκ των πραγμάτων είναι για μένα μη αποδεκτό το να μπεί και ο Μήτσουλας ή η Μαιρούλα στο κρεβάτι. Η είσαι ευχαριστημένος από την κοπέλα σου (ή τον φίλο σου) και σου αρκεί αυτό που έχετε, ή κάτι δεν πάει καλά στη σχέση.

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω ότι επειδή ένας άνθρωπος ΜΠΟΡΕΙ, δεν σημαίνει ότι ΠΡΕΠΕΙ να το κάνει. Είτε μιλάμε για παρτούζα, είτε μιλάμε για κεράτωμα, είτε μιλάμε για κλοπή, κλπ



Αυτονόητα πράγματα από κάποιον που έχει μάθει να εκτιμάει στο ακέραιο ότι επιλέγει.:)

Για άλλη μια φορά παραδέχομαι ποστ σου. :) Βάζεις σε πολύ σωστή βάση τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ να παραμείνω συντηρητική στα ερωτικά μου, κάτι που μου απέφερε, σε γενικές γραμμές, και καλές-σοβαρές σχέσεις:D.
δηλαδη εσυ πιστευεις οτι οποιος κανει παρτουζα δεν μπορει να κανει σοβαρη σχεση ??
wtf???!!!:hmm:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μόνο μία φαντασίωση έχω
που να με οδηγεί σε οργασμικά ύψη


να πίνω το φραπέ μου αραχτός
πάνω από τις στάχτες της πρεσβείας των ηπα
ενώ θα υψώνω τρυφερά κ ερωτικά το μεσαίο δάκτυλο
προς πάσα δορυφορική συχνότητα
"Suck on this, Super-power"
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μόνο μία φαντασίωση έχω
που να με οδηγεί σε οργασμικά ύψη
να πίνω το φραπέ μου αραχτός
πάνω από τις στάχτες της πρεσβείας των ηπα
ενώ θα υψώνω τρυφερά κ ερωτικά το μεσαίο δάκτυλο
προς πάσα δορυφορική συχνότητα
"Suck on this, Super-power"
:inlove:

Αμα δεν εχει γυναίκα ρε μέσα η φαντασίωση, τότε τι ανδρική φαντασιώση της πλάκας ειν αυτή;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Μόνο μία φαντασίωση έχω
που να με οδηγεί σε οργασμικά ύψη


να πίνω το φραπέ μου αραχτός
πάνω από τις στάχτες της πρεσβείας των ηπα
ενώ θα υψώνω τρυφερά κ ερωτικά το μεσαίο δάκτυλο
προς πάσα δορυφορική συχνότητα
"Suck on this, Super-power"
:inlove:

με τετοια περιγραφη ...ζωντανευει η εικονα μπροστα μου...:P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Άντρας - Role-playing (γιατρός, δάσκαλος, etc):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άντρας - Τρίο με δύο γυναικες 44,83%


:hehe:
ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Άντρας - Role-playing (γιατρός, δάσκαλος, etc)



"εγώ ο χρυσαυγίτης και εσύ ο πακιστανός"

λολ
βεβαια το ρολ-πλέηιν' είναι μεγάλο ερωτικό ζήτημα :redface:
εμένα πχ μου αρέσει να κάνω τον υπάλληλο της εφορίας κατά την διαρκεια του σεχς
(καπνίζω, πίνω φραπέ, χαζεύω τιβι, γκρινιάζω ότι έχω πολύ δουλειά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BarbieLicious

Νεοφερμένος

Η BarbieLicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμένα γιατί όλα όσα αναφέρονται ως πιθανές επιλογές στη δημοσκόπηση μου φαίνονται άρρωστα - ανώμαλα???


