Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Σε φάση που ανυπομονώ να αρχίσουν οι πανελλήνιες(!),θέλω να περάσω ένα πολύ όμορφο καλοκαίρι και να γνωρίσω κάποιον που θα κάνει την διαφορά απ'τους προηγούμενους!

Όλες οι νέες φοιτήτριες εξασφαλίζουν αυτό στο 1ο έτος. Μην ανησυχείς. :P Υπάρχει Ελληνική παράδοση.


Θα ήθελα να γνωρίσω κάποια που να μπορεί να μιλάει. Αρκετά με την αλαλία και τα χαχανητά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Σε φαση που πρεπει να στρωθω και δεν μπορω... Πτυχιο στα αγγλικα + εξετασεις are coming...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Η Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι σε μια κατασταση στην οποία παίζουν πολλά πράγματα. Από τη μια οι εξετάσεις, απο τη άλλη η ψυχολογική παραιτηση, και το χειρότερο η μοναξιά. Και οταν λέω μοναξια εννοω ερωτικη, γιατί ας μην είμαι ασύδοτη έχω πολύ καλούς φίλους που με αγαπούν. Γενικά όχι και στην καλύτερη... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Σε φάση αναμονής (κλασσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ειμαι σε φαση που περιμενω μεταθεση ω μαη γκος
και περιμενω καλοκαιρινες διακοπες
και περιμενω να βρω τον ερωτα ... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ερωτευμένη και λίγο μπερδεμένη, με όρεξη για διάβασμα για το καλοκαίρι και την χρονιά που ακολουθεί και αποφασισμένη να σκίσω στις Πανελλήνιες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
ειμαι σε φαση που περιμενω μεταθεση ω μαη γκος
και περιμενω καλοκαιρινες διακοπες
και περιμενω να βρω τον ερωτα ... :Ρ

πως γίνεται όλοι να περιμένουμε να βρούμε τον έρωτα, και όλοι να δηλώνουν ερωτευμένοι...εδώ και χρόνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
...και αποφασισμένη να σκίσω στις Πανελλήνιες. :)

Αυτό θα πρεπε να το χω εγώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
σε φαση που αν πω την αληθεια
για το πως ειμαι
βλεπω να μπλεκω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εξεταστική! Πάλι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πως γίνεται όλοι να περιμένουμε να βρούμε τον έρωτα, και όλοι να δηλώνουν ερωτευμένοι...εδώ και χρόνια :P

βρισκουμε λαθος ερωτες βρε.. that's it..
αρα ολοι ελπιζουμε.. -χαιρομαι που συμπασχεις-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
πως γίνεται όλοι να περιμένουμε να βρούμε τον έρωτα, και όλοι να δηλώνουν ερωτευμένοι...εδώ και χρόνια :P


Την απάντησή σου θα τη βρεις στη μικρή διόρθωση που θα σου κάνω:
<<πως γίνεται όλοι να περιμένουμε να βρούμε ΤΟΝ έρωτα, και όλοι να δηλώνουν ερωτευμένοι...εδώ και χρόνια>>

Αλλά η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει true love(με την έννοια ότι θα κρατήσει για πάντα).Όλα περιστασιακά είναι.Στην αρχή υπάρχει,μετά γίνεται συνήθεια και απλά δεν το παραδέχεσαι.

-Hodor
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Αν δεν σβησει ο ποθος τοτε ολα ειναι κομπλε!

Εγω ειμαι σε φαση καστοριαδικη και λεμονιτας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
στη χειρότερη της ζωής μου :( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Μην απελπίζεσαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
δύσκολο αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
σε φάση όχι-άλλο-διάβασμα. είναι και ο καιρός bipolar αυτές τις μέρες.
feelings are just like the weather, δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΤΟΣΟ γαμάτη που κάνω σε πράξη κάτι που αγαπώ, μα και τόσο περίεργη κάποιες φορές όταν οι σκέψεις και η ψυχή αρχίζουν να συζητάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
μεταβατική.όλοι γκρινιάζουμε για τη ρουτίνα αλλά φοβόμαστε τις αλλαγές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση που με απογοητευσε καποιος που δεν περιμενα... Οχι πισωπλατη μαχαιρια ρε φιλε οχι...Αλλα λεμε και αλλα κανουμε τελικα... Και τωρα ζηταμε συγννωμες... Οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top