Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σεξ σε εκκλησια...:D
για φανταστητε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ούτε η εκκλησία είναι εξωτερικός χώρος. Χαλόου;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
και από πού μπαίνει το θείο πνεύμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από την καμινάδα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
σεξ σε εκκλησια...:D
για φανταστητε..
Ευλογημενο....:D :devil: :D

καλα εσυ προβληματιζεσαι ή σ' επειασε φαγουρα απ' το ζιβαγκο στο πιγουνι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
καλα εσυ προβληματιζεσαι ή σ' επειασε φαγουρα απ' το ζιβαγκο στο πιγουνι;:P

Ας μην συζητήσουμε το τι κάνω εγώ βασικά... Γιατί δεν προβληματίζομαι ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ούτε η εκκλησία είναι εξωτερικός χώρος. Χαλόου;:worry:
ουτε το ασανσερ...:/:....εκτος ισως απο αυτα τα γυαλινα των εμπορικων κεντρων...τα οποια μμμμμμ...εχουν και ωραια θεα τωρα που το σκεφτομαι....ή ενα τελεφερικ ισως...;:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ευλογημενο....:D :devil: :D

το Θεεέ μου,,θα εχει κυριολεκτικο νοημα πια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Βιωματικά μιλώντας...
όταν το σεξ σε εξωτερικούς χώρους μειώνεται και εκλείπει...
είναι ένα από τα δείγματα ότι μεγαλώνεις... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε, προφανώς το κάνει ο ενδιαφερόμενος.
Βασικά εμένα άλλη είναι η απορία μου, άμα πατήσεις το STOP μπορεί κάποιος να το καλέσει και να λειτουργήσει κανονικά, οπότε μαλακία- εκτός κι αν δεν λειτουργεί κανονικά όταν πατάς το στοπ.:worry:
Υπάρχει και το κουμπάκι του ON/OFF στα ασανσέρ, πέρα από το STOP. Οπότε και να σε καλέσουν δεν ...

Το επόμενο βήμα είναι να σας βρουν επί το έργον τα παιδιά της Ε.Μ.Α.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μου έχουν πάρει πίπα στο ΚΤΕΛ Πάτρας - Αθήνας. Ολες οι υπόλοιπες φορές σε σπίτ/ξενοδοχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μου έχουν πάρει πίπα στο ΚΤΕΛ Πάτρας - Αθήνας. Ολες οι υπόλοιπες φορές σε σπίτ/ξενοδοχείο.

οι υπολοιποι που ηταν μεσα στο κτελ το εβλεπαν αυτο?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οι υπολοιποι που ηταν μεσα στο κτελ το εβλεπαν αυτο?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P

Μα ειναι δυνατον?! Εννοειται πως απο σεβασμο θα εκλειναν τα ματακια τους!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
οι υπολοιποι που ηταν μεσα στο κτελ το εβλεπαν αυτο?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P
Ηταν το τελευταίο που μας ενδιέφερε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ηταν το τελευταίο που μας ενδιέφερε...

ναι ημουν σιγουρη....ρητορικη ηταν η ερωτηση δεν περιμενα να μου απαντησεις....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Συγγνώμη που δεν διάβασα 30 σελίδες και έγραψα την εμπειρία μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Καλα ειναι συκλινιστικη εμπειρια εγω μια φορα με την κοπελα μου σε γηπεδο 11*11 8 η ωρα το απογευμα ηταν απιστευτο
ευτηχως που ηταν αργια ομως χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αμστερνταμ στο white sensation του '10 :D καλα βεβαια σε αυτη την πολη και ειδικα σε τετοιο παρτυ ακομα και καλογρια θα εκανε δημοσιο σεξ xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μου έχουν πάρει πίπα στο ΚΤΕΛ Πάτρας - Αθήνας. Ολες οι υπόλοιπες φορές σε σπίτ/ξενοδοχείο.

Στη κακιά σκάλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top