Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

panagiotists13

Well-known member

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.
Σε φάση τραλαλά τραλαλί τριγυρνάω πέρα δώθε,τραγουδάω και πέρα βρέχει!!!Ας καίγεται ο κόσμος,τι με νοιάζει?;)
(OK,just kidding :redface:)
Σοβαρά τώρα,είμαι σε φάση πρέπει,μα ΠΡΕΠΕΙ ντε!!! να διαβάσω,αλλά άντε να βρεις motivation για να καταπολεμήσεις τη βαρεμάρα σου με αυτά τα κακόγουστα βιβλία και αυτούς τους μ@λ@καισ ονόματι καθηγητές!!! :mad:

Tabby

New member

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
απογοήτευσης :/:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.
Στην γνωστή yesterday you said tomorrow :|

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.
Διανύω ίσως την καλύτερη και την πιο εντυπωσιακή περίοδο στην ζωή μου...
Χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν περιλαμβάνει και τις ανησυχίες της...
Πάντως ηρεμότερη και πιο κατασταλαγμενη δε νομίζω να έχω ξαναυπάρξει...

aergos

New member

Ο aergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
σε φάση " μισώ την ελληνική νοοτροπία στάθμευσης στους δρόμους!". Και επιτέλους κάποιοι "νταίδες" πρέπει να το καταλάβουν! Όταν στο δρόμο δεν υπάρχει σήμανση "απαγορεύεται η στάθμευση" και δεν παρκάρει ο άλλος μπροστά στην είσοδό σου ή στο πάρκινγκ σου, δεν σημαίνει ότι ο δρόμος παύει να είναι δημόσιας χρήσης, δηλ επιτρέπεται το πάρκινγ απο ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ! Δεν σημαίνει ότι τον έχεις ιδιόκτητό σου, μόνο το οικόπεδο είναι δικό σου! Άντε γιατί σε κάποιες πόλεις της Ελλάδος, να μην πούμε ονόματα και θίξουμε καταγωγές τώρα, πολύ νταιλίκι το είδατε...Και να τονίσω τον ρατσισμό που διακατέχει ορισμένους με τους νέους οδηγούς, τις γυναίκες οδηγούς και πολύ περισσότερο σε μικρές ηλικίες! Έλεος, οι εποχές άλλαξαν, ας το πάρουν χαμπάρι μερικοί βολεψάκιδες Έλληνες!
Χαζεύοντας το thread και βλέποντας το μήνυμα αυτό, το μυαλό πήγε αμέσως σ' αυτή τη γαμάτη διαφήμιση, που αν κρίνω από τα παράπονα της OoOkoβοldOoO, μάλλον είναι βγαλμένη μέσα απότη ζωή :P

GiorgosAsi

Active member

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Διανύω ίσως την καλύτερη και την πιο εντυπωσιακή περίοδο στην ζωή μου...
Χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν περιλαμβάνει και τις ανησυχίες της...
Πάντως ηρεμότερη και πιο κατασταλαγμενη δε νομίζω να έχω ξαναυπάρξει...
Ελα πες αληθεια,,σου εκατσε ο τζοκερ:P

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

:'(

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
νέυρα. πολλά νεύρα. πάρα πολλά. και δεν ξερώ και γιατί. δηλαδή,..θέλω να πω..σίγουρα υπάρχει κάποια αναθεματισμένη αιτία απλά δεν ξέρω προς τα που να την ψάξω..σκατά/

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,441 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,821 μηνύματα.
Σε φάση που έχω τάσεις φυγής. Νωρίς ήρθαν φέτος..

lot

New member

Ο lot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χωρισα πριν 10 ημερες.Αστοοοοο

Just a sweetie!!

New member

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Σε φάση ξεκούρασης (επιτέλους) :clapup:

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,441 μηνύματα.
σε φαση "δε θελω να μιλαω σε κανεναν,αφηστε με,θελω να φυγω απο δω" εδω και 4 μερες

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...