Σεξ σε εξωτερικό χώρο

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Γιατί αγαπητέ συνομιλητή, από κοντά είμαι τερατώδης και διαβολικός. Επίσης η διάσημη ανά την υφήλιο φαρμακόγλωσσά μου, όταν δεν περιορίζεται από κανόνες είναι κάτι το φρικιαστικό, που κι εγώ ο ίδιος τη φοβάμαι.

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια σε αυτό. Καλύτερα να μείνουμε και στους κανόνες του forum όπως είπες.


Απλά θα θυμίσω ότι όταν ξεκίνησε αυτή η κουβέντα, είχε προηγηθεί μια επίθεση, με πολύ βαρείς χαρακτηρισμούς, εναντίον μέλους που απάντησε στο θέμα, όπου εσύ είχες σχεδόν υπερθεματίσει.

Οι χαρακτηρισμοί αναφέροταν ξεκάθαρα για το συγκεκριμένο άτομο που ανέφερα οτι ήρθε με την κοπέλα του στην παραλία που ήμουν και έκανε ό,τι έκανε. Γνωρίζω οτι παρεξηγήθηκε το συγκεκριμένο μέλος που λες, και δεν θυμάμαι αν ζήτησα συγγνώμη ή όχι, πάντως δεν ήταν πρόθεση μου να την θίξω. Ήθελα μόνο να θέσω την δική μου άποψη.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ βλέπω τον έρωτα πιο ρομαντικά και δέχομαι ότι υπό ορισμένες συνθήκες μπορούμε να κάνουμε για χάρη του τα στραβά μάτια. Πράγματι, δεν μου αρέσει η χυδαία επίδειξη ερωτικών ή σεξουαλικών περιπτύξεων. Όμως στις παραλίες ε, τα ήθη λίγο μπορούν να χαλαρώνουν. Σωστά έγραψε κάποιος συνομιλητής μας πως καλά είναι να τηρούμε το μέτρο. Εμείς, φαινομενικά τουλάχιστον, παρουσιάσαμε τα δύο άκρα. Η αλήθεια και το μέτρο σαφώς βρίσκονται κάπου ανάμεσα και μάλιστα όχι ακριβώς στη μέση. Πολλές φορές η παράθεση των ακραίων απόψεων επί ενός θέματος, βοηθά στην αναζήτηση του μέτρου.

Είναι εντελώς υποκειμενικό. Εγώ δεν βρίσκω ίχνος ρομαντισμού στο να κάνω έρωτα μπροστά σε έναν τρίτο στην παραλία και να του ζητάω να με κοιτάει, όπως και το να το κάνω στην πίσω θέση του αυτοκινήτου με κάποιον άλλο να οδηγεί. Για κάποιους αυτό είναι ρομαντικό; Το δέχομαι. Εγώ θέλω να βρίσκομαι πολύ ιδιαίτερα με τον φίλο μου και όχι απαραίτητα σε εσωτερικό χώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παντως αν βρεθει ιαση για το AIDS και ολα τα αφροδισια , σε ενα χαπακι πχ, ...θα δουμε πολυ σεξ τζαμπα !:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Ειναι λιγο ασχετο αλλα διαβασα καπου στην αρχη για σεξ στον εξωστη σινεμα και μου ηρθε στο μυαλο μια φαση που ειχε γινει σε σινεμα (στο million dollar baby νομιζω ηταν) οπουεναζευγαρακι καπου στις τελευταιες σειρες οπου προφανως δεν τους αρεσε η ταινια (αν ειναι δυνατον!!!!!) και το ειχαν ριξει στα φιλια.Καποια στιγμη ακουμε κατι βογγητα και στριγγλισματα.Οχι δεν κανανε σεξ...Ειχαν κολλησει τα σιδερακια τους (ενας θεος ξερει πως εγινε αυτο).Διακοψανε την προβολη,ηρθανε κατι υπευθυνοι της αιθουσας να προσπαθουν να τους ξεκολλησουν..Τελικα πηγανε στο νοσοκομειο.Δεν ξερω την καταληξη.Αλλα ηταν πολυ αστειο το γεγονος κι ας γινομαι κακος.Ντροπη που θα νιωσανε τα καημενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Στο υπουργείο εξωτερικών πιάνεται; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Σεξ σε αεροπλανο δεν εχει κανει κανεις?περιεργο!!!πολυ θα ηθελα καποια στιγμη.Το πιο περιεργο μερος που εχω κανει (αν και οχι εξωτερικο) εινα στην πενταημερη στο δωματιο με τους δυο συγκατοικους να κοιμουνται στο διπλα κρεββατι και την πορτα ξεκλειδωτη.Αυτη κι αν ηταν η καλυτερη ερωτικη εμπειρια της ζωης μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Το πιο περιεργο μερος που εχω κανει (αν και οχι εξωτερικο) εινα στην πενταημερη στο δωματιο με τους δυο συγκατοικους να κοιμουνται στο διπλα κρεββατι και την πορτα ξεκλειδωτη.Αυτη κι αν ηταν η καλυτερη ερωτικη εμπειρια της ζωης μου!!

