Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
kalypso : το λαθος σου ειναι να καταληγεις στο συμπερασμα οτι κατι παει στραβα με σενα, επειδη οι αλλοι κανουν άλλα. Ξεχνα το. Πολλα ατομα υπαρχουν που δε νιωθουν ανετα με καποια πραγματα, δε τους αρεσει, δε τη βρισκουν ρε παιδι μου ! Δεν ειναι οι μεν οι φυσιολογικοι, και οι δε οι ανωμαλοι. Ειδικα για τετοιο θεμα.

Το μονο που μπορεις να κάνεις ειναι να δεις αν μπορεις να ξεπερασεις αυτο που σε κανει να νιωθεις αβολα με κατι, και να δεις αν μπορεις να το ευχαριστηθεις και με ενα νεο τροπο. Αν δεις οτι δεν γινεται , δε σου παει, μη πιεζεσαι αλλο. Στο κατω κατω, αν δε νιωθουμε ανετα, δεν προκειται να ευχαριστηθουμε τη στιγμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το μονο που μπορεις να κάνεις ειναι να δεις αν μπορεις να ξεπερασεις αυτο που σε κανει να νιωθεις αβολα με κατι, και να δεις αν μπορεις να το ευχαριστηθεις και με ενα νεο τροπο. Αν δεις οτι δεν γινεται , δε σου παει, μη πιεζεσαι αλλο. Στο κατω κατω, αν δε νιωθουμε ανετα, δεν προκειται να ευχαριστηθουμε τη στιγμη :)

Θα το προσπαθήσω και ό,τι γίνει... αν δεν μπορώ, δε θα το πιέσω!
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλυψω, εφοσων δεν σου αρεσει, οκ, δεν μπορει να σου πει κανεις τπτ! Αλλα για σενα, για να εχεις και αλλους τροπους να περασεις καλα κλπ, σκεψου γιατι δεν μπορεις; Τι ειναι αυτο που σε κανει να μην μπορεις; Βρες την ριζα του προβληματος και λυστην. Στο κατω-κατω δοκιμασε το μια φορα, ισως σου αρεσει τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stagonitsa

Νεοφερμένος

Η stagonitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχω το καλύτερο.
Μένω σε επαρχιακή πόλη σε πρόποδες βουνού και έχουμε πάει βόλτα στο βουνό ψηλά και ανεβαίνουμε σε βράχια πάνω σε κορυφογραμμή που κοιτάζει προς την πόλη και μας έρχεται η όρεξη εκεί(μέρα μεσημέρι). Ουσιαστικά ήμασταν μόνοι μας στο μέρος εκείνο του βουνού. Θεωρητικά όμως είχαμε θεατές ολόκληρη πόλη! Εδώ που τα λέμε ίσως και κανέναν με κυάλι να τον είχαμε πραγματικά θεατή.
Η αδρεναλίνη για άλλους λειτουργεί ερεθιστικά και για άλλους αποτρεπτικά. Παίζει ρόλο πάντα και η στιγμή όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
εγω εχω κανει σεξ στην Ιταλια, Σερβια, Αυστρια, Βουλγαρια...

αυτα απο εξωτερικό, να σας πω και για Ελλαδα? :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
:crazy: :beating::knife::knife::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Είναι πολύ ρομαντικό, αλλά και ερεθιστικό, να το κάνει κανείς στο ύπαιθρο. Σε μια ωραία παραλία πάνω στην άμμο ή μεσάνυκτα στο Λυκαβηττό, ας πούμε. Αλλά και σε άλλους απίθανους τόπους. Έχω ένα φίλο που το έκανε μέσα σε τουαλέτα αεροπλάνου.Έγραψε μάλιστα και ένα αρθράκι πάνω στο θέμα αυτό. Είναι λίγο μεγαλούτσικο και δεν ξέρω αν ταιριάζει να το μεταφέρω εδώ στο Φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εχουν τα αεροπλάνα εξωτερικές τουαλέτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ασφαλώς όχι. Αλλά όταν τέθηκε το θέμα ο εισηγητής εννοούσε ασφαλώς εκτός κρεβατοκάμαρας. Και το αεροπλάνο είναι ασφαλώς εκτός κρεβατοκάμαρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whatsup

Νεοφερμένος

Η whatsup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ναι βράδυ πάνω στο καπό του αυτοκινήτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να το κανω στην τουαλετα καμιας καφετεριας με το αγορι μου...

α και σε αμαξι θα ηταν πλ ωραια κυριως βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να το κανω στην τουαλετα καμιας καφετεριας με το αγορι μου...

Να φανταστώ το θεωρείς ιδιαίτερα ρομαντικό και αφροδισιακό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beatshooter

Νεοφερμένος

Ο beatshooter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ειναι μια απο τις φαντασιωσεις μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Η πρώτη μου φορά ήτανε κάτω από μια μουριά μέσα σε περιβόλι και οι δυο ολόγυμνοι. Και από τότε αν δεν είμαι ολόγυμνος όταν το κάνω δεν χαίρομαι τόσο πολύ το σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mpirmpilo20

Νεοφερμένος

Η mpirmpilo20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Οπουδηποτε αλλου εκτος σπιτιου παιδες!
που να σας πρωτοπω:στο τρενο εν κινησει,στον ΟΣΕ ,σε παρκο,σε παραλια,στη θαλασσα μεσα,το τροχοσπιτο πιανεται????;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Και εγω επισης!!Δεν ξερω αλλα εχει κατι αυτος ο εξωτερικος χωρος που σε εξιταρει!!Αυτο το τρενο εν κινησει το εχω κανει και ειναι......
mpirmpilo20 μου..μπερδεψαμε τα αβαταρια μας!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κάτω από μια μουριά μέσα σε περιβόλι

Ποιός καράβλαχος Ευβοιώτης έβαλε μουριά μέσα στο περιβόλι?? :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ρε παιδιά, σας διαβάζω κι αρχίζω ν' αγριεύω να πούμε. Πολύ καιρό έχω να το κάνω σε εξωτερικό χώρο που να πάρει κι αισθάνομαι άσχημα αλλά και να ερεθίζομαι. Δεν νομίζω σε αντίσκηνο κάμπινγκ ή σε τροχόσπιτο να πιάνεται.

Α, ναι τώρα θυμήθηκα κάτι πρόσφατο...

Σε δημόσιο λουτρό κάμπινγκ, ενώ καμιά δεκαριά περίμεναν σειρά (να πλυθούν ή να μας μιμηθούν δεν ξέρω:P).

Εκεί που πάω για Σ/Κ στη Χαλκιδική έχει ένα χωράφι απέναντι. Λες να το κάνω απόψε εκεί;;;

Μπα άσε ρε μαμώτο, τώρα θυμήθηκα πως στο εν λόγω χωράφι καλλιεργούν αγγούρια.:hehe::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αρκετα καλο ειναι να χεις το αμαξι φατσα παραλια να σαι στι πισω καθισμα κ δωστα ολα...ομως να χεις κ το περιστροφακι σου πιο διπλα κ το νου σου γιατι με τους ανωμαλους που κυκλοφορουν δεν υπαρχει ασφαλεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγω παιδιά έχω κάνει...παντού αλλα ντρέπομαι να σας τα πω όλα τα σημεία!!!
Τα κρατάω για'μένα...πάντως πέρασα φανταστικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top