Γιατί είσαι φυσιολογική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ή επειδή είναι η έννοια της συντηριτικούρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ψήφισα και γω,αλλά η λίστα με περιορίζει γμτ.Θέλω και άλλο τζερτζελέ.Πείτε ιδέες.Τέσπα ψήφισα τα πάντα αλλά πρέπει να μεγαλώσει η λίστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ψηφισες τα παντα;; ετσι χαλας την ψηφοφορία!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ψηφισες τα παντα;; ετσι χαλας την ψηφοφορία!:mad:

προφανώς σε ότι αφορά τις επιλογές που μπορούν να ψηφίσουν οι άντρες.Οι επιλογές που φηφίζουν γυναίκες δεν πείραξα κάτι !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ψήφισα και γω,αλλά η λίστα με περιορίζει γμτ.Θέλω και άλλο τζερτζελέ.Πείτε ιδέες.Τέσπα ψήφισα τα πάντα αλλά πρέπει να μεγαλώσει η λίστα :P

Έχει δίκιο ο φίλτατος Panos,ολόκληρη λίστα,και να μήν έχει το BDSM....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εδώ δεν έχει το βιασμό σε γυναίκες, ούτε καν δημόσια μέρη, που είναι πολύ πιό εύκολα και κοινά από το ξύλο και τα δεσίματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μ'αρεσει που οσο μεγαλωνω μεγαλωνει και η λιστα μου!
Και μ'αρεσει ακομα περισσοτερο που οσο μεγαλωνω υπαρχουν περισσοτερα πραγματα που δεν μπαινουν ευκολα σε λιστα κοινου φορουμ!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peleas

Νεοφερμένος

Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Φαντασιώνομαι οτι γυρίζω στο σπίτι από τη δουλειά και βρίσκω τη γυναίκα μου στο κρεβάτι με τον καλύτερό μου σκύλο. Είναι αυτονόητο πως αυτή η φαντασίωση δεν πρόκειται να πραγματοποιηθεί, για τον απλούστατο λόγο οτι δεν έχω σκύλο... :)
Πέρα από πλάκα, υπάρχουν φαντασιώσεις που -ευτυχώς- θα μείνουν στη σφαίρα του φαντασιακού. Για παράδειγμα, πολλές γυναίκες φαντασιώνονται οτι τις βιάζει ένας άγνωστος, καμία όμως δεν θα απολαύσει ένα βιασμό όταν της συμβεί στην πραγματικότητα.
Είναι λάθος και άδικο να φορτίζουμε με ηθικό βάρος και απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς ακόμα και την πιό ακραία φαντασίωση. Είναι σα να χαρακτηρίζουμε δολοφόνο κάποιον με βάση την πρόθεση. Αλλωστε, η πλειοψηφία των ανθρώπων που πραγματοποίησαν μιά φαντασίωσή τους παραδέχονται πως ήταν κατώτερη από αυτό που είχαν φανταστεί. Ισως ένα μέρος της γοητείας που μας ασκεί η φαντασίωση οφείλεται στην αδυναμία μας να την πραγματοποιήσουμε. Παραμένει έτσι στη σφαίρα του "μύθου", απρόσβλητη από τη φθορά της ρουτίνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Φαντασιώνομαι μια γυναίκα χωρίς φαντασιώσεις. Μια γυναίκα που να μην φαντάζεται, αλλά να είναι. Κάτι. Οτιδήποτε. Αρκεί να ΕΙΝΑΙ. Να μην το φαντάζεται. Προς το παρόν επιλέγω μοναξιά. Κατά τα άλλα, τις στιγμές που δεν είμαι μόνος, επιλέγω να έχω το πάνω χέρι σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εντάξει υπερψηφίσαμε.
Το καλό είναι αυτό:
Γυναίκα - Να κάνει σεξ κάποια με το αγόρι σου ενώ εσύ απλώς κοιτάς
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ
Ούτε κατά διάνοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ
Ούτε κατά διάνοια.


καλα μην το αποκλειεις
μετα απο λιγο καιρο συμβιωσης, ψαχνεις τροπους να γλιτωνεις τις αγγαρειες :P



υγ.
τελικα τι μας λενε οι ψηφοι; :worry:
εγω παντως μπερδευτηκα με το κουιζ και τα ψηφισα ολα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top