ασε εγω εκανα χειροτερα:devil::hehe::hehe::hehe:
ημουν κακο κοριτσι νι:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Οταν λες χειροτερα βικυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
στη κατασκήνωση (σημείωση...η σκηνή δεν ήταν από αυτές που είναι συνήθως στα camping από τις άλλες που δεν κλείνουν:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
στη κατασκήνωση (σημείωση...η σκηνή δεν ήταν από αυτές που είναι συνήθως στα camping από τις άλλες που δεν κλείνουν:whistle:)
Αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσουν οι θαμώνες της σχετικής κατασκήνωσης, ο Μήτσος ο περιπτεράς κι ο Μπακάλης της γωνίας, έξω από την κατασκήνωση. :)




(:P)

Σεξ σε αεροπλανο δεν εχει κανει κανεις?περιεργο!!!πολυ θα ηθελα καποια στιγμη.
Στο αεροπλάνο πώς ακριβώς; Δεν είναι κι επικίνδυνο από την άποψη του ότι δεν είναι "σταθερό"; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
χμ...υποθετω στις τουαλετες του αεροπλανου ειναι σχετικα πιο "ευκολο".Αν και τοσο στενες που ειναι πρεπει να εισαι το παδι λαστιχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Στο γρασίδι του ΑΠΘ, δύο φορές. Τη μία δυστυχώς μας κυκλώσανε ματάκηδες και μού 'πεσε. :D Οι ματάκηδες απογοητεύτηκαν (πάλι καλά που δε με γιουχάρανε κιόλας...Ξέρετε: Ουουου ανίκανε, άχρηστε, τα λεφτά μας πίσω ρεεεε):P και φύγανε. Εγώ επανήλθα δημήτριος ε... δριμύτερος και έτσι ολοκληρώσαμε. Τη δεύτερη φορά ήταν τόσο ήσυχα που βαρέθηκα μιλάμε...

Σε πατάρι καφετέριας, ήμασταν μόνοι μας. Χάλια δηλαδή, δεν μας είδε κανείς και σπάστηκα...

Σε παγκάκι πάρκου, πάλι δεν ήταν κανείς να μας δει μαμώτο!!!

Μέρα μεσημέρι σε παγκάκι της πλατείας χημείου στο ΑΠΘ. Δεν ξέρω αν μας είδε κανείς εγώ ήμουν...αλλού. Ήταν και 25η Μαρτίου θυμάμαι και το πανεπίστήμιο ήταν κλειστό. Ένιωσα εθνικά υπερήφανος.

Σε τουαλέτα μπαρ...Δυο τρεις κατουρήθηκαν μέχρι να τελειώσουμε, το φχαριστήθηκα ρε σεις...:clapup:

Στην τουαλέτα του σπιτιού του φίλου μου κατά τη διάρκεια πάρτυ μασκέ. (Δηλαδή εκεί δεν ρωτούσαν "τι έχεις ντυθεί;" αλλά "τι έχεις γδυθεί;" :P)

Πάνω στα καπούλια του αλόγου του Μεγαλέξανδρου στη Σαλλονίκη, ενώ από κάτω ο Ψωμιάδης έβγαζε λόγο και η Χρυσή Αυγή χειροκροτούσε ("Πού είσαι Suspiria να με πεις εθνικαρά", ένα πράμα :hehe:) Εντάξει αυτό είναι φαντασίωση, δεν το έχω κάνει, αλλά πολύ θα γούσταρα μιλάμε...

