Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
..προσωπικά οχι στη καλύτερη:/:..είμαι 25,δηλ.τι 25?26,πππππφφφφφφφ......
λοιπόν,ας συζυτήσουμε το τι μας απασχολεί τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο,τη συγκεκριμένη ηλικία...
και ας συγκρίνουμε με παλαιότερες περιόδους,εμπειρίες και συναισθήματα:bye::bye:!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πρώτον, νομίζω υπάρχει αντίστοιχο θεματάκι αν δεν κάνω λάθος...μοντερέιτορς διορθώστε με:P

Δεύτερον, 26 είσαι...δεν εισαι 70!Η δεκαετία των 20 και των 30 είναι οι πιο παραγωγικές...Αν δεν είναι στην περίπτωση σου, φρόντισε να είναι...:)

Εγώ είμαι 19, και ναι ειμαι στην καλυτερη εποχή μου...Μου ταιριάζει βρε παιδί μου...πως το λενε?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

Η Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σε παράξενη φάση, οκνυρή (ελπίζω να γράφεται έτσι γτ κάτι δν μου κολλάει αλλα βαριέμαι να το googlάρω τωρα) και καθόλου δημιουργική (κατι που δεν μου ταιριάζει σαν φύση). Και σε μεγάλη ανησυχία για το τι θα κάνω στα επαγγελματικά μου. :( Aν μου χώσει κάποιος μια σφαλιάρα, μου θυμίσει οτι είμαι 20 και μου φωνάξει να εκτιμήσω κ ν αρπάξω την ζωή θα το εκτιμήσω βαθύτατα......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
περιεργη, ντεμι σεκ που λενε?
αισθηματικα, επαγγελματικα :inlove: :sick: :knife: :giveup: :wall: :'( ----ολα αυτα μαζι!!!!!!!
στα των φιλων εχω κατασταλαξει λιγακι σε αποψεις και συμπεριφορες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Νομίζω πως κ εγώ βρίσκομαι σε περίεργη φάση..συγκεκριμένα αυτή την περίοδο σκέφτομαι πολυ!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Είμαι σε μια απο τις πιο χαλια φάσεις μου... Μπορει να ξεσπασω εκει που δεν το περιμενεις και πολυ ασχημα.... (δινω πανελληνιες φετος και τα νευρα μου δεν ειναι καθολου καλα!) ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα το καλοκαιρι............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είμαι στην καλύτερή μου φάση μωρό μου, στην καλύτερη μου φάση.
Μετά από 1.5 χρόνο ξυσίματος, βρίσκομαι στην πιο δημιουργική/παραγωγική περίοδο.

Ο ελεύθερός μου χρόνος είναι ελάχιστος, δουλεύω ΚΑΙ τα σαββατοκύριακα.. αλλά κάνω ένα από αυτά που ονειρευόμουν πάντα.
Επαγγελματικά; τικ!
Προσωπικά; τικ!
Υγεία; Δόξα να χει ο κύριος και η κυρία τικ!
Τι άλλο να ζητήσω;

Σας αγαπώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μια απο τα ιδια με την Ηρω.
Ενας απιστευτος ερωτισμος με την ζωη γενικοτερα και μια πολλη καλη διαθεση.
Παρολο το καθημερινο τρεξιμο, νιωθω μια τρομερη εσωτερικη ησυχια. Παραγωγικοτατη και δημιουργικοτατη.
Εχω πολλα ακομα να κανω! Μπραβο μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μεταβατικη...τωρα για που δεν ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Την καλύτερη....στο θέμα οικογένεια..(έκανα την οικογένεια μου είμαι ευτυχισμένη)
Στα χειρότερα ... στο θέμα δουλεια....( δουλευα από το 1997 μέχρι πριν μείνω έγκυος και ξαφνικά δεν μπορώ να γυρίσω στην δουλεια μου γιατί δεν έχει δουλειές το αφεντικό μου) είμαι πολύ στεναχωριμένη.. :(:(:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
περνάω αυτό που λένε 'την πρώτη και μοναδική σου κατάθλιψη'.

είμαι σε ένα σημείο όπου τα βάρη του παρελθόντος και του μέλλοντος συγκρούονται μέσα μου και με απομακρύνουν από το παρών.
πράγματα που πάντα ήθελα να βελτιώσω τώρα αρχίζω ..να τα βελτιώνω σαν αποτέλεσμα των παραπάνω.

νιώθω ότι έχω μπει σε ένα κουκούλι που με προστατεύει από τις απογοητεύσεις μου, για να βγω μετά δυνατότερος από ποτέ , και ίσως για πρώτη φορά , σαν ο πραγματικός μου εαυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είμαι στην καλύτερή μου φάση μωρό μου, στην καλύτερη μου φάση.
Μετά από 1.5 χρόνο ξυσίματος, βρίσκομαι στην πιο δημιουργική/παραγωγική περίοδο.

Ο ελεύθερός μου χρόνος είναι ελάχιστος, δουλεύω ΚΑΙ τα σαββατοκύριακα.. αλλά κάνω ένα από αυτά που ονειρευόμουν πάντα.
Επαγγελματικά; τικ!
Προσωπικά; τικ!
Υγεία; Δόξα να χει ο κύριος και η κυρία τικ!
Τι άλλο να ζητήσω;

Σας αγαπώ! :P

πώς τα λέει η ηρώ ; ε , καμία σχέση

(εκτός από το <<σας αγαπώ>>:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
στη χειροτερη,δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως αλλα απ'τη μια μπορει να ειμαι στα καλυτερα μου και να περναω τελεια κι απ'την αλλη να πεφτω σε "καταθλιψη"...ισως φταιει και η ηλικια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν είμαι και στη καλύτερη φάση the truth is. :hmm:

Απλά πρέπει να ανασυνταχτώ, να αναδιοργανωθώ και να ''τρέξω'' παρακάτω, γιατί έχω μείνει τελικά πολύ πίσω...
Γενικά όμως, αυτή η συγκερκιμένη φάση είναι αδιάφορη & ουδέτερη...Κάπως θα την αλλάξω όμως, δεν θα αφήσω να τη πατήσω πάλι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σε απομυθοποίηση των πάντων, σε απογοήτευση, σε κενό και ένα απόλυτο τίποτα. Στο μηδέν και παραιτημένος απόλυτα και για όλα. Ούτε πόνος ούτε ηδονή, ούτε ζωή ούτε θάνατος. Μια χλιαρή αηδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σε απομυθοποίηση των πάντων, σε απογοήτευση, σε κενό και ένα απόλυτο τίποτα. Στο μηδέν και παραιτημένος απόλυτα και για όλα. Ούτε πόνος ούτε ηδονή, ούτε ζωή ούτε θάνατος. Μια χλιαρή αηδία.

εφηβεία ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια! :whistle:
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια! :whistle:
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD

To ΔΝΤ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Νιώθω ότι όλα πάνε στραβά!!
Έχω πελαγώσει/απογοητευθεί/σκαλώσει άσχημα!(βγήκανε τα μόρια βλέπετε).Κι όσο έλεγα ότι δεν θα με επηρεάσει ότι και να βγάλω,τελικά είναι αρκετά δύσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top