Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Σε φαση ''Άντε να τελειωνουμε''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση γιατί όλα πάνε τόσο σκατά??? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ανασκοπησης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
σε φάση δεν ξέρω τι κάνω, θέλω να εξαφανιστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε φάση 'μου τα χουν πρήξει!!!"
Σορυ για τις εκφρασεις μου, ξυπνησα νευριασμενη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αφασία φάση. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση απερίγραπτης σκέψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
σε φάση που όλα αρχίζουν να μπαίνουν στη θέση τους... ελπίζω να δικαιωθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σε μια φάση που δε ξέρω τι κάνω, αλλά ούτε κανείς άλλος γύρω μου ξέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε φαση, τι φαση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Είμαι στη φάση που θέλω απλά να αράζω ,να πηγαίνω σχολή , να διαβάζω τίποτα,και να ξανά αράζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Είμαι στη φάση που θέλω απλά να αράζω ,να πηγαίνω σχολή , να διαβάζω τίποτα,και να ξανά αράζω.

Και μονο αυτα που γραψες, με κουρασαν:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι στη φάση που θέλω απλά να αράζω ,να πηγαίνω σχολή , να διαβάζω τίποτα,και να ξανά αράζω.

ελα κολλητε ολα ποπα μην ακους κανεναν ξερωγω και γω στα ιδιαναουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Σε μέτρια οικονομικά φάση αλλά στην καλύτερη όλων των εποχών σε όλους τους άλλους τομείς :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έλεγα ότι είμαι κάπως... αποπροσανατολισμένη αυτήν την περίοδο. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
σε πολυ φαση φαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Λοιπον, αυτη η περιοδος ειναι απο τις δυσκολοτερες αν οχι η δυσκολοτερη.
Πρωτον γιατι δινω Πανελληνιες και εχω κουραστει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολυ ακομα και αν δεν ειμαι αριστη μαθητρια. και δεν με κουραζει τοσο το διαβασμα που εχω, οσο αυτη η ανυποφορη ρουτινα που ζω καθημερινα. Δεν εχω χρονο για τον εαυτο μου. Παντα πρεπει να προχωραω και να τα αφηνω ολα πισω μου.
Δευτερον και κυριοτερο ειναι οτι πριν απο 1 μηνα περιπου χωρισα οριστικα με τον φιλο μου. Ειμασταν μαζι απο τον Μαρτιο του 2012 εως τα τελη Ιανουαριου του 2015 με εξαιρεση 2 μηνες το φετινο καλοκαιρι. Βασικα απο περυσι την ανοιξη αρχισαν τα προβηματα.. εχω δωσει τοσα πολλα στη σχεση αυτη και πιστευω οτι τελειωσε πολυ αδοξα. Εκανα τα παντα για να κρατησω μια σχεση που αμφιβαλλω αν επρεπε να τα κανω ολα αυτα. Συγχωρεσα πολλες φορες, εδωσα ευκαιριες, αγνοησα πραγματα αλλα εως ενα σημειο. Βαρεθηκα να ειμαι χαλια και τελικα κατεληξα στο συμπερασμα οτι εγω και αυτος θελουμε διαφορετικα πραγματα απο τη σχεση. Το περιεργο ειναι πως ακομα-αν και δεν ειμαι ερωτευμενη πλεον μαζι του- τον αγαπαω ακομα παρα πολυ. Κριμα που τελειωσε ολο αυτο ετσι γιατι εγω ειχα και αλλα πραγματα να δωσω,απλα δεν μπορεσα! Και φυσικα αυτο εχει επιδραση στα μαθηματα μου. Τις τελευταιες εβδομαδες ομως καταφερα να αφοσιωθω στα μαθηματα για να ξεχαστω. Συγνωμη αν κουρασα με το μεγαλο ποστ.
**Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ για ενα τοσο προσωπικο μου θεμα, αλλα δεν αντεχα πια..ηθελα να το μοιραστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skidrow

Νεοφερμένος

Ο skidrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Θα γράψω κι εγώ κάτι πρωτότυπο για τα δεδομένα του esteki μάυτά που έχω διαβάσει εδώ και λίγη ώρα... Όλα πάνε σκατά.
Με την κοπέλα μου είμαι σ'ένα σημείο, μετά από δύο χρόνια, που έχουμε φτάσει σ'ένα τέρμα...
Όλοι αυτοί οι "φίλοι" της σχολής λόγω μαθημάτων έχουν εξαφανιστεί και κάνουν παρέα εκεί που έφτυναν μόνο και μόνο επειδή είναι μαζί στα μαθήματα (έλεος!) ενώ οι φίλοι από το σχολείο έχουν τις δουλειές τους και τον κολλητό έχω να τον δω από την παραμονή χριστουγέννων γιατί είναι όλη την ώρα δουλειά σπίτι αλλά έχει και τους φίλους από την δουλειά, οπότε.....
Μία φίλη μου είπε τις προάλλες για καφέ και πήγα και πέρασα υπέροχα με πολύ γέλιο, αλλά κατά τ'άλλα έχω γυρίσει σε μια ρουτίνα σχολή -> σπίτι -> σχολή και δεν ξέρω πως να την ανατρέψω... Δυστυχώς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θα γράψω κι εγώ κάτι πρωτότυπο για τα δεδομένα του esteki μάυτά που έχω διαβάσει εδώ και λίγη ώρα... Όλα πάνε σκατά.
Με την κοπέλα μου είμαι σ'ένα σημείο, μετά από δύο χρόνια, που έχουμε φτάσει σ'ένα τέρμα...
Όλοι αυτοί οι "φίλοι" της σχολής λόγω μαθημάτων έχουν εξαφανιστεί και κάνουν παρέα εκεί που έφτυναν μόνο και μόνο επειδή είναι μαζί στα μαθήματα (έλεος!) ενώ οι φίλοι από το σχολείο έχουν τις δουλειές τους και τον κολλητό έχω να τον δω από την παραμονή χριστουγέννων γιατί είναι όλη την ώρα δουλειά σπίτι αλλά έχει και τους φίλους από την δουλειά, οπότε.....
Μία φίλη μου είπε τις προάλλες για καφέ και πήγα και πέρασα υπέροχα με πολύ γέλιο, αλλά κατά τ'άλλα έχω γυρίσει σε μια ρουτίνα σχολή -> σπίτι -> σχολή και δεν ξέρω πως να την ανατρέψω... Δυστυχώς....

Σωστός που παραδέχεσαι το πρόβλημα. Τώρα για τη ρουτινα ετσι στα γρήγορα μπορείς να γραφτεις σε καμια θεατρικη ομαδα του πανεπ σου που ναι και τζαμπα, ή να γραφτείς σε κάνα κολυμβυτήριο κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top