Σε παραλία ερημική και χωρίς να ενοχλώ τη Suspiria (γεια σου ρε φιλενάδα να πούμε)...Μές στο νερό που λένε:loltooth: Αλλά και βράδυ στην παραλία μέσα σ' ένα sleeping bag. Ξενοδοχείο "Τ' αστέρια" ή μήπως Μοτέλ "Οι γελαστοί ψαράδες";

Δηλαδή σα να λέμε... Στο σπίτι μου το έκανα ποτέ;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Μην πυροβολειτε την suspiria!!!!!Υποτιθεται ο καθενας λεει αυτο που πιστευει χωρις ο αλλος να ειρωνευεται 'η να χλευαζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ποιός ειρωνεύεται; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έλεος φίλε flyer δεν ειρωνεύτηκα καθόλου, μην είσαι τόσο καχύποπτος μαζί μου.Απλή πλάκα έκανα, μετά από τόση αντιπαράθεση.

Αγαπητή Suspria:flowers:, μου φαίνεται ότι έχουμε γίνει γραφικοί οι δυο μας, στην πραγματικότητα μου αρέσει. Αφού οι απόψεις μας έχουν ενδιαφέρον, πώς να το κάνουμε. Σήμερα δεν έχω όρεξη για βλακείες, έχω μετά από πολύ καιρό πολύ καλή διάθεση, χωρίς ιδιαίτερο λόγο...Τώρα που το ξαναβλέπω, φαίνεται πως κατάλαβες πως δεν ειρωνεύομαι, έτσι;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
:flowers:Έλεος καλή μου Suspria δεν ειρωνεύτηκα καθόλου, μην είσαι τόσο καχύποπτη μαζί μου.
Απλή πλάκα έκανα, μετά από τόση αντιπαράθεση. Μου φαίνεται ότι έχουμε γίνει γραφικοί οι δυο μας, στην πραγματικότητα μου αρέσει. Αφού οι απόψεις μας έχουν ενδιαφέρον, πώς να το κάνουμε. Σήμερα δεν έχω όρεξη για βλακείες, έχω μετά από πολύ καιρό πολύ καλή διάθεση, χωρίς ιδιαίτερο λόγο...


Δεν είπα οτι ειρωνεύεσαι, είπα; :D Κι εγώ πλάκα αντιλαμβάνομαι πως κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Δεν το κατάλαβα καλά όταν το πρωτοδιάβασα, το έχω διορθώσει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Στο αεροπλάνο πώς ακριβώς; Δεν είναι κι επικίνδυνο από την άποψη του ότι δεν είναι "σταθερό"; :hmm:

Στο φτερό.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εχω κάνει στη θάλασσα, στο αυτοκίνητο, οσο για τις φιφες μεσα στο νερο ναι είναι γαμάτο για τον άλλον...αλλα οπωσδηποτε να χεισ καμμια μασκα να αναπνεεις, αποσο ξερω το μοριο σας δεν χρησιμευει για αναπνευστήρα...:P

Θα ήθελα να δοκιμάσω στο καπο του αυτοκινήτου πάντως, στην εξοχή σε καμμια κούνια πάνω...έχω ξεφύγει λίγο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δηλαδή μόνο εγώ ντέπομαι να κάνω σεξ οπουδήποτε αλλού εκτός από το σπίτι μου/του... :redface:
Εκείνος θέλει, αλλά εγώ αρχίζω να του λέω τα δικά μου- ότι θα μας δουν, ότι φοβάμαι μη μας πιάσουν κλπ.- και ξενερώνει και φεύγουμε... Και μετά νιώθω άσχημα... :(

Μου λέει συνέχεια "τι φοβάσαι χαζούλα; ε, και να μας δουν, τι θα γίνει; big deal!", αλλά και μόνο στη σκέψη φρικάρω!
Δηλαδή σε εμένα έχει το ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα απ' ό,τι έχει σε όλους τους άλλους - επειδή φοβάμαι μη μας δουν, δεν μπορώ με τίποτα να αφεθώ και να το απολαύσω... what's wrong with me?... :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top