Σεξ σε εξωτερικό χώρο

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και τι έχεις αφήσει δηλαδή για τα υπόλοιπα χρόνια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Και τι έχεις αφήσει δηλαδή για τα υπόλοιπα χρόνια; :P

Μμμ...πάντα υπάρχουν και άλλα ωραία σημεία γλυκιέ μου!!!
Σίγουρα κάτι θα έχω ξεχάσει...αλλά θα το ανακαλύψω σίγουρα!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ό,τι πρέπει για μπανιστηρτζήδες :P
Φανταστείτε σκηνικό , να κάνουν οι άλλοι ό,τι κάνουν και να έχουν και κοινό καμιά δεκαριά ματάκηδες γύρω γύρω!!! looool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki

Νεοφερμένος

Η tinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δεν μου αρέσει καθόλου το σεξ σε εξωτερικό χώρο νιώθω ότι το αγόρι μου αν μου ζητήσει ότι με προσβάλει και ότι δεν με σέβεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί δε σε σέβεται;
Τι σχέση έχει ο σεβασμός με το σεξ στην ύπαιθρο;
Εκτός αν εννοείς δημόσια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δεν μου αρέσει καθόλου το σεξ σε εξωτερικό χώρο νιώθω ότι το αγόρι μου αν μου ζητήσει ότι με προσβάλει και ότι δεν με σέβεται

Ναι βασικά και εμένα με προβλημάτισες έτσι όπως το θέτεις...
Γιατί σε προσβάλλει; Δεν συζητάτε μεταξύ σας για το τι σας αρέσει και το τι θα θέλατε να δοκιμάσετε; Εσύ πώς το έχεις στο μυαλό σου το θέμα του σεξ, μου εξηγείς λίγο;... :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μπορεί να την εκθέσει την κοπέλα.
Στα ζουζούνια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δοκιμαστε στο καπο του αυτοκινητου!!!
ολα τα λεφτα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δεν μου αρέσει καθόλου το σεξ σε εξωτερικό χώρο νιώθω ότι το αγόρι μου αν μου ζητήσει ότι με προσβάλει και ότι δεν με σέβεται

Απο ποια αποψη...?????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δοκιμαστε στο καπο του αυτοκινητου!!!
ολα τα λεφτα..........

προφανώς δεν έχεις πληρώσει 300 ευρά το βαθούλωμα επισκευή γιαυτό το λες :P


Επετράπη το δημόσιο σεξ στο Άμστερντάμ (υπό προϋποθέσεις).

Πολύ την πάω αυτή τη χώρα. Αν μίλαγαν και αγγλικά, θα την πήγαινα περισσότερο και από τις ΗΠΑ. :P
τα αγγλικά είναι η δεύτερη επίσημη γλώσσα τους όμως
μπορείς να πιάσεις δουλειά σε εταιρία μιλώντας ΜΟΝΟ αγγλικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Aααααααχ...σας έχω αναφέρει που μας πιάσαμε με έναν πρώην μέσα στο ασανσέρ; :P Δεν το κάναμε ακριβώς βέβαια αλλά... Καλά απίστευτη η ντροπή εκείνη τη στιγμή και απίστευτο το γέλιο μετά! :P

Εντομεταξύ η πολυκατοικία είχε μόνο γραφεία! Που να φανταστούμε ότι είχε κόσμο στις 12 το βράδυ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Δε το χω κάνει, προσωπικά το θεωρώ ποζεριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αυτά τα πράγματα γίνονται σε νεαρές ηλικίες ... όταν δεν έχεις μία για χοτέλ και ζεις και με τη μαμά και τον μπαμπά... στα 20 σου (δλδ πριν 13 χρόνια) τι ποζεριά να ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Έχεις εν μέρει δίκιο, ωστόσο υπάρχουν και οι exhibistionists που θέλουν να το κάνουν σε εξωτερικούς χώρους, πολλές φορές αδιαφορώντας αν είναι και άτομα γύρω.
(εμένα βέβαια δε θα με χάλαγε κάτι τέτοιο :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ενταξει η ηλικια σε σχεση με το σεξ σε εξωτερικο χωρο, αρχιζει να αποτελει σημαντικο παραγοντα, απο τη στιγμη που ειναι τετοια, που το θεαμα προκαλει ναυτία :P

Ποζερια θα ειναι αναλογως πως και με ποιο σκοπο θα το κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω τι λετε...και γιατι το να κανεις σεξ εκτος οικιας το συνδεετε με την ηλικια κ.ο.κ...αλλα εγω το θεωρω ιδιαιτερα κινκι:redface::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Πιστεύω ότι το σεξ σε εξωτερικό χώρο δεν έχει καμιά σχέση με την ηλικία. Εγω προσωπικά το έχω κάνει (όχι μπροστά σε κόσμο βέβαια), και το βρήκα απολαυστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpirmpilo20

Νεοφερμένος

Η mpirmpilo20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στον οσε.σε τροχοσπιτο(πιανεται?),σε παρκο,σε ταρατσα,στη θαλασσα μεσα(δε πονεσε),σε παραλια (ξαφνικα γινατε ολοι μικροβιοφοβαρες),πανω σε τρακτερ στο παρακμιακο χωριο μου που δε το βλεπει ουτε ο θεος!!!!:DΛιγα ε????:clapup::clapup:και ηταν ολα μοναδικαααααααααα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
σε πολλαααααα και διαφορα σημεια.
το πιο τρελο ητανε θαρρω πανω σε μια ελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top